ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2014, 22:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Zastanawiają mnie te kobiety. Od razu wykluczam z tego grona (które mnie ciekawi), laski, które wróżą, które rysują itp. Chodzi o laski, które są na ShowUp.tv i nie pokazują żadnych "talentów" na których chcą zarabiać jak ww. A zatem, co pcha te kobitki na ShowUp.tv?

Po pierwsze, muszą wiedzieć, gdzie są - bo nie są przecież ślepe. To portal dla erotomanów - przede wszystkim, co tu ukrywać, mężczyzn. W dodatku silnie zorientowanych na sex. Takich jak my w społeczeństwie, jeśli byśmy się do tego otwarcie przyznawali, kim i jacy jesteśmy, określano by "oblechami" itp. Mniej życzliwe ale nie mniej barwne epitety. (Choć po prawdzie, to każdy facet taki jest moim zdaniem - niektórzy tylko to ukrywają, albo się tego wstydzą i to wypierają).

No więc laski wiedzą, gdzie trafiły. Wiedzą po co faceci tu są. No i teraz niech mi ktoś kurna wytłumaczy, dlaczego one tu są? Dlaczego same postanowiły otworzyć kanał i streamować swoje TWARZE na ShowUp.tv. Twarze pokazują, ale już nic więcej - nawet na priv! Czy to ktoś to ogarnia? Chcą sobie tylko pogadać? Z nami - nieokiełznanymi obleśnymi zboczeńcami? ;)))

Jest w tym jakiś atawizm bez wątpienia. Jakaś psychiczna skaza i podnieta, która stymuluje te panienki do rozmowy z nami. Czyżby czerpały za tą sprawą jakieś dowartościowanie? A może po prostu po zakończeniu transmisji kładą się grzecznie pod kołderkę i pieszczą swoje cipki? Albo wracają do swego chłopaka, który raczej o ich aktywności nie wie (może nawet jakiś "porządnicki" omc ksiądz lub coś podobnego), dla którego przeistaczają się w jego osobiste kurwiątko? Może to działa jak akumulator - naładowują się, a potem same lub dla tego jedynego, "rozładowują napięcie"?

A może to jakaś próba walki z ich kompleksami i frustracjami? Zwyczajnie "chciałabym, ale się boje"? Dlatego śmiało, aby przezwyciężyć strach, nieśmiałość wobec płci przeciwnej, wobec swoich kompleksów (każdy ma jakieś), robią krok naprzód i, aby zaszokować siebie i przełamać barierę, pokazują twarz - ale, (taką sobie granicę wytyczają), nie pokażą nic więcej.

Była kiedyś na ShowUp.tv taka laska, Error 403, która pisała i mówiła na swoich streamingach, że nie pokaże cycków, (choć lubiła paradować w koszulce, przez którą przebijały jej jędrne i zapewne soczyste sutki), ponieważ no niefajnie by było, aby później jej chłopak dowiedział się, że świeciła nimi publicznie przed kamerką. Jednocześnie odrzucając ekshibicjonizm fizis, otwierała się emocjonalnie. Obnażała, no może nie aż do bólu, ale widziałem i czułem, że chciała to zrobić. Nie miała oporów mówić gdzie mieszka, gdzie pracowała z kim chodziła (nie będę tego powtarzał). To mnie konfundowało...

Przypomina mi się przykład laski spoza ShowUp.tv, całkiem inteligentnej dziewczyny, Justyny (jak u Markiza De Sade), która w sieci prowadziła blog neurotomania.blog.pl Była studentką informatyki a później chyba pracowała w zawodzie. W każdym razie robiła równolegle karierę prostytutki. Na blogu, bardzo intymnym, opisywała swoje przeżycia z klientami i jak do tej pracy trafiła... W zasadzie tylko to przywołuje mi się w pamięci a propos tego "fenomenu". Z tym, że Justyna aka Neurotomanka zrobiła krok dalej (a nawet kilka), niźli te panie, które na ShowUp.tv pokazują twarz, ale już nie cycki...

Co Wy o tym sądzicie? Może są tu jakieś Panie, z tych, które wymieniłem - znaczy się, "nierozbierajace się"? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 00:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Ja twierdze że kobiety które wchodzą żeby pomalować czy coś w tym stylu to po prostu chcą pokazać ludziom co robią i posłuchać ich oceny a kobiety które siedzą żeby tylko pogadać to po prostu przeważnie nie mają co robić w pracy lub w domu i se gadają z ludźmi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 01:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
niech robią to co lubią ;) takie "gadające" też są fajne, czasami aż miło posłuchać ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 01:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Ja osobiście gadam właśnie z takimi co tylko są na ShowUp.tv na pogaduchy przeważnie miłe kobietki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 16:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
lisek9418 pisze:
Ja twierdze że kobiety które wchodzą żeby pomalować czy coś w tym stylu to po prostu chcą pokazać ludziom co robią i posłuchać ich oceny a kobiety które siedzą żeby tylko pogadać to po prostu przeważnie nie mają co robić w pracy lub w domu i se gadają z ludźmi


No ale ja zaznaczyłem już w pierwszym akapicie mojego postu, że te akurat, co malują grają, wróżą itp., pomijam w swych rozważaniach - mnie bardziej ciekawią te, co przychodzą "pogadać po prostu". Pogadać można w wielu miejscach - z różnymi ludźmi. One chcą konkretnie "pogadać" z nami - "zboczeńcami" napalającymi się na rozchylające nogi za żetony kobiety na ShowUp.tv ;) Czy Ciebie to nie intryguje? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 21:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
nie każdy jest zboczeńcem? hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 22:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Cichy Bob pisze:
Czy Ciebie to nie intryguje? ;)


Osobiście zawsze mówię każdy niech se robi to co lubi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 00:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Czupakabra pisze:
nie każdy jest zboczeńcem? hehe

To Ty jesteś jeszcze na etapie wyparcia? ;)))
Ja już na poziomie akceptacji - ale publicznie obnosić się z tym nie chcę :P :D:D:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 00:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
lisek9418 pisze:
Osobiście zawsze mówię każdy niech se robi to co lubi :)


Zaśmierdziało trochę Owsikiem, ale

1) zgadzam się

2) to nie ma nic do rzeczy - ta fascynacja/zaintrygowanie z mej strony. Bo czy ja bronię tym paniom wizyt na ShowUp.tv bez rozbierania? Nie, skądże! Tym bardziej nie potępiam. Sam czasem lubię zajrzeć na ich transmisje ;)

Chodzi mi o to, że stanowią dla mnie pewnego rodzaju zagadkę psychologiczną. Nie czarujmy się, każdy na ShowUp.tv wchodzi po coś. Faceci, oby sobie pooglądać i ew. sobie zwalić, (jeśli jeszcze mogą, impotenci aby już tylko sobie pooglądać). Kobiety, różnie - ale te rozbierające się, głównie po żetony. Są bardzo konkretne. Niektóre nawet za bardzo - tracą przez to widownię, bo nawet nie zagadają, nie uśmiechną się, kupczą tylko, "podaruj żetony, to dostaniesz" (niekoniecznie takim zdaniem, niekiedy "na priv" itp.). Niektóre to lubią - są exhibicjonistkami. Inne dopiero zaczynają to lubić - czują podwójną satysfakcję, raz, że żetony, dwa, że się podniecają - lubią tę świadomość, że po drugiej stronie dziesiątki albo i setki lub więcej facetów marszczy sobie Freda. To daje im... "poczucie władzy". Dość iluzoryczne, ale to właśnie takie odczucie.

No a co osiągają - jaki cel, stawiany sobie (i czy go osiągają w ogóle), te laski, co przychodza na ShowUp.tv pogadać? Co im to daje? Co konkretnie wyzwala u nich te magiczne dopaminy, endorfiny i inne hormony szczęścia? Dlaczego wracają tu po pierwszym razie - poczcie namiastki bliskości z adorującymi je napalonymi samcami, którzy nie wiedzieć czemu, dlań porzucają inne, rozchylające na tym samym portalu laski, aby z nimi chwilę pogadać? To dopiero emocjonalny exhibicjonizm! Ale i naiwność... Te babki są potwornie samotne... :/ Definitywnie czegoś lub kogoś im brak - ale kogo i czego? Dlaczego szukają tego akurat na ShowUp.tv?!

Hm... hmm.... Ciebie to serio nie intryguje? Spoko. Może to tylko moja fascynacja. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 01:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Jakoś nigdy nie zastanawiałem się bardziej nad tym bo szczerze mówiąc zbytnio mnie to nie obchodzi ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 01:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
No cóż... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 08:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
Ogólnie nuda. Wkurza mnie tylko czasem jak marudzą na inne laski, które się rozbierają i chyba gul im śmiga że robią mniejsza kasę (nie zawsze oczywiście) zapominając na czym polega ShowUp.tv :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 12:40 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2014, 12:38
Posty: 55
23kissme nie rozbierająca się ale fajnie się z nią gada. Paranienormalni też fajnie się z nią rozmawia, czasem się rozbierze, ciałem to może nie grzeszy ale jest ciekawie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 16:32 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Każda dupa jest potrzebna byle się tak nie afiszowały z tą "normalnością" bo jednak na ero stronkę trafiły ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 17:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
bungabunga85 pisze:
Każda dupa jest potrzebna byle się tak nie afiszowały z tą "normalnością" bo jednak na ero stronkę trafiły ;)

Nie do końca jest jak mówisz -"Na ShowUp.tv można wiele rzeczy połączyć. Dziś chyba już nikogo nie dziwi kiedy obok transmisji erotycznych widzi Tarot, transmisje muzyczne, czy pogaduchy.
Jeśli ktoś dotąd tylko oglądał, ma jakiś pomysł na własny show, lecz wciąż jest przywiązany do myśli, że ShowUp.tv to jedynie telewizja erotyczna, raczej niech już tak nie myśli, bo wszystko się zmienia."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 17:37 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Widzisz, jak idziesz do knajpy to też masz jakiś wątek przewodni - na ShowUp.tv takim jest erotyka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 19:21 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
vivablasfemia pisze:
bungabunga85 pisze:
Każda dupa jest potrzebna byle się tak nie afiszowały z tą "normalnością" bo jednak na ero stronkę trafiły ;)

Nie do końca jest jak mówisz -"Na ShowUp.tv można wiele rzeczy połączyć. Dziś chyba już nikogo nie dziwi kiedy obok transmisji erotycznych widzi Tarot, transmisje muzyczne, czy pogaduchy.
Jeśli ktoś dotąd tylko oglądał, ma jakiś pomysł na własny show, lecz wciąż jest przywiązany do myśli, że ShowUp.tv to jedynie telewizja erotyczna, raczej niech już tak nie myśli, bo wszystko się zmienia."


Wygląda mi to na cytat z bloga ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 20:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Dla mnie nierozbierające się laski to są miejsca w których można spotkać nieudaczników sypiących żetony w nadziei na miłość z ShowUp.tv :P Oczywiście każdy robi co chce. Mam na myśli adoratorów, którzy by po dłuższym zbajerowaniu nawet auto takiej wirtualnej lasce podarowali :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2014, 21:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
Tristan Saint pisze:
vivablasfemia pisze:
bungabunga85 pisze:
Każda dupa jest potrzebna byle się tak nie afiszowały z tą "normalnością" bo jednak na ero stronkę trafiły ;)

Nie do końca jest jak mówisz -"Na ShowUp.tv można wiele rzeczy połączyć. Dziś chyba już nikogo nie dziwi kiedy obok transmisji erotycznych widzi Tarot, transmisje muzyczne, czy pogaduchy.
Jeśli ktoś dotąd tylko oglądał, ma jakiś pomysł na własny show, lecz wciąż jest przywiązany do myśli, że ShowUp.tv to jedynie telewizja erotyczna, raczej niech już tak nie myśli, bo wszystko się zmienia."


Wygląda mi to na cytat z bloga ShowUp.tv.

no i dobrze widzisz


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2014, 16:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
dziewczyn się czepiają, bo wchodzą i nic nie pokazują a jak typ wchodzi i wali konia na kamerce to nic haha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO