ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lip 2015, 14:23 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Fabiano pisze:
elxx pisze:
Pragnę serdecznie pogratulować Virtualnej Pannie iż mimo faktu, że tutaj jest pozbawiona czci i wiary są nadal wierni fani, którzy obserwują jej działania. Poświęcają swój czas na obserwowanie transmisji, znają ją na tyle, iż wyciagają własne, słuszne wnioski niczym Andrzej Duda (cisza wyborcza jeszcze nie obowiązuje), tudzież znajdują czas i energie aby dodatkowo pisać o tym na forum. Mało tego! Sprawdzenie zakupów na allegro - porównanie ze stanem faktycznym to dopiero praca!
Gratulacje Virtualna:) Kobieta zawsze powinna wzbudzać emocje i Ty to robisz ! Właśnie masz nowego fana Fabiana :-) (prawda jaki ładny wierszyk?)
Fabiano... rzuć tą robote w fabryce... będziesz świetnym detektywem i fanem, marnujesz swój potencjał.


a ty co znowu ze sobą gadasz virtualna ??To że twoi jaki ich określasz "wierni fani" których i tak jest garstka nie napiszą ci wprost to nie znaczy że nie wiedzą kim tak na prawdę jesteś.Nie sądzę że ktoś kto przeczytał cały ten wątek czy poprzedni o nastce dagusi miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego jaką jesteś na prawdę osobą.Po tych wszystkich oszustwach,kłamstwach na których zostałaś złapana nie pomoże nawet twoja "maska" którą zakładasz na co dzień.Wracając do twoich wiernych fanów powiedz ilu ich jeszcze zostało?a ilu już się odwróciło?Niby biedna samotna,bezdzietna panienka która w chuja zrobiła już nie jednego swojego sponsora.

p.s Moja fabryka mi się podoba a umiejętności detektywistycznych nie potrzeba żadnych skoro jest tutaj twoje allegro i wystarczy zrobić click click żeby zobaczyć co kupiłaś :) Niestety dla ciebie kilka lat zakupów tam dzięki wystawionych przez ciebie i sprzedających komentarzy pokazało pół twojego życia i potwierdziło to wszystko co zostało napisane wcześniej.Pomijając zakupy typu peruki,wibratory,szpilki i inne rzeczy w których pojawiasz się na s-upie po zakupy dla męża,dzieci plecaki do szkoły itp kończąc na aukcji "sprzedam rower swojego syna"

Generalnie mam cie w dupie ale za każdym razem kiedy patrze jak u siebie w pokoju piszących na forum po prostu obrażasz,określasz ich mianem śmieci a do tego próbujesz ukryć prawdę wszystkiemu zaprzeczasz to nóż w kieszenie otwiera się sam.Dzieci,zjeby,gimbaza?Co jeszcze?Bo co??Bo pokazano tu twoje prawdziwe oblicze?Współczuje ci,to musi być straszne.Zostać tak obnażonym i to przez tak marne środowisko :D

Pamiętaj oliwa zawsze sprawiedliwa...............


Aż żal mi cie chlopie - w poście powyżej dokladnie opisałeś jakim jestes psychofanem (o tym, co dokladnie pisalem) - każdy z IQ powyżej chomika to widzi.
I mam w dupie czy myslisz ze jestem virtualna czy nie - w swoim małym rozumku kumasz tylko jedno - tylko ona siebie moze sie bronic - facet juz nie, dla ciebie zwykla, ludzka zyczliwośc jest nie do pojęcia - to potwierdza jak ciasny umysł masz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 08:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Coś nowego u wiolci?? nadal kręci ten swój psi biznes.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 13:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Usunela konto? :o Tzn profil pusty itd.. ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 14:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Mustang69 pisze:
Usunela konto? :o Tzn profil pusty itd.. ?

Konto jest,wyglada na to ze zdjecia skasowala.Wczoraj chyb jej nie bylo,dzisiaj tez jej nie widzialem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 17:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
no pisala cos,ze urlop ma czy coś tam. CO do tej osoby co to niby ona to juz sam nie wiem patrzcie to... tuhttp://wirtualne-seanse.pl/
poszperałem w sieci jak wy i ta tez robi od lat wielu pokazy na Sky. to ta sama Virtualnapanna? czy inna bo sie pogubiłem juz.
ala to co znalazłem bardziej pasuje do tej Wioletty coście ja wyśledzili, chyba tak mi sie zdaje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 19:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
to jest Lady Wioletta a nie wirtualna

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 16:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
No i macie swoją zgubę hahaha laska ma się całkiem dobrze i jak to zwykle bywa kiedy znika VirtualnaPanna pojawia się pod innym i tam kręci lody :) http://ShowUp.tv/WakacyjnaPrzygoda90 Już wczoraj podejrzewałem że to ona a dzisiaj już mam pewność :) Kilka rzeczy który tylko mnie upewniły.Pierwsza to charakterystyczny celuitowy dołek na jej lewym pośladku.Na tym koncie stara się zachowywać i pisać zupełnie inaczej ale robi to dokładnie tak samo jak na swoich poprzednich podszywanych loginach ostatnio NjuNaSu czy jakoś tak.Co dalej?Tik nerwowy-chodząca nóżka :) Kilka razy się zapomniała i go zaprezentowała na ogólnym :)Co więcej?Pokazuje na ogólnym więć nie trzeba nawet brać priwa by dostrzec że to jedna i ta sama osoba.Już nie raz pokazała swój kobiecy kwiat :D a tak charakterystycznego dużego pieroga nie da się pomylić z innym :D To samo cycki i jej mocno charakterystyczne sutki.Wczoraj ją widziałem kilka razy ale nie skumałem że to ona,dopiero wieczorem złapały mnie podejrzenia :) Dzisiaj znowu siedzi od rana i wszystko już jasne :) Generalnie zrobiła to samo co zawsze,zmieniła perukę,zmieniła pokój i jedzie z koksem :D
Przez tą ściemniarę dzisiaj w robocie księgowa mnie nakryła na ShowUp.tv :D:D Do końca dnia dziwnie się na mnie patrzyła :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 17:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Brawo! Brawo! Brawo!

Właśnie pokazałeś jakim psychofanem jesteś i mam nadzieję, że widzą to również inni uczestnicy forum - chłopie zasuwaj do lekarza bo masz psychoze na punkcie Virtulanej a to sie leczy - śleczysz nawet w pracy aby radośnie napisać swój post. No i co? Czekasz na pochwały czy coś? Ludzie mają swoje życie i problemy na inne mają wyjebane.
Poza tym czy nie widzisz? Psy szczekają a karawana idzie dalej!
Laska pewnie wyciąga ponad 5 tys. na czysto z ShowUp.tv a ty ile masz za swoje hejtowanie??? Staje wtedy? Żałosny jesteś.
Laska będzie zarabiać krocie a twoje tyle, co sobie popiszesz. Może to nowy rodzaj fetyszyzmu?? Zwale jak zgnoje?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 18:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
... chyba coś nie jest do końca prawdą bo dziś były obie na transmisjach i obie nadawały jednocześnie http://zapodaj.net/f352f431f724d.jpg.html. Uprzedzam wszedłem do obu na transmisje i obie były "żywe" więc chyba ktos miał tu rację pisząc o paranoi i depresji maniakalnej.
Wczoraj wieczorem byłem na transmisji tej Przygody i bez żartów... Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 18:57 przez Dan, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 18:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Haha virtualna jestes mistrzem haha.Widzieliście co zrobiła przed chwilą?Dwie transmisję z dwoch innych okien.Jak virtualna siedziała na ogolnym to wakacyjna niby priw miala,obie równo nie nadawały.Mało tego w pośpiechu virtualna zapomnialas że na wakacyjnej bylas czarnulka a w awatar wstawilas zdjecie blondynki :D brawo że pokazalas je w poscie wyżej :D


Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 18:43 przez Fabiano, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 18:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Widzisz virtualna pośpiech to zły dordca,Postaraj się lepiej.Czytać to co teraz piszesz że bylas nad morzem to jak darmowy bilet na kabaret starszych panów :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 18:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Panowie trzeba zrobić z nią gangbang to się odechcę wiolci kręcić w różne strony. Strach ma przed oczami że wkrótce będzie bezrobotna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 19:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Najlepsze to co teraz pisze haha.Podobno tym swoim fana pisała że w tropiki leci a tu wraca po 3 dniach i wszyscy teraz jej wypytuja co się stalo :D Ona że jednak nad polskie morze pojechała i wrocila szybko bo zmarzla :D Kity niezle tam wciska


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 19:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
może to też ona? sprawdź to i dokładnie przyglądnij się pieprzykowi na dupie, a nie może to gówno zostało?http://zapodaj.net/a04c7f3801c80.jpg.html
Nagle Virtualna zniknęła a pojawiła się ta...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 19:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Dan pisze:
może to też ona? sprawdź to i dokładnie przyglądnij się pieprzykowi na dupie, a nie może to gówno zostało?http://zapodaj.net/a04c7f3801c80.jpg.html
Nagle Virtualna zniknęła a pojawiła się ta...

Wiesz co Ci powiem virtualna??Nie masz za grosz honoru i zamiast zacisnac żeby już zamknąć dupe to ty falej lzesz jak pies.To że nadawalad przez te dni z loginu wakacyjnaprzygoda90 to pewnik i choć nie jestem zwolennikiem wrzutek tutaj zdjec to mnie zmuszasz do tego sama a na firmowym lapku mam takie zrzutki że za chuja sie nie wylgasz.kumasz vzy niekumasz?Tak tego chcesz?Nie logowalem się tu od maja do wczoraj.Ty mnie do tego sprowokowalas.Oszukuj dalej a potem płacz i rób z siebie ofiarę :D Koncze teraz dyskusję z tobą bo na tel to chuj nie pisanie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 19:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Uuuuu prawda i dowody zabolaly :-) pamietasz co pisałem o honorze? Wlasnie sobie zaszkodzilas oszustko.Hejter to nie. ten co pisze prawdę :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 20:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
bolo pisze:
Spodobał mi się pomysł u Anka92

Tak wiemy virtualna że wasze pomysly to wasz jeden wielki rodzinny plan.W ilu to już postach było to już pisane że bolo to nikt inny jak ty virtualna?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 20:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
elxx pisze:
Brawo! Brawo! Brawo!

Właśnie pokazałeś jakim psychofanem jesteś i mam nadzieję, że widzą to również inni uczestnicy forum - chłopie zasuwaj do lekarza bo masz psychoze na punkcie Virtulanej a to sie leczy - śleczysz nawet w pracy aby radośnie napisać swój post. No i co? Czekasz na pochwały czy coś? Ludzie mają swoje życie i problemy na inne mają wyjebane.
Poza tym czy nie widzisz? Psy szczekają a karawana idzie dalej!
Laska pewnie wyciąga ponad 5 tys. na czysto z ShowUp.tv a ty ile masz za swoje hejtowanie??? Staje wtedy? Żałosny jesteś.
Laska będzie zarabiać krocie a twoje tyle, co sobie popiszesz. Może to nowy rodzaj fetyszyzmu?? Zwale jak zgnoje?

raczej psy szczekaja a Viola dalej kantuje i dupe za 5zl pokazuje


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sie 2015, 20:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
kuszes pisze:
elxx pisze:
Brawo! Brawo! Brawo!

Właśnie pokazałeś jakim psychofanem jesteś i mam nadzieję, że widzą to również inni uczestnicy forum - chłopie zasuwaj do lekarza bo masz psychoze na punkcie Virtulanej a to sie leczy - śleczysz nawet w pracy aby radośnie napisać swój post. No i co? Czekasz na pochwały czy coś? Ludzie mają swoje życie i problemy na inne mają wyjebane.
Poza tym czy nie widzisz? Psy szczekają a karawana idzie dalej!
Laska pewnie wyciąga ponad 5 tys. na czysto z ShowUp.tv a ty ile masz za swoje hejtowanie??? Staje wtedy? Żałosny jesteś.
Laska będzie zarabiać krocie a twoje tyle, co sobie popiszesz. Może to nowy rodzaj fetyszyzmu?? Zwale jak zgnoje?

raczej psy szczekaja a Viola dalej kantuje i dupe za 5zl pokazuje

hahaha dokladnie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sie 2015, 11:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Tydzień temu VirtualnaPanna przez 3 dni nadawała jako WakacyjnaPrzygoda90.O spotkaniu z nią pisałem tutaj
unikajcie-jej-f24/wakacyjnaprzygoda90-t3096.html Szybko potem okazało się że to jest VirtualnaPanna
która tylko na chwile zmieniła login po to by zupełnie anonimowo oszukiwać ludzi.Między innymi proponowała spotkania za
żetony które miała przeznaczać na karty do tel w celu dogadania rzekomych spotkań
Kiedy napisaliście tutaj że to ona początkowo nie wierzyłem bo jedna była czarna,druga blondyna ale szybko
okazało się że to tylko peruki.By się upewnić i porównać szczegóły tego
co widziałem na transmisji Wakacyjnej i teraz Virtualnej przez ostatnie 2 dni wyłapałem parę skrinów.
Przed wczoraj i wczoraj Virtualna założyła nawet identyczne gacie w których pokazywała się jako rzekomo
inna zupełnie nowa dziewczyna WakacyjnaPrzygoda90 :) Wszystko się zgadza idealnie :)
Odkąd wróciła na swój login już pare osób zdążyło zapytać gdzie była podczas nieobecności na co zawsze odpowiadała
że była na urlopie nad morzem :D
Dlatego wrzucam to tutaj bo teraz już mam 100% pewność i przestrzegam innych ze to zwykła kłamliwa ściemniara.
Zakaz podawania kontaktu nieładnie oszukiwać ludzi oj nieładnie.

Obrazek

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: macius167, znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO