ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2015, 12:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Ile potrzebujesz Taka? :)

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:09 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Buahahaha ;D Jestes pewien, ze mnie z kims nie mylisz kretynie ;D ?! Haha :D
Ale sie uśmiałam i to z moim facetem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
wiem Maju Kołodziej ,że chcesz wyjść teraz na inna osobę ale Ci się nie udało tylko mnie podburzasz i sama masz imię i nazwisko na forum polecam zobaczycie jej twarz ma fotki na necie jako fotomodelka.Widzisz trzeba było się opanować a nie głupka ze mnie robić polecam dalej to robić oni poznają więcej pikantnych szczegółów z twojego życia a więc zapraszam do dalszej zabawy hahahah a więc nie myślę każdy szybko rozpozna miss stripper na tych fotkach szybko je usuwaj do wieczora zanim wszyscy to przeczytają hahaha może uśmiałaś się ze swoim facetem ale na pewno nie z tego hahaha już nie jesteś z Markiem wbiłaś się już na bogatszego chuja jak mi kiedyś obiecałaś bo ten biedak Cię podobno hamował? śmiejcie się dalej z facetem ale sadze , że już wam do śmiechu nie jest i a Ty już nie będziesz mogła ściemniać ludzi na trans ,że ich nie poznałaś np. na fashion week ściemniaro bo każdy będzie wiedział jak wyglądasz A WIĘC ZAPRASZAM DO DALSZEJ ZABAWY!!!!! po niej nawet czupakabra nie będzie Cię bronił hahahah ;D ;D ;D ;D ;DNO JESTEM PEWIEN ,ŻE JESTEŚ MAJA KOŁODZIEJ KRETYNKO I PUSTACZKU HAHAHAH KASUJ ZDJĘCIA HAHAHAH I TO JA SIĘ UŚMIAŁEM TERAZ Z MOJA PARTNERKĄ HAHAH masz czego chcialaś mogłaś nie świrować ;D ;D ;D ;D ;D


Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 13:26 przez misiooo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Hahahaha :D Pękłam ze śmiechu :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
NO TO DOBRZE ALE WIESZ JAKA JEST PRAWDA HEHE DLATEGO NIE PISZESZ ARGUMENTAMI TYLKO O JAKIMŚ GŁUPIM ŚMIECHU PUSTAKA HAHAH Maiko May zmieniaj profil na fb bo zaraz wszyscy będą atakować miłego przekomarzania się co post nowy news będzie hahaha Miss_Stripper a raczej MAJA KOŁODZIEJ zapraszam do zabawy hahahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:30 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Hmmm... :D Wysyłajcie zaproszenia, może będę miała wiecej znajomych :D Hahaha, wiesz co ? ;D Nie wiem, co Ty masz za jazdy ale normalny to Ty serio nie jesteś :D Pozdrawiam i trzymaj się :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hehehe już złagodniałaś zatkało rozjechane kakao heheeh nie myślałaś,że to powiem a jednak hahaha no będziesz miała ale tych wirtualnych bo za fałszywa jesteś na realnych!!!!! no chyba ,że się ustawisz z kimś z ShowUp.tv co było już nie raz ale to nie znajomi tylko klienci ale Ty ich nazywasz znajomymi dla których tu jesteś hahaha niech będzie ahhaha ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D Daj mi definicje normalności jak oceniasz mnie,że jestem nienormalny hahaha słucham? pewnie jej nie masz dlatego tak łatwo jest Ci oceniać hahahaha ja powiem ,że 99% społeczeństwa jest nienormalne ma jakieś odchyły a to tylko dlatego ,że 1% niby normalnych jest niedefiniowalny ale Ty pewnie jak zwykle się nie zgodzisz ze mną pani psychiatro heheh co zarabia ciałem na ShowUp.tv tego też was uczyli na medycynie jak taka dobra jesteś to otwórz działalność a nie świecisz pizda przed gimbazą już widzę pizda zmiękła mogłaś nie zaczynać mówiąc ,że nie wiem z kim rozmawiam sama się prosiłaś nienormalna bo nie szanująca się kobieto ;D ;D ;D ;D Pozdrawiam i trzymaj się Maju :D :D :D :D


Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 13:07 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 12:55 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Kto złagodniał, ja ? o.O ;D Z tą medycyną to już całkiem nie wiadomo o co chodzi. Mogę być i Maja ;D obyś był tylko pewny tego co piszesz :D Luzik :D hahahahaha :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 13:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
nie liczyłem ,że zrozumiesz z tą medycyna samozwańcza "pani" doktor hahahah pustakowi ciężko ;D ;D ;D ;D ;D każdy sprawdzi foto to zobaczy ,że to Ty miss chyba ,że już usunęłaś heheheh bo się boisz zobaczymy hehehenie nie umiesz wkręcać nie wychodzi Ci to ze mną bo ja nie jestem twoim klientem mnie tak łatwo tym dupskiem nie omotasz hehehe poznałem się na Tobie więc te zabiegi uważam za zbędne:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 13:04 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Szkoda, że nie widzisz jak płaczę :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 13:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no szkoda ,że nie płaczesz!!!!! widzieć już nigdy Cię nie chce moja ShowUp.tv zmoro i tak tylko pizgasz szpagaty za pieniądze więc co to za widoki łajdaczki onanizującej się to nie dla mnie wole swoją porządną kobietę na żywo a nie kurewkę jak Ty na ShowUp.tv ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Szkoda , że nie widziałaś jak płacze przez twój uśmiech ,który dla Ciebie jest błahy,a dla mnie bezcenny miłego dalszego wyceniania ludzi powiedz ,który twój niby znajomy jest najwięcej wart żetonów może taki konkurs zrobimy hahahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 13:55 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 13:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:52
Posty: 8
misiooo a ta pani kogo ci przypomina https://www.youtube.com/watch?v=uFcDqWfEd4Q >:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 13:58 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Suchykonar pisze:
misiooo a ta pani kogo ci przypomina https://www.youtube.com/watch?v=uFcDqWfEd4Q >:D




buahahaha :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:40
Posty: 2
MISIOOO tutaj Ksenia ;) Nie wiem po co wypisujesz te bzdury na temat miss i na mój. SPROSTOWANIE : NIE JESTEM ZARECZONA, NIE MAM CHŁOPAKA I TO NIE ON ZROBIŁ ZE MNIE KOBIETE hahaha - MASZ DAR TWORZENIA ZYCIORYSOW DLA OBCYCH LUDZI JAK WIDZE. Zapewne zakochałeś się w niejednej dziewczynie na ShowUp.tv i każda niestety (dla Ciebie) złamała ci serce, nie oszukujmy się ale dziewczyny wchodzą na ten portal z przyjemności i dla zarobku - a nie szukać miłości, dlatego pewnie jest to powód oczerniania MISS. Znam ja bardzo długo, siedząc na ShowUp.tv jest w porządku co do widzów (zresztą kiedyś razem prowadziłyśmy transmisje ), poza tym sami widzowie to potwierdzają. Bardzo długo znam ją osobiście dlatego wszystko co piszesz na jej temat jest śmieszne bo to twoja bujna wyobraznia. Na ogół się nie udzielam pod Twoimi wpisami ale chciałam sprostować wiadomości o mnie - jeśli o mnie wiesz tez więcej niż sama ja, przy okazji prostuje wiad. o Miss. Dziekuje pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:52
Posty: 8
Miss_stripper pisze:
Suchykonar pisze:
misiooo a ta pani kogo ci przypomina https://www.youtube.com/watch?v=uFcDqWfEd4Q >:D




buahahaha :D :D


No co się czepiasz, niech ma coś od życia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Suchykonar pisze:
Miss_stripper pisze:
Suchykonar pisze:
misiooo a ta pani kogo ci przypomina https://www.youtube.com/watch?v=uFcDqWfEd4Q >:D




buahahaha :D :D


No co się czepiasz, niech ma coś od życia




hahaha :D ;D ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:18 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahah konar raczej to Angelika choć miss też poluje na kutasy ale tylko bogate po samej gadce to raczej Andzia bo ona tak gada i lubi panów vip i tak samo bezwstydna jest jak ta małolata np. rucha się przy 300 osobach w klubie w Poznaniu hehehe a miss tak już mówiła w w wieku 14tu lat a nie osiemnastu jak ta małolata .Szkoda ,że nie widzieliście Pakola i jego nagrania o pewnej pani ona bardziej pasuje do miss sama gatka niestety Rychu usunął bo się chciała zabić tak już mają takie pustaki jak Ty miss ale Ty tego nie rób masz dla kogo a raczej czego żyć czyli żetonów:) no ja mam z życia a ona tylko żetony i to że pokażała pizde połowie polski hahahajhhahahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:52
Posty: 8
misiooo pisze:
hahah konar raczej to Angelika choć miss też poluje na kutasy ale tylko bogate po samej gadce to raczej Andzia bo ona tak gada i lubi panów vip i tak samo bezwstydna jest jak ta małolata np. rucha się przy 300 osobach w klubie w Poznaniu hehehe a miss tak już mówiła w w wieku 14tu lat a nie osiemnastu jak ta małolata .Szkoda ,że nie widzieliście Pakola i jego nagrania o pewnej pani ona bardziej pasuje do miss sama gatka niestety Rychu usunął bo się chciała zabić tak już mają takie pustaki jak Ty miss ale Ty tego nie rób masz dla kogo a raczej czego żyć czyli żetonów:) no ja mam z życia a ona tylko żetony i to że pokażała pizde połowie polski hahahajhhahahaha


Niezła beka, a co do pokazywania ja nie Katol i mam podejście do tych spraw jak Czesi. Swoją drogą Miss by zarobił wchuj kasy bez narażania się na takie komenty na livejasmin czy imlive niż na ponurym ShowUp.tv gdzie zawsze znajdzie się ktoś życzliwy w tym katolickim kraju ahaha takie uroki bycia w kraju pseudo katoli, dla których wartości chrześcijańskie uaktywniają się podczas chrztu, ślubu i pogrzebu ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 14:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Ksenon z Ciebie zrobił kobietę ShowUp.tv i privy na których razem się masturbujecie z miss oraz nieodzowna część twojego życia polowanie na bogate kutasy hahaha więc nie nazywaj siebie kobietą bo to nietrafne określenie a raczej łajdaczką czyli po imieniu Najpierw piszecie razem ,że to nie Maja itd. i ,że nie wiem z kim gadam a teraz myślicie ,że wam ktoś w te bzdury uwierzy hahahah przed chwila miss pisała ,że się pomyliłem co do twojej osoby i,że takiej nie zna hahaha proszę Cię ksenon nie jesteś tak pusta jak ona ale bajek to Ty nie umiesz pisać jak miss hahahahah nie wyszło Ci i się nie zaczynaj znam więcej ludzi w waszym mieście niż Ty wiem gdzie pracujesz ktoś na pewno zna twojego boya i może jeszcze Ci namieszać w związku więc nie ściemniaj mnie tu proszę boś śmieszna wiem ,że miss się poryczała żebyś jej twarz uratowała ale to bez sensu wiec WIDZĘ ,ŻE MASZ DAR TWORZENIA ŻYCIORYSÓW DLA OBCYCH LUDZI KSENIORITA a więc mowie szczerze czego Ty nie potrafisz miłość na ShowUp.tv? hahaha śmiech na sali w burdelu się zakochać wsród kurewek hahaha dobre sobie może Ty szukasz miłości w takich miejscach ale ja na pewno nie hahah dzięki za poprawę humoru hahahah miłość w burdelu hehehe dobry scenarisz i temat na film science fiction a więc dla pewności żadna kobieta z ShowUp.tv co jest kurewką i pokazuje coś za pieniądze czyli np. Ty nigdy nie może liczyć na mój szacunek a CO DOPIERO MIŁOŚĆ HAHAHA i nigdy takich szans nie miała dla pewności ksenon nie po to wchodziłem na ten portal moja bujna wyobraznia mówi mi ,że poprosiła Cię o pomoc bo za dużo faktów już podałem i czas je zdementować i nie udzielasz się pod wpisami bo dzisiaj założyłaś pewnie konto hahahah nie umiesz ściemniać nawet dla miss twojej psiapsióły z burdelu więc widzę ,że to Ty wiesz więcej o mnie niż ja sam hahaha i wiesz dlaczego byłem na ShowUp.tv hahaha JESTEM szczęśliwie zakochany jakby co nikt nigdy nie złamał mi serca ja jestem od tego więc to Ty raczej robisz to co mi zarzucasz hahaha co za puste cecha ludzi słabych wypominać coś co samemu się robi hahaha ogarnij się sama bo na twój rozjechany odbyt już za pózno Dziekuje pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 16:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:40
Posty: 2
Hahahahha grubo masz nasrane w głowie. Nie znam Cię ale albo jesteś psychopata albo mama Cię nie kochała w dzieciństwie ... Przykro mi z Twojego powodu, jeżeli chcesz pisać na takim poziomie jak mi odpisałeś to będę na takim pisać. Tak bardzo wiesz skąd jestem, co robię w życiu i gdzie pracuje to umów się ze mną na żywo w moim mieście które bardzo dobrze znasz i porozmawiamy na ten temat i omówimy co Ci nie pasuje. Chciałabym Ci przypomnieć ze kiedy prowadziłam transmisje z miss to po pierwsze nigdy na ogólnej ani prywatnej transmisji się nie masturbowałam i nie wsadzałam sobie nic w odbyt ;) Jeżeli chcesz namieszać w moim związku który sam sobie wymyśliłeś to proszę bardzo, czekam na to z przyjemnością :D Z twojego stylu pisania stwierdzam tez ze masz cos chyba z wieśniaka ( czyt. boś śmieszna ) , miss umie bronić się sama wiec ja nie musze tego robić za nią. Po prostu jeżeli wypowiadasz się na mój temat i mówisz nieprawdę to chciałabym to skomentować. Co ma do tego to kiedy założyłam konto, dziś jeżeli chcesz wiedzieć specjalnie dla Ciebie żeby Ci odpowiedzieć. Nie miałam potrzeby mieć go wcześniej. Co do tego co czy kto zrobił ze mnie kobietę to chyba już sam nie wiesz - na początku twierdziłeś ze facet który tez wyciągnął mnie z ShowUp.tv teraz ze ShowUp.tv i moje masturbację hahah :D Jeżeli jesteś szczęśliwie zakochany to czemu nie zajmiesz się swoja dziewczyna która tak bardzo kochasz tylko wypisujesz pierdoły na tym forum i siedzisz na ShowUp.tv. Wydaje mi się ze jeżeli się kogoś kocha to nie ogląda się innych kobiet które rozbierają się i np. masturbują bo się nie musi - tylko ogląda się swoja kobietę w domu która zrobi to wszystko za darmo i z przyjemnością tylko dla Ciebie. Dlatego myślę ze jeżeli miał byś kobietę o której piszesz to nie miał byś czasu na wypisywanie tych głupot. Bardzo Ci tego życzę żebyś poznał kogoś takiego kogo będziesz mógł pokochać i stworzyć z nim taki związek tylko niestety żeby poznać kogoś takiego to raczej w realnym świecie trzeba poznawać ludzi, a nie w internecie czy na ShowUp.tv i po odrzuceniu wypisywać wszędzie takie bzdury .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO