ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2015, 21:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Włoscy maczo do 40-tki potrafią mieszkać z mammą i jest to w pełni akceptowalne, nie przeszkadza to też naszym polskim dziewczynom fascynować się nimi, większość Polek ma mokro w majtkach na widok pierwszego lepszego Włocha, nie interesuje ich już wtedy fakt, że mieszka z rodzicami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 21:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Zgoda LOC, wiem, bywam, widzialem. Tyle ze my w biednej polandii i slabo widze polskiego macho po 40stce i z mamusia, inna kultura i juz.
Generalnie post nonkonformistki mnie rozbawil, zacytowalem tylko lekko wykluczajace sie fragmenty.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 23:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
komin tez zwrociłam na to uwage, moze te wypowiedzi sie nie wykluczaja, tylko mieszkaja razem jako jedna wielka kochająca się rodzinka;>
a moze dzieki nonkonformistce facet odciał pepowine..who knows..

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 16:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2015, 18:06
Posty: 101
Jakie wyznania :D Jak młode dupy na ShowUp.tv pokazują cycki gdy starzy za ścianą to nikt nie widzi problemu. Jak to chłopak mieszka ze starymi to robi się wielkie halo :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 16:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja zauwazyłam pewna prawidłowosc wsrod blizszych i dalszych znajomych.
Czesciej to chlopak mieszka z rodzicami niz dziewczyna,jakos panowie nie bardzo chcą się usamodzielniac;>

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 16:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2015, 18:06
Posty: 101
Jak się ma wszystko pod nosem i nic nie trzeba robić samemu to po co to zmieniać :D Prędzej czy później do wszystkich dojdzie, że lepiej być na swoim.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 01:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
p_facet pisze:
Poznalas miłość swojego życia dobrze rozumiem ? :)


bardzo dobrze rozumiesz <3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 01:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
matiboy pisze:
hehe tak to dziwne. Na ShowUp.tv siedzą też normalni ludzie. Dupy myślą, że wszyscy jesteśmy ostro pojebani i zboczeni. To co nas kręci to jedno, a to jacy jesteśmy na co dzień to co innego.


Nie po prostu zawsze myślałam że na ShowUp.tv, zb i na inne tego typu gówna wchodza samotni, brzydcy, grubi faceci, tacy z korpo co czasu na laski nie mają i hajsu na dziwki albo tacy co nigdy laski nie znajdą...
Jak ktoś jest w moim wieku algo jakiś gimbus to raczej z ciekawości lub dla beki.
No o ile nie jakiś żonaty co wali konia a żonka obok śpi.
Takim to najbardziej współczuję.
Wgl ok, mało na ShowUp.tv staruchów siedzi.
Więcej na zb...
ALe zastanawiające jest to że takie młokosy 27 lat zamiast ruchać wolą...że wam jeszcze do ręki staje to ja nie wiem :<


Ale miłe, chcecie nas wspomóc, niekiedy pogadacie, pochwalicie, podziękujecie, grucha i spać.
I tak dzień za dniem.
W sumie spoko,nie wnikam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 01:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
płotka pisze:
Ja zauwazyłam pewna prawidłowosc wsrod blizszych i dalszych znajomych.
Czesciej to chlopak mieszka z rodzicami niz dziewczyna,jakos panowie nie bardzo chcą się usamodzielniac;>


Po prostu my kobiety potrafimy często kłócic się z rodziną co nam nie sprzyja później w życiu i wręcz musimy się wynieść dla spokoju własnego i innych.
My nie jesteśmy takie a siakie, roobimy coś tam albo nie robimy i już gunwowojna.
A taki facet? Pracuje lub nie, pół dnia przed kompem, pół z kolegami, nie wadzi, pogada, zakupy pomoże zrobić...
Synuś mamusi.
U mnie i u koleżanek to częsty schemat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 02:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
LickMyBalls pisze:
Jak się ma wszystko pod nosem i nic nie trzeba robić samemu to po co to zmieniać :D Prędzej czy później do wszystkich dojdzie, że lepiej być na swoim.


Ludzie różnie myślą.
Jesli mają jakiś tam cel, sposób na życie to wolą szybciej zacząć swoje własne.
A jak są pogubieni to u mamusi najlepiej.
Ja teraz znów mieszkam z kimś, jest mi ciężko się przestawić po półrocznym wynajmowaniu stancji w pojedynkę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 15:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Włosi potrafią a my mamy być gorsi ?:D


https://www.youtube.com/watch?v=okGcFXBrvbw&ab_channel=znajomek1 ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 16:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
nonkonformistka pisze:

Nie po prostu zawsze myślałam że na ShowUp.tv, zb i na inne tego typu gówna wchodza samotni, brzydcy, grubi faceci, tacy z korpo co czasu na laski nie mają i hajsu na dziwki albo tacy co nigdy laski nie znajdą...


w korpo nie zarabia sie tak malo, zeby 2-4 razy w m-cy nie wyrzucic kilku stówek na ruchanko za kase.
oczywiscie nie mowie tu o szczeblu typu infolinia czy biuro obsługi.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 20:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
nonkonformistka pisze:
[...]zawsze myślałam że na ShowUp.tv, zb i na inne tego typu gówna wchodza samotni, brzydcy, grubi faceci, [...]

Zapomniałaś dodać, że z małym korniszonkiem i na zasiłku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 23:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
nonkonformistka pisze:


Ale miłe, chcecie nas wspomóc, niekiedy pogadacie, pochwalicie, podziękujecie, grucha i spać.
I tak dzień za dniem.
W sumie spoko,nie wnikam.


Spoko, my też nie wnikamy - pomacacie cycki, strzelicie z palca, jękniecie od niby orgazmu - wypłata i można iść na zakupy. I tak dzień za dniem... :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 14:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
nonkonformistka pisze:
Nie po prostu zawsze myślałam że na ShowUp.tv, zb i na inne tego typu gówna wchodza samotni, brzydcy, grubi faceci, tacy z korpo co czasu na laski nie mają i hajsu na dziwki albo tacy co nigdy laski nie znajdą...
...jakiś żonaty co wali konia a żonka obok śpi. Takim to najbardziej współczuję..
...takie mlokosy 27 lat zamiast ruchać wolą...że wam jeszcze do ręki staje to ja nie wiem :<


Hi hi, ile złośliwości w paru zdaniach udało jej się zmieścić :). Ludzie, rzućmy koleżance parę żetonów więcej jak będzie robić trans, to pewnie będzie mniej zjadliwa:). I wtedy dla tej pani samotni, brzydcy, grubi faceci zamienią się w hojnych dżentelmenów... :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 16:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
randomuser pisze:
I wtedy dla tej pani samotni, brzydcy, grubi faceci zamienią się w hojnych dżentelmenów...


Niektorym kobietkom zakladanie rozowych okularow przychodzi z latwoscia, najpierw jestes "grubym starym obrzydliwym kolesiem", potem otwierasz portfel i w ekspresowym tempie stajesz sie "dzentelmenem z klasa" tudziez kla$a... American dream po prostu;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 22:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Nie wnikaj. Bądź dżentelmenem " z kasą" na szołapie :) Miłość do Twojego nicku będzie kwitła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 15:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 cze 2015, 12:38
Posty: 55
to spotkania realne czy nie realne ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 15:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:57
Posty: 14
Myślę, że faceci z różnych powodów siedzą na kamerkach, niektórzy po prostu lubią, nie każdy chce iść na prostytutki od razu. Pewnie co niektórzy są po rozstaniach i nie chcą się wiązań a dla innych to po prostu rozrywka, czy też chęć nawiązania kontaktu, spędzenia miło czasu.
Bardziej dziwią mnie zajęci faceci, ale nie mnie oceniać każdy żyje jak mu się podoba.
Trochę jednak denerwujące są ciągłe pytania i proszenie o spotkanie, kiedy regulamin jasno tego zabrania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 18:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Regulamin wiele zabrania, tyle ze malo kto sie tym przejmuje.
A ze czesc lasek sie spotyka, czy tez ewentualnie w koncu da sie przekonac to jest jak jest.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO