ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2015, 18:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
dlaczego tak wiele osob mysli ze liderzy sa zwykle ustawiani? to ze ciebie nie stac na zakup 20 000 zetonow nie znaczy ze wszyscy tak maja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 00:51 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Też uważam, że pitolenie o obiegu to wymysł tych, którzy tego nie pojmują. Tak się przyjęło, nikt już tego nie podważa, ale dowodów nadal brak.

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 09:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Myślałem, że należy ją tytułować carycą, ale widzę, że awansowała na boginię ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 10:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
A jakże, wszak boginią trzeba być, by dostać za jedną audyszyn 20 tys. żetonów (prawie, brakowało do 20 tysi jakieś grosze), tak było tylko dzisiejszej nocy, a wszystkie żetony wyłącznie z prawego obiegu Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 10:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Na FORUM SHOW UP jest screm gdzie admin wszedl na czat i napisal ze obieg zet poszukajcie sobie. Na profilach widac zreszta te napiwki anfan od mola itd Zreszta na zdrowy rozum ktory biznesmen siedzial by wiecznie na ShowUp.tv kiedy anprel sie pojawi i za friko dawal tyle zet miesiecznie by sie uzbieralo z 20 tys . Za taka kwote to by mial modelke konkretna w realu wiec jak ktos wierzy w takie bajeczki to powodzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 10:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Może dłużnicy w ten sposób swoją wierzycielkę spłacają... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 10:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
bober pisze:
[...] miesiecznie by sie uzbieralo z 20 tys .[...]


Ann dziennie potrafi zgarniać 20 tys. żetonów. A poza tym nie wierzę w żadne zamknięte obiegi, moim zdaniem to bajka wymyślona przez biednych, smutnych, sfrustrowanych korniszonów na zasiłkach Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 13:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To czy są lewe nie podlega w ogóle jakiejś dyskusji - jak na osobę, która potrafi jednego wieczoru dostać 20 tys żetonów (było nie było ponad 2 tysiące zł) coś podejrzanie za często powtarza "ludzie, dajcie żetony!" to raz a dwa - widać zaciesz na jej twarzy jak dostaje 10-20 zet od jakiegoś randoma a jak dostaje po tysiącu od AnnFan i pozostałych z "zamknietego kręgu" (czyli osób, które wchodzą TYLKO I WYŁĄCZNIE na jej transmisje) to nawet jej powieka nie mrugnie. Poza tym fizycznie niemożliwe jest to, żeby była jakaś grupa osób która mając do wyboru: real z zajebistą prostytutką, profesjonalny priv z zajebistą laską o ciele supermodelki (typu ChiliCam, PureDream etc), kilka półprofesjonalnych privów z małolatami o młodych, jędrnych ciałach, kilka privów typu "rozmowa" z inteligentnymi kobietami (+ ewentualna szansa na randkę w realu z którąś z nich) albo dawanie "na darmo" na ogóle podstarzałej blacharze wybrałoby tą ostatnią opcję!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 15:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
No i co z tego ze biznesmen mialby za ta sume modelke dziwke na noc itd ShowUp.tv jest uzalezniajace a sa ludzie ktorzy maja hajs nudza sie nie korzystaja z uslug dziwek czy modelek. Po za tym sa ludzie ktorzy sie zwyczajnie by wstydzili pogadac z ladna dziewczyna albo lubia gadac o takich sprawach o jakich nie moga gadac w zyciu codziennym. Sa tez zonaci ktorym nudza sie zony albo uciekaja od obowiazkow a wydanie 3 tysiecy to dla nich nie problem. Tacy jak roger przeczytaja jeden tekst i interpretuja go po swojemu, a z tym zacieszem to juz wogle zaszalales. No i jeszcze te twoje ostatnie zdanie. Nie mam nic do Anity i Pure ale moze ci ludzie juz na takich priwach byli i im sie znudzilo? A u peerl pija czuja sie elitarni i latwiej im przychodzi wydawac kase


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 15:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Zaoszczedz sobie troche kasy wydaj na bardzo duzo zetonow jak poczujesz sie jak panicz na jakiejs transmisji zobaczysz jak to potrafi dowartosciowac. Ludzie sobie mysla: jebany bogacz, laski pisza ci na skrzynke same a takie poczucie bogactwa uzaleznia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 15:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jaki kurwa Roger? Roger to jest kurwa jebany wibrator Strangerki, ja jestem kurwa mać rUger!!! Tak jak pisałem wyżej - można spotkać całe watahy mądrzejszych i kilkaset ładniejszych na ShowUp.tv bez problemu, wiec nie rozumiem czemu aż taka kumulacja bogatych biznesmenów-dobroczyńców miała by się skupiać na tej jednej pani. A z doświadczenia wiemy, że 99% osób pojawiających się stale na transmisjach tylko jednej pani i sypiących jej duże sumy "za nic" to naganiacze i fake konta, innej opcji nie ma

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 15:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Roger :D Boskie to było, heh.

Dobra, teraz bez jaj, bo chyba nie każdy łapie ironię. No jasne, że jest tak, jak pisze Ruger, to się da zauważyć przecież, szczególnie na transmisjach Ann z pleneru, gdzie - nie wiem, czy zauważyliście - nie ma stałych bywalców, którzy swój etat zaczynają wieczorami. Ann na maksa cieszy się z napiwków nawet 10-30 żetonów, sama mówi wtedy ,,wow, ile żetona, jak fajnie, fap, fap".
Nowi, którzy wchodzą do niej na trans chcą poczuć się jak w wielkim świecie i rzucają swego prawego żetona, by być w gronie tych najlepszych, na tym ten interere polega przecież.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 16:30 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
Widzę, że wierne pieski Ann już spamują w temacie ;). Wystarczy prześledzić obieg żetonów na tych profilach. Ta "spółdzielnia" stworzyła kilka nicków i kilka osobowości(to normalne w zamkniętym obiegu, żeby uwiarygodnić, bo znam osoby, które robią tak samo, ale nie na taką skale). Fajne są zwłaszcza sytuacje, kiedy dana osoba odchodzi od kompa, to natychmiast milkną 3-4 profile :D. A które to osoby? Mol, Annfan, KamilTarnów, "rączki" i inne :). Łatwo to naprawdę sprawdzić. Najlepszym rozwiązaniem, to byłoby wprowadzenie widocznych transakcji żetonami np. z tygodnia na wszystkich profilach. Oczywiście nic takiego się nie stanie, bo najważniejsze są kieszenie właścicieli portalu :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 16:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Nie rozumiesz roger i po problemie na chuj drazysz temat. Nie jestes bogaty ich sprawa na co wydaja swoje pieniadze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 16:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
ludzie ktorzy wydaja duzo na ShowUp.tv przewarznie maja duzo loginow nie wchodza na tych samych do innych bo po co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 18:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Akurat pan BaiHu jest dość mocno kojarzony jako powiązany z "bydgoską" odnogą właścieli ShowUp.tv więc jego ciężko wskazać jako "niepowiązanego z nikim filantropa" gdyż jego żetony prawdopodobnie i tak są "dmuchane" i czysto wirtualne, nie nabywane "normalną" drogą - dlatego też tak lekką ręką rozdawane na prawo i lewo. A co do tego co pisze StatywwKwiaty (jak Ty mi zmieniasz nick to ja vice versa :-P to akurat ludzie bogaci mają jeden nick bo zalezy im na wyrobieniu sobie opinii osoby rzucającej na lewo i prawo hajsem żeby otrzymać jakieś słodkie korzyści od transmitujących - nie oszukujmy sie, osoby które rzucają hajsem BEZCELOWO nie istnieją a nawet jeżeli zrobią to raz czy dwa i koniec, a nie dzień w dzień na każdej trans to samo

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 14:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Tak jak pisałem - nie ma tu ludzi którzy miesiącami sypią "bezcelowo" - albo chcą dostać coś w realu i "zmiękczają" klientkę, albo liczą na spore zniżki na priv i bonusy (ewentualnie że u nierozbieralnej dostaną "coś więcej") albo są po prostu partnerami życiowymi w realu i kręca zamkniety obieg żeby dziewczyna/żona miała większy dzienny utarg na celach. Albo są właścicielami/znajomymi właścicieli ShowUp.tv i mają w chuj "lewych" żetonów których nie kupili, innej opcji NIE MA. Mit bezcelowego filantropa podsycany jest by ukryć którąś z powyższych opcji, osób które są na tyle bogate żeby kupowac żetony workami a jednocześnie na tyle głupie, żeby w zamian za rozrzucanie tych worków nie żądać nic w zamian od pań jest może 5 może 10 w całym kraju i raczej wątpie, żeby wchodzili na ShowUp.tv :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 18:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
skad mozesz wiedziec czy takich ludzi nie ma? to ze sam tego nie robisz nie znaczy ze tak jest z tego co piszesz to ann ma wielu partnerow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 20:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ann odpiernicza dziś niezłą akcję, zaczepia ludzi, by robili z nią pomki

http://ShowUp.tv/BOGINIANN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 21:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Mnie rozwalił jej tekst na początku "kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę wyjść" ^-^ Kolejna trans na plus!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO