ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 mar 2015, 20:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
dzisiaj vp po zaproszeniu na margarite odmówiła odpisując że już tam była :o ;D ;D

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 21:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Mogła tam być, to tylko ok. 7 tyś zł od osoby taka wycieczka :) Ten szołap to jednak pozwala czasami realizować marzenia :)

Fabiano for you :)

http://www.travelplanet.pl/wczasy/egzot ... margarita/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 01:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Dzisiaj pojechałam na margarite. Było super - smacznie, tanio (26zł) więc bez wygibasków na s u stykło, polecam :P

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 21:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Dzisiejszy avatar naszej koleznki wrzuciłam w sumie z ciekawości w google i oto co mi wypluło
wtf? :O

Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 22:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
płotka pisze:
Dzisiejszy avatar naszej koleznki wrzuciłam w sumie z ciekawości w google i oto co mi wypluło
wtf? :O


Hahahaha.... wujek gugl lekko zwariował :) leci po całym szołapie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 22:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
płotka pisze:
Dzisiejszy avatar naszej koleznki wrzuciłam w sumie z ciekawości w google i oto co mi wypluło
wtf? :O

Obrazek

i ktoś tu twierdził że może ją te wszystkie akcje czegoś nauczą :D Jak widać nic z tego :D Nie szkoda mi jej w ogóle,w jej przypadku temat VirtualnaPanna Oszustka Unikaj Jej to nie jest żaden hejt tylko uzasadniona,prawdziwa,rzetelna krytyka i ostrzeżenie dla innych!Tępa,pusta oszustka nic więcej.Ten konkretny awatar maglowała cały dzień wczoraj i cały dzień dzisiaj.Wcześniej jeszcze taki z zamazaną twarzą w koszulce króliczka playboya który też znalazłem ale nie chciało mi się nawet pisać.Nic się w tej kwestii nie zmieniło ma wyjebane a 99% ludziska łyka takie wałki.Jak słowo daje dzisiaj w robocie widziałem jak ktoś u niej pisał czy na priwa założy te majtusie z awatara ;D Odpisała że priwy tylko te co ustawione ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 22:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
PanOwieczek pisze:
płotka pisze:
Dzisiejszy avatar naszej koleznki wrzuciłam w sumie z ciekawości w google i oto co mi wypluło
wtf? :O


Hahahaha.... wujek gugl lekko zwariował :) leci po całym szołapie.

leci dlatego że ona nie robi zwykłej foty przy starcie transmisji tylko wstawia zdjęcie..
Czasem swoje ale jak nie daje rady to posiłkuje się właśnie takimi fejkami by nakręcać naiwniaków


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2015, 08:38 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
Niestety niektórzy się na to nabierają


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 10:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 maja 2015, 09:51
Posty: 1
wydawac by sie moglo ze dostala tutaj powazne ostrzezenie ze oszukujac ludzi wcale nie moze sie czuc pewnie i byc anonimowa w sieci Mam wrazenie ze zadzialalo ale na chwile Jej firemka ktora jest tylko mala przykrywka do jej prawdziwewgo zajecia jakim jest pokazywanie dupy w internecie co najciekawsze nie wykazuje praktycznie zyskow Virtualna pani Wioletto nieladnie Maz niech sie lepiej postara
http://otofirmy.com/firma/775938/psi-st ... owska.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 17:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
O kurwa, nawet google jebnęło okno pokoju w którym za pewnie pokazuje swoją pomarszczoną dupę. https://www.google.com/maps/place/Ogrod ... 1?hl=pl-PL


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 20:24 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
No i? Na co to wskazuje? Jesteście dumni ze swoich zdolności wywiadowczych czy umiejętności korzystania z google bo nie kumam?
Jakaś konkluzja?
A wiem! Dojebać komuś i żyć szczęśliwie. Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla Mamusi i Tatusia też - takie okazy mądre.... potrafią z neta korzystać, no cud natury!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 22:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
elxx pisze:
No i? Na co to wskazuje? Jesteście dumni ze swoich zdolności wywiadowczych czy umiejętności korzystania z google bo nie kumam?
Jakaś konkluzja?
A wiem! Dojebać komuś i żyć szczęśliwie. Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla Mamusi i Tatusia też - takie okazy mądre.... potrafią z neta korzystać, no cud natury!!!

bo najlepiej by bylo zeby ludzi oszukiwac i zeby nikt sie nie wpieprzal, nie violka?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2015, 10:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
generalnie to wam powiem że troszkę osób czyta forum bo co jakiś czas ktoś do niej wpada i piszę że jest tutaj o niej temat.Co najlepsze od pewnego czasu VP piszę że to nie ona i tutaj na forum ją mylimy z inną dziewczyną hahaha ;D Dobra aparatka ;D że nie jej dane że ona przecież niedzieciata,niemężata itp. ;D
Jak ktoś rozkminił sobie cały ten temat to chyba co do jej osoby wątpliwości nie ma żadnych.Szczególnie po wrzuconym jej koncie allegro gdzie sprzedawała z odbiorem w Krośnie Odrzańskim,nie wspominając że wystawiła komentarze za kupione przedmioty dokładnie te same które pojawiały się na jej transmisjach na s-upie.Identyczne szpilki,ciuchy a nawet tą naklejkę którą do tej pory ma na ścianie C:-) Do tego zakup kilku peruk,tipsy,wibratorów wyjaśnia wszystko.
Co do jej samej nic się nie zmieniło,dalej robi bez głosu bo chyba dzieci nie wiedzą czym się zajmuje.Dalej co jakiś czas wstawia w awatar na przemian raz swoje zdjęcia a raz takie typowe sciągnięte na żywca z neta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2015, 19:31 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Pragnę serdecznie pogratulować Virtualnej Pannie iż mimo faktu, że tutaj jest pozbawiona czci i wiary są nadal wierni fani, którzy obserwują jej działania. Poświęcają swój czas na obserwowanie transmisji, znają ją na tyle, iż wyciagają własne, słuszne wnioski niczym Andrzej Duda (cisza wyborcza jeszcze nie obowiązuje), tudzież znajdują czas i energie aby dodatkowo pisać o tym na forum. Mało tego! Sprawdzenie zakupów na allegro - porównanie ze stanem faktycznym to dopiero praca!
Gratulacje Virtualna:) Kobieta zawsze powinna wzbudzać emocje i Ty to robisz ! Właśnie masz nowego fana Fabiana :-) (prawda jaki ładny wierszyk?)
Fabiano... rzuć tą robote w fabryce... będziesz świetnym detektywem i fanem, marnujesz swój potencjał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 maja 2015, 19:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
elxx pisze:
Pragnę serdecznie pogratulować Virtualnej Pannie iż mimo faktu, że tutaj jest pozbawiona czci i wiary są nadal wierni fani, którzy obserwują jej działania. Poświęcają swój czas na obserwowanie transmisji, znają ją na tyle, iż wyciagają własne, słuszne wnioski niczym Andrzej Duda (cisza wyborcza jeszcze nie obowiązuje), tudzież znajdują czas i energie aby dodatkowo pisać o tym na forum. Mało tego! Sprawdzenie zakupów na allegro - porównanie ze stanem faktycznym to dopiero praca!
Gratulacje Virtualna:) Kobieta zawsze powinna wzbudzać emocje i Ty to robisz ! Właśnie masz nowego fana Fabiana :-) (prawda jaki ładny wierszyk?)
Fabiano... rzuć tą robote w fabryce... będziesz świetnym detektywem i fanem, marnujesz swój potencjał.


a ty co znowu ze sobą gadasz virtualna ??To że twoi jaki ich określasz "wierni fani" których i tak jest garstka nie napiszą ci wprost to nie znaczy że nie wiedzą kim tak na prawdę jesteś.Nie sądzę że ktoś kto przeczytał cały ten wątek czy poprzedni o nastce dagusi miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego jaką jesteś na prawdę osobą.Po tych wszystkich oszustwach,kłamstwach na których zostałaś złapana nie pomoże nawet twoja "maska" którą zakładasz na co dzień.Wracając do twoich wiernych fanów powiedz ilu ich jeszcze zostało?a ilu już się odwróciło?Niby biedna samotna,bezdzietna panienka która w chuja zrobiła już nie jednego swojego sponsora.

p.s Moja fabryka mi się podoba a umiejętności detektywistycznych nie potrzeba żadnych skoro jest tutaj twoje allegro i wystarczy zrobić click click żeby zobaczyć co kupiłaś :) Niestety dla ciebie kilka lat zakupów tam dzięki wystawionych przez ciebie i sprzedających komentarzy pokazało pół twojego życia i potwierdziło to wszystko co zostało napisane wcześniej.Pomijając zakupy typu peruki,wibratory,szpilki i inne rzeczy w których pojawiasz się na s-upie po zakupy dla męża,dzieci plecaki do szkoły itp kończąc na aukcji "sprzedam rower swojego syna"

Generalnie mam cie w dupie ale za każdym razem kiedy patrze jak u siebie w pokoju piszących na forum po prostu obrażasz,określasz ich mianem śmieci a do tego próbujesz ukryć prawdę wszystkiemu zaprzeczasz to nóż w kieszenie otwiera się sam.Dzieci,zjeby,gimbaza?Co jeszcze?Bo co??Bo pokazano tu twoje prawdziwe oblicze?Współczuje ci,to musi być straszne.Zostać tak obnażonym i to przez tak marne środowisko :D

Pamiętaj oliwa zawsze sprawiedliwa...............


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 13:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:08
Posty: 1
mnie rozpierdala to jak ona piszę że to wszystko nieprawda i jej mistrzowski tekst
"na szczęście ci co mnie znają wiedzą jaka jest prawda" dopisując przy tym że wszystko to co tutaj zostało o niej napisane to bzdury :D Tylko o jakiej znajomości ona mówi? :D "Znają"?przez szkiełko monitora? Wirtualna znajomośc gdzie każdy może grać na wszelkie sposoby.Inna sprawa że mam wrażenie że ci bardziej zakochani frajerzy po prostu czasm nie dopuszczają myśli,nie chcą? brutalnej prawdy o virtualnejpannie.dla nich kolejny awatarek :) a przecież zapewnia że takich wałków nie robi?
aha nie wiem czy ktoś z was sprawdzał ale panna od pewnego czasu jest bardzo ostrożna i pomijając awatary gdzie faktycznie wstawia też swoje zdjęcia są też stałe etatowe które po prostu ukradła koleżankom po fachu pracujących jak ona tylko na zagranicznych odpowiednikach showupa.Tylko te kradzione zdjęcia od pewnego czasu nie są do odnalezienia w sieci,nie widzi ich google,nie widzi ich nawet tineye.Zgadnijcie dlaczego?Wystarczy mocno pogrzebać we właściwościach fotografi.Virtualna pdgląda strone zagranicznych kamerek http://new.naked.com/home
gdzie wyłapuje transmisje bardziej atrakcyjnych modelek i najzwyczajniej kradnie ich zdjęcia potem wykorzystując jej w swoich awatarach :)
Zrobienie zrzutu prt sc transmisji wybranej laski,potem przycięcie foto powoduje że zdjęcie praktycznie jest nie do namierzenia.ale przy takim przerobie jaki prowadzi virtualna potkniecie jest kwestia czasu
Kradzione zdjęcie które pare dni temu wykorzystała jako swój awatar 
 
Obrazek
 
zalukajcie tutaj 
 
Obrazek
 
i tu profil dziewczyny od której virtualna ukradła zdjęcie
 
http://new.naked.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2015, 19:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 14:11
Posty: 6
Witam,
czy ktoś wie jak ustawić gotowe zdjęcie jako avatar? (oczywiście swoje) Mam kamerkę logitech pro 9000.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2015, 19:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
dzis byla na zbiorniku, teraz tam szuka frajerow:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 20:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Niestety lata lecą a także pomysły się kończą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 12:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
"wierni fani" hahahahaha -VP ty nie masz ani jednego fana, ty musisz zakladac lipne konta i sama sie bronic, ty masz tylko swiezych frajerow zlapanych na kradzinone zdjecia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: macius167, znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO