ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 gru 2014, 01:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 sie 2014, 19:45
Posty: 90
te wygrane privy ona realizuje czy oszukuje bo jakos nie moge sie z nią dogadac a wygralem uczciciwe priva 10 min orgazm 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 01:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Nie Ty jeden masz problem z odebraniem priva. Kilka osób narzekało że nie stawia się na umówione privy, jak jej o tym przypominali to udawała głupią, są osoby które blisko miesiąc czekają za swoim privem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 01:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
no wlasnie jak z tymi privami ? bo ja odebralem bez problemu tylko wczesniej sie z nia umowilem wiec moim zdaniem nie oszukuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 01:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
jakie pojeby z was!!!! robiciejej jazde jak dziewczyna sie chce z wami umowic konkretnie. OGARNIJCIE SIE !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 02:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 sie 2014, 19:45
Posty: 90
mi sie wydaje ze cos kreci ,ciagle przeklada termin i wmawia mi ze mam czekac w kolejce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 15:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Nie wiem czy ktoś tutaj chce zrobić Keitii antyreklamę czy coś ale ja z odebraniem privka nie miałem problemu, spoko atmosfera privek odpowiednio przedłużony.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2014, 16:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Nie ma u niej transmisji gdzie ludzie nie proszą o wygranego priva i czekają nawet przeszło miesiąc. Moim zdaniem kręci coś z tymi literami bo zazwyczaj są losowane takie literki jak X, F, H, V, zauważyłem że od pewnego czasu nie każdego wygranego zapisuje. Laska jest łasa na kasę co po niej widać, prosiła Dziadka o karnet na SPA a jak narobił jej nadziei to była dla niego opryskliwa, za dwa dni mówiła że nie jest na ShowUp.tv dla kasy a dla zabawy ::) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2014, 17:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2014, 19:24
Posty: 27
Ja już miesiąc proszę ją o privka, a jak już się umówimy to wtedy się nie zjawia.. Porażka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2014, 18:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 wrz 2014, 16:27
Posty: 54
nie nalezy do osob w moim guscie, ale privek spoko i z odebraniem jego w pozniejszym terminie nie bylo jakiegokolwiek problemu, wiec mysle, ze jak ktos mial problem to nie bylo to celowe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2014, 19:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 14:00
Posty: 2
ciekawa dziewczyna..... gdyby tylko mogła nic nie mówić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2014, 20:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 wrz 2014, 16:27
Posty: 54
mape pisze:
ciekawa dziewczyna..... gdyby tylko mogła nic nie mówić.

wyłączasz głos i po problemie

ale fakt, jedna z nielicznych, u których włączony dźwięk to minus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 01:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
wlasnie jestem u Kasi na transmisji , praktycznie staram sie byc codziennie u swojej ulubienicy wiec moge co nie co napisac a wiec zaobserwowalem ze Kasia co dziennie ustawia wygranym osoba privy do odebrania bez zadnych problemow tylko i wylacznie z informacja ze dana osoba jest a wiec nie wiem skad sie biora te zalosne komentarze o Keiiiti ale rowniez o innych dziewczynach ktore jako z nielicznych sa uczciwe i warte uwagi. I jesli nie nalezy do dziewczyn w waszym guscie to po co kupujecie u niej losy aby wygrac priva ? czy to ma jaki kolwiek sens ? wcale sie nie dziwie pozniej ze tak zalosni ludzie pisza tak zalosne komentarze , az zal czytac . Ja obserwuje Kasie od samego poczatku i od zawsze byla w porzadku wobec wszystkich dlatego wiem ze jako jedna z nielicznych nie oszukuje was / nas wszystkich


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 11:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Po to jest forum aby się wymienić uwagami więc nie wiem gdzie problem że ktoś ją krytykuje. Napisałem o losach bo tak jest, kiedyś ktoś u niej zliczył wszystkie losy od początku aż po moment gdy zostało się kilka losów okazało się że było około 5 razy F, V, H, X a bardziej popularne litery były pojedyncze, nawet ja po pewnym czasie zacząłem zgadywać co za literka zostanie wylosowana i udał mi się większość zgadnąć :P po padoły same X, F, H. Często umawia się na privy ale często też nie przychodzi na umówioną porę albo nie chce go zrealizować ::). Mamy prawo jej nie lubić tak samo jak Ty ją uwielbiać, więc nie rozumiem dlaczego takie oburzenie jak ktoś napiszę że nie podoba się jej kroczę, też mi się nie podoba (nie wiem czy jest tu na miejscu pisać dlaczego :P ) ale nie jestem gejem, chyba że Tobie staje do każdej kobiety na ShowUp.tv i dlatego tak uważasz. Próbowałem kiedyś z nią porozmawiać o czymś normalnym to co chwile mówiła "Panowie mamy losiki, mamy 10min za jedyne 35żet, Panowie kto zgarnie tego privosza" albo "Panowie zostało się 2000 do celu a to mało, nikt nie daje więc nikt mnie nie lubi" starałem się do niej przekonać i nie wyszło a wręcz przeciwnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 11:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 wrz 2014, 16:27
Posty: 54
dlatego jak juz ktos bardzo chce u niej priva wygrac niech stworzy sobie nowe konto z tych najbardziej popularnych u niej liter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 12:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
ja nie mam nic do tego czy komus ona sie podoba czy tez nie , ja ja uwielbiam i jest jak najbardziej w moim typie ale niektorzy to tutaj na prawde pisza wymyslone przez siebie historie. Akurat co do losow to musze sie zgodzic ze tak BYLO ale od kiedy ma nowe literki , juz tak nie jest. A druga sprawa to taka ze ta dziewczyna tam nie jest po to aby z toba rozmawiac tylko po to aby zarobic na remont , poczytajcie troche u niej na profiluj albo posluchajcie tego co mowi to bedziecie wiedziec . Wiec ja sie nie dziwie ze dziewczyna chce sobie w miare szybko zarobic a jak potrzebujesz rozmowy to sie umow z kolega i rozmawiaj ;d;d;d;d;d


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 13:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Wiedz że są dziewczyny które dość ładnie zarabiają i do tego umieją porozmawiać na dany temat a nie tylko daj żetona :P. Nie każdego kręci tak ciało jak osobowość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 13:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
hahaha za bycie miłą trzeba jej zapłacić ekstra...lol

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 14:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
niezle debile z was !! szkoda nawet dyskutowac wcale sie nie dziwie ze Kasia nie chce z wami rozmawiac bo nawet nie ma o czym a na dodatek nigdy nie slyszalem u Keiiiti na transmisji zeby mowila "daj zetona" a to ze zacheca panow do zabawy to tylko plus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 14:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ja tam nie wiem...

Wpadam do Kaski od czasu do czasu, atmosfera wygląda mi na przyjemną. Dziewczyna wydaje się być miłą dla każdego, mi to wygląda na jakąś próbę podkopania opinii od kogoś zazdrosnego. To czy trzeba Jej płacić za bycie miłą...to tego nie wiem:P bo ja zawsze rzucam:P ale nie zauważyłem nic co by pozwoliło mi powiedzieć, że Kasia jest miła tylko dla tych z żetonami.

Jak dla mnie fajna dziewczyna:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2014, 14:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
mam to samo zdanie co maq , ale akurat wiem ze Kasia jest mila dla wszystkich nie tylko dla tych ktorzy rzucaja jej zetony na transmisji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO