ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 18 mar 2015, 21:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Fakt, teksty ma dobre ^-^

Ze wstydem przyznaję, że na samym początku byłem raczej hejtersko nastawiony do Ann, jednak z czasem, oglądając coraz więcej jej transmiszyn podoba mi się u niej sporo rzeczy, jak każdy ma swoje plusy i minusy ale ostatnio zdecydowanie jest coraz lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 21:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2015, 22:43
Posty: 34
Jako świeżak po przeczytaniu kilku postów też byłem sceptycznie nastawiony, lecz jak to w większości przypadków autopsja weryfikuje... Nic do niej nie mam, ma swój styl, ludzie włażą i oglądają ałdyszyns (niektórzy bo lubią, niektórzy bo hejcą). Ostatnio wprowadza trochę różnorodności (to cenię bo widok tego samego łóżka/krzesła/pokoju trochę nudzi) i przyhamowała z alkoholem. Teksty dobre, żetki płyną... Wg mnie nieodłączna część ShowUp.tv. Show must go on!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 23:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Cichy_Bob pisze:
Mnie rozwalił jej tekst na początku "kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę wyjść" ^-^ Kolejna trans na plus!


https://www.facebook.com/marrafri/photo ... =3&theater to stąd

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 00:01 przez franka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 00:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
No ładnie, zasunęli tekst Ann i wstawili go na fb, nieładnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 12:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
co sie wczoraj dzialo ktos skroci? bo nie moglem ogladac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 17:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
W skrócie Ann wyszła na miasto pozaczepiać trochę ludzi, poprosiła jakiegoś gościa, by robił z nią pompki, potem robiła je sama na środku ulicy, niestety było ciemno i aura niesprzyjająca, więc wyszło tak, jak wyszło, choć wiadomo, w dzień miałaby mniejszą widownię.
Potem jakby się lekko wydygała i odpuściła zaczepianie, nie oglądałem od początku, lecz od jakiejś połowy.
Akcja na plus, ciemność na minus.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 21:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Już niedługo będzie lato - wieczorna ciemność zniknie ale wieczorna ilość widzów pozostanei bez zmian :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 18:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Troche to dziwne ze tak otwarcie zaczepiala ludzi moze to miec nieprzyjemne rezultaty w przyszlosci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2015, 01:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Właśnie trwa speszyl edyszyn u aptekarza, Ann bije szkło i chodzi po domu Piotra z wirującym laptopem, jazda na maxa Obrazek

W sumie dziś nawaleni jak meserszmity, skoro rozważają, kiedy będzie wspólne ruchanko :o

Ale muszę przyznać, że muza u aptekarza leci zajebista.


Tymczasem Ann, wracająca od aptekarza, próbuje zlokalizować czekającą na nią taksówkę:

(THOR): te taksówki w Białymstoku to chyba wymagają użycia racy świetlnej:D
(THOR): zamawiasz taxi, wychodzisz i strzelasz racę, aby Cie znalazła...
(THOR): Ann sprawdza która myjnia jest jeszcze otwarta;)
Annpearl: Gdzie wcięło tego pana z taxi?
Annpearl: Będzie przypał.
(THOR): pojechać gdzieś taksówką w Białym to jest survival
Annpearl: Piotr, te twoje zadupie, oni nawet nie wiedzą jak tu dojechać, tu jest tak ciemno.


Obrazek




ps. AnnFan Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 15:01 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Kocie zachęciłeś mnie, będę częściej zaglądać do Bogini :P

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2015, 14:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Ona chodzi z komputerem po miescie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2015, 15:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
tak, stacjonarke bierze na garba:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2015, 22:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Dzisiejsze nocne pompki na stacji benzynowej wymiatały. Przedtem Ann zrobiła nocny nalot na aptekarza, który jednak zabarykadował się w mieszkaniu i udał, że śpi. A to wszystko po 2W5D.

Akcja była niezła, wymiękłem około 3 w nocy, gdy Ann wsuwała hotdoga. Ma kobieta zdrowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 20:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 lis 2014, 11:20
Posty: 38
Co to za akcja teraz jest, że są cztery anny perły?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 21:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Panie nie mają po prostu pomysłu na siebie i uważają, że to co robią jest zabawne, a żadna Carycy do pięt nie dorasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2015, 00:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Wpadam na jej transmisję od kilku tygodni. Generalnie bardzo pozytywnie. W porównaniu do tej wszechobecj amatorszczyzny na ShowUp.tv jej show jest bardzo profesjonalne. Mówię tyło że dziewczyna się stara. Audycje są urozmaicone. Profesjonalna kamera, muzyka, wystrój. Show ma swój klimat. I co tu dużo mówić ona jest porostu piękna. Trochę jak American dream. Baćmy szczerzy większości tych dziewczyn na tej stronie to zwyczajne dziewczyny. Ann ma w sobie coś jak te modelki z Playboyu haha. Poza tym Lubie tą erotyczną konwencję. Myślę że jak by zaczęła używać zabawek albo pierdolić się z kolesiem show stracił by na atrkcyjności

A co do minusów. Jak się za bardzo spije to wtedy strasznie przeklina. Może to brzmi głupio ale bardzo mnie razi jak piękne kobiety rzucają mięsem.

Ps ten blog anty ann... Już nawet nie chodzi o to co ona robi a czego nie. Koleś jest żenujący. Powinien iść do psychiatry bo to mi wygląda na obsesję.

Moja ocena Ann po obejrzeniu kilku audycji. Może ktoś powie że za mało widziałem. Może i racja. Ale póki co pozytywnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2015, 01:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Zdecydowanie zgadzam się z powyższym.

Jedynie polemizowałbym z tym, czy Ann jest piękna, mnie jej uroda nie powala, choć zdecydowanie ma coś w sobie, dba o siebie, jest niewysoką blondynką, czyli w moim guście, lecz czy jest piękna, to nie wiem, każdy ma swój kanon piękna, niewątpliwie jest atrakcyjna.
Na pewno zabrzmi to głupio ale wolę ubraną i trzeźwą Ann, niż pijaną i rozebraną. Nie widziałem niestety do tej pory konfiguracji mieszanej, lecz opcję pierwszą lub drugą.
Trudno mi powiedzieć ile spędziłem łącznie czasu oglądając jej transmisje, na pewno kilkadziesiąt godzin na obydwu jej profilach i zdecydowanie skłaniam się ku Ann trzeźwej i ubranej, bo wtedy jest ciekawie.

Ann z facetem na transmisji? O nie, to słabe i bez polotu. Ann z drugą kobietą na transmisji? O tak, to jest to, na co czekam... Kotzurku272, zrób coś wreszcie dobrego i pożytecznego dla ShowUp.tv i wybierz się do swej mentorki Carycy na wspólny pokazik Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2015, 18:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Tyle pochlebnych opinii na temat tej kretynki w jednym miejscu to nie może być przypadek. Mamy zlot fanów AnnPierd :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2015, 21:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Nie jestem nawet fanem. Widziałem tylko kilka razy jej show. Z 4 czy 5. Na pewno nie jest kretynką skoro za samo siedzenie w tygodniu i tylko gadanie o pierdołach przez około 2h ma prawie 3000 żetonów ,a w piątaki 10k i więcej jak robi show. Podczas gdy te inne "kretynki" rozstawiają nogi za 100-500 żetów cel haha i 10k nawet przez miesiąc nie uzbierają. To jest dopiero temat do śmiechu.

Mi się wydaje ,że dziewczyna zrobiła sobie z ShowUp.tv całkiem niezły biznes i dużo osób to po prostu zazdrość kole w oczy i tyle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2015, 00:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
powinna zniknac z ShowUp.tv na zawsze!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO