ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2015, 15:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
płotka pisze:
Camwhoring pisze:

Prędzej to ciebie ch... obchodzi niż mnie i grzeczniej proszę jak się do mnie zwracasz


idz sobie lepiej zwal to Ci ulży.
znizam sie po prostu do twojego poziomu


Płotko popraw proszę, po kropce zaczynamy dużą literą :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2015, 17:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 09 mar 2014, 09:24
Posty: 56
karol86 pisze:
Płotko popraw proszę, po kropce zaczynamy dużą literą :)


Dobra, chlopie. Spieprzaj juz do nauki "karniaka" (wtf?), bo to ani nawet w najmniejszym stopniu nie jest zabawne...

Czego sie nauczyles przez pierwszy semestr PK? Zasad prawa karnego, form stadialnych i zjawiskowych, a moze czym jest wina lub bezprawnosc?:D

Za duzo tego nie ma, wiec edukuj sie dalej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2015, 22:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
ej nie disujcie sie :DDDD kolezanka mi sie podoba co chwile trzesie pupa i cyckami ci co ogladaja wiedza o co chodzi :DD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 14:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 mar 2015, 14:34
Posty: 9
Ładna ? A to dobre,wszyscy co tak piszą chyba powinni zgłosić się do okulisty.Szczerze mówiąc to brzydszej tutaj nie widziałem.Laska ma fatalną twarz.Za takimi jak ona to nikt się nie ogląda na ulicy.W sponsoringu nie miałaby szans.Po pierwsze ,żółte zęby,po drugie górna szczęka do przodu,okropny nos ,wiecznie nieumyte włosy,z której strony by nie patrzec na twarz,jest cos nie tak.Przejdzmy do ciala,zero tylka ,wargi sromowe do kolan i ten patologiczny tatuaz na brzuchu pewnie go robila zanim zaczela tu zarabiac.No i ta sztucznosc w jej glosie ,az dziw,ze tyle zarabia z takim wygladem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 17:44 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
"Siedzę i fapię godzinami na jej transmisjach, znam każdy centymetr jej ciała, ale jest taka brzydka, że patrzeć na nią nie mogę".
Albo jesteś kobietą, która jej do pięt nie dorasta.
Reasumując - pan1911 wrzuć swoją fotę, podyskutujemy o pięknie ;)

Moim kobiecym okiem nic jej nie brakuje.

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 18:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Mnie to troche smieszy, bo wraz z pojawieniem sie ShowUp.tv pojawiły sie pewne stereotypy:
1. facet ktoremu się jakas dziewczyna nie podoba- musi byc odrzuconym kochankiem, ktory danej panne robi kolo dupy wykorzystujac forum
2. dziewczyna, ktora twierdzi obiektywnie ze inna jej sie nie podoba- jest na pewno zazdrosna cipa, ktora nie ma pomyslu na siebie, na swoje transmisje i pewnie malo zarabia.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 21:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Bo w sumie jak facetowi się jakaś laska nie podoba to owszem, może napisze coś prześmiewaczego na forum od czasu do czasu ale jeżeli ciśnie po niej jak po łysej kobyle i jeszcze ujawnia filmy, nazwiska i adresy to może znaczyć tylko jedno - chce jej zaszkodzić a po co jakiś random z netu miałby szkodzić obcej kobiecie?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2015, 00:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
po co? moze daje mu to satysfakcje zeby odkryc wirtualna dziwke przed swiatem:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2015, 02:12 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
płotko

Nie musi, ale tak często jest, niestety. Jest tu sporo niepochlebnych opinii na temat różnych lasek, ale dopiero ta mnie uderzyła na tyle, że nie wytrzymałam. W tym przypadku rozwaliło mnie szczegółowe opisanie laski, od której oczy go przecież bolą :P

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2015, 15:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 mar 2015, 14:34
Posty: 9
oczywiscie,ze bola bylem u niej raz i nigdy nie bede ponownie ,a opis dokladny bo sie przyjrzalem jej wygladowi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 13:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Pan piszę w taki sposób że można pomyśleć że to zazdrosna laska. Keiiiti jak dla mnie nie jest na mój gust, podoba mi się tylko jej figura, reszta słabo zarówno jej głos, źle dopasowana bielizna (w jednym staniku dawała transmisję codziennie przez tydzień :o ) za to na plus jest to że nie trzeba czekać za odbiorem priva miesiąc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 15:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 mar 2015, 14:34
Posty: 9
Kazdy ma prawo do roznych opinii,skoro laska wybrala zawod tzw. cam model,a jezeli opinia jest zla to musi to byc zazdrosna laska ,pewnie o urode ha ha ha.
Jednak z tego co wiem to kolezanka keiti pisze tutaj o innych kolezankach z tego portalu jak np. o sexi kociaczku,wiec to pewnie ona jest zazdrosna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 15:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 mar 2015, 14:34
Posty: 9
oleola92 pisze:
"Siedzę i fapię godzinami na jej transmisjach, znam każdy centymetr jej ciała, ale jest taka brzydka, że patrzeć na nią nie mogę".
Albo jesteś kobietą, która jej do pięt nie dorasta.
Reasumując - pan1911 wrzuć swoją fotę, podyskutujemy o pięknie ;)

Moim kobiecym okiem nic jej nie brakuje.



Piszesz tak jakbys byla keiti,bo ona pewnie twierdzi,ze jest miss.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 20:19 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Ale nie jestem :)

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 20:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
pan1911 pisze:
Ładna ? A to dobre,wszyscy co tak piszą chyba powinni zgłosić się do okulisty.Szczerze mówiąc to brzydszej tutaj nie widziałem.Laska ma fatalną twarz.Za takimi jak ona to nikt się nie ogląda na ulicy.W sponsoringu nie miałaby szans.Po pierwsze ,żółte zęby,po drugie górna szczęka do przodu,okropny nos ,wiecznie nieumyte włosy,z której strony by nie patrzec na twarz,jest cos nie tak.Przejdzmy do ciala,zero tylka ,wargi sromowe do kolan i ten patologiczny tatuaz na brzuchu pewnie go robila zanim zaczela tu zarabiac.No i ta sztucznosc w jej glosie ,az dziw,ze tyle zarabia z takim wygladem.


Widocznie sie podoba skoro tyle zetonow zgarnia cos Ci zazdrosc dupe sciska cialo ma super buzi nie widzialem ale usta lade ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 09:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Może ciało nienajgorze ale sama dziewczyna to straszna żetoniara, transmisje słabe nie da się wgl pogadać. Słychać tylko jej nawijanie na temat konkursu z literkami w nicku myślę że mogła by się spełnić jako prowadząca tych gierek w telewizjii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 14:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
A powiedz mi ktora tu nie jest zetoniara hehe, kazda siedzi tutaj raczej nie z przyjemnosci tylko dla kasy :D, Jak by tu nie szlo dobrze zarobic to podejrzewam ze ani jednej by tu nie bylo:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 15:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
bober pisze:
A powiedz mi ktora tu nie jest zetoniara hehe, kazda siedzi tutaj raczej nie z przyjemnosci tylko dla kasy :D, Jak by tu nie szlo dobrze zarobic to podejrzewam ze ani jednej by tu nie bylo:D

Poczytaj sobie wypowiedzi samej Keiiiti na tym forum, która zapewnia że nie jest dla żetonów ale dla zabawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 15:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Wiadomo chyba ze tak mowic beda a myslec zupelnie innaczej :d , dwac dupki zet albo spadac:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 17:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
bober pisze:
A powiedz mi ktora tu nie jest zetoniara hehe, kazda siedzi tutaj raczej nie z przyjemnosci tylko dla kasy :D, Jak by tu nie szlo dobrze zarobic to podejrzewam ze ani jednej by tu nie bylo:D

Ale czasami niektóre stawrzają jakieś pozory albo żetony dla nich są tylko dodatkiem. A u keitii nie spotkałem się jeszcze żeby pogadać na inny temat niż losy privki itp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO