ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 17:08 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 19:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2015, 11:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tomcio_paluszek pisze:
Ogólnie prawda, ale kto Wam każe dawać jakieś żetony? I jakie lewe numery telefonu?:P Jak do kokainek itp. to przecież normalne, że płacąc żetonami nie da Ci normalnego :)) :o
W normalnej przyjaźni, którą nawet tu można spotkać nie liczą się zety:P Powiem więcej, prawdziwa przynajmniej koleżanka da Ci je od razu bez pytania, jeśli o nie poprosisz, dlatego bawią mnie Ci co muszą płacić za rozmowę na priv i twierdzą, że to ich koleżanka o.O To trzeba mieć coś nie tak pod czaszką:P No chyba, że ktoś jeszcze sam da od siebie, bo mu np. zostały żetony czy coś. Nie mylcie normalnych ich usług i udawania bycia miłą, bo taki portal z czystą normalną znajomości, którą niezwykle łatwo nieraz zweryfikować w realnym już świecie.


Tomcio smutne ale prawdziwe . Polać mu :) !

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 11:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
tomcio_paluszek pisze:
Ogólnie prawda, ale kto Wam każe dawać jakieś żetony? I jakie lewe numery telefonu?:P Jak do kokainek itp. to przecież normalne, że płacąc żetonami nie da Ci normalnego :)) :o
W normalnej przyjaźni, którą nawet tu można spotkać nie liczą się zety:P Powiem więcej, prawdziwa przynajmniej koleżanka da Ci je od razu bez pytania, jeśli o nie poprosisz, dlatego bawią mnie Ci co muszą płacić za rozmowę na priv i twierdzą, że to ich koleżanka o.O To trzeba mieć coś nie tak pod czaszką:P No chyba, że ktoś jeszcze sam da od siebie, bo mu np. zostały żetony czy coś. Nie mylcie normalnych ich usług i udawania bycia miłą, bo taki portal z czystą normalną znajomości, którą niezwykle łatwo nieraz zweryfikować w realnym już świecie.

Koleżanka z forum to nie koleżanka z ShowUp.tv Tomcio:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 12:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No niby nie, ale wiem o co Ci chodzi, że łatwiej przez forum poznać to prawda, ale przez ShowUp.tv można tak samo tylko znacznie trudniej o zaufanie ;) Jednak jakby nie patrzeć to praktycznie co druga zagląda na forum, więc to te same dziewczyny i tak, a droga w jaki je poznajemy to już mniej wazne:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 12:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ale jeżeli chodzi o KOLEŻANKI to mam to samo zdanie:P Od człowieka zależy, ciężko żeby dziewczyna rezygnowała z wysokich privów nawet jak kogoś nie lubi, ale jeżeli oferujesz coś oprócz tego to czemu nie?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 13:51 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Maq pisze:
Ale jeżeli chodzi o KOLEŻANKI to mam to samo zdanie:P Od człowieka zależy, ciężko żeby dziewczyna rezygnowała z wysokich privów nawet jak kogoś nie lubi, ale jeżeli oferujesz coś oprócz tego to czemu nie?


Maqu z tym co napisałeś to kompletna bzdura. Co to za przyjaźń za żetony ? Nikt z privów nie zrezygnuje bo to jest dla nich chleb bo z tego żyją . Przecież one muszą być dla Ciebie miłe bo stracą klienta . O jakiej przyjaźni jest tutaj mowa bo nie rozumiem jak Boga Kocham ?

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 13:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
ciężko żeby dziewczyna rezygnowała z wysokich privów nawet jak kogoś nie lubi

Nie rozumiem maq tego zdania, rozwiń, bo to "nie" mi tu nie pasuje:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 14:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Z tego co tu widzę, taki uczuciowy facet jak ja niepotrzebnie żetony kupuje, bo miłe dziewczyny i bez tego będą ze mną rozmawiały, a dając żetony po prostu blokuje sobie taką możliwość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 14:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
chodzi o to, że jak laska ma drogie privy i ktoś kogo nie lubi chce wejść na jakiś to i tak ona go zaakceptuje mimo, że za nim nie przepada. Paluch nawet murzyn by zrozumiał ;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 14:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
A no to jeśli o to chodzi to się nie zgadzam, bo nie każdego przyjmują. Nie wszystkie dziewczyny chcą wyciągnąć ile się da za wszelką cenę:P

Może jestem murzynem?:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 14:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Potwierdzone info, nie wszystkie chcą wyciągnąć wszystko co masz. Ale większość tak. W przypadku najdroższych privów zaczynających się od 3000 żet to są to typowe kawy, opisane jako :) czy kawa, albo coś innego nic nieznaczącego. Wtedy laska Cię ocenia materialnie, bo zazwyczaj na 2 kam i decyduje czy warto jest kopsnąć rowa, czy może jeszcze trochę da się wyciągnąć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 15:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Albert, opisałeś to tak zachęcająco,że chyba zdecyduję się ustawić priva za 5k, jak juz sprzedawać swojego rowa to już konkretnie..

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 15:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Płotka nie zapominaj, że priva można max za 9999 zet ustawić. A z tego co widzę to wariaci i po kilka tys zyli chcą bulić za jedną noc :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 15:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
aaa no to spoko Albert, w takim razie jak spadac to z wysokiego konia:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 15:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
płotka pisze:
aaa no to spoko Albert, w takim razie jak spadac to z wysokiego konia:D


Tylko się dup nie nadziej na coś :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 00:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 23:14
Posty: 10
Zibi1987_CK pisze:
O jakiej przyjaźni jest tutaj mowa bo nie rozumiem jak Boga Kocham ?


Ja nie piszę o "przyjaźni" na czacie. Pytasz o zapoznawczą kawę. To odpowiadam, z doświadczenia.
Po kilku spotkaniach, mimo że laska jest miła, dzieli się z wami swoim "życiem", to szybko się okazuje na czym jej zależy. Jak się skończą żetony to się kończą znajomości. Nie piszę tego aby którejś zaszkodzić (przynajmniej nie teraz) ale aby was ostrzec i otworzyć wam oczy. A to że jest miła na transmisji, to jest oczywiste, że jak nie będzie to nie będzie też żetonów.
Poruszamy temat spotkań poza ShowUp.tv, więc Wam piszę, nie liczcie na dłuższe znajomości. Wszystko to ściema, aby złowić sponsora.

Maq, mam wrażenie że bywamy na tych samych transmisjach ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 08:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
" że jak nie będzie to nie będzie też żetonów"

No i znowu wtopa - po co dawałeś żetony komuś kogo lubisz? ??? Nic dziwnego, że nie wiedziałeś do końca czy jest dla żetonów czy po prostu lubi Cię. Trzeba jak najszybciej uciekać z ShowUp.tv i żetonów nie dawać w ogóle nigdy, proste. Są tu znajomości kilkuletnie i dobrze się mają:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 08:43 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tomcio_paluszek pisze:
" że jak nie będzie to nie będzie też żetonów"

No i znowu wtopa - po co dawałeś żetony komuś kogo lubisz? ??? Nic dziwnego, że nie wiedziałeś do końca czy jest dla żetonów czy po prostu lubi Cię. Trzeba jak najszybciej uciekać z ShowUp.tv i żetonów nie dawać w ogóle nigdy, proste. Są tu znajomości kilkuletnie i dobrze się mają:P


Tomcio to wygląda na to że tylko ja źle trafiłem jeśli chodzi przyjaźń poza portalem :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 08:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Nie wygląda na to, że nie tylko Ty właśnie:] Ale zauważ, że każdy nawołuje do żetonów w swoich historiach, że to było tylko aktorstwo dziewczyny by wycisnąć kasę, nie kupujcie ich nigdy i nie będzie płaczu, że o nie chodziło :) Jeśli nigdy nie dałeś jej nawet 2zł, a chce po pół roku się spotkać z Tobą to chyba logiczne, że o żetony nie chodzi?:]

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 08:53 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tomcio_paluszek pisze:
Nie wygląda na to, że nie tylko Ty właśnie:] Ale zauważ, że każdy nawołuje do żetonów w swoich historiach, że to było tylko aktorstwo dziewczyny by wycisnąć kasę, nie kupujcie ich nigdy i nie będzie płaczu, że o nie chodziło :) Jeśli nigdy nie dałeś jej nawet 2zł, a chce po pół roku się spotkać z Tobą to chyba logiczne, że o żetony nie chodzi?:]


Tomcio nie no w sumie masz milion procent racji w tym co piszesz . Ale wiesz jaki to jest portal . Przecież na zdrowy rozum to każda z tych dziewczyn nie siedzi tu dla przyjemności prawda . Wiadome że żetony mają duże znaczenie ale jeśli ktoś naprawdę kogoś lubi to tak jak napisałeś wczoraj na czacie wczoraj mi że ustawi w tedy priva za 10 żetów i tę godzinne będzie siedzieć . Wszystko też zależy kto i jakim jest Człowiekiem :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 08:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No bo wiadomo, że siedzą dla kasy, ale to nie zmienia faktu, że ktoś tu kogoś może poznać. Idąc kiedyś do Biedronki też nie podejrzewałem, że poznam swoją byłą partnerkę i w tym celu na pewno nie szedłem, tak samo może być tutaj.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO