ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 13:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Udalo wam sie kiedys spotkac z ktoras?
Nie mam na mysli platnych spotkan z dupami ktore maja kamerke w burdelu tylko na zwykly seks dla przyjemnosci.
Mi sie udalo dwa razy.
Zakladajac konto nigdy nie liczylem na zadne spotkania, bo to nielogiczne - fajna dupa z kam przeciez nie spotka sie z jednym z 1000 ktory nie ma foty ani kam, chce z drugiego konca Polski przyjechac na szybki jednorazowy sex.
Ale jak skorzystalem z priva u jeden laski - sama mnie zapytala skad jestem i powiedziala podczas prywatnej transmisji ze szuka kogos realnego (ja nie mam ani kam ani foto).
Ale okazalo sie ze jest z gór, a ja z nad morza, wiec troche za daleko.
Potem u jednej bardzo czesto bywalem na transmisjach (to bylo ponad rok temu), codziennie, nigdy nie pytalem skad jest ani czy sie spotka (nigdy tego nie robie, bo nigdy nie licze na spotkania z nikim, sam smieje sie z desperatow ktorzy wlaza na trans i od razy pytanie "spotykasz sie?"), laska byla normalna pisalismy na powazne tematy tez, nawet z priva u niej nigdy nie skorzystalem.
Poprostu polubilismy sie, ona miala bardzo niska ogladalnosc, pomimo ze bardzo ladna to sie nie rozbierala na ogolnej transmisji, nie siedziala w bieliznie ani nie robila celow.
Ktoregos razu mi wyslala wiadomosc ze kasuje konto i jesli chce to zebym sie odezwal na poczte :)
Do dzis mamy dobry kontakt i gdybysmy sie nie poznali przez ten portal to nie wykluczylbym opcji zwiazku z ta osoba :)
A z druga osoba spotkalem sie niedawno.
Padlo pytanie na ogolnym czacie na ktorejs trans kto jest z moich okolic.
Zerknalem na profil tej osoby - pusty, zero fot, brak kam. Mysle ze pewnie facet chce sobie zetony nabic poprzez wiadomosci priv.
Bardzo ladnie sie opisala, bez sciem ze jest super laska - zaznaczyla ze jest przecietna i ze nie jest chuda ale ze nadwagi tez nie ma, zostawilem swoj tel, napisala smsa, ja zadzwonilem, a jak sie spotkalismy wale nie byla przecietna tylko (jak dla mnie) super ladna dziewczyna, faktycznie nie chuda tylko zaokraglona ale za to wielki (i do tego mlody i jedrny!!) biust.
Nickow nie bede podawal, zachowam je dla siebie.
Ale potwierdzam, ze DA SIE spotkac realnie z laska z ShowUp.tv.
Trzeba tylko nie nastawiac sie , nie narzucac, nie porponowac kasy, tylko normalnie rozmawiac, zaprzyjazniac sie z laska, a po czasie... sama byc moze zaporoponuje poznanie sie w realu :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 17:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 cze 2014, 17:54
Posty: 26
Trzeba sobie zapamiętać, że żadna normalna i ładna dziewczyna nie szuka faceta na ShowUp.tv.
Dziewczyny mają znacznie łatwiej w życiu i każda, nawet przeciętna, laska bez problemu znajdzie sobie kogoś jeśli tylko będzie chciała.
W realu przynajmniej widzi z kim ma do czynienia. Więc poderwanie kogoś w klubie na jedną noc albo znalezienie materiału na chłopaka to dla niej nic trudnego.
Jeśli spędza na ShowUp.tv kupę czasu to znaczy, że coś jest z nią nie tak. Jeśli jest brzydka to mamy odpowiedź.
Jak jest ładna to znaczy, że ma ze sobą jakieś problemy. Albo zaniżone poczucie własnej wartości, kompleksy, albo inne skrzywienia psychiczne, które prędzej czy później dadzą się we znaki.
Niejeden już się przejechał na wariatkach. Oczywiście generalizuję, bo nie wszystkie takie są, ale zakładam, że 95% na pewno.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 17:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Sam nie wiem jak to jest. Osobiście to tak jak mówiłem z nikim stamtąd się jeszcze nie spotkałem. Zgadzam się z tym, że trzeba się lepiej poznać, bo tylko kompletny idiota po paru esach będzie gonił do laski kilkaset km. Dziewczyny też szybko wyczuwają napaleńców i wariatów co przyszli tam szukać miłości. Jednak po pewnym czasie jak często siedzisz u jakiejś dupy to jakieś tam przywiązanie się buduje. Nie widzę powodu żeby nie wymienić się numerami, jak dziewczyna jest chętna. Tylko trzeba dystansu, jak i w realu.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 18:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
W sumie osoby spotykające się na portalu stereotypowo przeznaczonym dla fapaczy i kurewek mają pod górkę bo są widziane przez płeć przeciwną jako:
faceci: stereotypowy szołupowicz ma 12 maks 14 cm (często w jakichś dziwnych proporcjach - np. tak zwany Gargamel :-) + jakieś dziwne, wstydliwe fetysze (lizanie stóp, kobieca dominacja, przebieranie się w damskie ciuszki - to tylko "najlżejsze" z nich) i nie może/nie potrafi znaleźć sobie laski w realu, do tego przeważnie ktoś nieciekawy z punktu widzenia kobiety i jej zainteresowań (np. fan LOL'a)
kobiety: stereotypowa szołupowiczka, z tych które nie mają pokazów i foto na profilu, ma 70 kilo+ i już samo to wyklucza jakiekolwiek pytania o zainteresowania, pasje, studia etc. Te które robią trans i jakoś wyglądają wcale nie są lepsze bo siedzenie 6-8 godzin i gadanie z randomami (gdzie 3/4 pytań to "poka poka" albo "robisz privy?") zakrawa o jakąś psychozę i wskazuje wyraźnie problemy ze sferą psyche, zaś to że spośród tej rzeszy raz na ruski miesiąc trafi się jakiś wymagający intelektualnie dyskutant i pani chce się z nim spotkać, niepomna odległości rzędu 300-500 kilo, też zakrawa o desperację i brak jakiejś logiki w działaniu.

Obu tych stereotypów nie zwalcza na pewno to, że w każdym większym mieście zarówno panowie szukający w miarę ładnej, wymagającej intelektualnie laski jak i panie szukające przystojnego inteletualisty mają do wyboru SETKI potencjalnych kandydatow, więc szukanie go kilkaset kilometrów dalej nie tylko jest bezcelowe ale też świadczy o jakims zamknięciu danej osoby na pewne, oczywiste dla innych (kluby, bary, poznawanie ludzi z grona bliższych i dalszych znajomych) opcje, co z kolei budzi oczywiste zapytanie o to, czy osoba ta na pewno ma równo pod kopułą. Dlatego osoby spotykające się to przeważnie faceci z kasą i kobiety lecące na kasę, albo desperaci z powyższych stereotypowych kalek, nie widzę za bardzo opcji żeby ktoś "normalny" mógł poznać tu innego "normalnego" i żeby nie chodziło o kasę albo seks.

Ja mam negatywne wspomnienia z "randek" szołapowych jeszcze z dawnych czasów bo sam spotkałem się raz z panią z ShowUp.tv, wziąłem 2-3 privy, trochę gadałem z nią na ogólnym i zostawiłem trochę kasy na cele (łącznie wydałem ponad 500 zł w ciągu tygodnia więc mogła czuć się onieśmielona moim "bogactwem"), sama zaproponowała spotkanie bo ponoć była oczarowana wielkością mojego "potwora" (nie jest taki duży - ledwo 17 cm więc od razu zapaliła mi się lampka), było ponad 300 kilo ale wynająłem pokój w hotelu na 2 dni żeby przy okazji pozwiedzać Ładne Miasto a nie tylko randkować, oczywiście pogadaliśmy pogadaliśmy i padła oczywista propozycja "i tak już widziałem cię nago, kilka razy przy mnie szczytowałaś, mam wykupiony pokój a nie chce spać sam, więc czemu nie pójdziemy na kolację ze śniadaniem?", pobaraszkowaliśmy, drugiego dnia pozwiedzaliśmy trochę miasto, potem znowu seks i rano powrót niestety do swoich domów, byłem oczarowany nią przyznaje (łącznie w tym momencie, licząc privki, ogólny, paliwo, hotel, obiady i inne duperele podczas zwiedzania "oczarowanie" sięgnęło spokojnie ponad 1000 zł!) ale postanowiłem ją przetestować, duzo do niej pisałem, privkowaliśmy jak szaleni (czasami wydłużała 10 minutowy priv do 30 minut pełnych orgazmów!) ale gdy zaczęła nalegać na kolejne spotkanie powiedziałem, że na razie nie mam pracy a na koncie debet i że musze się wstrzymać zarówno z privami jak i jeżdzeniem do niej. I wtedy nagle wolta o 180 stopni, stała się oschła i zimna, meile były sporadyczne i krótkie, odpowiadała tylko i wyłącznie na pytania, nic od siebie, jak wziąłem raz priva to przez 5 miunt gadała o bzdurach, potem na moje wyraźne życzenie rozebrała się, zaczęła sobie strzelać z palca najbardziej żałosną i wymuszoną palcówę jaką widziały me oczy a równo 30 sekund przed końcem czasu koniec. I po jakimś czasie przestała całkiem już odpisywać, gdy po jakimś czasie spytałem czemu nie pisze powiedziała tylko lakonicznie, że znalała sobie kogoś innego. Pierdolone żetoniary, tylko kasa kasa kasa!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 18:40 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Dlatego też biorę na to poprawkę. Wiadomo portal jest po to żeby zarabiać kasę. Zdaję sobie sprawę jak to działa - koleś dostaje numer, angażuje się, sypie żet, chce się spotkać, zmiana numeru. Dlatego generalnie to mam wyjebkę na to. Ale mówię jeżeli mi się miło z kimś rozmawia to czemu nie? Ludzie poznają się w dziwniejszych miejscach. Oczywiście rozmawiamy o normalnych spotkaniach, bo spotkania sponsorowane to zupełnie inna historia.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 18:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wydaje mi się jednak, że kasa tu gra istotną rolę, widzę po sobie i po innych kolesiach, że laska bardziej ochoczo gada z kimś, kto rzuca co raz żetony (zwłaszcza, jeżeli to "bezinteresowna" pomoc np. w celu ogólnym są cycki za 40 to daje 39 albo 41 żeby dać kasę ale nie dać okazji randomom do fapienia na sępa), poderwanie sensownie wyglądającej laski "za darmo" jest praktycznie niemożliwe, trzeba wywalić 3-4 stówy na privy i cele żeby w ogóle dostać numer albo meila a co dopiero spotkanie. Co innego te "nierozbierające się" - może u nich rzeczywiście można zaimponować intelektem i osobowością, ale znowu u nich kiepsko z urodą i wagą...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No jasne dlatego cały czas jestem zdania, że ShowUp.tv to rozrywka dla ludzi z kasą. W realu też na dziewczynki trzeba mieć pieniądze no nie ma co się oszukiwać.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
U niektórych poznanych przypadkiem "na mieście" chociaż można mieć złudzenie, że chodzi o coś innego niż znalezienie sobie sponsora na resztę życia, na ShowUp.tv nawet to złudzenie trzeba sobie wykupic :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Nie no pewno nie po to przychodzę na ten ShowUp.tv. Zawarłem kilka znajomości i niech one sobie tam kiełkują jakoś w tle. NIe nakręcam się na nic. Lubię robić cele na ogóle jak jest fajna grupka ludzi i tyle. Privy przestały mnie bawić jakoś po miesiącu. Wydaję tyle na ile mogę sobie pozwolić. A wiadomo zawsze lepiej znać więcej dziewczyn, niż mniej.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Ruger44 pisze:
kobiety: stereotypowa szołupowiczka, z tych które nie mają pokazów i foto na profilu, ma 70 kilo+


... i owłosioną klatę i może wąsa... kiedy sobie uswiadomicie ze to sa kolesie i "szukaja na real" zeby bo nich pisano wiadomisci zeby sepic zetony? ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 21:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
A ja nie narzekam, spotkalem kilka i poza jednym rozczarowaniem(zetoniara) mam jak najlepsze doswiadczenia. W niektorych przypadkach nawet zaczne to przyjaznia nazywac. Bynajmniej nie place im za seks ale nie powiem tez ze go nie bylo. przeciez to sa takie same laski jak wszystkie ktore spotykamy w klubie, tramwaju itd. Tylko prace maja inna ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 08:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Komin jak będziesz to napisz, czy na ShowUp.tv też jesteś jako komin to Ci puszcze priva, żebyś mnie tam kojarzył też, bo widzę że w wielu kwestiach się zgadzamy.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 16:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Nie jako komin. Tez zauwazylem ze sie zgadzamy :) Tylko na tym forum chyba nie ma PW


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 16:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
możesz na tego maila puścić to od takich spraw jest:
Zakaz podawania kontaktu.pl

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 14:27 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
W realu się spotykała be_delicius, teraz blodi22 się ogłasza że można się z nią umówić na sex, ostatnio miała nawet transmisję z jakąś laską. Wiem że jest z Łodzi, i tam można do niej wbijać. Mnie ta laska strasznie drażni, bo nie umie pisać po Polsku, i na strasznie pustą wygląda. Ale to tylko moja ocena. Innych na real raczej na ShowUp.tv nie widzę. Już prędzej na portalu randkowym, erotycznym


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 14:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jak to nie, wiele lasek można (przez google image finder) "skojarzyć" z ogłoszeniami na roksie, odlotach, erodate etc. po zdjeciach na profilach bo mają te same w obu miejscach, z tych lepszych ciał ogłasza się WrednaPaula jako bodajże Zmysłowa Sunia, Dominika Prywatnie, Oliwia, Edyta - zależy chyba od tego w której agencji robi, kiedy nie ma klientów na wieczór to robi transmisje na ShowUp.tv http://www.garsoniera.com.pl/forum/topi ... 409/page-2 Pytać na ogólnym nie warto bo każda laska która ma choćby dwie szare komórki połączone chocby najgorzej przewodzącym zwojem wie, że to prosta droga do bana (bo pytającą może być np. konkurentka albo odrzucony zalotnik - wystarczy print screen i zgłoszenie do administracji i jesteś na wylocie) ale na privie wiele lasek zmienia nastawienie i idzie się dogadać. Niestety wiele lasek pisze "takie pytania na priv", napalasz się na ten real, wbijasz na privka a ta krótko "nie spotykam się" - taka metoda wyłudzenia, dlatego lepiej się popytać na forum jak ktoś jest napalony na real u konkretnej laski

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 12:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2014, 11:44
Posty: 2
Ciężko coś wyrwać na real na ShowUp.tv, zdarza się że podają jakieś lewe numery telefonów żeby tylko nakręcić na priva. Znacie jakieś dziewczyny z ShowUp.tv chętne na real z wawy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 17:40 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Taaaa...masz w temacie "Unikajcie jej" pełno takich.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 22:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
cypik21 pisze:
Ciężko coś wyrwać na real na ShowUp.tv, zdarza się że podają jakieś lewe numery telefonów żeby tylko nakręcić na priva. Znacie jakieś dziewczyny z ShowUp.tv chętne na real z wawy?

Wiesz, z tymi co pracuja i na ShowUp.tv i na roksie to sie dosc latwo umowic jesli cie takie kreca ;) nad innymi trzeba "popracowac" jak w realnym swiecie. Nie sadze zeby ktos ci dal namiary na te drugie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 13:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2014, 11:44
Posty: 2
Nie ma czasu na pracowanie nad kimś kojarzysz jakieś z którymi można umówić się na szybko?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO