ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 maja 2014, 22:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 maja 2014, 22:38
Posty: 1
Keiiiti to od niedawna nowa dziewczyna na ShowUp.tv - ale czy fajna , i czy jest dość znana ? . Moim zdaniem fajna dziewczyna , zgrabna, o fajnych piersiach i bardzo ładnych ustach. - Jednak jej najgorszą wadą to nie posiadanie głosu na transmisji i przebywanie tylko w godzinach wieczornych... Mimo tego Kasia jest bardzo sympatyczną i ładną dziewczyną " o czym przekonałem się na privie" . A co wy co o niej sądzicie ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 18:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Kaśka rakieta ;dd

głos ma, ale tylko w dzień, nawet nawet fajny. można posłuchać jak bluzga hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 14:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Moim zdaniem jest na prawdę ładna i zgrabna, ale ten jej stoicki spokój bez względu na to co robi. Jak by się uśmiechnęła, inny ton głosu miała w różnych odpowiednich momentach np. przy delikatnej zabawie czy pokazie. Wszędzie tak samo mówi takim samym tonem. to taki tort bez wisienki...
PS. Dzięki czupakabra. bez Ciebie założył bym podobny temat o keiiiti


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 14:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
http://ShowUp.tv/profile/Keiiiti


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 16:00 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
zajebista, jeszcze nie miałem okazji ruchnąć ale nawet profilem ma wzorowy. jest boska aż nie umiem u niej siedzieć. pozdro z całego serca <3

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 16:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 09:51
Posty: 105
Nie miałem jeszcze okazji gościć u tej pani, ale faktycznie profil jest baaardzo zachęcający..... Na pewno w niedługim czasie ją odwiedzę. Widać, że dziewczyna ma słabość do wysokich szpileczek, a to już dobry znak. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2014, 15:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Właśnie prowadzi transmisje, muszę powiedzieć, że ciekawa i na pewno nie raz zagoszczę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2014, 17:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Zgrabna, fajne piersi, twarz ok - kwestia gustu. Privek poprawny, ale bywałem na lepszych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 16:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ciało ma ładne i zgrabne, twarz mi się nie podoba, wydaje mi się że ma za duże staniki :P . Trochę denerwuje mnie jej gatka no ma paznokcie przerażające, nie podobają mi się takie szpony. Ostatnio ładnie jej lecą żetony za losy chociaż słyszałem że na nich kantuje, bardzo mało wygranych w stosunku do liczby losów, póki co zgarnęła 3500zet a wygrana jedna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 17:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
nie kantuje, ale jaka nagroda taka szansa trafienia - dzisiaj ma AŻ 10 minut za wygrany los, a wcześniej 5. Mi też trafiało się kilka X, ale za innym razem na 3 losy trafiało się 2 wygrane. Myślę, że jest mniej więcej 50/50 więc nawet ok.

Głosu się czepiacie wszyscy ;d mi nie przeszkadza, przynajmniej utrzymuje kontakt z publicznością i każdemu odpowiada.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 17:40 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Przecież głos ma piękny. Ja mam inne zastrzeżenie ale tu nie napiszę. Była nawet do wygrania kawka spędzona wspólnie z nią kiedyś :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 18:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Kawka internetowa czy prawdziwa?:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 18:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Prawdziwa prawdziwa, również pamiętam tą transmisję. Przez kilka dni była u niej taka nagroda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 gru 2014, 14:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
No mnie trochę irytuje jej PANOWIE które potrafi powtórzyć w jednym zdaniu nawet z 5 razy. Zazwyczaj jak jestem u niej to ciągle to samo :P te same ruchy, muzyka, teksty, no i zawsze za duże staniki :-\ kiedyś ktoś to skomentował ale chyba nie skojarzyła o co chodzi :P .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 gru 2014, 14:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Gorzej jakby się do Was PANIE zwracała:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 21:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
No Panie też się zdarzają ;p Dziś w losach było można wygrać 2główne nagrody 15min priv i spotkanie z nią. Trochę mnie bawiła jej wymowa bo gubiła ł i zamiast główna mówiła gówna ;p. Dziś miała też ciekawą sytuacje z modem, po dobrych kilku godzin nadawania i celu z możliwością wygrania spotkania na kawę, zawitał do niej moderator i oznajmił że łamie regulamin i prosił o zmianę celu a konkretnie o usunięcie spotkania, Ona dość zbulwersowana zaczęła się pytać co ma zrobić, czy ma usunąć dany los ale to będzie oszustwo, później mówiła że przestaje się jej podobać na ShowUp.tv i że mod zachowuje się chamsko. Nie było trzeba czekać długo aż mod zareagował i to w dość ostry sposób bo wszystkie żetony uzbierane z losów (około 300zł) wróciły do osób które jej je dały, kazał jej wypłacić żety, ponadto napisał że może jej pomóc opuścić ten portal i że każde nowo zakładane konto będzie banowane.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 22:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
Zarejstrowalem sie tutaj aby specjalnie napisac o tej Pani bo od dluzszego czasu ja obserwuje i musze przyznac ze jest bardzo ladna i zgrabna a do tego inteligentna , z poczuciem humoru . Na dodatek Kasia jako z niewielu dziewczyn jest na prawde uczciwa i to widac bo wszystko pokazuje blisko do kamery wiec jakim cudem miala by oszukiwac a na dodatek dzisiaj bylem swiadkiem ze to ja oszukano bo dziewczyna miala dwie glowne wygrane a moderator pol zetonow z tego co mowila zwrocil uczestnikom zabawy moim zdaniem troche nie fair i wcale sie nie dziwie ze sie zdenerwowala . Dla mnie bardzo pozytywna osoba z ladna buzia i zgrabnym cialem a paznokcie sa kwestia gustu chce tylko zwrocic uwage ze (konefka) ma o wiele gorsze


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 23:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Moderator musiał się popisać :) w imię zasad bo to jawne umawianie, spotykanie się w realu, a na boku jak się umawiają to już jest okej:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 23:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
"moim zdaniem troche nie fair" - jak nie fair, łamała regulamin, tak? A że ręka sprawiedliwości nie dopada wszystkich od razu to inna sprawa:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 23:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 gru 2014, 22:12
Posty: 15
Totalna glupota a na dodatek stosuje jakies tzw . (kary) ;XX Przeciez to portal dla doroslych wiec tez niech traktuja ludzi jak doroslych a nie sposobem jakis kar bo z tego co mi wiadomo to osoby ktore wstawili sie za Kasia zostali zablokowani przez moderatora
Tomcio ale moderator powinien upomniec zreszta tak zrobil bo poprosil o zmiane a dziewczyna od razu to zrobila wiec nie rozumiem jakim prawem dostala (kare) a tym bardziej ci ktorzy sie za nia wstawili


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO