ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 17:08 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 19:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2015, 09:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ja znam sprawę z obu stron, ale nie są to dla mnie znajomości jakoś szczególnie wzbogacające. Aha i tomcio, to też nie zależy za bardzo co TY jako użytkownik zrobisz, jeżeli poznasz żetoniarę i Cię czymś zaintryguje, to możesz srać pod siebie, ale natury nie oszukasz. Jak już napisałem, zależy od człowieka.

Zepsuty, jeżeli nie chcesz podawać nicka na forum odezwij się na maila:P Niekoniecznie spędzamy czas na tych samych trans, ale z wieloma dziewczyna spędziłem dość sporo czasu i znam ich podejście i taktyki:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 23:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 23:14
Posty: 10
Ja tu nie przyszedłem wyżalić się ile to żetonów poszło i po co dawałem laskom. Nie żałuje ani żetona, wspomnień nikt mi nie odbierze i nie płaczę że coś się skończyło tylko się cieszę że to przeżyłem. Chciałem tylko zwrócić waszą uwagę na inną stronę takich znajomości. Tam gdzie się sypią żetony szczególnie. Oczywiście, można poznać kogoś i się spotkać bo sam kilka panien poznałem i utrzymywałem kontakt poza ShowUp.tv, ale się skończyło. Po kilku osobach nie spodziewałbym się takiego perfidnego aktorstwa i zakłamania. I nie piszę tu o sytuacjach na transmisji, tylko o spotkaniach realnych, o godzinach przegadanych przez telefon. Nie podam nicków, nie chce mi się już o tym pisać. Ale dotyczy to kilku z czołówki, również tego starego ShowUp.tv. Czy warto było ? Pewnie, całe życie się uczymy. Wspomnienia pozostaną ;) , chociaż do niektórych wolę nie wracać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 14:18 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
A no widzisz stara maksyma mówi - w życiu ważne są tylko chwile, a te spędzone z laskami tu poznanymi- bezcenne wspomnienia - o kasie gentelnemi nie rozmawiają, więc przemilczę temat hahaha ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 00:43 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
jak spotykasz się w ciemno z kimś poznanym w necie-to na realnym spotkaniu doświadczysz tego, co dana osoba przeszła w swoim całym życiu... a z tym różnie bywa... dziewczyna może być ok-ale jej kumple już niekoniecznie-warto to rozumieć...

generalnie jak dziewczyna jest na ShowUp.tv, by zarobić konkretną kasę-to wybierze sobie takiego faceta, którym będzie mogła kierować i który da jej dodatkowe bonusy. Taka nie zaufa nikomu! Są też takie panie, które są na ShowUp.tv z ciekawości i dla zabawy- takie nie zdecydują się na spotkanie, bo za dużo mają do stracenia... Zostają jeszcze takie panienki "w trudnej sytuacji życiowej"-ale głupio taką sytuację wykorzystywać... radzę sobie zapamiętać-jak dziewczyna oczekuje badań i oferuje sex bez gumki to nasuwa się pytanie: "Czemu mi się zaczęło podobać ryzykowanie swoim życiem i zdrowiem"... O uroczych mężatkach, paniach w stanach depresyjnych i tych odgrywających się na mężu za zdrady nie wspomnę-choć takie są najseksowniejsze...

Jak ktoś nigdy nie miał w realu przypadkowego sexu-ten nigdy nie zrozumie, czemu tak jest w jego życiu... Żadna dziewczyna nie zakocha się w kimś, kto myśli, że można ją kupić-choćby na czas trwania pokazu...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 12:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Właściwie to jaki jest sens, (ktoś by sobie zadał takie pytanie) , spotykania się w realu z laskami portalowymi? Przecież o wiele prościej jest po prostu wejść na roksę , zapłacić konkretna kwotę i mieć realną kobietę, bez podchodów,straty czasu,nieprzespanych nocy, zdecydowanie większego ubytku gotówki. Wydaje mi się, że to dlatego bo odzywa się w człowieku natura łowcy, co sam upolujesz , smakuje o wiele bardziej niż podane na talerzu pod nos... taka laska to twoje trofeum , dowartościowuje twoje ego.... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 04:21 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
Jak spotykasz się z kobieta, by podbudować swoje ego-to wybieraj rokse... za taki tekst normalna kobieta dałaby tobie plaskacza w pysk i kop w centrum twojego "niepodbudowanego" EGO...

Realne spotkanie to coś intymnego-spotykasz się z ciekawości, by zrealizować fantazję... liczy się dobra podstawa dla obu stron... spotkania z roksy i na ShowUp.tv to zarobek... tylko że na ShowUp.tv nie złapiesz choroby wenerycznej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 08:37 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Twetty pisze:
Jak spotykasz się z kobieta, by podbudować swoje ego-to wybieraj rokse... za taki tekst normalna kobieta dałaby tobie plaskacza w pysk i kop w centrum twojego "niepodbudowanego" EGO...

Realne spotkanie to coś intymnego-spotykasz się z ciekawości, by zrealizować fantazję... liczy się dobra podstawa dla obu stron... spotkania z roksy i na ShowUp.tv to zarobek... tylko że na ShowUp.tv nie złapiesz choroby wenerycznej


Temat dotyczy "realnych spotkań z laskami z portalu?" Nie wiem jak ty "realizujesz swoje fantazje" na takim spotkaniu , ale jeśli one ograniczają się TYLKO do wypicia z daną laską kawy, a zaspokaja cię TYLKO marszczenie freda przed ekranem, to masz już problem(caligynephobia, impotencja, wenerofobia,etz,etz) .Ja nie twierdzę że się nie trzepię przed ekranem, jak jestem na privie u fajnej laski, ale jak mam możliwość spotkać się realnie(trudne to,wymaga dużo cierpliwości,czasu i żetonów ale jest możliwe) i jest chęć z drugiej strony na kontakt cielesny, to marnuję takiej okazji. Dlatego jest to ciekawszym doświadczeniem niż roksa, tam (roksa)zawsze jesteś winner , a tutaj(ShowUp.tv).. gonisz króliczka i najczęściej króliczek wygrywa...ale jak ci się uda go dopaść ,to naprawdę satysfakcja gwarantowana.... ps . zresztą z roksy też tu dziewczyny nadają, to wolałbyś je na ekranie czy w łóżku?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 19:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 sty 2015, 17:23
Posty: 36
Trzeba chęci i wszystko możliwe..... :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 11:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
marian40 pisze:
Twetty pisze:
Jak spotykasz się z kobieta, by podbudować swoje ego-to wybieraj rokse... za taki tekst normalna kobieta dałaby tobie plaskacza w pysk i kop w centrum twojego "niepodbudowanego" EGO...

Realne spotkanie to coś intymnego-spotykasz się z ciekawości, by zrealizować fantazję... liczy się dobra podstawa dla obu stron... spotkania z roksy i na ShowUp.tv to zarobek... tylko że na ShowUp.tv nie złapiesz choroby wenerycznej


Temat dotyczy "realnych spotkań z laskami z portalu?" Nie wiem jak ty "realizujesz swoje fantazje" na takim spotkaniu , ale jeśli one ograniczają się TYLKO do wypicia z daną laską kawy, a zaspokaja cię TYLKO marszczenie freda przed ekranem, to masz już problem(caligynephobia, impotencja, wenerofobia,etz,etz) .Ja nie twierdzę że się nie trzepię przed ekranem, jak jestem na privie u fajnej laski, ale jak mam możliwość spotkać się realnie(trudne to,wymaga dużo cierpliwości,czasu i żetonów ale jest możliwe) i jest chęć z drugiej strony na kontakt cielesny, to marnuję takiej okazji. Dlatego jest to ciekawszym doświadczeniem niż roksa, tam (roksa)zawsze jesteś winner , a tutaj(ShowUp.tv).. gonisz króliczka i najczęściej króliczek wygrywa...ale jak ci się uda go dopaść ,to naprawdę satysfakcja gwarantowana.... ps . zresztą z roksy też tu dziewczyny nadają, to wolałbyś je na ekranie czy w łóżku?


Słuchaj Kolego jak chcę ktoś pod górkę mieć to nie wiadomo ile żetonów musiał by wydać i tak wiadomo że dana panna z monitora się z tobą nie spotka. Lepiej te kaskę którą zainwestujesz w żetony wydaj bardziej realnie bo i dla Ciebie to więcej pożytku przyniesie niż strat :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 13:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Zibi1987_CK pisze:
marian40 pisze:
Twetty pisze:
Jak spotykasz się z kobieta, by podbudować swoje ego-to wybieraj rokse... za taki tekst normalna kobieta dałaby tobie plaskacza w pysk i kop w centrum twojego "niepodbudowanego" EGO...

Realne spotkanie to coś intymnego-spotykasz się z ciekawości, by zrealizować fantazję... liczy się dobra podstawa dla obu stron... spotkania z roksy i na ShowUp.tv to zarobek... tylko że na ShowUp.tv nie złapiesz choroby wenerycznej


Temat dotyczy "realnych spotkań z laskami z portalu?" Nie wiem jak ty "realizujesz swoje fantazje" na takim spotkaniu , ale jeśli one ograniczają się TYLKO do wypicia z daną laską kawy, a zaspokaja cię TYLKO marszczenie freda przed ekranem, to masz już problem(caligynephobia, impotencja, wenerofobia,etz,etz) .Ja nie twierdzę że się nie trzepię przed ekranem, jak jestem na privie u fajnej laski, ale jak mam możliwość spotkać się realnie(trudne to,wymaga dużo cierpliwości,czasu i żetonów ale jest możliwe) i jest chęć z drugiej strony na kontakt cielesny, to marnuję takiej okazji. Dlatego jest to ciekawszym doświadczeniem niż roksa, tam (roksa)zawsze jesteś winner , a tutaj(ShowUp.tv).. gonisz króliczka i najczęściej króliczek wygrywa...ale jak ci się uda go dopaść ,to naprawdę satysfakcja gwarantowana.... ps . zresztą z roksy też tu dziewczyny nadają, to wolałbyś je na ekranie czy w łóżku?


Słuchaj Kolego jak chcę ktoś pod górkę mieć to nie wiadomo ile żetonów musiał by wydać i tak wiadomo że dana panna z monitora się z tobą nie spotka. Lepiej te kaskę którą zainwestujesz w żetony wydaj bardziej realnie bo i dla Ciebie to więcej pożytku przyniesie niż strat :)

No hej Zibi :) widzę ilu Polaków tyle teorii,to chyba nasza narodowa przywara,najważniejsze byśmy swoje odmienne poglądy starali się zrozumieć,a siebie nawrazem szanowali. Akurat w zeszłym roku przerabiałem temat i powiem Ci jedno że "nigdy nie mów nigdy" ,zdziwiłbyś się naprawdę. ;) Ale to już zamknięty dla mnie temat, teraz tak jak mówisz! bawię się tutaj i ponoszę mniejsze straty,hahaha :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 14:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Marian40 Siemanko !
To tylko ja miałem nie fart w tym żetoniarowym świecie i po całej tej historii portal mi dla mnie zbrzydł dosłownie . Jak mawiał klasyk biednemu to i wiatr w oczy wieje :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 16:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Zibi, niestety dziewczyny nie jara kawa, ;>

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 16:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
Ponadto taka gorzka kawa, to żadna atrakcja, wypadałoby jakoś dziewczynie ją osłodzić oraz trysnąć słodkim mleczkiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 16:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 320
LoverOfCats pisze:
Ponadto taka gorzka kawa, to żadna atrakcja, wypadałoby jakoś dziewczynie ją osłodzić oraz trysnąć słodkim mleczkiem.


do kompletu można dodać jeden psik paralizatorem i potem pisać o zaliczeniu dziewczyny z portalu

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 16:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
płotka pisze:
Zibi, niestety dziewczyny nie jara kawa, ;>


No tak piękny dom , auto , no i gruby portfel :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 08:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Zibi1987_CK pisze:
płotka pisze:
Zibi, niestety dziewczyny nie jara kawa, ;>


No tak piękny dom , auto , no i gruby portfel :)



Dom i tak urządzi po swojemu, auto zaraz porysuje a portfel nie będzie już gruby a Ciebie pogoni do jeszcze wydajniejszej pracy - kawe bedzie piła podczas Twojej nieobecności z kochankiem o wyglądzie Adonisa.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 mar 2015, 23:30 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 mar 2015, 18:18
Posty: 50
Raz na priv miałem porpozycję, ale laska zawołała 5000zł xD Wytargowałem 2000zł ale to i tak za dużo xD

_________________
Fan Zagłębia ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 13:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
Pytań o real miałam aż za dużo ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 18:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 mar 2015, 17:56
Posty: 3
Jestem tutaj tylko po to żeby pogratulować super podejścia jednemu facetowi :)
Maq jako cam girl mogę napisać, że internetowe obcowanie a taką osobą jak ty to sama przyjemność, popieram całkowicie wszystko co napisałeś w tym temacie. Piona ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 kwie 2015, 17:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No bardzo dziękuję. Ta piona na końcu daje mi pewną wskazówkę do tego kim możesz być ;)

Poza kilkoma wyjątkami staramy się tu uświadamiać ludzi co do natury portalu i skłaniać ku rozsądnemu korzystaniu z niego. Myślę że gratulację należą się nie tylko mi, ale również wielu innym użytkownikom z rozsądnym podejściem. Pozdrawiam.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO