ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sty 2015, 19:23 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
elxx pisze:
Haha psy szczekają a karawana idzie dalej, Virtualna jesli to czytasz to miej wyjebane na idiotów to tyle. Wiadomo - są ludzie i taborety.
I niech admin sprawdzi moje IP w dupie to mam - może wtedy bedzie wiadomo kto jest kto wreszcie.

Żałosne...
Karawana...chyba kurwa wózek spod Tesco

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sty 2015, 22:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Gdyby rzeczywiście cała afera oparła się o prokuraturę to obawiam się, że najpierw prokuratorzy przez tydzień leżeliby ze śmiechu czytając to forum a następnie urządzili losowanie kto byłby tym pechowcem który musiałby zająć się tą sprawą. Za to relacja z sali sądowej ( gdyby aż do tego doszło ) bezcenna...

Chciałbym zobaczyć minę sędziego przy odczytywaniu aktu oskarżenia, zeznania świadków, materiał dowodowy...czysta poezja :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2015, 13:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
No zarabia w taki sposób jaki zarabia . Jaki kraj taki obyczaj .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2015, 15:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
POWTÓRZĘ raz jeszcze!!!

Wytykanie oszustw OK !!! Wytykanie i zwalczanie oszustw TAK TAK TAK TAK TAK !!!

Ujawnianie danych osobowych i groźby NIE NIE NIE NIE NIE NIE !!!

No skoro masz Jej adres to napiszę raz jeszcze idź do Niej !!! Czy tylko ja tak myślę? Gdybym to był ja to choćby z ciekawości chciałbym się spotkać twarzą w twarz. A tym bardziej roztrząsając to na publiku nie chciałbym wyjść na nieudacznika i pierdołę !!!
Widać mam inny tok myślenia.

Widać jak Administracja ma Was głęboko w dupie i na żadne Wasze słowa nie reaguje. Na moje nie musi, ale na Tych którzy to forum "żywią" powinna.

Trzeba piętnować oszustów i zwalczać, ale nie taki sposobem. początek wątku było ok, dalej niech każdy oceni według siebie.

Dokładnie tak kolego z takie powództwa można dużo zarobić, a skoro i tak już ma opinię zszarganą to powinna iść i to zgłosić i policzyć za każdy dzień publikacji Jej zdjęć i danych po pare tysiecy złotych. To byłby lepszy zarobek niż kamera.

Sądy teraz wrażliwe na Tych ANONIMOWYCH UJADACZY z sieci poczytajcie sobie, lektura bez "kurw, ścierw, dziwek itp." dobrze niektórym zrobi" Bo jak się czyta posty co niektórych to włos sie jeży na głowie... A macie się za Takich SUPER gości ( damskich boxerów co to By chętnie Pannie w ryj dali ).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2015, 16:10 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2014, 19:43
Posty: 35
Virtualną Pannę szkoda nawet bić i tak zębów nie ma , peruka spadnie i tynk z twarzy, szkoda ręce dla niej brudzić xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lut 2015, 10:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
brzuchomowca pisze:
kuszes pisze:
nie czaje tylko jednego, jesli to prawda co piszecie -odklepalaby te 10min priva i nikt by nie mogl jej nic zarzucić, no chyba ze w tym privie bylo Bog wie co, i nie chciala go wykonywac...
podbicie o 500 faktycznie ewidentne i glupie, ale sama zrezygnowala z dodatkowych 400 i zadeklarowala ze je odda...wtf?


Czego nie czaisz?Jeśli sama przelicytowała priwa to nic nie musiała odklepać,gośc który licytował nie miał prawa wygrać,próbował coś ratować i dał
400 po czasie jak już się zorientował że został zrobiony w banbuko :D dlatego zadeklarowała mu oddać.
Oddać 400 a licytował wcześniej 100 i 150 wieć wyrzucił w błoto 250.Tego mu nikt nie zwróci a oszustka łatwo zarobiła 250 żet
Teraz od dobrego tygodnia wstawia fake awatary.Kradnie zdjęcia i nimi się posługuje tyle że jest tak pusta i chyba nie wie że łatwo wyszukać te jej foty:D
Ładny awatarek
Obrazek
a tutaj pochodzenie zdjęcia rozsiane po różnych stronach
Obrazek
Obrazek



No niezla sciema ;D Tylko ze po odwiedzinach trans danej dziewczyny widac roznice wiec poco jej to.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2015, 16:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 16:25
Posty: 1
Virtualnapanna oszustka Wioletta Ż. od jakiegos czasu robi juz prawie wszystke priwy z buzia i to za niewielkie kwoty Sa juz za 30 zlotych ale nie nalezy sie na to zgadzac bo i tak opusci Mnie zawsze schodzila ponizej a dzisiaj zobaczylem ze to samo ma na zbiorniku za 30 zeta ale minute dluzej Nawet zgodzila sie z buzia za 20 zlotych ale nie mialem tam kredytow Ja mam juz spora kolekcje tego wkrotce krosno odrzanskie ja pozna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 19:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Jesteście tak głupi że żal was czytać. Naprawdę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 22:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 sty 2015, 12:31
Posty: 114
Jak dla mnie to za dużo nienawiści w temacie, fajnie że ostrzegliście przed tą dziewczyną, ale jak to zacząłem czytać to bardzo sporo przekleństw :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lut 2015, 17:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
treneiro pisze:
Jak dla mnie to za dużo nienawiści w temacie, fajnie że ostrzegliście przed tą dziewczyną, ale jak to zacząłem czytać to bardzo sporo przekleństw :P


treneiro, od miłości niedaleko do nienawiści :D
pewnie jakiś nieszczęśnik zakochany :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lut 2015, 20:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
A dajmy już tej kobiecie spokój . To jest jej praca tak jak każdej innej tutaj :)
Trzeba to zwyczajnie uszanować nic więcej . To tylko są żetony . Ona poza szowapem nie ma normalnego zajęcia no życie tak się jej ułożyło że musi z czegoś żyć a to że jedyny zarobek ma na szowapie ? Powiem klasyka no życie jest Kurewskie i musi sobie jakoś radzić .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 11:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1385
Problem w tym że to nie sa "tylko żetony" - ludzie płacą grube pieniądze żeby te "tylko żetony" mieć i kosztuje ich to godziny REALNEJ, CIĘZKIEJ pracy a płacą tymi godzinami swojego życia za kilka minut rozrywki więc oczekują dostać towar na najwyższym poziomie i dokładnie taki o jakim marzyli, a nie jakąś oszukańczą popierdułkę nie wartą nawet kilku groszy. Skoro pozostałe panie dają realne, nieprzerabiane avatary (i, co najważniejsze, SWOJE! A nie modelek z netu) i nie kombinuja z transmisjami to panna Virtualna powinna się do tego dostosować a jak nie potrafi się dostosowac to niech spada na bambus!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 11:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Niektórzy może myślą, że te żetony są tylko wirtualnie, biorą się z kosmosu i to nie prawdziwy pieniądz i stąd takie powiedzenia nieraz widzę, że a co tam przecież to tylko żetony :)) Dobrze to ująłeś Ruger :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lut 2015, 11:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 11:05
Posty: 1
panna od jakiegoś czasu robi wszystkie priwy z buzia w cenie tych bez buzi.ma opis na glownym twarz od 100.mialem obawy bo juz w samych opisach priwow jest napisane ze bez buzi.zapewniala ze promocja i teraz sa z buzia wiec sie skusilem :) jakos mnie nie oszukala i buzie pokazala.ma wielgachny nos ;D ale nie jest jakas tragiczna choc ciezko ocenic prawdziwa twarz bo kilo tapety i peruka.cialko owszem nie te co za mlodu ale nie oczekujmy cudow od mamuski i nie ma co spodziewac sie bog wie czego.dla mnie najgorze to brak glosu.dziwnie sie to oglada i zabawa obustronna odpada.jesli ktos ma cos ciekawego na wymiane to moge sie wymienic jej priwkiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lut 2015, 16:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Nike pisze:
panna od jakiegoś czasu robi wszystkie priwy z buzia w cenie tych bez buzi.ma opis na glownym twarz od 100.mialem obawy bo juz w samych opisach priwow jest napisane ze bez buzi.zapewniala ze promocja i teraz sa z buzia wiec sie skusilem :) jakos mnie nie oszukala i buzie pokazala.ma wielgachny nos ;D ale nie jest jakas tragiczna choc ciezko ocenic prawdziwa twarz bo kilo tapety i peruka.cialko owszem nie te co za mlodu ale nie oczekujmy cudow od mamuski i nie ma co spodziewac sie bog wie czego.dla mnie najgorze to brak glosu.dziwnie sie to oglada i zabawa obustronna odpada.jesli ktos ma cos ciekawego na wymiane to moge sie wymienic jej priwkiem.

Konto założone kilka minut przed napisaniem posta, jeden post, jeden temat - podziękujemy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lut 2015, 16:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
mroz3k pisze:
Nike pisze:
panna od jakiegoś czasu robi wszystkie priwy z buzia w cenie tych bez buzi.ma opis na glownym twarz od 100.mialem obawy bo juz w samych opisach priwow jest napisane ze bez buzi.zapewniala ze promocja i teraz sa z buzia wiec sie skusilem :) jakos mnie nie oszukala i buzie pokazala.ma wielgachny nos ;D ale nie jest jakas tragiczna choc ciezko ocenic prawdziwa twarz bo kilo tapety i peruka.cialko owszem nie te co za mlodu ale nie oczekujmy cudow od mamuski i nie ma co spodziewac sie bog wie czego.dla mnie najgorze to brak glosu.dziwnie sie to oglada i zabawa obustronna odpada.jesli ktos ma cos ciekawego na wymiane to moge sie wymienic jej priwkiem.

Konto założone kilka minut przed napisaniem posta, jeden post, jeden temat - podziękujemy :D

zawsze musi byc ten pierwszy post ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 11:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
I dziwnym przypadkiem w temacie o Virtualnej i pochwalając jej priva ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 12:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wielgachny nos i mamuśka to pochwały?..hm biorac pod uwage ze uzywa/uzywała nicka nastka dagusia- niekoniecznie.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 19:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
mi to też nie wygląda na jej posta,raczej coś bardziej pośrodku w stylu obiektywnej opinii.Z jednej strony obrona jej osoby a z drugiej chyba jednak niezadowolenie z priwa.Ostatnio faktycznie wszystkie priwy ma z twarzą ale chyba o to nie ma co się czepiać.Tu ma działać magiczne słowo PROMOCJA ;D codziennie pisze "tylko dzisiaj priwki z twarzą" :)) Dzisiaj zalukałem czy coś się zmieniło i też była promocja "tylko dzisiaj" ;D Promocja tak to ładnie brzmi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 23:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Nastka orze jak może ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO