ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2015, 08:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
krupski pisze:
Ludzie zawszę będą hejtować takie osoby jak ann, ma ono bardzo duże grono widzów to naturalnie musi się znaleźć także duże grono wrogów. Pomimo wytykanych jej wielu wad jakoś ludzię jej wgl nie opuszczają...

Patologia w tym kraju to wbrew pozorom spore grono osób. Tylko większość nie lubi tego publicznie pokazywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 08:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
sirpsychosexy86 pisze:
A o co chodzi z tym kolesiem annfan? to jakiś psychofan z tego co rozumiem tak? może ktoś zna całą historie i mógłby napisać bo to było zdaje się na tym drugim forum ShowUp.tv ale teraz je chyba skasowali .

Generalnie w mojej opinii każdy, kto pochwala jej zachowanie jest psychofanem, albo minimum osobą z zaburzeniami psychicznymi. Nie ma to nic wspólnego z żadnym "hejtem", zwyczajnie taka jest prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 10:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Tak a jedyne argumenty które za tym przemawiają to zbita butelka i mielone z makaronem haha.try harder. Ludzie zrobili z niej jakąś meliniare, tranwestyte, dziwke, a nawet nazistke.Nie ma w jej zachowaniu nic co moźna by uznać za patologie. A ci co później jadą nie mają nawet sensownych argumentów.

A wiesz co jest dla mnie patologią? Te wszystkie gówniary na ShowUp.tv co mają po 18-19 lat i rozstawiają nogi za 10 zł i nawet matury jeszcze nie mają. Ciekawe gdzie są ich starzy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 13:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Jeżeli samotne wypijanie dwóch butelek wina jednego wieczoru nie jest patologią, to w dziwnych kręgach się obracacie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 14:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
sirpsychosexy86 pisze:
A wiesz co jest dla mnie patologią? Te wszystkie gówniary na ShowUp.tv co mają po 18-19 lat i rozstawiają nogi za 10 zł i nawet matury jeszcze nie mają. Ciekawe gdzie są ich starzy?


Offtopowo trochę: dlaczego tak często w parze z wiekiem, albo w ogóle z kamerkami, poruszana jest kwestia rodziców? Owszem, można mieć zarzuty co do wychowania, kultury, ale osoby wymienione wyzej są samodecydujące o sobie i dokładanie tematu rodziny nie powinno mieć miejsca.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 15:50 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
Proszę... Jej psychofani i multikonta(robiące zamknięty obieg) się pojawiły :).

Jeżeli ktoś broni pijaczki pisząc coś o godności, to naprawdę... Przecież ta cała przechodzona Ann też pokazuje cipkę za 50 czy 100 żetonów na ogólnym, więc co to za pierdolenie?

I kiedy ta biedaczka w końcu zainwestuje te tysiące złotych(hahahaha) na remont mieszkania :D? Bo ta M1, to wygląda jak niezbyt umeblowana kostnica :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 16:00 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
asiulka91 pisze:
Jeżeli samotne wypijanie dwóch butelek wina jednego wieczoru nie jest patologią, to w dziwnych kręgach się obracacie :D


I potem po tych dwóch winach czołganie się pod łóżkiem, tłuczenie luster, bo nie może złapać pionu, niezrozumiały bełkot, zalewanie laptopów, rozwalone kolano, piruety na podłodze ;) Ale faktycznie, chyba czasy 'świetności' trochę przycichły, aż szkoda, teraz robi z siebie świętą z piwkiem cytrynowym. Może wątroba siadła po dawnych libacjach?

I tak najbardziej w głowie siedzą jej słowa o tym, jak to ona zarabia miliony bez pokazywania cipki jak inne dziewczyny. Nie minęło dużo czasu i cipka się pojawiła, oczywiście po pijaku. Hipokryzja to najbardziej pasujące określenie do tych transmisji.

Jeśli się uspokoiła, to tylko na plus. Ale ludzie nie zapominają. Jedynie nowi mogą się dziwić, że tyle osób jej nie trawi albo się z niej śmieje. Bo przecież sami tego nie widzieli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 16:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
No proszę, ile ujadających piesków i suczek się pojawiło pod drzwiami Ann, nic nie poradzicie, pogódźcie się z faktem, że Ann jest Carycą ShowUp.tv, gdyby nie ona, ten portal byłby na dnie, ona go ciągnie w górę swoimi super transmisjami, ja już nie mogę się doczekać wieczornej audyszyn speciale z okazji weekendu, trzy zimne szampejny się chłodzą w lodówce, staram się kupować takie same jak pije Ann ale nie zawsze mnie stać, cóź, zapożyczam się ale chcę za wszelką cenę należeć do elity, do której Wy nigdy należeć nie będziecie, bo nie stać Was na takie smakołyki, jakie my z Ann jemy i piemy na jej super transmiszyn, pogódźcie się z tym faktem, że tak jest, o tak, nauczyłem się pisać w stylu pana misiooo, kto wytrwał do końca ten też lubi ostrygi, fap, fap.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 18:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Co do tematu rodziców


Ja generalnie uważam że tak młode osoby nie powinny być na kamerkach. To ,że ktoś jest pełnoletni nie znaczy że jest emocjonalnie dorosły. Uważam ,że praca w sex biznesie powinna być dozwolona od 21 lat a nawet wyżej.

A co do pokazywania cipki to Ann pokazuje dopiero jak dostanie DUŻO żetonków a taka Ona_w_sieci to juz od cipki na wstępie zaczyna haha . I tak robi większość tych gąsek na ShowUp.tv. Nie łapcie za słówka przecież wiadomo co miałem na myśli .

I zęby było jasne nie jestem żadnym z jej klakierów . Staram się być obiektywny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 18:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
LoverOfCats pisze:
No proszę, ile ujadających piesków i suczek się pojawiło pod drzwiami Ann, nic nie poradzicie, pogódźcie się z faktem, że Ann jest Carycą ShowUp.tv, gdyby nie ona, ten portal byłby na dnie, ona go ciągnie w górę swoimi super transmisjami, ja już nie mogę się doczekać wieczornej audyszyn speciale z okazji weekendu, trzy zimne szampejny się chłodzą w lodówce, staram się kupować takie same jak pije Ann ale nie zawsze mnie stać, cóź, zapożyczam się ale chcę za wszelką cenę należeć do elity, do której Wy nigdy należeć nie będziecie, bo nie stać Was na takie smakołyki, jakie my z Ann jemy i piemy na jej super transmiszyn, pogódźcie się z tym faktem, że tak jest, o tak, nauczyłem się pisać w stylu pana misiooo, kto wytrwał do końca ten też lubi ostrygi, fap, fap.


hahaha dobry trolling


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2015, 11:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
poodbno jej czas juz dawno sie skonczyl, kiedys byla rzeczywiscie rozchwytywana teraz dla wiekszosci jest posmiewiskiem wydaje mi sie ze troszke zagubila sie na ShowUp.tv i desperacko stara trzymac jakis poziom... ma pod gorke, ludzie wrogo nastawieni sa do niej i utrudniaja jej zycie min "transmisja z jej przerobionymi zdjeciami-screenami"jak dla mnie to przegiecie;/Troszke to przykre, bo spada jej ogladalnosc, kiedys na czolowce teraz i 300 ogladajacych. Uwazam ze kazdy ma prowao robic to co zywnie mu sie podoba przeciez nie trzeba wchodzic do niej jesli kogos drazni? po co ta propaganda?Ja jej zycze jak najlepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2015, 21:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
gorall pisze:
poodbno jej czas juz dawno sie skonczyl, kiedys byla rzeczywiscie rozchwytywana teraz dla wiekszosci jest posmiewiskiem wydaje mi sie ze troszke zagubila sie na ShowUp.tv i desperacko stara trzymac jakis poziom... ma pod gorke, ludzie wrogo nastawieni sa do niej i utrudniaja jej zycie min "transmisja z jej przerobionymi zdjeciami-screenami"jak dla mnie to przegiecie;/Troszke to przykre, bo spada jej ogladalnosc, kiedys na czolowce teraz i 300 ogladajacych. Uwazam ze kazdy ma prowao robic to co zywnie mu sie podoba przeciez nie trzeba wchodzic do niej jesli kogos drazni? po co ta propaganda?Ja jej zycze jak najlepiej.



W piątek było ponad 2000 oglądających i pierwsze miejsce (kolejna laska miała coś koło 800 potem kolejna coś koło 500 a reszta to już ogony tak po 100). Więc chyba jeszcze jej czas nie minął . Po za tym Ann dała naprawdę dobry pokaz. Byłem zaskoczony. Wie jak budować napięcie i rozbudzać zmysły. Mi się zdaje że ona musiała być wcześniej striptizerką czy coś bo robi to po prostu za dobrze jak na moje oko. 300 oglądajacych to jest w tygodniu jak tylko siedzi i gada. A w piątki ma zawsze najwyższa oglądalność. A po za tym zarobiła w ostatni piątek coś koło 16000 żetonów. Pokarz mi drugą laskę co tam tylko robi.

A co do całego hejtu . To jak już pisałem to jest żenujący , nie smaczny i nie zasłużony . A po za tym ci idioci tym hejtem jej tylko nabijają publikę. Ja np odkryłem ją tylko dlatego . Byłem ciekaw co tam sie takiego wyprawia na tej transmisji ,że ludzie takie pomyje wylewają .

a po za tym w piątek jakiś koleś napisał na transmisji "może i pijaczka ale co z tego. daje najlepsze show tutaj". I to chyba tyle w temacie. Puki będzie trzymać poziom to dla większości nie ma znaczenia ,że jest tam w jakimś stopniu kontrowersyjna
Nikt nie jest doskonały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2015, 23:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
sirpsychosexy86 pisze:
W piątek było ponad 2000 oglądających i pierwsze miejsce (kolejna laska miała coś koło 800 potem kolejna coś koło 500 a reszta to już ogony tak po 100). Więc chyba jeszcze jej czas nie minął . Po za tym Ann dała naprawdę dobry pokaz. Byłem zaskoczony. Wie jak budować napięcie i rozbudzać zmysły. Mi się zdaje że ona musiała być wcześniej striptizerką czy coś bo robi to po prostu za dobrze jak na moje oko. 300 oglądajacych to jest w tygodniu jak tylko siedzi i gada. A w piątki ma zawsze najwyższa oglądalność. A po za tym zarobiła w ostatni piątek coś koło 16000 żetonów. Pokarz mi drugą laskę co tam tylko robi.

A co do całego hejtu . To jak już pisałem to jest żenujący , nie smaczny i nie zasłużony . A po za tym ci idioci tym hejtem jej tylko nabijają publikę. Ja np odkryłem ją tylko dlatego . Byłem ciekaw co tam sie takiego wyprawia na tej transmisji ,że ludzie takie pomyje wylewają .

a po za tym w piątek jakiś koleś napisał na transmisji "może i pijaczka ale co z tego. daje najlepsze show tutaj". I to chyba tyle w temacie. Puki będzie trzymać poziom to dla większości nie ma znaczenia ,że jest tam w jakimś stopniu kontrowersyjna
Nikt nie jest doskonały


Zamiast Ann oglądać to do słownika zajrzyj bo byki sadzisz chłopie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 02:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Nieno spoko, nie ma to jak oczernic inna laske ze zakopała swoje dziecko w ogrodku, a potem płakac z przerobionych swoich fot, faktycznie biedna Ania, trzeba się nad nią użalić, dać chusteczke i wysmarkać nosek.
Mówienie o innych dziewczynach per "kurwy" też w sumie normalka, o co to halo, lol
Może i teksty na blogu nieco zalatują czasem psychopactwem, ale umieszczone fragmenty nagrań z transmisji "carycy" raczej nie są podrobione, right?
Sir, jak sam napisałeś- oglądasz ją dopiero od niedawna, moze sie podjarałeś tym,że sie fajnie rusza, natomiast ci,którzy bywali na jej trans wcześniej pamiętają też zgoła co innego.
Natomiast jeszcze jedna sprawa- to jaki kto ma pomysł na transmisje to już jest danej osoby sprawa- najważniejsze,żeby hajs się zgadzał.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 08:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Taaa już ja widziałem te fragmenty na tym "blogu". :o koleś chyba nagrywa całą transmisje a potem ogląda klatka po klatce i czeka kiedy się poślizgnie potem ten kawałek na YT wrzuca hahah ,żeby udowodnić jakie u Ann są libacje. A co do tego ,że nazwała kogoś kurwą... Pewnie zostanę za to zjechany ale co tam. Prawda jest taka ,że na tym ShowUp.tv może z 10 lasek robi transmisję porządnie ,reszta to buractwo . Ann coś tam gadała ze 2 tygodnie temu na transmisji o co biega z tym dzieckiem i z tą "kurwą" ale bardzo nie słuchałem . Chuj mnie obchodzi jakieś dziecko jakiejś tam innej laski . 8)

Pod jarałem się? Robi fajną transmisję, posłuchać co ma do powiedzenia też można. Czasem dla relaksu można obejrzeć . Nie robi tam nic co by zasługiwało na taki hejt. Życzę jej jak najlepiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 10:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
Ann na początku robiła fajne transmisje, dokąd nie zaczęła chlać do upadłego i wyzywać inne transmitujące :P
Płotka ma racje sam słyszałem wielokrotnie jak zwyzywała inne laski, że gołymi cipami świecą, a ona święta :P
gołą cipą świeci, przewraca się na transmisjach :P
trochę samokrytyki powinna mieć, nie widziałem na ShowUp.tv innej laski tak najebanej jak ona. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 10:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
bardzo ciekawy post zgadzam sie z popszednikiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 11:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
sirpsychosexy86 pisze:
A co do tego ,że nazwała kogoś kurwą... Pewnie zostanę za to zjechany ale co tam. Prawda jest taka ,że na tym ShowUp.tv może z 10 lasek robi transmisję porządnie ,reszta to buractwo .


No tylko widzisz, nie wiesz kogo ona zjechała:) Nie było to buractwo jak sam ładnie okresliles.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 11:54 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
płotka pisze:
sirpsychosexy86 pisze:
A co do tego ,że nazwała kogoś kurwą... Pewnie zostanę za to zjechany ale co tam. Prawda jest taka ,że na tym ShowUp.tv może z 10 lasek robi transmisję porządnie ,reszta to buractwo .


No tylko widzisz, nie wiesz kogo ona zjechała:) Nie było to buractwo jak sam ładnie okresliles.


Może Pure dream? Bo to chyba podobny styl więc domyślam się, źle panie się nie lubią. Chciałem ją nawet zobaczyć ale nie mogę trafić. Może już nie nadaję bo caryca jest lepsza haha i się obraziła lol


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2015, 12:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
no nie Pure Dream:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO