ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sie 2015, 16:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Najlepsze jest to ze ma juz 4 dychy na liczniku buhahaha.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2015, 09:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
I Wy szpiedzy i donosiciele nie zgłosiliscie tego, ze ustawia się real do ShowUp.tv??? Normalnie jestem w ciężkim szoku i nie wierzę w takie bajki. Z tym jak Jej nienawidzicie pierwsi byście słali zgłoszenia xDxDxD Z drugiej strony życzę każdemu takiej 40 letniej żony w przyszłości nie z taką profesją, ale wyglądem :D Jak to Ona ta sama to szacun za odmianę i powiew świeżości, a Wy jak ktos napisał szczekajcie dalej, a Ona niech dalej robi swoje widać każdy robi co lubi buhahahahahha.
Tylko nie kumam za co tym razem ja jedziecie? Kogo oszukuje? Czym? Ja tu widzę bandę nieudaczników z teoriami spiskowymi i tak piszcie, ze to VP pisze mam to głęboko xD bo tylko tym potwierdzacie "czym" jesteście. Ona cwaną bestią co wali privy jeden za drugim, a Wy? uhmmmm


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2015, 18:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Fabiano pisze:
No i macie swoją zgubę hahaha laska ma się całkiem dobrze i jak to zwykle bywa kiedy znika VirtualnaPanna pojawia się pod innym i tam kręci lody :) http://ShowUp.tv/WakacyjnaPrzygoda90 Już wczoraj podejrzewałem że to ona a dzisiaj już mam pewność :) Kilka rzeczy który tylko mnie upewniły.Pierwsza to charakterystyczny celuitowy dołek na jej lewym pośladku.Na tym koncie stara się zachowywać i pisać zupełnie inaczej ale robi to dokładnie tak samo jak na swoich poprzednich podszywanych loginach ostatnio NjuNaSu czy jakoś tak.Co dalej?Tik nerwowy-chodząca nóżka :) Kilka razy się zapomniała i go zaprezentowała na ogólnym :)Co więcej?Pokazuje na ogólnym więć nie trzeba nawet brać priwa by dostrzec że to jedna i ta sama osoba.Już nie raz pokazała swój kobiecy kwiat :D a tak charakterystycznego dużego pieroga nie da się pomylić z innym :D To samo cycki i jej mocno charakterystyczne sutki.Wczoraj ją widziałem kilka razy ale nie skumałem że to ona,dopiero wieczorem złapały mnie podejrzenia :) Dzisiaj znowu siedzi od rana i wszystko już jasne :) Generalnie zrobiła to samo co zawsze,zmieniła perukę,zmieniła pokój i jedzie z koksem :D
Przez tą ściemniarę dzisiaj w robocie księgowa mnie nakryła na ShowUp.tv :D:D Do końca dnia dziwnie się na mnie patrzyła :D



A może ściągnęła pomysł z innej Waszej ulubienicy? I nadawała będąc na urlopie? Tego nie wiecie zapewne. Swoja drogą chyba wiem kto kryje się pod tymi wpisami ze screenami. Nikt mi nie wmówi, ze normalny facet siedzi całymi dniami o glądając jej transmisje robiąc zapisy. No chyba, ze jest sie tą drugą żetoniarą, która siedzi po całych dniach na ShowUp.tv to ma czas na takie zabawy. Bo na to niestety potrzeba czasu i nie piszcie, że nie. Bo wyłapać takie zrzuty to trzeba mieć farta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 10:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Jedna z najgorszych lasek - 40 letnia raszpla robiąca się na nastolatkę, paskudny dosłownie ryj, obwisłe cyce. Do tego mentalnie idiotka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 12:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Dan ty jestes jakiś zjebany typ,ta kurwa wyjebala mnie na prawie 800 zeronow.Po tym jak tu napiano że to virtualna wlaczylem sobie nagrywanie a ta głupia pizda jak. wrocila na virtualnej pannie nawet nie pomyslala żeby stringi zmienić.No kurwa :-D a nastepnego dnia założyła drugie które też miała na wakacyjnej,tych podobieństw jest więcej. I ślepy tylko tego nie zauważy jak już bedzie mial podejrzenia.Gdybym wtedy wiedzial tyle co teraz to bym zgłosił transmisje,teraz żałuję że tego nie zrobiłem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 12:43 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Choćby nie wiem pod jakim nick'iem Virtualna się tu produkowała, to nie zmieni "za Chiny" faktu, iż większość ma o niej jak najbardziej złe zdanie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 15:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Art pisze:
Choćby nie wiem pod jakim nick'iem Virtualna się tu produkowała, to nie zmieni "za Chiny" faktu, iż większość ma o niej jak najbardziej złe zdanie.



I "za Chiny" nie zmieni się fakt, iz mimo garstki czytających to forum - Virtulana zarabiała, zarabia i zarabiać będzie dużą kasę bez wychodzenia z domu. Tym bardziej, że każdy normalnie myślący człowiek widzi iż wypowiedzi tutaj są pełne jadu i zwykłej nienawiści. Chęci dokopania za wszelką cenę - widać jak nie dowali to mu nie stanie i tyle. Ja nie mam z tym problemu.
Teraz dołączył do ujadających biedactwo Rafinia - nie wiem czego współczuć? Że myślałeś fiutem a nie mózgiem? Że trafiłeś na laskę, jedną z wielu na ShowUp.tv, ktora robi takie rzeczy? Czy gratulować może szczenięcej naiwności? O litości wystarczy czasem POMYŚLEĆ i tyle. To nie boli.
Nie rozumiecie bardzo prostego mechanizmu - dla wiekszości lasek to praca - tylko i wyłącznie. Jeśli szukacie miłosnych uniesień czy uczciwości to nie na ShowUp.tv.
Rafinia gdybyś poczytal regulamin to wiedziałbyś że laskom nie wolno podawać kontaktu bo za to grozi ban, i w ten sposób dla kilku chwil watpliwej przyjemności w realu odcinają się od stałego źródła zarobkowania, zatem na logikę, każda ktora kusi realem to ściemnia - ale to też trzeba pomyśleć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 16:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Może i jestem zjebany, ale to nie ja wyjebałem kase i to nie ja użalam się do obcych ludzi pod przysłoną "ostrzegania". Mam fun z Takich ludzi i tyle wczoraj tez widziałem dziwną sytuację, laska nadawała, a chwilę po wejściu VP zniknęła. Zrobiłem zrzuty xD...

http://zapodaj.net/8ea85fd726f4c.jpg.html TA SAMA? http://zapodaj.net/9f4235ee9d768.jpg.html

A co do zgłoszenia mozesz to zrobić ja zgłosiłem kiedyś pania po 3 tyg. podałem tylko date i godzinę (znajdziesz to w historii żetonów). Wiec jeśli podała Ci kontakt ma bana. Ale szczerze wątpię w to, ze stara wyjadaczka dalaby się tak.....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 17:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Dan ty ostro zjebany jestes.Czytales co pisałem?byłem na priwie u tej jebanej oszustki.WIDZIALEM JEJ RYJ widziałem wszystko,tak jak ją pan Bóg stworzył.To ta sama osoba.Potrafisz to pojąć?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 17:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
No pojmuje nie unos sie tak bo Ci żyłka pęknie, poradziłem Ci żebyś zgłosił Ją, odzyskasz kase. Więc nie rozumiem po chuj te wrzaski i obelgi?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 17:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Dan pisze:
No pojmuje nie unos sie tak bo Ci żyłka pęknie, poradziłem Ci żebyś zgłosił Ją, odzyskasz kase. Więc nie rozumiem po chuj te wrzaski i obelgi?



Bo Rafinia bidulek cały w nerwach - bez schylania się po mydło dał się wydymać na 800 żetonów ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 18:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Rafinia ja mam dla Ciebie fajna radę,nie daj się jej prowokować,to co napisał Art poniżej twojego posta to prawda.Ogólnie Dan,elxx,obibok,bolo i ktoś tam jeszcze,już nawet nie ogarniam jej wszystkich nickow to virtualnapanna.Na spokojnie przeczytaj sobie ten wątek od deski do deski a wszystko zrozumiesz.ty jeszcze nie kumasz tego bo świeżak jesteś ;D Nie produkuj się nad jej postami bo nie warto.Z ciekawostek obadaj też temat o nastcedagusi :) unikajcie-jej-f24/nastkadagusia-obecnie-timelessimagination-t175-20.html takich kont z których oszukiwala miała bardzo dużo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 19:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Fabiano pisze:
Rafinia ja mam dla Ciebie fajna radę,nie daj się jej prowokować,to co napisał Art poniżej twojego posta to prawda.Ogólnie Dan,elxx,obibok,bolo i ktoś tam jeszcze,już nawet nie ogarniam jej wszystkich nickow to virtualnapanna.Na spokojnie przeczytaj sobie ten wątek od deski do deski a wszystko zrozumiesz.ty jeszcze nie kumasz tego bo świeżak jesteś ;D Nie produkuj się nad jej postami bo nie warto.Z ciekawostek obadaj też temat o nastcedagusi :) unikajcie-jej-f24/nastkadagusia-obecnie-timelessimagination-t175-20.html takich kont z których oszukiwala miała bardzo dużo.


Tak, tak przelewaj swoją nienawiść do Virtualnej do każdego - właściwie tyle możesz - powyżej mściwego postu nie podskoczysz, tylko to Ci pozostało. Psy szczekają a karawana idzie dalej....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 19:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
elxx - virtualnaszmata jebnij się w ten pusty łeb. Jesteś kurwą i nią będziesz do końca swoich dni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 20:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Dan pisze:
Może i jestem zjebany, ale to nie ja wyjebałem kase i to nie ja użalam się do obcych ludzi pod przysłoną "ostrzegania". Mam fun z Takich ludzi i tyle wczoraj tez widziałem dziwną sytuację, laska nadawała, a chwilę po wejściu VP zniknęła. Zrobiłem zrzuty xD...

http://zapodaj.net/8ea85fd726f4c.jpg.html TA SAMA? http://zapodaj.net/9f4235ee9d768.jpg.html

A co do zgłoszenia mozesz to zrobić ja zgłosiłem kiedyś pania po 3 tyg. podałem tylko date i godzinę (znajdziesz to w historii żetonów). Wiec jeśli podała Ci kontakt ma bana. Ale szczerze wątpię w to, ze stara wyjadaczka dalaby się tak.....


o kurwaaaaa hahaha nie mogę hahaha ale wtopa Virtualna.Zajrzyjcie w te linki które dał Dan i próbując się bronić że identyczne ciuchy zawsze mogą mieć różne dziewczyny :D To teraz Danku wytłumacz jakim cudem na twoim jednym zrzucie widziałeś takie rzeczy jak "zrób zdjęcie" "zrób fotkę by upublicznić transmisje" czy okno z opisem transmisji?hahaha kurwa ale wtopa :D :D Jest pewno jedno takie rzeczy jak zrób zdjęcie,czy okienko opisów widzi tylko osoba transmitująca :D Po powrocie z priwa pomyślałaś że zrobisz zrzutkę weźmiesz w rękę te staniki i będzie spoko :D Już drugi raz podpaliłaś się i na szybko wrzucałaś posta aż ci raczki chodziły :D Wcześniej z rozpędu tak samo wjebałaś się z wakacyjną :D a pisałem pośpiech zły doradca hahah :D Wjebałaś się Danku Virtualna :D Gdyby z linków foty znikły :D
Obrazek
wszystko jak na tacy...no wytłumacz Danku jakim cudem Ty robiąc zrzutkę widziałeś te wszystkie opisy ? ;D mistrz kurwa jesteś pusta laleczko ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 20:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Ale beka xDDDDD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 20:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Jak to się mówi psy szczekają a Wioletta nadal myśli że każdy jest głupi tylko nie ona. W tym wszystkim największym idiotą jest Wioletta z Krosna Odrzańskiego :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 08:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Boże, jaka ta wirtualna jest pierdolnięta. Nie dość że paszczur z garbatym nosem to jeszcze taki nieogarnięty


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 15:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Mk181111 pisze:
Boże, jaka ta wirtualna jest pierdolnięta. Nie dość że paszczur z garbatym nosem to jeszcze taki nieogarnięty


A myślisz że inteligentna dziewczyna by pokazała dupę za kilka żetonów?? nie sądzę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 16:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 18:24
Posty: 13
starej się porąbało i tyle, ogólnie temat jak zwykle szydera a oszustka dalej działa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO