ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2015, 20:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
To jest akurat winą braku moderacji, ale chyba widzisz różnicę między czymś takim a powstrzymywaniem się od wypowiedzenia opinii na czyjś temat, bo "zepsuje się atmosfera na czacie" i "bo odstraszysz nowych". Zwłaszcza wypowiedzenia opinii, być może w brutalny, ale poparty logicznymi argumentami sposób.

Hejt szybko zostaje wyłapany, ośmieszony i zignorowany - problemem dla co poniektórych jest to, że nie którzy użytkownicy mają konkretniejsze zdanie na niektóre tematy niż "ruchałbym/nie rucahałbym/ciekawe co robi na privach".

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 20:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
pisz i hejtuj ile dasz radę, abyś miał na to podstawy i prawdziwe dowody.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 21:07 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Moi Drodzy... :)
Może dla jasności coś napiszę.
Na ShowUp.tv jestem ponad rok, konto na forum owszem założyłam we wrześniu i to z nudy.
Z powodu tego, że mój laptop został nieźle poszkodowany, nie byłam ani na ShowUp.tv ani tutaj,
bo nie miałam możliwości, a wróciłam początkiem stycznia z tego co pamiętam....
Piszę to, w razie jakiegokolwiek problemu....
Tak jak mówiłam, jest mi to obojętne czy ktoś na mnie głosuje, czy nie.
Trochę odczuwam stwierdzone podejrzenia, w stosunku do mnie, co do moich transmisji, że nie było o mnie głośno.
Bardzo się cieszę, że tak było, bo nie potrzebuję jakichś zamieszań, ciekawości czy hejtów(<--chociaż nie obeszło się i bez tego)
Spokojnie siedzę sobie wieczorkami, kiedy mam czas do nocy i nie bardzo interesuje mnie kto mnie zna, a kto nie.
Dla mnie jest dobrze tak jak jest. Mam zajebistych znajomych, dla których tu jestem i dobrze zarabiam.
To by było na tyle :) I nie napisałam tego absolutnie, by kogoś urazić, czy sprowokować do czegoś,
nie jest to w moim stylu. Nie lubię czegoś takiego, ale owszem, lubię jasne sytuacje :)
Jeżeli co miesiąc są takie akcje związane z konkursem, to mam nadzieję, że w przyszłości nikt już nie będzie na mnie głosował,
bo wolałabym mieć z tego przyjemności niż nieprzyjemności :) Miłego wieczorku :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 22:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Panie i Panowie, porozmawiajmy lepiej po raz setny o Zibim.. Wali On czy nie? Jest prawiczkiem czy też nie? A może na temat jego spotkań z Paniami z Roksy i jego przeszłości, a także podejścia do życia? ^-^ To są tak poważne tematy nad którymi trzeba rozmyślać, że aż potrzebni są do tego filozofowie ;D Taki mały offtop :)

Co do samego regulaminu. Popieram m.in. pomysł Kasi.

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 23:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
peeewnie Kasi tak, a mój nie? lizodup.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 00:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Masz obsraną dupę :P Napisałem "m.in." :)

Ps. Takie "dupy" mógłbym lizać 24/7 ;D

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 01:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Mam zajebistych znajomych, dla których tu jestem hahah nie chciałem się wtrącać długo język za zębami trzymałem ale już tego nie przeżyje hahah ale się uśmiałem sama w to nie wierzysz miska hahah ten drugi argument jest jedynym i trafnym (normalka na ShowUp.tv) więc nie mydl im oczu hahah na ile wyceniasz tych znajomych z ShowUp.tv na 5000zet od osoby tak jak mnie hahahahah wiec mów do nich co najwyżej znajomi klienci. jesteś w konkursie i go wygrałaś tylko dzięki mojej reklamie a na ShowUp.tv jesteś długo ale po przerwie jak zaczęłaś się na ostro łajdaczyć zostałaś gwiazdą ShowUp.tv wiec nie dziw się ,że takie zainteresowanie jest mówiłem już Tobie to w grudniu.To co nazywasz hejtem ja nazywam poznaniem twojej osoby ;D ;D ;D Ja polecam zrobienie konkursu na największą łajdaczkę ShowUp.tv ale nie chce mi się go robić :) ale za to zrobię znowu porządna reklamę miss i też wygrasz jak w tym konkursie heheh dzięki brandzlowaniu będziesz gwiazda ShowUp.tv a dzięki mnie staniesz się gwiazda tutaj ;D ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 01:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 16:52
Posty: 13
misiooo pisze:
Mam zajebistych znajomych, dla których tu jestem hahah nie chciałem się wtrącać długo język za zębami trzymałem ale już tego nie przeżyje hahah ale się uśmiałem sama w to nie wierzysz miska hahah ten drugi argument jest jedynym i trafnym (normalka na ShowUp.tv) więc nie mydl im oczu hahah na ile wyceniasz tych znajomych z ShowUp.tv na 5000zet od osoby tak jak mnie hahahahah wiec mów do nich co najwyżej znajomi klienci. jesteś w konkursie i go wygrałaś tylko dzięki mojej reklamie a na ShowUp.tv jesteś długo ale po przerwie jak zaczęłaś się na ostro łajdaczyć zostałaś gwiazdą ShowUp.tv wiec nie dziw się ,że takie zainteresowanie jest mówiłem już Tobie to w grudniu.To co nazywasz hejtem ja nazywam poznaniem twojej osoby ;D ;D ;D Ja polecam zrobienie konkursu na największą łajdaczkę ShowUp.tv ale nie chce mi się go robić :) ale za to zrobię znowu porządna reklamę miss i też wygrasz jak w tym konkursie heheh dzięki brandzlowaniu będziesz gwiazda ShowUp.tv a dzięki mnie staniesz się gwiazda tutaj ;D ;D ;D ;D



A ten dalej sie udziela... ::) ;D Wszyscy widza jakim jesteś spapranym, zaćpanym i nieszczesliwie zakochanym głupkiem. Więc wyluzuj stary bo nic dobrego Cię tu nie spotka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 01:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahah a ten nadal swoje nawet nie umiesz odp na posta bo Cie zatkało spapranym może i jestem nie mnie oceniać ale na pewno nie mniej niż Ty. zaćpanym nie!!!! to Ty mi wypisujesz nocami o fecie więc głodnemu chleb na myśli hahaha mały ,słaby ćpunku wiemy co Ci chodzi po głowie i nieszczęśliwie? wątpię ale czas pokaże dzisiaj się cudownie czułem z moją kochanie więc na razie nieszczęścia tu nie widzę za to widzę u miss zajmij się Markiem bo cierpi nie wiem dlaczego nie umie Cię szybko ustawić do pionu chyba go nie kochasz zobacz jak szybko Xsenona chłopak ułożył (wyciągnął z ShowUp.tv) i zrobił z niej kobietę nie to co Ty ......... bierz przykład z najlepszej koleżanki normalnie pracuje a nie się łajdaczy przed polową gimbazy w Polsce !!!!!! już są zaręczeni,szczęśliwi a Ty cały czas sama w domu szukasz zajęć z klientami(nazywaj ich znajomymi dla których tu jesteś hahaha) zamiast z nim to bez sensu nie szkoda mi Ciebie szkoda mi go.I ja nie proszę o nic dobrego tutaj >:D jest 7mld ludzi na świecie czy ja muszę wszystkich kochać a oni mnie?nie ma jednego poglądu na świat a żaden z nich nie jest słuszny ale szanujmy je na tyle ile się da oczywiście wiec za szybko oceniasz ćpunku a ja szybko jadę z takimi kurewkami jak Ty;D ;D ;D ;D tylko to jest mój plus a twój minus hahahahah


Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 02:07 przez misiooo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 01:51 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
doctor007 pisze:
misiooo pisze:
Mam zajebistych znajomych, dla których tu jestem hahah nie chciałem się wtrącać długo język za zębami trzymałem ale już tego nie przeżyje hahah ale się uśmiałem sama w to nie wierzysz miska hahah ten drugi argument jest jedynym i trafnym (normalka na ShowUp.tv) więc nie mydl im oczu hahah na ile wyceniasz tych znajomych z ShowUp.tv na 5000zet od osoby tak jak mnie hahahahah wiec mów do nich co najwyżej znajomi klienci. jesteś w konkursie i go wygrałaś tylko dzięki mojej reklamie a na ShowUp.tv jesteś długo ale po przerwie jak zaczęłaś się na ostro łajdaczyć zostałaś gwiazdą ShowUp.tv wiec nie dziw się ,że takie zainteresowanie jest mówiłem już Tobie to w grudniu.To co nazywasz hejtem ja nazywam poznaniem twojej osoby ;D ;D ;D Ja polecam zrobienie konkursu na największą łajdaczkę ShowUp.tv ale nie chce mi się go robić :) ale za to zrobię znowu porządna reklamę miss i też wygrasz jak w tym konkursie heheh dzięki brandzlowaniu będziesz gwiazda ShowUp.tv a dzięki mnie staniesz się gwiazda tutaj ;D ;D ;D ;D


Bez kitu - to brzmi jak piosenka jakiegoś zagranicznego rapera po przejściach w przetłumaczeniu na polski. Z cyklu "moja eks" ;p

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 01:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 16:52
Posty: 13
No tak, zapomniałem że jestem kobietą .... hmm, co ja mam teraz zrobić...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 02:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahaha moja eks kurewka albo groupie heheheh bo raperzy nie maja innych obiektów do ruchania wiec choć niechcący to idealnie trafiłeś/aś z podsumowaniem hahahahah jednak żarcik Ci nie wyszedł ;D ;D ;D ;D nie warto się ze mnie śmiać przecież jestem psycholem popytaj tu wszystkich i zapamiętaj haha ;D ;D ;D ;D ;D nic nie rób z tym żyj dalej ;D ;D ;D tylko nie pokazuj na ShowUp.tv szpary bo wtedy staniesz się łajdaczką a to jeden z najgorszych typów człowieka :) :) :) :) :) :) i lipa skaza z której nie wyjdziesz do końca życia :D :D :D :) :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 07:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
wszystkim którzy już nie chcą czytać pana misioo proponuje wejść na jego profil i dodać go do wrogów :) wtedy jego posty przestają być widoczne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 08:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Breaker pisze:
Panie i Panowie, porozmawiajmy lepiej po raz setny o Zibim.. Wali On czy nie? Jest prawiczkiem czy też nie? A może na temat jego spotkań z Paniami z Roksy i jego przeszłości, a także podejścia do życia? ^-^ To są tak poważne tematy nad którymi trzeba rozmyślać, że aż potrzebni są do tego filozofowie ;D Taki mały offtop :)

Co do samego regulaminu. Popieram m.in. pomysł Kasi.

Gdybym cenił Cię wyżej to pomyślałbym, że to sarkazm...
Poza tym człowieka takiego jak zibi spotyka się raz w życiu, więc dyskusja na jego temat jest dużo ciekawsza niźli lizanie dupy. Nie zrozumie tego człowiek, nie posiadający opinii, którego celem pobytu na forum jest zabawa w szczęśliwe kółeczko przydupasów.

Wszystkim którym wciąż myli się ShowUp.tv z portalem społecznościowym polecam wejść pod zmienionym nickiem do swoich ulubienic na priva erotycznego, kto trochę buja po ShowUp.tv zrozumie co mam na myśli. Patrząc na ShowUp.tv i min, na to forum ostatnio nie którym taka terapia szokowa się przyda. Jeżeli ktoś uważa, że dziewczęta występujące na tym portalu potrzebują białych rycerzy to naprawdę do końca nie rozumieją jakie cechy charakteru są potrzebne do występowania na ShowUp.tv i co jest priorytetem dla tych dziewczyn.

No cóż było parę przykrych historii, polecam dalej nie czytać między wierszami i nie wyciągać wniosków a wkrótce będziemy mieli kolejne powody do śmiechu:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 09:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Podałem przykłady tych Twoich cytuję: "ciężkie tematy na czacie, ale związane z ShowUp.tv" lub "bardziej konkretnych dyskusji" :) Taaak bardzo życiowe tematy, tak baaardzo ciężkie. Lubisz plotkować o czyimś życiu prawda? A o swoim coś powiesz? Może pośmiejemy się wszyscy razem, bo jestem pewien, że jest z czego ^.^ Ale po co prawda? Lepiej wyśmiewać się z kogoś innego ;)

Powiem Ci Maq, jesteś hipokrytą i na szczęście nie tylko ja to zauważyłem, a już myślałem, że coś ze mną nie tak :) Czemu? Zastanówmy się z jakiego powodu przyjebałeś się do Ukośnika, a co sam robisz odkąd jestem na tym forum? ;)

Ps. Mały tip. Zjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz ^.^

EOT z mojej strony, rozwinę dla Ciebie specjalnie ten skrót, żebyś nie kwapił się na odpisywanie mi :) EOT=end of story ;>

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 09:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Tematy napisane w hyde park.

Ciężko mnie do Was dwóch idiotów porównać, bo gdy ja robię coś dla żartów i WPROST pisze, że mam po dziurki w nosie kontaktów od dziewczyn z ShowUp.tv i nie jestem zainteresowany "poznawaniem kogoś bliżej", kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała...

Jeżeli już jakaś dziewczyna pojawi się na forum to pożartuje z Nią na tyle na ile mi pozwoli, ale ogólnie to w dupie mam ile czasu tu będzie spędzać i na pewno nie będę krył swoich opinii bo komuś się mogą nie spodobać.

Nie za bardzo też rozumiem z czego niby w moim życiu można się pośmiać, chyba że z tego małego kutasa no to spoko:P Jeszcze jakbym coś ukrywał, hehe nawet imię i nazwisko masz na tacy:P Mając to będziesz wiedział jak wyglądam skąd pochodzę i takie tam...

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 09:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2015, 11:03
Posty: 34
Czupakabra pisze:
Kasia chyba nie ma tu takiej bezwstydnej, która dałaby głos sama na siebie ;d




hmmm ^^



Nie no żartuje :P



Cos mi sie wydaje ze 70 % tematu mija sie z regulaminem :P

_________________
Wredna brzydka zołza z małym biustem i dekoltem która leci na wasze żetony , ogólnie odradzam wchodzenia na transmisję bo wieje nudą a privki bardzo amatorskie xd

Też was lubię :p

Znasz mnie z ShowUp.tv ? Zachowaj mój login dla nas :**


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 10:29 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Po pierwsze, chyba Ci sie imiona pomyliły, jesli chodzi o pierwsza i druga osobę, o ktorej wspomniałeś.

Po drugie, kto sie zaręcza ? ;D

Po trzecie, układasz sobie czyjeś życia na własnej podstawie, a to jest mało interesujące ;)

Po czwarte, ten temat jest przeznaczony na konkretny, a nie na Twoje psychiczne problemy :(



Czupa, dzieki za info. Przyda sie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 11:51 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Po pierwsze znowu jesteś fałszywa tak jak w życiu dlatego siedzisz cały czas w domu ze swoimi zwierzątkami Maju!!!!! Żadnych imion nie mylę możesz mieć jedynie nowego bogatszego typa bo na takim Ci zależy (patry twoje wiadomości na fb przyznajesz się z Angeliką do tego bez bicia ) a Marka kopnęłaś w dupę bo za biedny i sprzeciwia się ShowUp.tv hahah typowe dla pustaka po drugie to Xsenon się już zaręczyła ale Ty już też masz ja pewnie w dupie bo na ShowUp.tv nie siedzi więc nie masz z niej korzyści materialnych więc nie liczy się dla Ciebie jako człowiek przecież tak ich klasyfikujesz popatrz sb na te wiad z fb jak nie wierzysz wszystko tam napisałaś hahahah Po drugie ściemniasz myśląc że zamydlisz im oczy i ustawiasz moje życie pod dyktando tego ,że mam problemy psychiczne a to chuja mnie interesuje ;D ;D ;D "pani doktor" specjalnie pani też w cudzysłowie bo to nie kobieta!!!!! tylko zwykła kurewka. powiedz czupakabrze od kiedy zarabiasz ciałem wtedy nie będzie mnie oczerniał i zobaczy co to znaczy prawdziwa wolność słowa. Po trzecie te posty są na konkretny temat więc po co wypisujesz bzdury dlaczego tutaj jesteś bo nie dla pieniędzy tylko znajomych haha tj na temat robienie z ludzi debili i sobie reklamy hahah nie wtrącałem się dopóki pisałaś w miarę konkretnie jak na pustaka ale już nie mogłem przeboleć,że jesteś tu dla znajomych hahahaha to po co prv robisz hahahaha a więc pisz konkretnie na temat a nie rób sobie tutaj reklamy najlepiej zareklamujesz się goła szparą na avatarze a nie tutaj.Bierz przykład z Xseniority!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:05 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2015, 11:03
Posty: 34
Jak juz i tak odbiegamy od tematu to co to za różnica


Kto da zetona ? :P



Oczywiście chodzi mi o składki co do konkursu :P

_________________
Wredna brzydka zołza z małym biustem i dekoltem która leci na wasze żetony , ogólnie odradzam wchodzenia na transmisję bo wieje nudą a privki bardzo amatorskie xd

Też was lubię :p

Znasz mnie z ShowUp.tv ? Zachowaj mój login dla nas :**


Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 12:08 przez Taka se ...., łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO