ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lut 2015, 15:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Ja22 pisze:
Nie dość że cipka spora jak na 19 lat to jej druga dziurka wygląda jakby miała początki hemoroidów ;p


Może lubi brać w dupasa ?? jak za dużo laska daje się rżnąć w anusa to pózniej są takie rezultaty ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 15:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 lut 2015, 19:51
Posty: 19
niektóre wolą w dupala


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 15:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
Jak dla mnie to nie fajna, wszedłem na prv to mordę darła jak nie wiem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 16:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Kurwa, wroccie sie do szkly sredniej lepiej, albo ogladajcie wiecej reklam.

HEmoroidy są od siedzącego trybu zycia a nie od brania w dupe.
Od brania w dupe moze miec co najwyzej wypadający odbyt,
poza tym gratuluje wzroku,ze pomiedzy scisnietymi posladkami jestescie w stanie hemoroidy wypatrzec..

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 17:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
płotka pisze:
Kurwa, wroccie sie do szkly sredniej lepiej, albo ogladajcie wiecej reklam.

HEmoroidy są od siedzącego trybu zycia a nie od brania w dupe.
Od brania w dupe moze miec co najwyzej wypadający odbyt,
poza tym gratuluje wzroku,ze pomiedzy scisnietymi posladkami jestescie w stanie hemoroidy wypatrzec..


żalisz się czy chwalisz weteranko cam4 ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 17:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
macie konkursy z losami za taką samą cenę + większa szansa wygrania, więcej literek - 1-3 minuty wygrana
tutaj macie aż 10 minut + często z twarzą - ciężko żeby było mniej "X"
wniosek - jaka wygrana taka szansa trafienia

co do odbioru priv - ciekawe ilu z wypowiadających się próbowało odebrać wygranego priva... o ile w ogóle losowali, bo pewnie tylko kłapią dziobem nie widząc opcji zawołaj na priv dzięki której część ludzi odbiera nagrody.

co do opinii od mbdm - nie ma sensu dyskutować z kimś kto nie wypowiedział się na forum pozytywnie o żadnej dziewczynie, tylko krytykuje (narazie tylko dwie, o dziwo te zarabiające dużo żet... hmm)
wniosek: ciężkie życie ma człowiek, który ogląda laski które mu się nie podobają skoro ma do wyboru inne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 18:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Camwhoring pisze:

żalisz się czy chwalisz weteranko cam4 ??


chuj cie to obchodzi;>

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 18:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
płotka pisze:
Camwhoring pisze:

żalisz się czy chwalisz weteranko cam4 ??


chuj cie to obchodzi;>


Prędzej to ciebie ch... obchodzi niż mnie i grzeczniej proszę jak się do mnie zwracasz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 18:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Camwhoring pisze:

Prędzej to ciebie ch... obchodzi niż mnie i grzeczniej proszę jak się do mnie zwracasz


idz sobie lepiej zwal to Ci ulży.
znizam sie po prostu do twojego poziomu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 19:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
płotka pisze:
idz sobie lepiej zwal to Ci ulży.
znizam sie po prostu do twojego poziomu


ty nie musisz się zniżać bo już od dawna na nim tkwisz, a upust nasienia nie sprawi że poczuję się lepiej z twojego powodu ... idź pokaż du... to może ci ulży przynajmniej coś zarobisz i nie będziesz musiała dawać du... w realu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 19:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Rozczaruję Cie- nie daję dupy w realu:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 19:53 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Ten nieładny odbyt to mogą być kłykciny kończyste.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 21:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:10
Posty: 17
I co gdzie jest kajzerka ??? Miala byc o 18 zeby zrobic privy wygrane a jest 21:40 i dalej jej nie ma ... jak mi przykro dalej laduje w losy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 22:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
jak masz coś do odebrania to zawołaj sobie ją na priv i nie użalaj się pajacu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 12:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
Witam , z tej strony Kasia.
Dostalam od jednego z moich widzow link do tej strony , co prawda mialam nic tutaj nie pisac na temat opinii o Mnie , jednak ... domyslam sie kto i w jakim celu je tutaj zamieszcza.
Nie pisze tutaj w celu zadnych tlumaczen , poniewaz nie mam z czego sie tlumaczyc , chcialam tylko szczegolnie zwrocic uwage na tresci tych komentarzy nie wszystkich zgodnych z prawda poniekad gdyz :
Po 1 - ShowUp.tv nigdy nie bylo dla mnie tylko i wylacznie zrodlem dochodu , najwazniejsza czesc odgrywa tutaj " zabawa i towarzystwo" . - Osoby ktore dosc czesto bywaja u Mnie na transmisji , doskonale o tym wiedza.
Po 2 - Chcialam zwrocic uwage ze jesli cos komus sie nie podoba , nie pasuje czy ktos czegos nie toleruje to mozna przeniesc sie do kolezanek obok , nikogo na sile nie trzymam ani nie uszczesliwiam.
Doskonale zdaje sobie z tego sprawe ze nie musze sie podobac kazdemu , bo kazdy ma inne gusta i gusciki . Jednak domyslam sie ze pewna Osoba ktorej zwrocilam uwage w pewnej kwestii , obecnie stara sie na Mnie odegrac ( oczywiscie moge sie mylic , tak jak napisalam juz powyzej) , w sumie obiecala mi ze sie postara Mnie zniszczyc wiec moze wlasnie to robi ;D .
Po 3 - I w sumie ostatnie i najwazniejsze : Kilka osob twierdzi iz mam problem z realizowaniem wygranych privow , ale nigdy nie bylo tak ze ktos swojego priva nie odebral , dosc czesto jest odbior od razu po jego wygraniu albo ewentualnie wieczorem po ustaleniu godziny priva . - Co prawda zdarzylo mi sie kilka razy z powodow prywatnych nie wstawic na umowiona godzine , ale mysle ze kazdemu z nas sie tak zdarzylo . Chcialam tez dodac odnosnie losow ze kazda litera od A do Z jest kilkakrotnie w koszyku , nigdy nikogo nie oszukalam ... zawsze losuje blisko kamerki pokazujac od razu wylosowany los .
Chce tylko aby osoby ktore sa tego warte i ktore na prawde maja moje uszanowanie , wiedzialy ze nie czekam tylko i wylacznie na kase , nie staram sie ich oszukac a tym bardziej ze na prawde ich traktuje jak swoich znajomych.
Na ShowUp.tv jestem dla ZABAWY , nie dla NAPIWKOW.

Chce jeszcze tylko dodac ze fakt jest jeden z ktorym na prawde sie zgadzam to , to iz faktycznie cele byly nie zrealizowane zetonowo chociaz nie wiele brakowalo , jednak o tym ze w zamian zrobilam cos innego na pozegnanie dla osob ktore na prawde sie staraly , nikt nie wspomni co bardziej upewnia mnie w tym , kto te komentarze pisze. A wiec to tyle z mojej strony. Pozdrawiam Kasia ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 19:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ja nie odebrałem do tej pory - a więc już to co mówisz okazuje się nieprawdą. A jak na osobę która jest tylko dla zabawy masz zdecydowanie zbyt duże ciśnienie na żety i cele i jakoś ciężko Cię zmusić do ich wypełniania, co jest nie tylko moją prywatną opinią ale kilku co najmniej osob które się w tym temacie wypowiadały.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 21:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
Tak nie odebrales ? A wiec dlaczego jesli twierdzisz ze nie odebrales swojego priva , nie wszedles do mnie dzisiaj na transmisje z zapytaniem o jakiegokolwiek wygranego priva ? - Bylam dzisiaj od samego rana , praktycznie do godz 20 i jakos nie widzialam tam twojej szanownej osoby ;d ;d .
I jeszcze jedno proste pytanie , wiesz moze gdzie znajduje i do czego sluzy zakladka " zawolaj na priva" , a wiec nie pajacuj jak osoba powyzej napisala , tylko zglos sie po to co twierdzisz ze jest twoje.
Nie chce nikogo obrazac ale teraz na prawde zachowujesz sie zalosnie piszac tutaj takie bzdury nawet nie pytajac o odbior jak twierdzisz majacego nadal nie odebranego priva , jesli myslisz ze ktos bedzie Ciebie i twoje komentarze po takim zachowaniu bral na powaznie to wydaje mi sie ze mozesz sie rozczarowac. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 23:01 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
Potwierdzam, dzisiaj u Kasi kto chciał odbierał priva bez problemów , byłem widziałem ..., wygrywał chciał od ręki był od ręki , chciał zapisać .., był zapisany .., zatem nie wiem o co niektórym chodzi .... 8) Pozdrawiam Kolegów .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2015, 04:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No dobra przyłapałaś mnie, nie próbowałem odebrać priv i trochę troluje :) Jesteś jeszcze nowa na forum to nie potarfisz wyczuć kiedy troluje a kiedy pisze serio (w sumie to sam tego nie potrafie :) Aczkolwiek gdzieś tam na ostatnich stronach jestem, baaaardzoooo dawno temu Księżniczka92 mi oddała swój 3 minuty i Dziura swój 10 minut z orgazmem jeżeli dobrze pamiętam.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2015, 14:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
Prosta zasada, dziewczyna z reguły "odbiór privków" ustala na godziny wieczorne, za każdym razem to powtarza, a i tak znajdzie się ktoś kto będzie chciał teraz i mu nie przetłumaczysz :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO