ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 10 mar 2015, 13:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Dobrze zrobiona operacja plastyczna lub inna ingerencja w urodę, to takie które gołym okiem nie widać że była robiona, a u laleczki widać z kilometra że usta nie dość że powiększane to jeszcze chyba jakiś partacz robił.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 14:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Partaczysz to Ty w kolko jedno i to samo :D , Laleczka jest super :) . Nie pasuje Ci to tam nie zaglada :-\ Nic Ci nie da takie pisanie :o podoba sie siedzi u niej duzo ludzi i priv ma za privem i niezla kase zgarnia ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 15:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
szlachtasu pisze:
lolekkk pisze:
Zaciekawila Mnie ta laleczka ze wczoraj postanowilem wbic do niej na priv zobaczyc co to za maszkara ;D . I prawda jest taka ze dziewczynie urody odmowic nie mozna idealne cialo ma i sliczna buzke faktycznie podobna do Pameli . Priv tez zrobila mi super wiec nie wiem za bardzo skad takie komentarze dla Mnie normalna spoko dziewczyna .

te [pzytywne komenatrze to pewnie sama Ona pisze!

zgadzam sie z powyzszym komentarzem muczy jak krowa, a usta tragiczne takprzesadzone ze szok! Pamela? bhahaha wspolczuje wyboru jesli wzoruje sie na takiej kupie:D


Też mam wrażenie że ten obrońca laleczki to ona sama ::) . Jak widać nie jestem jedyny której owa laleczka nie przypadła do gustu, zarówno tutaj jak i u niej na transmisji jest więcej słów krytyki niż podziwu (nie licząc sępów oczywiście) no ale cóż jeżeli ktoś skrytykuje to najprościej napisać że zazdrości. Bober wchodzę na jej transmisję aby poprawić sobie humor, po nabijać się z pustki w głowie owej pani, jej żebrania o żetony oraz popatrzyć jak ludzie którzy sypali jej żetony przekonują że laleczka leci sobie w kulki (nie będę używał niecenzuralnych słów).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 15:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Tak jak ktos broni jakiejs laski to odrazu ona sama smieszny jestes:D konto mam nie od 3 dni jak bys wiedziec chcial i udzielam sie juz od dosc dawna na rozne tematy przewaznie bronie dziewczyny bo to co niektorzy pisza na temat dziewczyn to zalosne to jest . Ty Ja22 z tego co zauwazylem prawie kazda krytykujesz zadna Ci nie pasuje a siedzisz ostro na ShowUp.tv . Mam wrazenie ze masz bylejaka robote nie stac Cie na privy u dzieczyn i im poprostu zazdroscisz ze zarabiaja wiecej od ciebie przy minimalnym wysilku ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 17:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
bober pisze:
Tak jak ktos broni jakiejs laski to odrazu ona sama smieszny jestes:D konto mam nie od 3 dni jak bys wiedziec chcial i udzielam sie juz od dosc dawna na rozne tematy przewaznie bronie dziewczyny bo to co niektorzy pisza na temat dziewczyn to zalosne to jest . Ty Ja22 z tego co zauwazylem prawie kazda krytykujesz zadna Ci nie pasuje a siedzisz ostro na ShowUp.tv . Mam wrazenie ze masz bylejaka robote nie stac Cie na privy u dzieczyn i im poprostu zazdroscisz ze zarabiaja wiecej od ciebie przy minimalnym wysilku ;D


Czyli mam tak samo beznadziejną robotę jak Ty skoro też cały czas siedzisz i śledzisz co się dzieję tu albo na ShowUp.tv :P dobrze że mamy gust inny, bo z czego zaważyłem to lubisz dmuchane lale pewnie jak Twoja dziewczyna tylko te na ShowUp.tv żyją a Twoją niestety nie ;). Na swoją prace nie narzekam, wiedź że jest coś takiego jak przenośny internet (pewnie te pojęcie jest Ci obce bo ciągniesz internet od sąsiada). A skoro śledzisz tak namiętnie te forum to byś wiedział że każdej nie pociskam i stać mnie na privy tylko u normalnych kobiet a nie u plastików.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 20:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
teraz nadaje z nicku boska222


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 kwie 2015, 13:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
i tak samo oszukuje


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO