ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 16 kwie 2015, 18:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
No niestety ShowUp.tv miesza w głowie jeśli chodzi o ocenę jakby ann w realu zaproponowałaby 100 jej hejterom wspolne spedzenie nocy to 99 by skorzystało a jeden byłby pewnie gejem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2015, 19:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Oczywiście, że tak. Jednakże wiedzą, że Ann nawet by na nich nie spojrzała prawdopodobnie, więc sfrustrowani hejtują ją, by poczuć się lepiej.

To jest trochę jak z Magdą Gessler, ludzie wiedzą, że nie stać ich na jadanie w jej restauracjach, więc by poprawić sobie samopoczucie wyzywają od grubasek i niechlujek i twierdzą, że w życiu by u niej nie zjedli. W ten sposób czują się lepiej, podbudowują swoje ego, zamiast powiedzieć prawdę - tak, chętnie bym się polansował w dobrej restauracji ale mnie nie stać i jestem z tego powodu sfrustrowany i wkurwiony, więc wpieprzam makaron z cukrem w domowych pieleszach i wyśmiewam się z Annpearl.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2015, 23:30 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
I jeszcze ten jej perfidny obieg żetonów! Nie ogarniam umysłem takich kwot więc to na pewno ściema :D

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 14:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Może nie ściema ale pewnego rodzaju marketing :D Czasami to nawet lepiej bo pomyśl jak by było ciężko nabić nam jakikolwiek cel bez udziału jej naganiaczy a tak oni robią połowę roboty :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 15:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Zgadza się. Wczoraj nie było jej naganiaczy i strasznie wolno to szło. Koło północy miała dopiero 4000 żetonów. W końcu Ann się wkurwiła i powiedziała ,że to pierdoli . Przestała się odzywać, tylko piła. Potem zbiła kilka kieliszków i tylko kamerowała szkła na podłodze. Tak koło drugiej w nocy jeszcze na chwile zalukałem to próbowała coś robić ale była już za bardzo wstawiona. Ludzie od czasu do czasu dawali żetony. Na koniec nocy i tak miała jakieś 11000 żetonów

Nie wiem do końca o co się wkurwiła. Kilku kolesi się z niej znowu nabijało dość ostro ( znowu miała mokre oczy). Już nawet przestała ich potem banować. Więc może dlatego . Druga opcja bo żetony za wolno szły. Nie wiem pisze co widziałem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 16:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Dla mnie jest chorą sprawą wchodzenie do kogoś i nabijanie się z niego, zasada jest prosta dziewczyna mi nie odpowiada to po prostu nie wchodzę na jej transmisje bo po co??? Ciekawy jestem jak wygląda większość hejterów, ciekawe czy są tacy idealni i piękni, czy nigdy nie zdarza im się upić, nigdy nie używają różnych sposobów żeby w swojej nieważne jakiej pracy zarobić więcej. Nie wiem czy te osoby nie wiedzą, że dziewczyna na ShowUp.tv nie jest maszyna do pokazywanie cycków a obrażanie ją na pewno boli i nie spływa to po niej jak po kaczce....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 16:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Dlatego od początku myślę, że to nie ona jest problemem tylko ci co po niej tak hejtują . Myślę ,że ona sobie z tym nie radzi a konsekwencją tego są jej wpadki. Te wpadki jeszcze bardziej ich nakręcają i tak koło się zamyka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 17:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Gdy zaczynała transmisję wieczorem wyglądała zjawiskowo, było miło i przyjemnie, później przyznaję, że popłynąłem gdzieś indziej w odmęty ShowUp.tv i tylko czasem zerkałem co tam u niej. Po północy wszedłem zobaczyć, jak tam losowanie itp., no i trafiłem na zbity kieliszek na pierwszym planie i atmosferę taką sobie, ktoś tam się pytał o to, czy losowanie dojdzie do skutku, a ktoś inny odparł, że nastąpiła awaria maszyny losującej :-\

Ann niby stara się udawać, że ma gdzieś hejterów, jednak w rezultacie może być inaczej i jakoś tam po swojemu ją to dotyka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 17:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Szczerze powiedziawszy ten kto na zewnątrz udaję że go to wgl nie rusza w środku odczuwa to ze zdwojoną siłą....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 00:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 09 mar 2014, 09:24
Posty: 56
Jezeli ktos popiera upijanie sie alkoholem na wizji i tym bardziej pisze, ze mu sie to podoba to, niestety, tez jest skazony patologia, bo inaczej tego nie da sie wytlumaczyc.

Nie wiem jak zachowuje sie Ann po alkoholu, ale jezeli jest agresywna i celowo tlucze kieliszki to mozna to zachowanie zakwalifikowac jedynie jako upojenie dysforyczne i tylko psychiatra pomoze, a jezeli ktos popiera takie zachowanie to zycze rodzinom tych osob powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 00:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
oleola92 pisze:
I jeszcze ten jej perfidny obieg żetonów! Nie ogarniam umysłem takich kwot więc to na pewno ściema :D


Nie wszyscy załapali ironię oleola92 ;)



macius167 pisze:
[...]Nie wiem jak zachowuje sie Ann po alkoholu[...]


To znaczy, że wypowiadasz się nie mając pojęcia o czym.
Poza tym zalatuje mi smutnym, sfrustrowanym korniszonem, sporo tu ich ostatnio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 23:52 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Kocie, bo nikogo w tym biednym kraju nie zdziwi jak napiszę, że nie ogarniam umysłem takich kwot.

Muszę sobie zanotować w moim kajeciku ironiji, żeby unikać takich przykro-realno-polskich, bo nie każdy wyłapie :(

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 00:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
annfan powrócił pod innym nikiem po_prostu . Kupił priva 12 min i ją przepraszał. Wydaje się ,że przeprosiny przyjęte ciekawe ile go kosztowało to żetonów haha. Dobry kabaret, ciekawe co ten koleś zrobi jak pewnego dnia ona przestanie być na tym ShowUp.tv bo przecież wiecznie tam nie będzie, a jak sama Ann przyznała "Annfan jest zakochany i się nie odczepi "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 00:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Wszystko się zgadza, już w ubiegły weekend był u Ann pod tym nickiem, wyrzucała go jednak z transmisji.
Faktycznie gość ma problem ze sobą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 06:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 13:59
Posty: 71
sirpsychosexy86 pisze:
annfan powrócił pod innym nikiem po_prostu . Kupił priva 12 min i ją przepraszał. Wydaje się ,że przeprosiny przyjęte ciekawe ile go kosztowało to żetonów haha. Dobry kabaret, ciekawe co ten koleś zrobi jak pewnego dnia ona przestanie być na tym ShowUp.tv bo przecież wiecznie tam nie będzie, a jak sama Ann przyznała "Annfan jest zakochany i się nie odczepi "


Zawsze zostaną nagrania :D Będzie wspominał stare czasy jak to kiedyś było fajnie z Ann na ShowUp.tv :D Nie ma co! Wybrał idealny obiekt do ulokowania swoich uczuć :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 07:31 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Tak to jest z miłością do kobiety z ekranu komputera...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 07:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
najgorsze w tych miłościach :P to że ciężko dobrać się dziewczynie do cipci :P przez ekran heeh :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 09:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
LoverOfCats pisze:
Wszystko się zgadza, już w ubiegły weekend był u Ann pod tym nickiem, wyrzucała go jednak z transmisji.
Faktycznie gość ma problem ze sobą.


Teraz już wiem ,że ta drama z przed tygodnia to była przez niego bo okryła ,że to on. Wszystko ma teraz sens.

Ciekawe co on takiego zrobił. Może pierścionek kupił? hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2015, 15:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ann wraca do transmisji z pleneru:

http://ShowUp.tv/annpearl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 11:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
ann ma ciekawe transmisje w plenerze ostatnio ale nie każdy lubi jej upodobania kulinarne :P

https://www.youtube.com/watch?v=p-2isH-SgHA&ab_channel=AnthonyTeacher


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO