ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 mar 2015, 17:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Pokaz jak Ty wygladasz ? Pewnie jakis pryszczatym gibusem jestes idzie wyczuc po tej pisowni ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 17:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Znasz te Panie pewnie osobiscie Natalie i Monike moze nawet je wybzykales hehe ;D , no I te Panie maja naturalne biusty i usta ?????????


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 13:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
W zeszłym tygodniu nadawała pod nowymi nickami (chyba inny na każdy dzień tygodnia :P ). Zauważyłem że kiedy szła na wygranego 20min priva czas zostawał zatrzymywany po 3-5minutach (czyżby kolejne oszustwo). Dodam jeszcze że mnie śmieszą jej jęki z podniecenia które przypinają muczenie krowy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 15:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Ja tam widzialem ze robila priv wygrany po 20 min i 10 pocieszenia wiec nie gadaj glupot . Laska ma super figure i ladna buzie , Moj typ akurat kazdy ma swoj ;) , jesli Ci nie pasuje to nie wchodz tam poprostu masz duzy wybor innych .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 15:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
A co Ci do tego ze ktos nicki zmienia i wlosy tez jej sparawa powiedziala na trans ze kto chce to ja i tak znajdzie widocznie zmiany lubi ;D .Tak Ci nie podoba sie a tak sie orientujesz co laleczka robi moze Cie oilala i teraz zale swoje wylewasz . Mnie jak ktos nie pasuje to nawet nie wchodze


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 17:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 97
Zaciekawila Mnie ta laleczka ze wczoraj postanowilem wbic do niej na priv zobaczyc co to za maszkara ;D . I prawda jest taka ze dziewczynie urody odmowic nie mozna idealne cialo ma i sliczna buzke faktycznie podobna do Pameli . Priv tez zrobila mi super wiec nie wiem za bardzo skad takie komentarze dla Mnie normalna spoko dziewczyna .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 19:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 20:51
Posty: 13
lolekkk pisze:
Zaciekawila Mnie ta laleczka ze wczoraj postanowilem wbic do niej na priv zobaczyc co to za maszkara ;D . I prawda jest taka ze dziewczynie urody odmowic nie mozna idealne cialo ma i sliczna buzke faktycznie podobna do Pameli . Priv tez zrobila mi super wiec nie wiem za bardzo skad takie komentarze dla Mnie normalna spoko dziewczyna .

te [pzytywne komenatrze to pewnie sama Ona pisze!

zgadzam sie z powyzszym komentarzem muczy jak krowa, a usta tragiczne takprzesadzone ze szok! Pamela? bhahaha wspolczuje wyboru jesli wzoruje sie na takiej kupie:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 20:00 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 97
szlachtasu pisze:
lolekkk pisze:
Zaciekawila Mnie ta laleczka ze wczoraj postanowilem wbic do niej na priv zobaczyc co to za maszkara ;D . I prawda jest taka ze dziewczynie urody odmowic nie mozna idealne cialo ma i sliczna buzke faktycznie podobna do Pameli . Priv tez zrobila mi super wiec nie wiem za bardzo skad takie komentarze dla Mnie normalna spoko dziewczyna .

te [pzytywne komenatrze to pewnie sama Ona pisze!

zgadzam sie z powyzszym komentarzem muczy jak krowa, a usta tragiczne takprzesadzone ze szok! Pamela? bhahaha wspolczuje wyboru jesli wzoruje sie na takiej kupie:D[/quoteC
Czlowieku poczytaj swoje komentarze lepiej poucz sie poprawnie pisac i zamaist na ShowUp.tv siedziec studiuj slownik ortograficzny bo masakra a ta pisownia . Kazda laska z ladnym cialem dostala tutaj pozytywny komentarz ode mnie . Mnie sie laleczka podoba podejrzewam jak wiekszosc bo widze ze priv za priwem ma to moze ty jakas zazdrosna laska jestes zeby takie bzdety pisac bo nie widzialem Cie wczesniej na forum zebys udzielal sie w jakims temacie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 20:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Jak taki cwaniak jestes szlachtasu to pokaz jak Ty wygladasz , smieszne takie obczernianie kogos . Przeciez nikt slepy nie jest i kazdy widzi jakie laleczka ma cialo wiec po co pisac takie bzdety :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 20:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 20:51
Posty: 13
bober pisze:
Jak taki cwaniak jestes szlachtasu to pokaz jak Ty wygladasz , smieszne takie obczernianie kogos . Przeciez nikt slepy nie jest i kazdy widzi jakie laleczka ma cialo wiec po co pisac takie bzdety :o


ja nie swiece cyckami i dupa nie musze wyglada, wystawiam opinie jako klient! Zakaz podawania kontaktu
moge wygladac nawet jak swinia to nie ja jestem prostytutka! place wymagam! sory e-prostytutka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 20:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
szlachtasu pisze:
bober pisze:
Jak taki cwaniak jestes szlachtasu to pokaz jak Ty wygladasz , smieszne takie obczernianie kogos . Przeciez nikt slepy nie jest i kazdy widzi jakie laleczka ma cialo wiec po co pisac takie bzdety :o


ja nie swiece cyckami i dupa nie musze wyglada, wystawiam opinie jako klient! Zakaz podawania kontaktu
moge wygladac nawet jak swinia to nie ja jestem prostytutka! place wymagam! sory e-prostytutka


Czy Ty jestes Idiota czy robisz z siebie takiego Debila ? Tak z ciekawosc skonczyles Ty szkole chociaz poczytaj sobie swoje wypowiedzi bo czytac sie tego nie da .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 20:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
nie jest najgorsza ta laleczka... choc przesadzila z ustami nigdy nierozumialem po co dzieczyny robia sobie takie dziubki?
mam nadzieje ze to tylko jakis kwas i jej zejdzie, bo wyglada to slabo apetycznir jakby ja osa uzadlila:P... glosik ma specyficzny jakby muczec chciala czasem... moja babcia na wsi miala krowe przypomina mi cos podobnego:P

Nie jest zla, ale po co ta przesada wizerunku:)? mnie najbardziej denerwuje ze oszukuje jak chlopaki pisali wyzej kombinatorka. Duzo straci na tym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sty 2015, 16:54
Posty: 18
stanley pisze:
Troche taka plastikowa jest a to mnie nie kreci ;)


No mnie tez nie WON PLASTIKOM! CO RAZ WIEKSZY DEFICYT NA RYNKU ShowUp.tv!

Sexy LALleczka nawet tam nie zagladam, chyba za duzo fat-foodow brzuch sie wylewa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
gorall pisze:
nie jest najgorsza ta laleczka... choc przesadzila z ustami nigdy nierozumialem po co dzieczyny robia sobie takie dziubki?
mam nadzieje ze to tylko jakis kwas i jej zejdzie, bo wyglada to slabo apetycznir jakby ja osa uzadlila:P... glosik ma specyficzny jakby muczec chciala czasem... moja babcia na wsi miala krowe przypomina mi cos podobnego:P

Nie jest zla, ale po co ta przesada wizerunku:)? mnie najbardziej denerwuje ze oszukuje jak chlopaki pisali wyzej kombinatorka. Duzo straci na tym.

Bardzo Mnie ciekawi jak laleczka nie najgorsza to ktora wg Ciebie nailepsza tu ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sty 2015, 16:54
Posty: 18
bober pisze:
gorall pisze:
nie jest najgorsza ta laleczka... choc przesadzila z ustami nigdy nierozumialem po co dzieczyny robia sobie takie dziubki?
mam nadzieje ze to tylko jakis kwas i jej zejdzie, bo wyglada to slabo apetycznir jakby ja osa uzadlila:P... glosik ma specyficzny jakby muczec chciala czasem... moja babcia na wsi miala krowe przypomina mi cos podobnego:P

Nie jest zla, ale po co ta przesada wizerunku:)? mnie najbardziej denerwuje ze oszukuje jak chlopaki pisali wyzej kombinatorka. Duzo straci na tym.

Bardzo Mnie ciekawi jak laleczka nie najgorsza to ktora wg Ciebie nailepsza tu ?


Mnie tez sredio sie widzi, po co placic i siebie szpecic
?
oj dziewczyny opanujcie sie.... a tuu ewidentnie chirurg zjebal usta:( szkoda dzieczyny


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
alan222 pisze:
stanley pisze:
Troche taka plastikowa jest a to mnie nie kreci ;)


No mnie tez nie WON PLASTIKOM! CO RAZ WIEKSZY DEFICYT NA RYNKU ShowUp.tv!

Sexy LALleczka nawet tam nie zagladam, chyba za duzo fat-foodow brzuch sie wylewa
alan222 pisze:
bober pisze:
gorall pisze:
nie jest najgorsza ta laleczka... choc przesadzila z ustami nigdy nierozumialem po co dzieczyny robia sobie takie dziubki?
mam nadzieje ze to tylko jakis kwas i jej zejdzie, bo wyglada to slabo apetycznir jakby ja osa uzadlila:P... glosik ma specyficzny jakby muczec chciala czasem... moja babcia na wsi miala krowe przypomina mi cos podobnego:P

Nie jest zla, ale po co ta przesada wizerunku:)? mnie najbardziej denerwuje ze oszukuje jak chlopaki pisali wyzej kombinatorka. Duzo straci na tym.

Bardzo Mnie ciekawi jak laleczka nie najgorsza to ktora wg Ciebie nailepsza tu ?


Mnie tez sredio sie widzi, po co placic i siebie szpecic
?
oj dziewczyny opanujcie sie.... a tuu ewidentnie chirurg zjebal usta:( szkoda dzieczyny



JA? reflektuje naturalne piekno, pare sie znajdzie z ShowUp.tv :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Podaj chociaz z jedna bo az ciekaw jestem??? Kazdy tam ma swoj typ ja tam lubie takie laleczki jak puredream, sexylaleczka,xnikolax,


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 22:08
Posty: 7
pure i nikola ok
sexylaleczka niebardzo juz ... wyglada tandetnie przez ta przesdzaona sztuczna... laski maja cycki dosyc ladnie zrobione, ale tez wole natural... dobrze ze choc oszczedily usta:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 21:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 97
bober pisze:
Podaj chociaz z jedna bo az ciekaw jestem??? Kazdy tam ma swoj typ ja tam lubie takie laleczki jak puredream, sexylaleczka,xnikolax,


Tez Moje typy jeszcze dodal bym jessi19 ,podobaja mi sie duzze usta u dziewczyn nie mam nic przeciwko powiekszaniu tu czy uwdzie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 22:21 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
widze lolekk ze podobne laski nam sie podobaja zapomnialem dodac jessi19 laska niezla tez z niej C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO