ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2015, 01:54 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Fajną masz definicje wieśniaka opublikuj to naukowe twierdzenie na wiki hahahahah Jeżeli chodzi o miss sama tego chciała mogła się nie przekomarzać ,wcale tego nie chciałem.Ale w sumie jestem dumny ,że napiętnowałem taką kurewkę powinno się tak robić ze wszystkimi łajdaczkami skoro wszyscy uważacie ,że to nic złego dlaczego się chowacie- boicie się opinii w katolickim kraju heheheh ja się tam nie wstydzę tego ,że jestem psycholem ale Wy jednak musicie mieć wyrzuty sumienia z tego powodu skoro chcecie pozostać anonimowi.Jakby co moje pełne dane uzyskacie na skp :)co do spotkania nie widzę sensu przenoszenia wirtuala w real no chyba ,że któryś ze spinaczy zechce mnie znalezć hehe to już jego sprawa.Poznałem 5 osób z ShowUp.tv i na pewno nie były to takie kurewki jak Ty co się pokazują za parę żetonów, więc nie widzę sensu ale możemy się spotkać jak już znajdziesz sponsora (bo widzę ,że poprzedni odszedł) ja przyjadę z moją Perełką powiedzieć co mnie boli ;D ;D , wspólnie pośmiać się troszkę i pokazać jej moralny upadek. Bardzo lubimy takie akcje ale niezbyt długo bo po czasie stają się strasznie niesmaczne.Tak myślałem ,że zrobił z Ciebie kobietę jednak doszedłem do wniosku ,że piętna i skazy ShowUp.tv nie da się zmyć więc zostaniesz już do końca życia zwykła łajdaczką i wirtualną kurewką przykro mi ze szmaty księżniczki nie zrobisz!!!!Nie wchodzę na ShowUp.tv oglądać cycki ja wchodzę po uśmiechy i dobry humor ,albo żeby zjebać komuś humor spytaj się miski jak nie wierzysz ;D ;D ;D.Ale już nie latam prawie po kamerkach wole siedzieć u siebie na transmisji. a cały erotyzm dostaję od mojej kochanie nie muszę go sobie rekompensować na ShowUp.tv.Ona trzyma za mnie kciuki i za to co tu piszę ale mówi ,że powoli koniec "zajmowania się odbytami" bo już powiedziałem co wiedziałem więc nie widzi sensu.Jestem ciekaw o jakim odrzuceniu Ty mówisz ,zaintrygowało mnie to ;D ;D ;D spytaj się miski o prawdziwy powód naszej spiny ciekawe czy powie Ci wstydliwą dla niej prawdę ale wątpię ahhahaha i masz rację na ShowUp.tv się wartościowych ludzi nie znajdzie w szczególności wśród tych co się pokazują za żetony ;D ;D ;D Sama siebie i swoją koleżankę podsumowałaś hehehe Życzę Ci też poznania bratniej duszyczki ale wiedz ,że on ani nic już z Ciebie kobiety nie zrobi będziesz zwykłym workiem na spermę i tyle.POZDRAWIAM POWODZONKA trzymaj się BOŚ BOŚ BOŚ śmieszna ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 21:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Ludzie ludzie trochę opamiętujcie się bo to się już robi troszkę żenujące .
misiooo tak czytam te twoje wpisy i czytam jak znasz osobę tą ową w realu to powiedz jej to w twarz a nie żale na forum wylewasz zwłaszcza że różni tutaj są ludzie . Fałszywe imiona dziewczyn na szowapie kupowanie jakiejś przyjaźni za żetony po co to komu tak jak by w realnym świecie byłby problem ze znalezieniem partnerki . Te kobiety powtórzę raz jeszcze one tutaj zarabiają też na początku tak samo myślałem o jakiejś przyjaźni żeby ta przyjaźń realizowała się w realnym świecie i się przeliczyłem bo za żetony przyjaźni nie ma . Żadna dziewczyna tutaj nie poda prawdziwego imienia wiadomo z jakich przyczyn .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2015, 23:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Dzięki za podanie mi życiowej mądrości nie ma przyjazni za pieniądze hahaha no jakaś nowość hahah w szczególności dla miss spytaj się jej jak klasyfikuję ludzi i jakich tylko dopuszcza do siebie hahaha .Maestro - partnerki szuka si tylko w realnym świecie ja już wiedziałem to wchodząc na ten portal szkoda ,że Ty tego nie wiedziałeś zraniona sarenko:D A więc odpłacając Tobie za bezcenną maksyme zapisz sobie moją :):):)I jakoś prawdziwe imię miss znam a Ty się w coś wkręcasz cały czas hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2015, 13:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Mam pytanie ,dlaczego liczba postów na forum ma być moim przyzwoleniem do oddania głosu? Są ludzie którzy dużo piszą(bo lubią) ale i są tacy jak ja
którzy piszą mało bo nie widzą sensu klepania na każdy temat , byle tylko post zaliczyć . Zresztą w ten sposób jak ktoś zechce to na swoich lewych kontach(jeśli takowe założył)w jeden dzień i po sto postów zrobi a potem zagłosuje "zgodnie z regulaminem..."z każdego konta . Nie dajmy się zwariować...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2015, 16:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Ale co tam zacznę pisać i spełnię wymogi regulaminowe ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2015, 16:49 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Ponieważ sposób głosowanie wywołuje duże kontrowersje, proponuję powołać komisję
weryfikacyjną dla osób chcących głosować.
Do zadań takiej komisji należałoby aby określiła: jakim stażem na forum trzeba się
wykazać żeby głosować ,ile postów trzeba mieć napisanych ,oceniłaby jakość postów i ich zasadność,
sprawdziłaby czy kandydat na głosującego udziela się na czacie i oczywiście czy jest pełnoletni.

Członków komisji weryfikacyjnej powinno się powołać w drodze głosowania, a kandydatów
mogłyby zgłaszać tylko te osoby które zostały zweryfikowane przez inną komisję, która
powinna być powołana w tym celu. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2015, 18:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Aramiss pisze:
Ponieważ sposób głosowanie wywołuje duże kontrowersje, proponuję powołać komisję
weryfikacyjną dla osób chcących głosować.
Do zadań takiej komisji należałoby aby określiła: jakim stażem na forum trzeba się
wykazać żeby głosować ,ile postów trzeba mieć napisanych ,oceniłaby jakość postów i ich zasadność,
sprawdziłaby czy kandydat na głosującego udziela się na czacie i oczywiście czy jest pełnoletni.

Członków komisji weryfikacyjnej powinno się powołać w drodze głosowania, a kandydatów
mogłyby zgłaszać tylko te osoby które zostały zweryfikowane przez inną komisję, która
powinna być powołana w tym celu. ;)


Sorki za pytanie, ale jak chcesz zweryfikować pełnoletność kandydata? a co do jakości i zasadności postów , to chyba po to jest to forum by każdy mógł tu przyjść, wyklepać co mu na wątrobie leży odnośnie ShowUp.tv lub zasięgnąć opinii innych , więc ocenianie który jest zasadny ,który dobrej jakości, a który do kitu ,wybacz syzyfowa, awykonalna , praca ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2015, 23:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
nowa edycja konkursu rozpoczęta :P wprowadziłem parę zmian które mam nadzieje przypadną wszystkim do gustu :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Nie wiem po co znowu konkurs rozpisywać jak i tak wiadomo, że to ustawka. Widać to już po pierwszych głosach. O ile za pierwszym razem było to może zabawne to teraz staje się żenujące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
a po co osoby maja sie ustawiac jak nic z tego nie beda teraz mieli ???w koncu wygrywaja tylko głosujacy ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Przecież takie konkursy nie mają sensu. To jak głosowania na miss i mistera balu maturalnego. Wygrywa ta para, która ma najwięcej znajomych na fb. Jednym słowem kryteria wyboru są do bani. To nie wybory miss ale plebiscyt popularności na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
No tak w końcu ktoś musi mieć więcej fanów niż inni ale za coś tych fanów się ma :) Poza tym dana miss może być tylko w jednym miesiącu kalendarzowym co tym bardziej rozwija listę następnych kandydatek.A co najważniejszy sens jest taki ze zwykli użytkownicy coś mogą wygrać :).Dlatego zlikwidowałem opcje że wykupuje u miss privka a wylosowanym dam nagrodę żetonowa przelewem :) , żeby tym bardziej ograniczyć możliwość kombinowania .Macie lepsze pomysły proszę pisać w tym temacie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Dobre show, gorące privy, kreatywność, zainteresowanie widzów swoją transmisją, innowacyjność i element zaskoczenia. To są kryteria wyboru miss a nie ilość czasu spędzonego na forumowym czacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Także powiedziałbym dobry kontakt z oglądającymi :) nawet na tym chacie możemy je lepiej poznać :) ale jak widzisz nie każdy może glosować dodane zostały odp.kryteria, jeżeli naszym forumowiczą dobrze się z dziewczynami rozmawia na chacie i dobrze ogląda na ShowUp.tv nie widzę problemu .W końcu to zabawa dla forumowiczów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 15:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Ja wiem i Ty tez dobrze wiesz jak to wygląda w praktyce. A historia nie raz już pokazała jak i kto na kogo głosuje. Regulamin i cały ten konkurs to jedna wielka farsa. I tyle w temacie bo dyskusja i tak do niczego nie zaprowadzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 17:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
W zeszłym miesiącu troche głosowanie było ustawione, tym razem zagłosowałem zgodnie z własnym sumieniem O:-)

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 17:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
gtr cały czas zmieniamy go :) w sumie licze zeby ludzie głosowali zgodnie s sumieniem jak to nazwał wyżej jarek :) liczę na dobra zabawę i dlatego zachęcam do dalszego głosowania :).A ze dziewczyny z forum maja fory no coz sam je polubiłem więc sie nie dziwie ze użytkownicy często na nie glosują :) A nasz konkursik będzie się wyróżniał na tle innych forów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 19:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
W trakcie trwania kolejnego konkursu na miss padło pytanie jak losuje wygranych .Więc wyjaśniam - dotychczas robiłem sobie losiki i losowałem wygranych :).Zastanawiam się nad inna opcją gdzie proszę jedną z koleżanek na forum a ona na transmisji robi losiki i losuje na niej wygranych :) czekam na opinie odnośnie tego pomysłu który podsunęła mi jedna z forumowiczek :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 19:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Bolek , pisze się spamerom a nie spamerą ;) ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 19:22 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
A może "spermą" się pisze? ;) ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO