ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 06 kwie 2015, 09:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ann nie zniknie, a pieski lubią sobie poujadać, tak było, jest i będzie, sfrustrowane biedaki zrozumcie to, że ShowUp.tv bez Carycy nie ma racji bytu, poza tym Ann nakręca też białostocki rynek gorzelniany, a francuskie winnice produkują specjalne odmiany swych trunków na północno-wschodnią Polskę odkąd Ann robi pokazy, to wszystko dzięki niej i żaden smutny korniszon tego nie zmieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 01:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 09 mar 2014, 09:24
Posty: 56
Ja tam do niej nic nie mam, ale rozpierdala mnie "sexy dens", a ona, jak to mawial klasyk, giba sie jak pierdolony rezus. Nie wiem co w tym jest "sexy".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 08:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Dzięki takim indywiduum jak Ann, ShowUp.tv ma swój smaczek. A kto nie chce nie musi przecież Jej oglądać.
Jak to się mówi w ShowBiznesie, nie ważne jak o Tobie mówią, ważne żeby mówili.
Wszystko w temacie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 10:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Z tym piciem teź ludzie przesadzają. Co on tam pije jakieś piwa smakowe dla lasek co są prawie bezalkoholowe haka

PS W sobotę włączyłem na chwile i jakaś akcja była, jakiś kolo robił memy z jej fotek i doklejał kutasy do nich. To ten co robi ten anty blog o niej?

W każdym razie jak to zobaczyła to zaczął jej makijaż płynąć po twarzy... Dla mnie to już jest przeginka. Ja rozumiem że można kogoś nie lubić a nawet skrytykować szczególnie jak ona jest w jakimś tam stopniu popularna. Jednak zaszczuwanie w taki sposób jest po prostu przykre i nie smaczne. Jak jej krytykanci robią takie rzeczy to dla mnie są nie wiarygodni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 11:42 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Ciekawe czy taka uczuciowa i wrażliwa na (cudzą) krzywdę była, kiedy oczerniała i wyśmiewała publicznie inne dziewczyny. Fajnie jest śmiać się z innych, a jak już się śmieją z ciebie to ojezu biedna, krytykują, płakusiamy.

To nie jest nielubienie. Ani tym bardziej zazdrość. To jest odwet za to, co ona robiła naprawdę wielu osobom przez bardzo długi czas, regularnie wręcz. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś nie było transmisji, na której nie podkopywałaby jakiejś innej dziewczyny.

(a lista dziewczyn, po których jechała, wyciągała ich prywatne życie, razem z jej paczką obrabiali ich foty by jak najbardziej je upokorzyć jest spora)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 13:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
byłem na kilku jej transmisjach i nie przypadła mi do gustu i dlatego więcej do niej nie wchodzę i wam polecam to samo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 13:47 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Nie lubię wina i mięczaków, dlatego wielbicielkie ostryg omijam szerokim łukiem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 14:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ale po co napinać się w stylu "lubię / nie lubię"? Podoba się to wchodzisz i oglądasz kabaret. Nie podoba się to idziesz dalej i masz to gdzieś. W końcu znudzi się...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 16:53 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
aliceTIP pisze:
Ciekawe czy taka uczuciowa i wrażliwa na (cudzą) krzywdę była, kiedy oczerniała i wyśmiewała publicznie inne dziewczyny. Fajnie jest śmiać się z innych, a jak już się śmieją z ciebie to ojezu biedna, krytykują, płakusiamy.

To nie jest nielubienie. Ani tym bardziej zazdrość. To jest odwet za to, co ona robiła naprawdę wielu osobom przez bardzo długi czas, regularnie wręcz. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś nie było transmisji, na której nie podkopywałaby jakiejś innej dziewczyny.

(a lista dziewczyn, po których jechała, wyciągała ich prywatne życie, razem z jej paczką obrabiali ich foty by jak najbardziej je upokorzyć jest spora)


Ciężko mi ocenić zacząłem ją oglądać dopiero kilka tygodni temu jak już pisałem. Może teraz się uspokoiła i najlepsze przegapiłem. Nie bardzo się też orientuje w tej jej świcie. Jakaś Sylwia, Władek ,Aptekarz . Ona chyba na Skype z nimi gada podczas transmisji .

Ja po prostu nie chce oceniać po tym co inni piszą. Sam popatrzę to ocenie. Puki co generalnie pozytywnie szczególnie z w porównaniu do Konewki albo Imagine_Cherry która myśli ,że u niej w domu są poziomy internetu haha i jak kamera jest wyżej to net zamula haha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 17:09 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Nie musisz oceniać po tym, co inni piszą. Ale inni mają prawo oceniać ją po tym, co widzieli i poprawianie ich, bo ty takich zachowań nie widziałeś, też jest nie w porządku. Prawda jest taka, że laska sporo namieszała, święta nie była, ludzi wkurwiała przez dobre kilka miesięcy i teraz to się na niej mści. I tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 17:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
PanOwieczek pisze:
Ale po co napinać się w stylu "(..) nie lubię"?


Bo to się nazywa hejt, i w polskim wydaniu został doprowadzony do poziomu mistrzowskiego.
A to że ona hejtowała innych to już inna para kaloszy, w każdym razie ten kto ją hejtuje dlatego że hejtowała innych sprowadza się przez to sam do tego samego poziomu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 17:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Jakby nie było zapisze się w kartach historii ShowUp.tv. Nie ważne czy się ją lubi czy nie. Nie ona jedna obrabiała dupę innym dziewczynom na własnej transmisji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 00:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
A o co chodzi z tym kolesiem annfan? to jakiś psychofan z tego co rozumiem tak? może ktoś zna całą historie i mógłby napisać bo to było zdaje się na tym drugim forum ShowUp.tv ale teraz je chyba skasowali .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 14:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
AnnFan aktualnie przebywa na banicji (chyba jeszcze, bo ostatnio nie zaglądałem do Ann często ale wiem, że jeszcze z tydzień temu miał karę); Ann uznała, że zamula na transmisjach i ją znudził, więc wysłała go na odwyk od niej. Trochę psychofan ale Ann zna go osobiście, zresztą był kiedyś widoczny na wspólnej trans z aptekarzem i Inką, całe towarzystwo zdecydownie po 30-tce, w okolicach 40-tki, a nawet po. Podejrzewam, że mają jakiś układ żetonowy między sobą, AnnFan nie jest jakimś psychofanem typu siedzący przed komputerem i fapiący pod Perkowską, bo oni się znają realnie.
I żeby nie było, ja Ann lubię oglądać, nie zamierzam jej w żaden sposób hejtować, piszę to co wiem starając się w miarę obiektywnie to przekazać na podstawie własnych obserwacji transmiszyn Carycy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 21:00 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Ja też nie zamierzam hejtować tak tylko pytam bo ludzie różne rzeczy piszą. A z tym układem na żetony też coś czytałem od oka na tym anty blogu że niby ona im przesyła cześć żetonów co dostaje a oni potem jej dają napiwki tymi żetonami, żeby nowi ludzie widzieli i też dawali. Nie wiem czy to prawda czy nie ale jeśli nawet to co z tego . W sumie to dobry pomysł ma dziewczyna łeb. Sam bym też tak robił haha

btw na tym żenującym blogu koleś pisze że ona jest pijaczką i robi libacje . Z tego co ja tam widzę to on sączy jedno piwo cytrynowe przez 2 godzinny haha. Ci co nazywają takie coś libacją to chyba libacji nie widzieli. Jak by podczas całej transmisji tak z 7 browców obaliła takich normalnych nie te smakowe gówno i na koniec tak ćwiarteczką poprawiła to możemy gadać o libacji. Rozumiem ,że dla tych co po niej jadą problemem jest już to ,że ona pije pod czas transmisji . Jak ktoś pije 2-3 kieliszki wina to nie jest pijakiem. Kompromituje to się nie ona tylko ci wszyscy co mają ból dupy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 21:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
sirpsychosexy86 pisze:
[...]Ci co nazywają takie coś libacją to chyba libacji nie widzieli. [...]


Zgadzam się, choć trzeba przyznać, że Ann ma na prawdę mocną głowę, sam za kołnierz nie wylewam, więc daleko mi do rozliczania innych ze spożytego alkoholu, czasem wypijam dokładnie tak jak Ann dwa szampejny wieczorem i nie robi to na mnie większego wrażenia, Ann raczej wódki nie pije, tylko wina i szampejny oraz piwo cytrynowe.

Tak jak napisałeś, ludzie mają ból dupy o Ann, a ona robi swoje i karawana jedzie dalej, ma dwa super koty, którymi u mnie mocno zapunktowała, lubię ją oglądać i tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 21:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Ludzie zawszę będą hejtować takie osoby jak ann, ma ono bardzo duże grono widzów to naturalnie musi się znaleźć także duże grono wrogów. Pomimo wytykanych jej wielu wad jakoś ludzię jej wgl nie opuszczają...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2015, 22:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Tak jak mówiłem nie wiem po prostu o co ta cała nagonka .Dziewczyna jest zadbana, zawsze elegancko wygląda. Nie jest zaćpana pijana jak ludzie piszą , mieszkanie wygląda normalnie a koty wyglądają na zadbane i najedzone . W piątki niby może i trochę sępi o te żetony ale mi to nie przeszkadza w końcu jak sama mówi z tego się utrzymuje po za tym jak włączysz w tygodniu ja czasem jest to normalnie gada z ludźmi cały czas i nie ma żadnego parcia na żetony a piątki to show więc inna bajka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 08:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
LoverOfCats pisze:
Ann nie zniknie, a pieski lubią sobie poujadać, tak było, jest i będzie, sfrustrowane biedaki zrozumcie to, że ShowUp.tv bez Carycy nie ma racji bytu, poza tym Ann nakręca też białostocki rynek gorzelniany, a francuskie winnice produkują specjalne odmiany swych trunków na północno-wschodnią Polskę odkąd Ann robi pokazy, to wszystko dzięki niej i żaden smutny korniszon tego nie zmieni.

Leczysz się psychiatrycznie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 08:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
sirpsychosexy86 pisze:
Tak jak mówiłem nie wiem po prostu o co ta cała nagonka .Dziewczyna jest zadbana, zawsze elegancko wygląda. Nie jest zaćpana pijana jak ludzie piszą , mieszkanie wygląda normalnie a koty wyglądają na zadbane i najedzone . W piątki niby może i trochę sępi o te żetony ale mi to nie przeszkadza w końcu jak sama mówi z tego się utrzymuje po za tym jak włączysz w tygodniu ja czasem jest to normalnie gada z ludźmi cały czas i nie ma żadnego parcia na żetony a piątki to show więc inna bajka.

Leczysz się psychiatrycznie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO