ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 kwie 2015, 11:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
To nie jest gość:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 11:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No fakt wargi ma duze, ale kurwa czy miała wpływ na to jakimi bozia ją obdarzyła?
To tak jak z wami- jeden ma duzego kutasa ze az kalectwo, a drugi ma chujka długości 5cm i nikt z tego halo nie robi.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 21:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:10
Posty: 17
Dawajcie Panowie wiecej zetonikow , dawajcie sie naciagac a ona robi obrocik zetonami a wy sie na to nabieracie dla jasnosci nick WYKOXOWANYLUKASZ88 to jej naganiacz . Tutaj macie dowody
http://wrzucaj.net/FBP


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 23:02 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2015, 18:58
Posty: 33
mbdm pisze:
Dawajcie Panowie wiecej zetonikow , dawajcie sie naciagac a ona robi obrocik zetonami a wy sie na to nabieracie dla jasnosci nick WYKOXOWANYLUKASZ88 to jej naganiacz . Tutaj macie dowody
http://wrzucaj.net/FBP


o kur*a , jeśli te zdjęcie jest prawdziwe to szok jak H*j , zawsze myślałem że dziewczyny gówno co zarabiają , a tu 40 k żetonów 4000 zł , jednak to jest biznes :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Ameryki tym nie odkrył. Każda szanująca się żetoniarka na ShowUp.tv ma swoich podkręcaczo-naganiaczy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Nie zgadzam sie z tym te wasze teorie spiskowe mozna porowna do teori ze w totka sa ustawiane liczby :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
intel pisze:
mbdm pisze:
Dawajcie Panowie wiecej zetonikow , dawajcie sie naciagac a ona robi obrocik zetonami a wy sie na to nabieracie dla jasnosci nick WYKOXOWANYLUKASZ88 to jej naganiacz . Tutaj macie dowody
http://wrzucaj.net/FBP


o kur*a , jeśli te zdjęcie jest prawdziwe to szok jak H*j , zawsze myślałem że dziewczyny gówno co zarabiają , a tu 40 k żetonów 4000 zł , jednak to jest biznes :D


To że podczas nakręcania zamkniętego obiegu ma się 40 000 żet na koncie wcale nie znaczy, że tyle zarobiła - w handlu jest wyraźna granica między obrotem a dochodem: firma może mieć 100 milionów złotych OBROTU a mimo to wychodzić na zero czy wręcz być pod kreską bo liczy się DOCHÓD

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
no jak skoro 40 000 zet w jakis sposob obraca to napewno te zetony zarobila bo chyba nie kupila co nie? :-) wiec to dochod ktory jest ulokowany.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 07:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Nawet jak zarobiła to nie w jednym dniu, tylko kiedyś tam. To jest biznes.
przychód - koszty = dochód (zysk albo strata)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 09:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z drugiej strony ma jaja ze stali że kręci lewy obieg żetonów i jednocześnie ma tyle kasy na koncie, normalni ludzie kupują 1000 zet na allegro i się pękają że im administracja zablokuje a tu tyle gotówki...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 09:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2015, 09:46
Posty: 3
Witam Panowie , tylko czekalam az zacznie sie pisanie na temat ogladajacego ktory w sumie od nie dawna zaczal do Mnie zagladac , i dlugo nie musialam czekac ;d;d .
Nie wiem czy to zazdrosc czy cos innego ale czasem jak czytam wasze komentarze/ opinie to smiac mi sie chce z waszych bardzo czesto zalosnych rozkmin.
Ale Lukasz moze byc naganiaczem , moge miec prawe a nawet lewe zetony niech tak bedzie jednak niestety nic nowego nie odkrysliscie a propo konta " Lukin" to konto jest moje juz dlugi , dlugi czas poniewaz zawsze kazdego miesiaca przelewam czesc zarobionych zetonow na nie ze wzgledu ze wyplacam zarobek na dwa inne konta bankowe w celu odkladania na jednym z nich na remont mieszkania . Wiec Panowie nic nowego nie odkryliscie , przykro mi :((.
Ale rozkmina dobra , szacun !!! ;d;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 11:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
He he po prostu przyznaj że masz faceta o imieniu Łukasz i to jemu przelewasz a nie jak zwykle kręcisz :) Posiadanie dwóch kont w celu przelewania na dwa różne rachunki bankowe jest bez sensu bo przecież mozna z jednego konta szołapowego przelewać na dwa rożne bankowe

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 11:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2015, 09:46
Posty: 3
Dodaj jeszcze ze WykoxowanyLukasz moim chlopakiem !!! lol ;d
Moge krecic niech Ci bedzie , mam prawde mowiac twoje jak i inne opinie w czterech literach bo nie mam zamiaru sie przejmowac kims lub czyms bez przyczyny ;).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 11:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Kasia nie ma faceta potwierdzone info:P Kasie dobrze znam przez wspólnego znajomego i nie kręci żadnych obiegów.

Dziękuje mam nadzieję, że pomogłem w tej "palącej" kwestii. :P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 11:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2015, 09:46
Posty: 3
Maq ja jestem kretaczka , naciagaczka , ukrywam faceta i na dodatek mam lewa konta a kazdy zeton u mnie na transmisji od kogokolwiek jest obiegiem . Pozdro dla tych ktorzy maja bujna wyobraznie.
Maq przeciez nawet ty jestes podstawiony hahahaha ;d;d
Bawi mnie ta cala sytuacja , ale wiedzialam ze predzej czy pozniej tak bedzie bo facet daje duza ilosc zetonow , nie musialam dlugo czekac na takie stwierdzenia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 12:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Kasia jeszcze nie kręci żadnych obiegów, czyli chyba najwyższy czas zacząć kręcić i nadrobić stracony czas ^-^
Panowie do boju! :) Może któryś nawet zostanie jej facetem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 12:03 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Akurat tutaj czuję, że muszę zająć stanowisko... od jakiegoś czasu kręci się tu jakiś dziwny hejt na Keitii. Pamiętam tą dziewczynę jeszcze z czasów "milionerów" szalejących na ogólnym i pamiętam, że zawsze miała swoje loteryjki. Kiedy topniała ilość "milionerów" przez wałki innych dziewcząt, wiele z nich przerzuciło się na loteryjki jakie organizowała Kasia jako pierwsza. Nie dziwi mnie tu hejt jaki ostatnio się tu dzieje, przy czym 2 osoby nakręcające go to w 100% kobiety. Jedną z nich mogę wskazać nickiem i naprawdę mogę się wkurwić jeszcze bardziej i również powrzucać tu zdjęcia Jej intymnych części ciała jak będzie to zmierzało dalej w tym kierunku.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 12:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
A tą zabawę z losowaniem literek z nicku i wygraniem priwa to chyba pierwsza wymyśliła Keiiiti. Potem inne dziewczyny skopiowały od niej ten pomysł. Plagiat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 11:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
no to jak maq wyjasnisz przelewy zetonow na meski nick? ja do dziewczyny osobiscie nic nie mam fajnie mowi jak robot trzensie cycuszkami i dupka kiedys tam wypowiadali sie zle na temat jej twarzy a ja np bardzo bym chcial widziec jej buzie ciagnaca mojego fleta :-) nie przejmuj sie Kasiu rob swoje :-**


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2015, 09:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 mar 2015, 14:34
Posty: 9
KatarzynaKeiiti pisze:
Witam Panowie , tylko czekalam az zacznie sie pisanie na temat ogladajacego ktory w sumie od nie dawna zaczal do Mnie zagladac , i dlugo nie musialam czekac ;d;d .
Nie wiem czy to zazdrosc czy cos innego ale czasem jak czytam wasze komentarze/ opinie to smiac mi sie chce z waszych bardzo czesto zalosnych rozkmin.
Ale Lukasz moze byc naganiaczem , moge miec prawe a nawet lewe zetony niech tak bedzie jednak niestety nic nowego nie odkrysliscie a propo konta " Lukin" to konto jest moje juz dlugi , dlugi czas poniewaz zawsze kazdego miesiaca przelewam czesc zarobionych zetonow na nie ze wzgledu ze wyplacam zarobek na dwa inne konta bankowe w celu odkladania na jednym z nich na remont mieszkania . Wiec Panowie nic nowego nie odkryliscie , przykro mi :((.
Ale rozkmina dobra , szacun !!! ;d;d




Na remont mieszkania?Przeciez mieszkanie juz po remoncie ,och cos sie placze pani w zeznaniach,a propo co pani zrobila z kotami po remoncie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO