ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 03 maja 2015, 13:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
byłem na transmisji, na której dostała bana za lewy obieg, zaraz założyła nowe konto boginiann


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 13:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
sirpsychosexy86 pisze:
Ruger44 Skoro większość żetonów dla niej jest lewa od jej znajomych , annfana czy huj wie kogo jeszcze sobie tam wymyślicie to po co ona tam siedzi ? Przecież mogła by im zrobić chat grupowy na Skype a oni by jej przelewali normalnie na konto kasę. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

Dam ci przykład. Jakoś w tamtym tygodniu siedziała sobie w kuchni i robiła tam jakąś rybę czy coś, nie było nikogo z tych jej najwierniejszych . A ludzie i tak dawali żetony i koło 4000 i tak dostała .

Ja rozumiem , że dla kogoś to ,że ona dostaję dużo żetonów nie mieści się w pale, więc od razu musi być jakieś oszustwo i przekręt .

Siedzi na ShowUp.tv, bo gdzie indziej ma bana lub nikt jej nie lubi. Proste, jak jej wykształcenie.

Widocznie nie zależy jej też tak bardzo na prawdziwych żetonach, gdyż dzięki lewym żetonom ma swoje 2 minuty sławy w internecie. Potem może wyzywać inne transmitujące, że kurwią się cały dzień i dostają mniej żetonów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 15:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Oglądam ją już od kilku tygodni . Nigdy nie słyszałem o jakimś bogactwie z jej ust. Nie interesuję mnie jej życie prywatne to jest sprawa , ilu ma przyjaciół etc. Interesuję mnie to co pokazuję, a to co pokazuję oceniam na 9.5/10 :D. Mówi też spoko ,głupia nie jest. Czasem może palnie coś  jak to blondi ale to też ma swój urok ;) . Nie wdziałem żadnych lewych kont , również wczoraj. Wszyscy co dają żetony coś piszą. Co do wykształcenia .... Zna angielski i włoski a to znaczy , że jest ponad przeciętną w tym kraju :D

Ludzie ,że też wy macie czas na takie pierdoły, wymyślanie teorii o lewych żetonach i takie tam, liczenie kto ile razy przeklina na trans i ile wypił piw. Just enjoy the show and if u dont like it just dont watch it.

Ale co ja się dziwie. ToxicAngel ma 17 stron na tym forum, a to nawet szkoda sobie męczyć palce żeby komentować kogoś kto ma 20 oglądających haha tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 17:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
no coż...na nicku annpearl ma bana na pisanie na innych transmisjach bo jest tak przesympatyczna ze obrazała innych i obraza nadal, równiez dostala od administracji bana za lewy obieg zetonów, stąd nick BOGINIANN. Miała łóżko robione na zamównienie za bagatela 5 tys które pozniej jak się okazało było łóżkiem z IKEA i wystawione na sprzedaż za 400 zł ( sama Ann stwierdziła, że powiedziała to w żartach). Znając dwa języki biegle ma się sporo mozliwości na dobrą pracę. Nie mając znajomych i pracy (ale zna dwa jęzuki przeciez) to się nie dziwię ze siedzi na ShowUp.tv, mozna kurwicy dostac z nudów i nierobstwa. Tak przynajmniej pogada i zarobi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 18:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
sirpsychosexy86 pisze:
Zna angielski



na pewno pare osob pamiea jej trancmisje na chaturbate:D
i ta znajomosc ang:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 18:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 maja 2015, 02:42
Posty: 6
żal ci dupe ściska płotka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 18:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 19:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
positive pisze:
no coż...na nicku annpearl ma bana na pisanie na innych transmisjach bo jest tak przesympatyczna ze obrazała innych i obraza nadal, równiez dostala od administracji bana za lewy obieg zetonów, stąd nick BOGINIANN. Miała łóżko robione na zamównienie za bagatela 5 tys które pozniej jak się okazało było łóżkiem z IKEA i wystawione na sprzedaż za 400 zł ( sama Ann stwierdziła, że powiedziała to w żartach). Znając dwa języki biegle ma się sporo mozliwości na dobrą pracę. Nie mając znajomych i pracy (ale zna dwa jęzuki przeciez) to się nie dziwię ze siedzi na ShowUp.tv, mozna kurwicy dostac z nudów i nierobstwa. Tak przynajmniej pogada i zarobi.


Możliwe tylko ,że faktem jest że wiele dziewczyn na ShowUp.tv ma kilka nicków nawet "legendarna" PureDream więc to o niczym nie świadczy. Ann z tego co widzę tego drugiego konta używa do trans z terenu i tak jest nawet napisane w tym drugim profilu. A co do łóżka to pewnie to był żart tak samo jak z tym bogactwem . Przecież każdy widzi ,że to małe mieszkanie i ,że nie ma tam żadnego bogactwa. Pożartowała sobie trochę a głupi ludzie wzięli to na poważnie a ten bloger pisze na ten temat książkę haha. A i jeszcze coś wczoraj Ann gadała ,że będzie nowe łóżko za jakiś miesiąc i , że tym razem naprawdę na zamówienie haha. Dla mnie trochę lipa bo pewnie nie będzie już rury a szkoda bo figury Ann na rurze to moje ulubiona rzecz z jej trans:(

A po co iść do pracy jak można kosić żetonki i nic nie robić. Też bym tak chciał. Szczerze trochę jej tego zazdroszczę :)

Szkoda tylko ,że odkryłem ją tak późno. Bez obrazy ale wiedziałem już o ShowUp.tv jakieś 2 lata wcześniej ale zawsze uważałem ,że to wiocha (szczególnie w porównaniu np do MyFreeCams) i nie zaglądałem. Ale na szczęście odkryłem tego jedynego rodzynka Ann no i jestem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 21:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Napisałem Ci skąd się wziął nick BOGINIANN a świadczy o tym , że kiedyś dostała bana na annpearl za lewy obieg. To kiedy go uzywa czy w terenie czy nie mnie nie interesuje. Dla zartów pewnie też hejtuje i wyzywa od kurew i patologii. Osobiście nie mam nic do dziewczyn siedzących na ShowUp.tv, sam zagladam chodze na priv i przesiaduję na trans. Ale jak nie ma żetona to nie ma miłej Anki. Skoro tak jak uwielbisz to sypnij jej zetonem, bedzie cie bardziej uwielbiac:) jesyes obeznany w trans, duzo masz informacji to wiesz co lubi Ania:) Twoj najlepszy rodzynek i do tego z klasą :) i figurką i tą całą otoczką. Konkurencja gotuje sie z zazdrosci :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 22:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 maja 2015, 02:42
Posty: 6
następny z bólem dupy z powodu ann


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 22:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
płotka pisze:
na pewno pare osob pamiea jej trancmisje na chaturbate:D
i ta znajomosc ang:)


pamiętam :D, coś wzięcia tam nie miała, a annfan nagle zbiedniał i tokenami nie sypał :P
nawet jednego zdania nie umie dobrze powiedzieć po ang :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2015, 23:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
positive pisze:
Napisałem Ci skąd się wziął nick BOGINIANN a świadczy o tym , że kiedyś dostała bana na annpearl za lewy obieg.


To w takim razie te inne laski co mają drugie konta też tak musiały robić idąc twoim rozumowaniem . Widzisz to nie jest tak że Ann jest największą i jedyną patologią >:D

A co do spypania żetonów. Kto wie może nawet jej kiedyś sypnę bo na pewno na to zasługuję. Jak mi wpadnie troche kaski extra to myśle ,że sie skuszę. Ann ma za bogatych oglądających i przy tym potoku żetonów co u nie jest to siara wchodzić z 100 żetonami tak 500 minimum trzeba mieć a przydało by się z 1000 ^-^ . A po za tym oni na tym ShowUp.tv zdzierają jak ja pierdole. Jak bym jej chciał dać 100 to musiał bym wydać 60zł a ona by miała z tego 10 zł . 50 zł z mojej kasy dla ShowUp.tv i 10zł dla tego komu chce dać, trochę hujowy układ. Powinno być przynajmniej 25zł dla transmitującego . A po za tym muszę się z tym oswoić. Nigdy nie bawiłem się w tokeny i kamerki :D.

A co do patologi . Co to ma być ta dziewczyna17? Jakieś dwie siostry lecą w cmoka :-X ? ale Ann to patologia spoko haha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 01:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wiesz jak chcesz za smsy kupowac zetony to sie nie dziw ze zdzirestwo.
Tak dla przypomnienia 100żetonów to 18zł, więc doprawdy nie wiem skąd wziąłeś przelicznik 100żetonów za 60zł:O

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 01:19 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
sirpsychosexy86 pisze:
Oglądam ją już od kilku tygodni . Nigdy nie słyszałem o jakimś bogactwie z jej ust. Nie interesuję mnie jej życie prywatne to jest sprawa , ilu ma przyjaciół etc. Interesuję mnie to co pokazuję, a to co pokazuję oceniam na 9.5/10 :D. Mówi też spoko ,głupia nie jest. Czasem może palnie coś  jak to blondi ale to też ma swój urok ;) . Nie wdziałem żadnych lewych kont , również wczoraj. Wszyscy co dają żetony coś piszą. Co do wykształcenia .... Zna angielski i włoski a to znaczy , że jest ponad przeciętną w tym kraju :D

Ludzie ,że też wy macie czas na takie pierdoły, wymyślanie teorii o lewych żetonach i takie tam, liczenie kto ile razy przeklina na trans i ile wypił piw. Just enjoy the show and if u dont like it just dont watch it.

Ale co ja się dziwie. ToxicAngel ma 17 stron na tym forum, a to nawet szkoda sobie męczyć palce żeby komentować kogoś kto ma 20 oglądających haha tyle.


Jeżeli, to jest na poważnie, to otrzymujesz tytuł trolla i naganiacza roku :). Większych bredni dawno nie czytałem i każdy następny post jest potwierdzeniem, że próbujesz robić Ann dobry PR(troszkę za późno :D). A co do jej bogactwa, to o nim piszą takie pojeby, jak ty... w każdej wypowiedzi, ile to ona nie zarabia na transmisjach i że lewy obieg nie istnieje :D. Ja się grzecznie pytam, gdzie te pieniądze i bogactwa, świetne auta, wyborne meble, jedzonko, sprzęt i czemu mieszka w takiej norze(kosząc 20000 zętków za transmisję)? Teraz możesz wypierdalać jebany naganiaczu :), czy mam zaraz wymieniać wszystkie nicki, które są zaangażowane w ten proceder? Że też wam się chcę wymyślać te historyjki i lewe tożsamości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 09:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Tylko 18 zł? A to spoko. Myślałem ,że 60 bo na jakieś transmisji ktoś dał 100 żetonów i napisał ,że zapłacił 60zł to się tym zasugerowałem. Pewnie laska mu na konto zagląda to wysyłał smsy haha

Kurier , nie jestem naganiaczem i nie jestem z Białego . Jak bardzo chcesz to możesz wymienić ja tylko pisze co widziałem. I jak już napisałem parę stron wcześniej nic nie mam to tego ,że oni naganiają (o ile to prawda). To w końcu dobry sposób na promocje :)

Mnie interesuje tylko to co ona pokazuje . A te pomyje wokół jakoś nie bardzo. Nie czytam faktu ani pudelka .Nie kręcą mnie takie bzdety


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 13:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Mnie interesuje za to jak pomawiasz inne osoby broniąc Ann (np dziewczynka17) ja nigdzie nie napisałem, że Ann to patologia, tylko, że ona tak nazywa inne dziewczyny i inne epitety. Swoją drogą to jak czasem ona się upija na swoich trans nie nazwałabym rzeczą normalną. ostatnio widziałem jak świeciła swoim cipskiem przed pokaźną widownią gdzie znowu wczesniej to dziewczyny wyzywała jak tak robiły. No ale czego się nie robi dla zetona prawda? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 16:12 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
positive pisze:
Mnie interesuje za to jak pomawiasz inne osoby broniąc Ann (np dziewczynka17) ja nigdzie nie napisałem, że Ann to patologia, tylko, że ona tak nazywa inne dziewczyny i inne epitety. Swoją drogą to jak czasem ona się upija na swoich trans nie nazwałabym rzeczą normalną. ostatnio widziałem jak świeciła swoim cipskiem przed pokaźną widownią gdzie znowu wczesniej to dziewczyny wyzywała jak tak robiły. No ale czego się nie robi dla zetona prawda? :D


Też widziałem. Cipka pierwsza klasa a ten jeszcze narzeka haha. Powinieneś jeszcze dać żetony i pochwalić a ty narzekasz jak mocher z pod kościoła lol. No cóż jak Ann ma dobry humor i zeton jest to czasem jest coś extra szczególnie jak jest trochę pod wpływem. Dla mnie to jest na plus.

A co do dziewczynki17 to było tak BTW do ogółu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 17:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
A gdzie on narzeka? Nie ma to jak sobie nawymyślać frajerze :D
Annfan lepiej daj kutasa do ojebania swojej Ani:D Bo tylko z kutasem w mordzie ktoś może słuchać te twoje pierdolenie. A Anka już niech cie tak nie zachęca do pisania tych gryzmołów bo i tak jest skończona. Każdy co widział jej pizde wie że nie ma sie czym chwalić. Tak samo jak figurą czy sztucznym biustem większym od jej mózgu.
W ogóle najlepiej wypierdalajcie z ShowUp.tv bo annpearl jest tylko darmową atrakcją dla gimbazy. Gołodupce czekają aż lewy obieg dotrze do celu i bedą mogli za friko strzepać. Ot cała prawda o tlenionej pijaczce chcącej cipą zawojować świat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 17:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 kwie 2015, 18:28
Posty: 5
Kolego każdy ma swoje gusta a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje... Mi też się nie podoba Ann, i może świecić czym tylko chce ale tego co o niej myślę nie zmieni żadna dyskusja na ten temat. Ale po co od razu rzucać mięchem? Mam wrażenie że ta cała Ann robi wszystko aby tylko o niej mówić...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 17:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
tengapala pisze:
A gdzie on narzeka? Nie ma to jak sobie nawymyślać frajerze :D
Annfan lepiej daj kutasa do ojebania swojej Ani:D Bo tylko z kutasem w mordzie ktoś może słuchać te twoje pierdolenie. A Anka już niech cie tak nie zachęca do pisania tych gryzmołów bo i tak jest skończona. Każdy co widział jej pizde wie że nie ma sie czym chwalić. Tak samo jak figurą czy sztucznym biustem większym od jej mózgu.
W ogóle najlepiej wypierdalajcie z ShowUp.tv bo annpearl jest tylko darmową atrakcją dla gimbazy. Gołodupce czekają aż lewy obieg dotrze do celu i bedą mogli za friko strzepać. Ot cała prawda o tlenionej pijaczce chcącej cipą zawojować świat.


Ale się zbulwersowałeś haha No ale widzisz to tylko potwierdza to co mówiłem wcześniej , że nie którzy ludzie na tym forum mają manie pisania bajek i szukania dziury w całym. Bo widzisz chłopcze ja nie jest Annfanem haha. A co do gimbazy to puki co ty się tak zachowujesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO