ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2015, 01:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 maja 2015, 15:57
Posty: 11
Sir nic się nie dzieje bez przyczyny, nie sądzę, by pure weszła w tym momencie i próbowała jej ubliżyć. Pure była dla niej zagrożeniem, jej transmisje były spontaniczne, szczere, ta dziewczyna miała i ma w sobie niespożyte pokłady energii i możliwości. Kazdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale wszystko powinno się mieścić w granicach pewnych norm, Ann w tym momencie takich brakło. Nie jestem zawiedziona, wręcz przeciwnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 01:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
miejscowa_idiotka pisze:
[...]Proponuję w sypialni zrobić ołtarzyk i modlić się o to by pozwoliła Ci ssać palę. [...])


Mam już taki ołtarzyk i modlitwy póki co nie odnoszą rezultatu Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 01:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
miejscowa_idiotka pisze:
Sir nic się nie dzieje bez przyczyny, nie sądzę, by pure weszła w tym momencie i próbowała jej ubliżyć. Pure była dla niej zagrożeniem, jej transmisje były spontaniczne, szczere, ta dziewczyna miała i ma w sobie niespożyte pokłady energii i możliwości. Kazdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale wszystko powinno się mieścić w granicach pewnych norm, Ann w tym momencie takich brakło. Nie jestem zawiedziona, wręcz przeciwnie :)


Nie wiem . Ale domyślam się ze ktoś musiał wejść do Ann i pewnie coś gadać ,że Pure jest lepsza etc bo nie wydaję mi się żeby Ann zaczęła ten temat bez przyczyny od tak sobie. Zresztą to nie ważne dla mnie. Pure jest już historią i wychodzi na to że była tylko turystką, pobawiła się i poszła. Jedną z zalet Ann jest to ,że jest tu regularnie. Jest częścią ShowUp.tv.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 01:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 maja 2015, 15:57
Posty: 11
sirpsychosexy86 pisze:

Nie wiem . Ale domyślam się ze ktoś musiał wejść do Ann i pewnie coś gadać ,że Pure jest lepsza etc bo nie wydaję mi się żeby Ann zaczęła ten temat bez przyczyny od tak sobie. Zresztą to nie ważne dla mnie. Pure jest już historią i wychodzi na to że była tylko turystką, pobawiła się i poszła. Jedną z zalet Ann jest to ,że jest tu regularnie. Jest częścią ShowUp.tv.

Normalna kobieta słowa krytyki przyjmuje do wiadomości i jesli okazują sie prawdą zaczyna nad sobą pracować, a Ann nic nie upoważnia do ubliżania :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 01:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 maja 2015, 15:57
Posty: 11
LoverOfCats pisze:
[...]

Mam już taki ołtarzyk i modlitwy póki co nie odnoszą rezultatu Obrazek

Ubolewam nad Twoimi niespełnionymi marzeniami ;D :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 02:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 maja 2015, 02:42
Posty: 6
Ach ta wasza zazdrość o ann :D Wszystkie chciałybyście być takie jak ona ale do pięt jej nie dorastacie :D
Uwielbiam ją za to jak inteligentnie i z klasą jedzie te wszystkie bure suki co chcą być jak ona. Pięknie pocisneła dziś tego Viktorka i tą dupe której sie żali.
Bóg jest tylko jeden - annpearl!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 06:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jeżeli Ann ma być bogiem to ja zostaje ateistą! :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 07:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Lepiej załóż konkurencyjną sektę i będzie weselej i może jakaś mała wojenka "religijna" pomiędzy wyznawcami poszczególnych bóstw szołapowych :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 07:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
tami pisze:
[...]Bóg jest tylko jeden - annpearl!


Witaj bracie/siostro w wierze Obrazek

Naszła mnie pewna refleksja - skoro Latający Potwór Spaghetti ma swoich wyznawców i własny Kościół, to czemu jeszcze nie ma go Ann? Wyznawcy annpearlianizmu mieliby własne święta, zwane speszyl-biforkami i byliby skupieni woków Carycy, którą czciliby i otaczali kultem, w lato wyruszałaby specjalna pielgrzymka do Białegostoku, wszyscy szli by na rękach, robili pompki w trasie, a po dotarciu na Rumiankową oddawali cześć Ann i składali dary - szampejny, małże oraz inne dobra luksusowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 07:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Kocie, może załóż nowy temat pt. "Kościół wyznawców AnnPearl", jaki był w przypadku sweet pusi. Napisz kilka punktów regulaminu w rodzaju "będę wielbił Ann" itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 09:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
miejscowa_idiotka pisze:


Normalna kobieta słowa krytyki przyjmuje do wiadomości i jesli okazują sie prawdą zaczyna nad sobą pracować, a Ann nic nie upoważnia do ubliżania :)


Jak ją atakują to ma prawo się bronić, zwłaszcza jak jest taka nagonka na nią, blogi itd , a wszystko dlatego ,że ludzi boli bo on jest właściwie jedyną osobą która zarabia na tym ShowUp.tv.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 10:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ann dostaje dużo żetonów* a nie zarabia, to jest poważna różnica :)

*Bo chyba nikt nie wierzy w to, że te tysiące żetonów są prawdziwe

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 10:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
sirpsychosexy86 pisze:
miejscowa_idiotka pisze:


Normalna kobieta słowa krytyki przyjmuje do wiadomości i jesli okazują sie prawdą zaczyna nad sobą pracować, a Ann nic nie upoważnia do ubliżania :)


Jak ją atakują to ma prawo się bronić, zwłaszcza jak jest taka nagonka na nią, blogi itd , a wszystko dlatego ,że ludzi boli bo on jest właściwie jedyną osobą która zarabia na tym ShowUp.tv.



szłyszałem że ten pustak miał kiedyś kutasa ale żeby jeszcze sie tym chwalić publicznie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 11:00 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 13:59
Posty: 71
Ruger44 pisze:
Ann dostaje dużo żetonów* a nie zarabia, to jest poważna różnica :)

*Bo chyba nikt nie wierzy w to, że te tysiące żetonów są prawdziwe


Za chwilę dojdziemy do tego, że Ann nie zarabia nic xD A nawet jeśli coś zarabia to pewnie i tak przeznacza wszystko na cele charytatywne xD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 11:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Coś tam może ktoś jej sypnie od czasu do czasu ale z tych 20k żetonów dziennie jakie dostawała swego czasu regularnie 95% na pewno jest lewe bo pochodzi tylko od kilku, powtarzających się cały czas nicków, od czasu do czasu ktoś sypnie dyszkę na spontanie i wtedy widać nieukrywaną radość na buźce Ann

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 12:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 maja 2015, 15:57
Posty: 11
Niewdzięczny temat. Zwolennicy czyt. wyznawcy słowa krytyki będą odbierali, jako zazdrość. Jestem kobietą, co się z tym wiąże także estetką, Ann nie jest w moim typie, więc w kwestii jej urody się nie wypowiadam. Kobieta powinna być damą, a jej słownictwo, sposób wyrażania, pozostawia wiele do życzenia. Mam prawo do wyrażania własnej opinii Jako widz i obserwator z pełną świadomością stwierdzam,ze nie spełnia moich oczekiwań :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 12:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Ruger44 Skoro większość żetonów dla niej jest lewa od jej znajomych , annfana czy huj wie kogo jeszcze sobie tam wymyślicie to po co ona tam siedzi ? Przecież mogła by im zrobić chat grupowy na Skype a oni by jej przelewali normalnie na konto kasę. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

Dam ci przykład. Jakoś w tamtym tygodniu siedziała sobie w kuchni i robiła tam jakąś rybę czy coś, nie było nikogo z tych jej najwierniejszych . A ludzie i tak dawali żetony i koło 4000 i tak dostała .

Ja rozumiem , że dla kogoś to ,że ona dostaję dużo żetonów nie mieści się w pale, więc od razu musi być jakieś oszustwo i przekręt .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 13:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Każdy żeton dla Ann jest czysty i prawy, jak i sama Caryca.
Dalsze rozwodzenie się nad tematem jest zbędne.
Niech żyje królowa ShowUp.tv Ann Perła I.
Siema żeton!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 12:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Dla mnie ona taka nieokrzesana jest. Wyzywając inne dziewczyny na transmisjach, że to kurwy niejako tez opisuje siebie :D ( chyba,że siebie uważa za wyjątek) Myślę że niedowartościowana w życiu ( dlatego tak jedzie po innych, każdy ją kopiuje, kazdy chce byc jak ona, w wiekszosci gadajaca o "luksusie", chyba samotna bo spędzająca wszystkie możliwe święta na ShowUp.tv. Jej jedyną kolezanka jest ta laska ze skypa, skoro sama wychodzi na kawe. Co transmisja to żeton, żeton żeton, przykre jest to, że ona rznie taką bogaczke a ShowUp.tv to jej zrodlo utrzmania bo dama bezrobotna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 12:25 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
A ja w nocy chwilę pooglądałem i kolejne lewe konta się pojawiły :D. Pierdoleni naganiacze nie mają normalnie granic. Widać też wyraźnie, że przeglądają to(i pewnie nie tylko) forum i likwidują nicki, które się przewineły w tematach. Wystarczy obczaić obieg żetonów...stare konta(naganiacza) przelewają nowym :). Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim, że sypiący najwięcej w ogóle się nie udzielają tam na czacie, a najlepsze jest, kiedy naganiacz odchodzi od kompa i kilka kont zaraz milknie :D.

P.S - Jeśli to są rzeczywiste pieniądze(hahaha), to gdzie w takim razie, to bogactwo i czemu pijaczka mieszka w wynajętym M1, które dodatkowo nie jest umeblowane? O jeżdżeniu pożyczonym autem od swojego gacha nie wspomnę :D. Ale idealnym podsumowaniem jest chwalenie się winem za 40zł...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO