ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna

Co myślisz o Ann?
Lubię ją i często bywam na jej transmisjach. 9%  9%  [ 12 ]
Szanuje ją/Nic do niej nie mam. Czasem wchodzę na jej transmisje z ciekawości zobaczyć co się dzieje. 35%  35%  [ 49 ]
Nie lubię jej i nie wchodzę na jej transmisje. 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2015, 23:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
Dzisiaj wbiłem na jej trans na parę sekund (dosłownie) bo myślałem, że to Pure nadaje :D Tak mnie miniaturka zmyliła, że nawet na nick nie popatrzyłem. Chociaż wiem, że Pure nie będzie już nadawać i wiem dlaczego :(

Podobnie jak Pure teraz przenosi kamerkę itp., stroje trochę podobne chyba - ale nigdy nie dorówna oryginałowi ^^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 01:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Afera na trzy fajerki u Ann. Nadszedł definitywny kres AnnFana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 08:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
A co sie stalo jaka afera CATS?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 10:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ann we łzach (nie pierwszy raz zresztą, lecz to łzy po sporej ilości alko) przeklinała AnnFana (ostatni z wielu nicków: po-prostu) żeby nigdy więcej do niej nie wchodził, wyzywała od najgorszych, twierdziła, że na privie z nią zachowywał się jak pedofil, że jest zbokiem i nie chce mieć z nim z nic wspólnego, żeby przestał ją stalkować i jeśli jeszcze raz wejdzie na jej trans, to ona ujawni publicznie jego dane. Wkurwiona była maksymalnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 23:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Też widziałem, ten Fan to jakiś pojebany kutas jest. Koleś ma obsesję i powinien się leczyć. Ona już kilka razy z tego co widzę dawała mu szanse ale to nic nie daję bo on po jakimś czasie zaczyna od nowa. Mam nadzieję ,że tym razem wyrzuci go na dobre. Koleś ma nasranie, robi jakieś podchody cały czas . Rujnuję co tydzień losowanie vip poprzez kupowanie 20-30 losów ,żeby tylko wygrać priva za wszelką cenę . Nie opłaca się bawić w losowanie bo i tak wiadomo ,że zawsze wygra ten huj. On ją ewidentnie wykańcza psychicznie i nęka. A to co się wczoraj stało to się już zanosiło od kilku tygodni. Wczoraj nawet powiedziała ,że już się jej odechciewa ShowUp.tv przez niego i nawet skasowała całe info w profilu. Teraz jest tylko "będę kiedy będę"... A było by szkoda dla mnie jak by odeszła bo lubię do nie zaglądać w piątki po ciężkim tygodniu i się odstresować patrząc na królową ShowUp.tv :) Dla mnie ona jest w porządku jak już wiele razy pisałem. Mam nadzieję ,że nie będzie z tego większej dramy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 08:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Wczoraj wieczorem weszła taka zmieniona, zero makijażu, smutna, piła miętę... zupełnie jak nie Ann, zamierzała coś gotować, a potem mi zniknęła, jak poszedłem o północy drzemać, to jej nie było, więc nie wiem, czy wróciła jeszcze.
Jakby to powiedzieć - największy cios nadszedł z najmniej spodziewanej strony, od niby ,,przyjaciela", żadnego hejtera, których ma mnóstwo ale właśnie od największego nomen omen - ,,fana".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 08:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Może to tylko chwilowa spina po procentach i wszystko będzie w porządku :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 08:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
Dla Mnie to albo to jakas ustawka zeby glosno bylo bo pomysly sie juz koncza na trans a normalnych priv nie chce sie robic a prawda jest taka ze ona czuje sie jak jakas slawna celebrytka ;D , .Albo faktycznie te laski sa takie tempe mysla ze ktory facet wydawal bedzie bezinteresownie po kilka tys zl na kamerkach wiadomo ze to chodzi o real. Kiedys gadalem z taka laska i opowiadala mi ze czesto facet bierze drogie privy i meczy o real ,kontakt jak laska powie stanowczo nie to facet wejdzie ze 3 razy pomeczy i odpusci . A niektore sa lakome pieniedzy podawaja namiary tel adres bajeruja ze sie spotkaja wyciagna kilka tys a pozniej albo sie nie spotkaja albo nic dac w zamian nie chca i wtedy zaczynja sie problemy facet czuje sie oszukany i postanawia sie zemscic :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 12:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Innymi słowy głupota ludzka nie zna granic :D Ciekawa historia się tu tworzy. Czekam na dalszą relację :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 15:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
peter pisze:
.Albo faktycznie te laski sa takie tempe mysla ze ktory facet wydawal bedzie bezinteresownie po kilka tys zl na kamerkach wiadomo ze to chodzi o real. Kiedys gadalem z taka laska i opowiadala mi ze czesto facet bierze drogie privy i meczy o real ,kontakt jak laska powie stanowczo nie to facet wejdzie ze 3 razy pomeczy i odpusci . A niektore sa lakome pieniedzy podawaja namiary tel adres bajeruja ze sie spotkaja wyciagna kilka tys a pozniej albo sie nie spotkaja albo nic dac w zamian nie chca i wtedy zaczynja sie problemy facet czuje sie oszukany i postanawia sie zemscic :o


No cóż Ann go wyjebała po mistrzowsku. Koleś jest po prostu frajerem . Co tydzień przez 2 lata zostawiał u niej po 400-600zł tygodniowo a, przecież nikt go nie zmuszał . Jeśli on naprawdę myślał ,że laska z kamerek zostanie jego dziewczyną w realu to koleś jest mega błaznem i powinien ją teraz zostawić w spokoju jeśli ma honor. Za tą całą kasę co na nią wydał mógł jedynie liczyć na jej przyjaźń i może ją wyruchać ale zakład ,że nigdy do tego nie doszło

A dlaczego Ann jest teraz smutna? Bo pewnie myślała ,że on jest jej przyjacielem o pewnie przez cały czas udawał przyjaciela i komponował jak tu ją zdobyć etc. Inna sprawa ,że skoro byli przyjaciółmi to on nie powinien chyba tak sypać tymi żetonami bo wygląda to niezręcznie chyba każdy wie co mam namyśli. Widziałem ,że ona ma na transmisji kilku przyjaciół i te osoby właściwie nie dają żadnych żetonów bo są już przyjaciółmi. Żetony są dla reszty frajerów. A skoro on był też przyjacielem to po huj tak sypał te żetony ? Od razu widać ,że miał ukryty cel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 15:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Mysle podobnie jak Peter ze to sciema zeby zajnteresowanie bylo jej osoba . Konto nie jest czyste widac ze obieg zetonow tam jest miedzy tymi jej wielbicielami :D , .Niezla z niej aktorka widocznie ze tyle osob wierzy w ten caly cyrk ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 18:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Słyszeliście, że gdzieś dzwoni ale nie wiecie, w którym kościele.
Po pierwsze, Ann zna AnnFana osobiście, bo kiedyś mieli wspólne spotkanie, na którym był zarówno Aptekarz, jak i Inka, była z tego transmisja, więc nie piszcie wniosków błędnych, gdy nie znacie faktów.
Po drugie - mało trochę wiecie o Ann i tworzycie absurdalne koncepcje.
A po trzecie - 2W1D Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2015, 18:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 maja 2015, 11:45
Posty: 54
Nie wchodzę, jakiś uraz z przeszłości :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 00:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
LoverOfCats pisze:
Słyszeliście, że gdzieś dzwoni ale nie wiecie, w którym kościele.
Po pierwsze, Ann zna AnnFana osobiście, bo kiedyś mieli wspólne spotkanie, na którym był zarówno Aptekarz, jak i Inka, była z tego transmisja, więc nie piszcie wniosków błędnych, gdy nie znacie faktów.
Po drugie - mało trochę wiecie o Ann i tworzycie absurdalne koncepcje.
A po trzecie - 2W1D Obrazek


lol dziś Ann weszła na trochę i ktoś tam spytał czy poznała AnnFana w realu i powiedziała ,że nigdy go nie poznała ale dużo on nim wie haha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 08:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
na drugim forum pisali, że annfan to jej facet i sypie zetami z drugiego pokoju ;)
od dluzszego czasu nie widac argitasa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 12:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Wczoraj gadała że Fan już ją wkurwiał od dawna ale go trzymała bo dawał w huj kasy ale dłużej już z nim nie wytrzyma i coś tam, że on ma żonę lol


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2015, 22:21 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
No i się frajdej nie odbył ... Nie wydaje mi się jednak , że to chodzi tylko on AnnFana. Od jakiegoś czasu już było czuć ,że coś jest nie tak. Fan po prostu przelał czarę goryczy. Już od jakiegoś czasu miałem wrażenie , że Ann ma już dość ShowUp.tv . Może się mylę ale tak to wyglądało w ostatnich tygodniach. Ten ciągły hejt pewnie też zrobił swoje.

Jeśli to początek końca Ann to było by szkoda . W sumie to szkoda ,że odkryłem ją tak późno bo pokazy daje bardzo miłe dla oka (dla mnie lepszej tutaj nie ma) a ta wszystkie kontrowersje w okół niej są za bardzo wyolbrzymione jak już wcześniej w wspominałem wielokrotnie. Ludzie robią z igły widły.

Mam nadzieje ,że u niej wszystko ok


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2015, 23:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Podzielam Twoje spostrzeżenia. Nawet frajdeja brak... i żeton jakby ostatnio słabiej szedł, a Ann jakaś taka nieswoja.
Mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 15:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 14:11
Posty: 6
spokojnie wróci, najpóźniej wtedy jak jej się żeton skończy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2015, 16:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 19:03
Posty: 11
sirpsychosexy86 pisze:
peter pisze:
.Albo faktycznie te laski sa takie tempe mysla ze ktory facet wydawal bedzie bezinteresownie po kilka tys zl na kamerkach wiadomo ze to chodzi o real. Kiedys gadalem z taka laska i opowiadala mi ze czesto facet bierze drogie privy i meczy o real ,kontakt jak laska powie stanowczo nie to facet wejdzie ze 3 razy pomeczy i odpusci . A niektore sa lakome pieniedzy podawaja namiary tel adres bajeruja ze sie spotkaja wyciagna kilka tys a pozniej albo sie nie spotkaja albo nic dac w zamian nie chca i wtedy zaczynja sie problemy facet czuje sie oszukany i postanawia sie zemscic :o


No cóż Ann go wyjebała po mistrzowsku. Koleś jest po prostu frajerem . Co tydzień przez 2 lata zostawiał u niej po 400-600zł tygodniowo a, przecież nikt go nie zmuszał . Jeśli on naprawdę myślał ,że laska z kamerek zostanie jego dziewczyną w realu to koleś jest mega błaznem i powinien ją teraz zostawić w spokoju jeśli ma honor. Za tą całą kasę co na nią wydał mógł jedynie liczyć na jej przyjaźń i może ją wyruchać ale zakład ,że nigdy do tego nie doszło

A dlaczego Ann jest teraz smutna? Bo pewnie myślała ,że on jest jej przyjacielem o pewnie przez cały czas udawał przyjaciela i komponował jak tu ją zdobyć etc. Inna sprawa ,że skoro byli przyjaciółmi to on nie powinien chyba tak sypać tymi żetonami bo wygląda to niezręcznie chyba każdy wie co mam namyśli. Widziałem ,że ona ma na transmisji kilku przyjaciół i te osoby właściwie nie dają żadnych żetonów bo są już przyjaciółmi. Żetony są dla reszty frajerów. A skoro on był też przyjacielem to po huj tak sypał te żetony ? Od razu widać ,że miał ukryty cel.

Klasyczny przyklad checi zaimponowania na sile dam ci kase chce kupic twoja przyjazn albo i wiecej a prawda jest taka ze z reguly dziewczyna sie takim kims nie zainteresuje bo ma z niego tylko latwy zarobek nic wiecej i tak powstaja konflikty.Normalnie jak w modzie na sukces


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO