ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 kwie 2015, 20:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
Jednakże ta filozofia upada w przypadku Anki92x.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 20:50 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
Może się rozbierze, dla syna. :D A tak serio.Z innymi laskami łączy ją na pewno jedno. Desperacja. Spowodowana może być różnymi czynnikami: nuda w związku, ciężka sytuacja materialna, chęć bycia w jakiś sposób docenioną, samotność itp. itd. . Innymi słowy, szukają w internecie czegoś, czego nie mają w życiu. I to zapewne, czyni je podatnymi na umizgi i naciąganie na rozebranie. I nie osądzam. Po prostu takie jest moje zdanie. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 22:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
lily pisze:
Sprawa jest prosta. Masz żetony lub bajerę? Jeśli tak, to przy pewnym wysiłku, rozbierzesz każdą na ShowUp.tv. Bądźmy dorośli. To jest internetowy burdel, a każda nawet nierozbierająca się, ma w sobie coś z dziwki. Jest tylko kwestia czy potrafisz w niej to uwolnić. Gdyby było inaczej, to by nie występowały. Filozofia jest tu zbędna.


Trudno się nie zgodzić. Ale dotyczy każdej z kobiet - nawet najpiękniejsze mają kompleksy na temat swej urody. Powiedziałbym, że te nawet są na jej temat przewrażliwione. Najłatwiej zasiać weń ziarno zwątpienia... I to wykorzystać. Któż z nas nie lubi komplementów? Trzeba tylko z nimi uważać - aby nie były nieszczere - a przynajmniej, aby nimi obdarowana, nie zaczęła tak uważać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 23:15 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
Oczywiście mechanizm jest ten sam. Natomiast myślę że kobietę transmitującą na ShowUp.tv, jest mimo wszystko łatwiej zbajerować, tudzież rozebrać. Nawet jeśli twierdzi że tego nie zrobi, bo są jakieś powody że leczy kompleksy na stronie erotycznej i szuka tego rodzaju interakcji. Dlatego nie wierzę w nierozbieralne kobiety na ShowUp.tv ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 21:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Wiesz Kolego, zgodzę się z Tobą. Tu działa efekt The Gong Show ( http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gong_Show ) Może tylko w trochę mniejszej skali... Oraz mimo wszystko, pewne odrealnienie, które skraca dystans. No bo powiedz, do ilu kobiet miałbyś śmiałość zagadać na ulicy - pokaż cipę za 5 zł. A ile kobiet by się na to zgodziło? A tu, sypniesz 50 żet na ogólnej transmisji i masz łechtaczkę jak na tacy... Bez wątpienia, na ShowUp.tv zaglądają kobiety złaknione perwersji - wrodzone ekshibicjonistki. Bez względu na to, czy deklarują, ze się rozbierają, czy wręcz się zarzekają, że nie... Ale to temat na dłuższa dysertację o kobiecej naturze. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 22:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
lily pisze:
Może się rozbierze, dla syna.


zaczynała od tego
przeciez do dzis jej cycki lataja po internetach:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 20:15 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
Cichy Bob pisze:
Wiesz Kolego, zgodzę się z Tobą. Tu działa efekt The Gong Show ( http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gong_Show ) Może tylko w trochę mniejszej skali... Oraz mimo wszystko, pewne odrealnienie, które skraca dystans. No bo powiedz, do ilu kobiet miałbyś śmiałość zagadać na ulicy - pokaż cipę za 5 zł. A ile kobiet by się na to zgodziło? A tu, sypniesz 50 żet na ogólnej transmisji i masz łechtaczkę jak na tacy... Bez wątpienia, na ShowUp.tv zaglądają kobiety złaknione perwersji - wrodzone ekshibicjonistki. Bez względu na to, czy deklarują, ze się rozbierają, czy wręcz się zarzekają, że nie... Ale to temat na dłuższa dysertację o kobiecej naturze. ;)


Jak podejdziesz do laski i zaproponujesz rozebranie za 5 zł, to dostaniesz w pysk. No-brainer. Co do kobiecej natury, to bym nie generalizował. Nie każdą namówisz żeby się rozebrała, bądź zrobiła coś seksualnego, kiedy równocześnie patrzy na nią kilkaset osób.
Co do priv'ów, to może są one najbliższe realnej interakcji, natomiast pewnie 99% z nich jest nagrywanych i laski o tym wiedzą (nic w tym dziwnego bo oglądający inwestują pieniądze i czas).
Więc rzeczywiście na ShowUp.tv trafiają kobiety (z braku lepszego słowa) specyficzne ( i chwała im za to :D ), a jeśli temu przeczą to kłamią.

płotka pisze:
lily pisze:
Może się rozbierze, dla syna.


zaczynała od tego
przeciez do dzis jej cycki lataja po internetach:D


W takim razie sprawdzę internety. :D Mam jednak nadzieję, że nie natknę się na video, jak rozbiera syna za żetony. To by zupełnie zepsuło fapanie. :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 kwie 2015, 03:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
To zdecydowanie wymaga dłuższego komentarza - nowej epistoły. Ale dużo z tego co bym napisał (i może napiszę?), to powtórzenie już tego, co napisałem w topicu. Po części się zgadzam - po części mam pewne zastrzeżenia/spostrzeżenia... Może w wolnej chwili wyjaśnię? Chwilowo muszę co innego napisać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 16:43 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
A zatem obiecana ma epistolografia kurewstwa męsko-damskiego.

Drogi Lilianie,

(Wybacz nie bardzo wiem, jak tytułować faceta o kobiecym nicku? Zwłaszcza takiego, co zarejestrował się niedawno - sądząc po aktywności, prawdopodobnie tylko po to, aby odpisać w tym temacie).

Zważ co następuje:

Pierwsze moje spostrzeżenie tyczy się Twego stosunku do kobiet. Jest bardzo stereotypowy i wynika z przyczyn kulturowych - długoletniej socjalizacji w duchu swoistej... "czystości" - stojącej jawnie w sprzeczności z męską naturą. To jakby, w pigułce, cała teoria psychodynamiczna Freuda. Z jednej strony Twe Superego i wtłoczona weń moralność oraz... "cnota"! A z drugiej bielogiczny imperatyw - kurewstwo, czyli freudowskie ID oraz jego popędy na czele z Libido (popędem życia).

Z jednej strony fapasz do lasek, podniecasz się gdy Ci pokazują, cieszysz się, gdy rozchylają nogi, wpuszczając między je Ciebie. A z drugiej, pogardzasz nimi - "a to kurwy brudne, dziwki nieczyste". Te wszystkie, co to rozkraczają się przed byle kim (włącznie z Tobą). Ale dobrze, że mimo wszystko takie są. Bo pragniesz kurwy i żyć bez nich nie możesz, aby zaspokoić swe hucie ale też pragniesz Matrony, aby była Ci partnerką i żoną - matką Twoich dzieci. Chodzącym uosobieniem cnoty.

A ponieważ nie do pogodzenia jest jedno z drugim - kurwy (bez szacunku - z małej) szukasz gdzie indziej a Matrony również w inny sposób. I tylko doznajesz zawodu - dysonansu poznawczego (jak to w ostatnim odcinku Rancza wtłaczają europropagandyści pod strzechy słownik wyrazów obcych), gdy odkrywasz (a może to jeszcze jest przed Tobą?), że Matrona i kurwa - to często ta sama kobieta. Tylko niekiedy w innym okresie swego cnotliwego żywota...

Jak to mawiał Orson Welles (a może Oscar Wilde - nie chcę googlować. Moja erudycja sprzed ery googla pochodzi, więc wzdragam się przed naśladowaniem tych, co ją zawdzięczają goglowi), "Oddanie mężatki to coś o czym mąż nie ma najmniejszego pojęcia". I wierz mi, coś jest na rzeczy.

Historia pełna jest przypadków - co pokolenie nowych, - kiedy to damy, wychowane w cnocie, w pewnym momencie zaczynały zdradzać kurewskie ciągoty. Im później objawiła się ich słabość - tym większy blamaż przynosiły sobie (a i bliskim - zwłaszcza rogatym kozłom, zwanym ku uciesze postronnych i życzliwych, ich mężami).

Z drugiej strony historia pełna jest przypadków, kiedy cnotliwe, dobrze wychowane damy, gdy tylko wkroczyły w wiek cielesnych uciech, zatracały się bez reszty w ordynarnej wręcz rozpuście. A to tylko po to, - zdawałoby się, - by (gdy minie ów wiek błogiego kurewstwa), na powrót odzyskać swe cnotliwej i zazdrosnej Dejaniry oblicze. Ba! Na starość pewnie dewociały bez reszty - własnym córkom broniąc uciech, którym same, z błędów młodości, ulegały...

Piszesz Drogi Lilianie, że na ShowUp.tv są inne kobiety - niźli w rzeczywistości. Nie zgodzę się z Tobą. I przywołam znane ludowe przysłowie: "W każdej kobiecie, kurwy 2/3". To, o czym pisałeś i o czym ja teraz mówię, tkwi w każdej z nich - nawet najcnotliwszej. Nawet w Twej mamie (bez obrazy), - uosobieniu cnoty. Rzecz nie w tym, czy świeci lub świeciła gołą pi... przed byle kim (na czele z Twoim papą), ale, że na pewno lubiła sex, jak koń owies i miała kurwiki w oczach - byle tylko ktoś je weń wyzwolił.

Ach! Zgodzę się z Tobą! Co to by była za rozkosz i jakież nie tylko cielesne uniesienie, aby być pierwszym - zdobywcą i odkrywcą takiej, co to w sobie, dzięki właśnie Tobie, odkryła. I co to tylko dla Ciebie chowa. Ale... O ileż bardziej prawdopodobne jest w życiu, że nie byłeś/będziesz ani pierwszym, ani także (sic!) ostatnim panem Damy Twego Serca... Pogódź się z tym - a także z tym, że kobieta ukrywa swą niecnotliwość przed mężczyzną jej życia, tak samo, jak mężczyzna jej życia przechwala się swoimi podbojami przed kolegami od kieliszka. I jedno i drugie jest poniekąd siebie warte...

Nie sądzę - ba! Nawet pewien jestem tego, aby kobiety z ShowUp.tv różniły się w jakikolwiek sposób od kobiet poza ShowUp.tv. To te same kurwiszcza aka te same cnotki - tylko w innym obliczu/ w innej sytuacji życiowej. Nie ma tu znaczenia, ani ich wychowanie, ani status społeczny - są laski i z dobrego domu i z tzw. marginesu (z rodzin patologicznych). Są laski z wykształceniem jak i po zawodówkach, których język zmusza do wyłączenia głosu i oglądania tylko ich ciała. Są młode, są i stare. Są piękne, są i "niespecjalne". Do wyboru, do koloru! Są takie, które sytuacja życiowa przymusiła do tego ale są i takie, co niekoniecznie tak muszą zarabiać na swój chleb powszedni... Ale chcą! Dlaczego?

Wiesz, jakiś czas temu przeczytałem książkę największego chyba w Polsce znawcy kobiecej natury - Jarosława "Masy" Sokołowskiego pt. "Masa o kobietach polskiej mafii" - przeczytaj! Naprawdę warto! Znajdziesz weń naprawdę smakowite kąski - także nt. znanych z TV kobiet, które półgębkiem Masa zdradza swemu czytelnikowi. To co powiedział w ów wywiadzie rzecz z redaktorem Górskim, to prawdziwy creme de la creme kobiecej natury - o tyle cenny i wart uwagi, że odarty z bełkotu pustosłowia i wzniosłej maniery.

Masa mówi jak jest - z kobietami. Jakie, dlaczego i jak ruchał. To bardzo ciekawe studium - aż dziw, że książka jest tak tania. Podręcznik ten jest wart każdej kwoty! Choć może na skutek prostoty jego autora, wymaga odrębnego komentarza - wprowadzenia lub posłowia, w którym, np. ktoś taki jak ja (o ja nieskromny!), mógłby skrobnąć ze dwa zdania, aby to wyrazić wprost, w jeszcze bardziej skondensowanej formie...

Nie Drogi Lilianie, nie zgodzę się z Tobą. Uważam, że ShowUp.tv jest reprezentatywne dla grona kobiet ogółem. Na ulicy nie spotkasz innej. Spotkasz potencjalnie przynajmniej, dokładnie taką samą. Z tym, że tak, jak napisałem. Na ulicy inaczej się one zachowują - a i Ty inaczej będziesz się wobec nich zachowywał. W barze albo klubie nie powiesz do kobiety, "poka bobra", albo "wywal futro - dam piątaka". Bo jak sam napisałeś, dostaniesz w ryj! Albo i w jaja...

Sytuacja nakreśla kontekst a ten, determinowany konwenansem, wymusza zachowanie. I tak... Jedyna różnica między ShowUp.tv a RL, jest taka, że RL smaląc cholewki do Damy Swego Serca, sprawiasz, że pobudzasz (niekiedy) jej pragnienia. Sprawiasz, że ma wobec Ciebie i awansów z Twej strony, pewne oczekiwania - choćbyś Ty jedynie chciał "zapuścić żurawia".

Co więcej, Ty sam - to udowodnione, - kiedy się z nią prześpisz... to się do niej w pewnym sensie przywiążesz. To natura! A nawet nauka - socjobiologia. Samiec przywiązuje się do partnerki w której zdeponował nasienie - a i vice versa... Gdyby nie to - to kto by wychowywał dzieci? Małżeństwo / łączenie się w pary, to instytucja Matki Natury. Zakochanie zaś - okres hormonalnego zaburzenia (wzajemnej ekscytacji), trwa do 3 lat - góra!

A zatem, reasumując, odpal sobie Lombard utwór "Przeżyj to sam". Choć to głupi i naiwny protest song, tekst ma zajebisty - i wsłuchaj się weń zgodnie z moją instrukcją:

"Na życie patrzysz bez emocji
Na przekór czasom i ludziom wbrew
Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy
Oczyma widza oglądasz grę.

Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic

Ref.
Przeżyj to sam, przeżyj to sam
(reszty już nie słuchaj)"

https://www.youtube.com/watch?v=K8XqfbGJyMc

Serdecznie pozdrawiam!

Obserwator


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 21:53 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
I co z tego że piszesz, że w kobiecie ten tego 2/3 a porównaj to do faceta to wyjdzie Ci co najmniej 4/3

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2015, 17:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
Boooob!!!

Dzięki za epistolografię kurewstwa męsko-damskiego. Nader ciekawa lektura (z którą się zgadzam w 90%), podobnie jak książka "Masy". Jest tylko jeden problem. Źle mnie zrozumiałeś. Mówiąc o "specyficznych" kobietach z ShowUp.tv miałem na myśli nie brak cnotliwości, lecz ekshibicjonizm. Bo czym innym jest zaspokajanie potrzeb seksualnych np. z przypadkowym partnerem na imprezie, bądź puszczanie się za parę jeansów, a czym innym siedzenie na ShowUp.tv i rozbieranie się, tudzież praktykowanie innych erotycznych pokazów. Ja nie potępiam, tylko dziwię się (próbując wziąć za perspektywę pozycję w jakiej znajduje się dziewczyna transmitująca) jak można robić takie rzeczy w internecie, wiedząc o niebezpieczeństwach jakie ta działalność za sobą niesie. Bo czy nagrany priv, lub transmisja nie mogą wypłynąć do sieci? Czy istnieje prawdopodobieństwo że zobaczy je rodzina, znajomi, chłopak, pracodawca? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "tak" (a moim zdaniem tak jest), to czy nie wrzuci to dziewczyny w szufladkę pospolitej kurwy? Szufladkę której nie wymyśliłem ja, tylko jak wspomniałeś społeczeństwo.

Muszę też odpowiedzieć do argumentów ad personam, które zamieściłeś w swoim mini-dziele. I odpowiedź na wszystko co o mnie napisałeś brzmi: moje lenistwo i brak wolnego czasu. Stąd nick taki a nie inny i stąd aktywność niemal wyłącznie w tym wątku. ;)

Jednak nie wykluczam aktywności w innych tematach w przyszłości. ;)

Na koniec pragnę przywołać moją tezę, odnoszącą się do głównego tematu. Nie wierzę w nierozbierające się dziewczyny na forum. :D :D

Pozdrawiam,

lily


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2015, 17:33 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
lily pisze:
Na koniec pragnę przywołać moją tezę, odnoszącą się do głównego tematu. Nie wierzę w nierozbierające się dziewczyny na forum. :D :D


Oczywiście mam na myśli ShowUp.tv. Chociaż z tego co widziałem, te sfery się przenikają. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2015, 18:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 17:29
Posty: 54
Wszystkie na początku mówią że się nie rozbierają , jednak jak wejdą głębiej w ten portal to nie ma szans aby czegoś nie zaczeł pokazywać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2015, 23:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
A zatem po kolei...

Mikej, to niezupełnie tak, jak Ci się wydaje. To wymaga rozwinięcia. Sądzę, że odpowiedź dla Liliana, Taczkera i dla Ciebie można połączyć w jeden wspólny post.

Lilianie, "argumentum ad presonam" powiadasz? Hm. Widzę, że Koledze nie obca jest trudna sztuka erystyki...? ;) Miło mi poznać kogoś takiego, kto chociaż jej podstawowe pojęcia przyswoił i potrafi właściwie je odnieść/ zastosować. Nie mniej jednak zastanawia mnie a nawet dziwi, że mimo wrodzonego lenistwa, przemogłeś się, aby się tu udzielić, w moim topicu, w odpowiedzi skierowanej do mnie, spod nicku sugerującego, żeś kobieta. Który na dodatek ad hoc zarejestrowałeś (sic)! Hm. Cóż za wydatek energii poznawczej! Ja to sprawiłem?! Sam nie wiem... Cieszyć się, czy niepokoić...? A może jedno i drugie zarazem? :(

Wybacz, ale muszę to wyraźnie zaznaczyć - jestem hetero! 0 na Skali Kinseya! ;P

Na pocieszenie powiem - rozumiem Twój ból. Nie jest niczym nowym. Już Platon ubolewał nad tym, że Niewiasty w swej duszy pozbawione są (na ogół) pierwiastka rozumnego. Czyli cnoty! Cnoty sofrozyny... (mojej ulubionej - bo tylko jej mam w nadmiarze, że nieskromnie powiem :P). Ale mimo to, nie skłaniam się ku pederastii - jako On. Tobie również życzliwie odradzam męskie pieszczoty ;) Nie abym ich zaznał i mógł empirycznie Cię odwodzić - wszak Kinseyowskim Zerem jestem, (jak to dziwnie zabrzmiało?) - ale to po prostu zupełnie nieestetyczna perspektywa. Nie sądzisz? A już zupełnie żałosny jest widok starej, przegiętej i wymalowanej cioty. Nawet bez wyobrażania sobie jej aktu sexualnego - ot, po prostu. Na ulicy. A fuj! Poszukaj więc a na pewno znajdziesz kobietę, której mózg, wiedza i doświadczenie odstaje od reszty. Może rzeczywiście, emocjonalnie, wszystkie one są do siebie bardzo podobne - wszak hormony. Ale akurat pod względem "płci mózgu" - zdarzają się wyjątki ;) No nie jest ich dużo - zgoda! Sam wiem najlepiej. Ale szukaj! ;) Ja kiedyś znalazłem... Więc da się! I warto to zrobić. ;)

Ale zostawmy to. Wróćmy do tematu:

O Kurwach, Kurwiarzach i kurewstwie raz jeszcze...

Mikej spostrzega pewien truizm - że w mężczyznach również tkwi pierwiastek rozpusty! A czy ja temu przeczę?! Nigdy! Przenigdy! ;) No pokażcie, gdzie tak napisałem? Nie znajdziecie!

Jest jednak pewna różnica, między rozpustą męską oraz damską. Inaczej ona dojrzewa - choćby z tego samego popędu się rodziła, w czym innym się ona objawia oraz w innym na ogół życia okresie.

U kobiet przypada ona najczęściej na jeden z dwóch okresów - młodzieńczy, kiedy ich cielesność dojrzewa a nawet dopiero rodzi się do życia. Ew. kiedy ich cielesność bujna jest już w pełnym rozkwicie, i niczym kwiat, który nazajutrz umiera, rozpusta wybija wonią najintensywniejszą. By umrzeć. Po niej jest już tylko menopauza i wspomnienie kobiecości. Choćby się kurwiła dalej - niewiele już może. W obu przypadkach, kurewstwa młodzieńczego, czy "apokaliptycznej trwogi", (choć już nie post-apokaliptycznej - mówiąc inaczej, babć to już nie dotyczy), kobiety z łatwością znajdują amatorów ich piękna - patrz, stare ludowe przysłowie, że jak suka nie da, to i pies nie weźmie... A pokaż mi psa, który się nie połaszczy! Do suki w trakcie cieczki zawsze ustawia się kolejka - jaka by ta suka nie była! Byle dawała - od ręki! ;)

Przypomina mi się tu jeszcze jedno powiedzenie, (poza tym, które gdzieś już na forum cytowałem, że "Każda potwora znajdzie swego amatora"), którego autorem jest sławny Giacomo Casanova. Stwierdził on mianowicie przed przeszło 3 wiekami, że "uroda jest biletem płatnym na całym świecie za okazaniem". Młodość, świeżość, piękno - na nie zawsze jest popyt, przerastający podaż! I własnie dobrym przykładem - jednym z wielu, owego spieniężenia, jest bez wątpienia ShowUp.tv. To tu właśnie kobiety młode szukają łatwego pieniądza. Bo czyż jest coś prostszego od włączenia laptopa w domowej pościeli? Myślę, że po części łatwość dokonania takiej czynności (niski próg zaangażowania oraz brak bezpośredniego kontaktu vis a vis z klientem) ułatwia im podjęcie tej decyzji. A konsekwencje?

Pełna zgoda Lilianie, że są inne sposoby - bardziej prywatne. Że internet niczego nie zapomina. Piszesz exhibicjonizm - ależ ja tego nie negowałem. Nie chciałem się tylko powtarzać - i dlatego tylko się na to powołałem, co przecież od pierwszego, zakładającego ten topic mego postu, piszę o nim (exhibicjonizmie) i o szczególnej formie atawizmu (patrz, ach ta dusza!) kobiet tu bytujących. Choćby (jeszcze) nierozebranych. Ale bardzo, bardzo, tego... choćby podświadomie, chcących. Można by było przecież dać zwyczajnie d... Raz a nie nagrywać to i później w nieskończoność...

No właśnie! Przypomina mi się kazus pewnej młodej studentki z USA, która wystąpiła w pornolu a później wszyscy w jej małej miejscowości wyzywali ją od k... aż wreszcie popełniła samobójstwo. Nie dalej jak rok temu było o tym głośno. Dziewczyna nazywała się Allysa Funke i miała 19 lat. Pojechała w wakacje do Las Vegas czy innej pipidówy, aby zagrać w pornolu za 500 USD. Wybrała pseudonim sceniczny Stella Ann. Nagrała jeden film: http://motherless.com/520807C A później... A przecież mogła dać cichaczem dupy nawet za więcej! I nikt by się nie dowiedział... A tak...

Szkoda Cipki. Jak oglądam ten film, po prostu mi jaja skręca! (Ale czyż właśnie wtedy wytryski nie są największe? Kiedy odczuwa się taki nieokreślony ból jajec - a w łagodniejszej formie kłocie podbrzusza - o podłożu psycho-somatycznym? Kiedy np. tęsknisz za laską którą autentycznie kochałeś i nadal kochasz, ale zostały Ci już tylko wspomnienia. To chyba masochizm...). Co za marnotrawstwo! Panie, świeć nad Jej duszą w Niebie... (i) Jak w tym teledysku: http://www.dailymotion.com/video/x83im_ ... -video_fun

Zostawmy Ją. Nadmienię, że kobiety nader często łączą ze sobą exhibicjozm emocjonalny z fizycznym. O dziwo! Lżej traktując pokazanie gołej pipy, niźli gołej duszy! Niektóre na ShowUp.tv zaczynają od pipki - ale tak na prawdę mają serce jak na dłoni. Wystarczy tylko odrobina życzliwości. Serdecznego uśmiechu, emocjonalnego ciepła - a magia szklanego ekranu sprawia, że się przed Tobą otworzy. Przed anonimowym zbokiem z internetu, wyznając sekrety, których nie ma odwagi dzielić z bliskimi. Inne odwrotnie, - zaczynają od spowiedzi i wywnętrzania się a kończą na gołej dupie - w najlepszym razie na privku u kogoś, kto je rozumie, a bywa, że przed tysiącami na ogólnym dają szoł. Tak, czy inaczej - widzę związek między jednym i drugim. Przynajmniej online - bo realnie, przyznam, bywa z tym różnie...

Zostawmy już ShowUp.tv i inne kamerki czy też może internet w ogóle i skupmy się na realnym kurewstwie - rozumiejąc przez to każdą rozpustę, nie tylko odpłatną. Chcę w końcu wyjaśnić Mikejemu tę różnicę, między męskim a damskim łajdactwem. Otóż kluczem do jego zrozumienia są dwie kwestie. Jedna natury biologicznej a druga, kulturowej. Obie jednak należy rozpatrywać w duchu Casanovy - który, jak napisałem, twierdził, że "uroda to bilet wartościowy" - Co więcej! - "płatny na całym świecie za okazaniem". Tyczy się to właśnie kobiet!

Kobiety z reguły za młodu są piękniejsze i z wiekiem tylko tracą na "wartości". Nic więc dziwnego, że starają się spieniężyć, co mają, póki mają tego najwięcej i największą wartość sobą przejawiają. Zgoda! Nie wszystkie to robią - względy kulturowe, - zwłaszcza w sposób tak bezpośredni, jak prostytucja czy ShowUp.tv - wymieniając swą urodę na takie, czy inne żetony. Niektóre, skrajne przypadki dobrze wychowanych, po prostu szukają męża - chcą "dobrze wyjść za mąż". A że po drodze sprawdzają każdego który się nawinie? Nieważne. W każdym razie, to ten sam mechanizm, który sprawia, że chcą zażyć życia za młodu. Później wiadomo - wiek Matronalny.

Wiesz, to chyba jeszcze smutniejszy widok, jak starej cioty, stara kurwa płci onegdaj pięknej. O wiele bardziej, bo nie groteskowy. Widząc starą ciotę, poza obrzydzeniem, ogarnia Cię rozbawienie. A widząc starą kobietę kurwiącą się - np. na ulicy, w agencji a choćby i na rurce, (nie wspominając już o ShowUp.tv), która to robi najczęściej nie dlatego, że chce i lubi, ale najzwyczajniej musi, (bo nie zna innego życia i jest za stara, aby się go od nowa uczyć), ogarnia Cię litość i smutek - poza niekiedy odrazą. Taką, jak ta pokazana na jednym z filmów Kurosawy, kiedy samuraje widzą starą i bezzębną babcię. Pamiętasz - to chyba 7 Samurajów? To bardzo smutne...

Ale cóż - kobiety, (a tyczy się to także naszych tutejszych Koleżanek, które się zabawiają na ShowUp.tv), które prześpią moment i nie mają dobrego planu wyjścia, najpewniej podzielą ich los. Tym bardziej, że łatwy pieniądz uzależnia - jeszcze bardziej, jak sex i narkotyki. I bardzo trudno z nim zerwać. Mam nadzieję - i serdecznie tego życzę Wam Drogie (xD) Panie, że nie będziecie wraz z wiekiem spuszczać cen, bardziej się starać i być coraz śmielsze (a już oglądam u niektórych z Was na ogólnym to, co kiedyś oferowałyście tylko na priv - cóż konkurencja. A żetony uzależniają). Że po prostu odłożycie trochę grosza i... w pewnym momencie znikniecie bez słowa (choć filmiki pozostaną - taka już tego internetu "uroda"). Może poznacie kogoś - jakiegoś Księcia, który przyjedzie po Was na Białym Rumaku? A choćby książę był jedynie Żabą - że zaznacie innego życia, niźli życie starej kurwy spod przysłowiowego krawężnika...

I tu właśnie chciałem przejść do mężczyzn - zarazem Książąt jak i Ropuchów. Widzisz. Kultura ale i biologia tak to już sprawiły, że transakcja wymienna zwana sexem, odbywa się między mężczyzną i kobietą na tej zasadzie, że płaci mężczyzna - kobieta w zamian za to daje dupy. Jest pewien odsetek mężczyzn, którym natura nie poskąpiła męskiej urody. Ci nie muszą się przesadnie starać o sex - kobiety dlań same głupieją. Ale bądźmy szczerzy - nie ma ich znowu aż tak wielu! To raczej wyjątek od reguły. Przeważają na ogół mniejsze lub większe Ropuchy - to przeciętniacy lub nawet poniżej przeciętnej. A ci już muszą zabiegać o względy dam im na ogół wzbraniających dostępu do swej cnoty...

Nie wiem, jak Ty, ale Adonisem nie byłem nigdy. A choć mam grecką, posągową posturę, to bliżej mi fizis do Satyra (choć ostatnio się zgoliłem i włosy swe obciąłem). No, co najmniej ze mnie jest Bachus - ale sprzed okresu, kiedy go przedstawiano niczym Adonisa. Taki nawet sprzed V wieku p.n.e. Np. Dionizos z Delos - jeśli to dla Ciebie cokolwiek znaczy? Taką też mam, rubaszną naturę - z głębi mej rozpustnej duszy ;) Tak, czy inaczej, abstrahując od mej postury, uważam, że nie ma brzydkich mężczyzn. Co więcej, z wiekiem każdy pięknieje i tylko zyskuje na atrakcyjności.;)

Jest takie powiedzenie, że "Kobiety i wino im starsze, tym lepsze". To totalna bzdura - pewnie wymyślona przez kobiety i powtarzana przez durnych mężczyzn. Matka Natura sprawiedliwie obdzieliła obie płcie i sprawiła, że kobiety w młodości są atrakcyjne - kiedy są na ogół też życiowo głupie. Mężczyźnie odwrotnie. Z wiekiem, niczym dobre porto, zyskują z mocą i nabierają głębi smaku. Widziałeś 50 letnią babcię z 20 kilkuletnim mężem? A odwrotnie? Popatrz na Kazia i Izabel ExPremierowskich - On miał żonę równolatkę. Zamienił ją na młodszą - inna sprawa, że niezbyt mądrą. Ale liczy się fakt. Ostatni przykład - przeszło 70 letni Dziadek Krul Kócy - wyhaczył 20 letnią Miss swej partii (nawet ładną i może nie głupią - choć rzekomo feministkę xD). Zrobił jej dwójkę małych dzieci! Widziałeś, aby 70letnia babcia urodziła swemu 20 letniemu mężowi bachorki? ;))))

Do czego zmierzam? Że mężczyźni w młodości, za sprawą ograniczeń zarazem biologicznych (warunki), jak i kulturowych (wychowanie), traktują kobiety nieadekwatnie do tego, czego one oczekuję (choćby nieświadomie) przez co często - zwłaszcza ci wraźliwsi, nie dupczą tyle, ile powinni. Zostaję im fapanie i... sublimacja ich popędu - dzięki temu niektórzy się uczą. Inni pracują - i coś osiągają najczęściej w życiu. Coś, dzięki czemu ich atrakcyjność na rynku wzrasta. Wtedy najczęściej (kiedyś przynajmniej) się żenią - nie zawsze zdążywszy zaznać łajdactwa. To było wśród ich równolatków zarezerwowane dla facetów typu "ciacho". Z moich własnych obserwacji wynika, że w tym wieku (dość płynna granica - powiedzmy 25lat+) przeciętna kobieta miała więcej facetów, jak ich równolatkowie kobiet. Zwłaszcza, jeśli facet nie chodzili do burdelu.

Widzisz Mikej, łajdactwa w młodości zaznają przystojni faceci. Jeśli mają ponad to coś więcej oleju w głowie, wykorzystają swoje warunki, jako trampolinę do sukcesu i na czymś innym jak własna męska uroda zbudują swój wizerunek. Jeśli nie - cóż, on także się zdewaluuje. Nie mniej, jak starej kobiety. Przypomina mi się nie tyle przykład z życia, co z filmu - Świat według Bundych. Al był w szkole gwiazdą footbolu. Dup miał jak lodu na Alasce. A co potem? Jest też inna opcja - patrz 2gi mąż Marcy. Jefferson. On dłużej utrzymał formę. No i nie ożenił się jeszcze w LO. Ale to film - przerysowana satyra. W życiu często tak bywa, że nawet Al potrafi znaleźć młodą laskę i jej zaimponować. ;) Zmieniając swe życie...

Łajdactwo męskie, to po prostu wyraz dziejowej sprawiedliwości. Kobiety za młodu się kurwią, mężczyźni potem ;)

No dobra, znów walnąłem epistołę, niczym kloca po Wielkim Żarciu (jak na filmie). Starczy tego dobrego! A dziś nawet nie wypiłem ani kropelki (mam na myśli wczoraj - bo już jest po północy).

Dobranoc!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 00:26 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2014, 19:13
Posty: 60
Bob. Nie jestem gejem, ani transseksualistą, ani czymkolwiek czego możesz się obawiać. Mam tak samo jak Ty 0 na skali Kinseya. Pisuję w tym temacie, bo wątek w nim poruszony wydawał się interesujący i tyle. Więc sobie nie schlebiaj Kolego. :P Do reszty się nie odniosę bo nie chce mi się tego kurwa czytać. :D :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 00:36 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Uff... nawet nie wiesz, jak mi ulżyło :P
Dobrej nocy! ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 10:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
taczker pisze:
Wszystkie na początku mówią że się nie rozbierają , jednak jak wejdą głębiej w ten portal to nie ma szans aby czegoś nie zaczeł pokazywać.


W najbliższym czasie, wedle mocno rozwijającego się showupowego trendu, możemy liczyć na pokazywanie głównie rachunków do opłacenia i recept na leki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 12:53 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
LoverOfCats pisze:
taczker pisze:
Wszystkie na początku mówią że się nie rozbierają , jednak jak wejdą głębiej w ten portal to nie ma szans aby czegoś nie zaczeł pokazywać.


W najbliższym czasie, wedle mocno rozwijającego się showupowego trendu, możemy liczyć na pokazywanie głównie rachunków do opłacenia i recept na leki.

I wezwań do zapłaty.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 14:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Widomo pisze:
I wezwań do zapłaty.


to byłaś Ty? :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 16:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2015, 16:37
Posty: 1
Show up tv jest to Sex Portal dla odważnych dziewczyn a nie dla takich dewotek i ja osobiście również nie rozumiem co one tam robią. Jak wchodzę na ten serwis to chcę pooglądać dziewczyny "w akcji" a nie jakieś cnotki nie-wydymki ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO