ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2015, 18:40 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Z tą grą słów to się zorientowałam :P Droczę się.
Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
:-*


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
po dacie rejestracji widać od kiedy MS jest na forum...
jej "fan" zrobił reklamę, ludzie weszli i się zakochali ::)
miss nie musi być znana od roku, może być nowym objawieniem ShowUp.tv i wygrać, powinna być ładna i posiadać jakiś talent typu taniec :) wszystko się zgadza ;d

co do głosów kont założonych po rozpoczęciu konkursu i takich, których głos na miss forum był pierwszym postem w ogóle nie powinny się liczyć i pewnie bolek ich nie policzy. pomoc admina przy multikontach też by się przydała.

co do zasad głosowania:
1. rejestracja przed rozpoczęciem miesiąca z którego miss jest wybierana
2. jeden głos, którego zmieniać nie wolno
3. zakaz wyboru jednej miss dwa razy po kolei (styczeń i np. marzec już można), bo jakiś wybór na miss całego roku musi być, a gdyby tylko jedna wygrywała nie miałoby to sensu, a tak na 100% będą przynajmniej 2
4. kwestionowanie wyboru miss po ogłoszeniu wyników skutkuje wykluczeniem z głosowania na następną miss. po to wybieramy żeby dziewczyna czuła się wyróżniona, a nie po to żeby czytała, że wygrała nieuczciwie i niezasłużenie
5. minimum 25-50 postów na forum (data rejestracji jak w punkcie 1)
6. nasze ZWERYFIKOWANE panie z forum mogą głosować niezależnie od ilości postów i daty rejestracji, także same na siebie


Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 19:02 przez Czupakabra, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Ty Czupa podsunąłeś mi dobry pomysł. Zróbmy nową kategorię: "Nowe objawienie ShowUp.tv"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
4. zakaz kupowania głosów (Paluch) - przepraszam, ale możesz pokazać chociaż 1 głos, w którymkolwiek konkursie, który kupiłem?:] Czy ja komuś grożę bronią? Widocznie nie ma dla nich lepszych kandydatek i tyle.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
co za różnica czy miss nadaje od roku czy pojawia się w lutym i tytuł miss lutego wygrywa... każdy ma jeden głos i jego sprawa na kogo głosuje.



Paluch to był żart.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 18:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Żarty żartami, ale pomyślcie później co te dziewczyny czują jak piszecie takie pierdoły o ustawianiu, kupowaniu itp., pewnie im miło nie jest.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
zmieniłem, już nie ma tego punktu, Panie Tomaszu P.oważny ;d o tym o czym teraz wspominasz jest punkt 4 - dla tych, którzy nie potrafią się pogodzić z wynikami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ludzie tu nie chodzi o to że ja mam coś do jakiejkolwiek laski. Chodzi o to że takie konkursy są bez sensu jeśli oddawanie głosów nadal będzie przebiegało tak jak do tej pory. Przewiduję że jeśli za jakiś czas pojawi się na forum nowa laska o nicku "xxxxx" to znów zacznie się wchodzenie jej w tyłek/podlizywanie się. Już nie mówię o konkursie w którym posypią się głosy na Panią "xxxxx". Tak to wygląda od dłuższego czasu na forum. Mówiąc w skrócie "Precz z lizodupstwem"

6. nasze ZWERYFIKOWANE panie z forum mogą głosować niezależnie od ilości postów i daty rejestracji, także same na siebie :o
Suabo. Zasady powinny być takie same dla wszystkich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 00:07
Posty: 120
Ja bym ustaliła kilka zasad:

-Dziewczyna nie może głosować na siebie to bez sensu... Czasami jeden głos może być decydujący.
-Głosować mogą forumowicze, którzy mają konto dłuższy czas np miesiąc
-Forumowicze, którzy mają min. 50 postów.

Wtedy nie będzie żadnych problemów z ustawkami lub zakładaniem multi kont, żeby dana dziewczyna wygrała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Kasia chyba nie ma tu takiej bezwstydnej, która dałaby głos sama na siebie ;d


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
#Tomcio_Paluszek Ty jesteś naczelnym włazidupą i prowokatorem na tym forum więc nawet nie zaczynaj tych teksów w stylu "Co sobie dziewczyny pomyślą...". Niech myślą sobie co chcą nie zależy mi na tym by wchodzić każdemu w dupę i dla każdego być miłym. Obserwuje od dłuższego czasu jak to wszystko na forum wygląda z boku i mówię co widzę. Miss_Stripper [a właściwie jej tyłek] skomplementowałem jakiś czas temu w innym temacie. To że mam jakieś "ale" co do regulaminu i tego jak są oddawane głosy w konkursie to nie znaczy że mam coś do danej Pani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 00:07
Posty: 120
Czupakabra pisze:
Kasia chyba nie ma tu takiej bezwstydnej, która dałaby głos sama na siebie ;d


hahha nigdy nie wiadomo :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Bob Stripperka ma tutaj konto od września. Z Paluchem oddaliśmy na nią głosy (kilka osób też i są to zresztą osoby nie udzielające się na czacie i w temacie o niej) ZANIM ostatnio zaczęła się udzielać w postach i ZANIM zaczęła się udzielać na czacie. nikt nie wiedział, że odwiedza i czy odwiedzi jeszcze kiedyś forum, więc nie wiem o jakim włażeniu w tyłek mowa.
Ja w każdym konkursie głosuję na inną, trudno... dałem w pierwszym na Purke i wygrała i się bawię dalej, teraz dałem na Stripperke i fajnie, że ludzie mają podobne zdanie. Zobaczymy na kogo Ty zagłosujesz C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Mówisz że "Stripperka ma tutaj konto od września" ale jakoś we wcześniejszych konkursach nikt na nią nie zagłosował dopiero gdy pojawiła się na czacie ^-^ Przypadek? Nie sądzę. Ja nie głosuje bo to nie ma większego sensu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
głosy na nią poszły ZANIM SIĘ POJAWIŁA PONOWNIE NA FORUM. od września nie dawała znaku życia.

powoli: była we wrześniu. nie było jej. zagłosowaliśmy na nią. wróciła na forum. (już po oddanych głosach).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Cichy_Bob pisze:
Niech myślą sobie co chcą nie zależy mi na tym by wchodzić każdemu w dupę i dla każdego być miłym. Obserwuje od dłuższego czasu jak to wszystko na forum wygląda z boku i mówię co widzę.


Też ostatnio, a zwłaszcza po świętach zauważyłem to zjawisko, niektórym jebie się w głowach od tego czata, podobnie jak niektórym jebie się od ShowUp.tv.

Sam na początku nie ujawniałem się z nickiem z ShowUp.tv bo chciałem mieć opinię szczerą na temat każdego, bo taką widzę ideę w tym forum, a nie na PR względem mojego nicka. Naprawdę co poniektórzy powinni przemyśleć po co właściwie spędzają czas na tym forum, bo istnieją inne miejsca w sieci na poznawanie nowych ludzi. A już szczytem bezczelności jest zarzucanie ludziom poruszającym nieraz ciężkie tematy na czacie, ale związane z ShowUp.tv, blokowania gówno wartej rozmowy na temat tego kto jaką kawę w tej chwili pije.

Fajnie jak jest dobra atmosfera, ale sorry ja nie będę się powstrzymywał z docinkami czy też żartami na tle wiadomo jakim w stosunku do dziewczyny, która spędza większą część tyg w towarzystwie onanistów i ogląda cudze kutasy za pieniądze tylko dlatego, że "raczyła" Nas odwiedzić na czacie. Wiele dziewczyn z ShowUp.tv potwierdzi, że mam dość zdrowe podejście do tego tematu, ale z kija bata nie ukręcisz.

To nie jest przedszkole dla zagubionych w sieci, a forum ShowUp.tv, gdzie w 99% sprowadziło Nas sex i kasa i nie ma co zakłamywać rzeczywistości celem wyrobienia sobie jakiejś chujowej marki. Także jeżeli będę zmuszony pożegnać część użytkowników celem krystalizacji bardziej konkretnych dyskusji, bez wahania i żalu to zrobię.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 20:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Maq napisz nowy temat w Hyde jak wg. Ciebie powinno wyglądać forum, bo pogubić się już można z tego narzekania waszego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 20:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ja nie jestem od regulaminów, podobnie jak inne osoby nie są od pisania mi co wolno, a co nie wolno mówić głośno, żeby broń boże kogoś nie urazić, a już kilkukrotnie byłem upominany.

Celem forum jest dyskusja, czasami prowadzona w subiektywny sposób, celem naświetlenia konkretnych faktów, po to aby czytający mógł wyrobić sobie własne zdanie, a nie lizanie się po tyłkach i robienie z tego pseudo sit-comu o przyjaciołach z sex-kamerek.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 20:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
dodaj jeszcze fałszywe informacje w pojebanych tematach, jeszcze trochę to ktoś wpadnie i napisze, że wszystkie laski zaczynały karierę w wieku 10 lat. o taką wolność słowa chodzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO