ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: SEXY-LALECZKA
Post: 23 lut 2015, 09:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ostatnio kilka razy byłem u SEXY-LALECZKA, robi Ona cele z licytacją priva (lider napiwków do godz... wygrywa priv 20min), daje transmisję dość późno w nocy. Wczoraj też była i miała ustawiony taki cel przy odliczaniu i zarobionych 1200żet podobno ją wywaliło jak wróciła nie zrobiła wygranego priva tylko ustawiła od nowa taki sam cel zgarnęła wtedy niecałe 500żet, gdy doszło do danej godziny gdzie powinna zakończyć licytacje to powiedziała że tego nie zrobi bo nikt nie walczy i wygranej nie będzie, ktoś rzucił wtedy jakiś napiwek i dopiero zrobiła odliczanie od 10 do 0 (odliczanie trwa 10minut) po zakończeniu odliczania powiedziała że jeszcze puści piosenkę i wtedy zrobi tego priva. Po zakończeniu wygranego priva weszła jeszcze raz z tym samym celem i podobna sytuacja, czyli pomimo że było 120żet i dawno po czasie to wygranej nie będzie bo mało żetonów i nikt nie walczy, jak zaczęły lecieć żetony to powiedziała że odliczania nie zrobi bo nie ma napisane do której (i w opisie i w celu było napisane że lider napiwków do 2.47 wygrywa) po jakimś czasie zrobiła losowanie (oczywiście 10min odliczania i piosenka+dogrywka) zgarnęła wtedy 2200żet.
Tutaj daje link do jej profilu http://ShowUp.tv/profile/SEXY-LALECZKA nie ma zdjęć ale z twarzy za piękna nie jest, ma powiększane usta co dodaje jej czasem dość dziwnego wyrazu oraz robione cycki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 17:31 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 94
SEXY_ LALECZKA to przecież SEXOWNA FOTOMODELKA a później KOCIAK VIKI :D Ciągle zmienia peruki i nicki :D
Co do tych licytacji privów to prawda, bo byłem świadkiem jak przeciągała licytacje bo otrzymana suma żetonów jej nie satysfakcjonowała.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 18:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 lis 2014, 20:58
Posty: 216
Troche taka plastikowa jest a to mnie nie kreci ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 19:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Po uj wciąż się dajecie nabierać na różne machlojki na ogólnej transmisji? Forse wydaje się tylko na dobrze opsianych privach, ShowUp.tv nie zwraca żetonów z przekrętów na ogólnym. Sexy-laleczka uż wcześniej kantowała z wygraniem priva za "literki" w nicku, pozatym jest głupia jak but więc o oszukanych to też jakoś świadczy...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 19:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
PlastikFantastic :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 13:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
It_was_not_me pisze:
Po uj wciąż się dajecie nabierać na różne machlojki na ogólnej transmisji? Forse wydaje się tylko na dobrze opsianych privach, ShowUp.tv nie zwraca żetonów z przekrętów na ogólnym. Sexy-laleczka uż wcześniej kantowała z wygraniem priva za "literki" w nicku, pozatym jest głupia jak but więc o oszukanych to też jakoś świadczy...


Dziwie się że ktoś na to się nabiera, wczoraj znowu były problemy z wygranym privem :P. Zgadzam się jest dość tępa i chamska, chociaż szczerzę bawią mnie te jej jęki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 17:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Nie wiem jak wyglądają u niej konkursy ale faktycznie raz widziałem jak nadawała na koncie "SEXY-LALECZKA" a chwilę później "KociakViki" czy jakoś tak. Wydaje mi się że mogła się pomylić i zalogowała się nie do tego konta co trzeba. O ile dobrze pamiętam to Pani mogła być mało kontaktująca [%]. Dziwiłem się dlaczego ludzie decydują się na priv u laski która ma problemy z utrzymaniem równowagi siedząc. Priv wyjdzie jak wyjdzie a później będzie żal że Pani nie wykonała tego co było w priv. Na nocnych trans w avatarze często miała fotkę twarzy i opis coś w stylu "chcesz taką piękną buzię na priv? zapraszam" ??? Nie wiem czy to Ona czy nie Ona ale jej usta na kamerce wyglądają strasznie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 18:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
od tamtej pory boisz sie ciemnosci?:PP

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 22:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Pewnie że tak ^-^ Jakbyś zobaczyła to co ja to też byś miała po tym problemy z erekcją ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 23:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Obawiam się że płotka i bez tego może mieć problem z erekcją ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 20:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
a to nie jest czasem jessi
http://ShowUp.tv/profile/jessi19


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 20:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
kazik pisze:
a to nie jest czasem jessi
http://ShowUp.tv/profile/jessi19


Na pewno nie O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 21:18 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Też myślę że nie.

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 13:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 20:51
Posty: 13
mamed pisze:
SEXY_ LALECZKA to przecież SEXOWNA FOTOMODELKA a później KOCIAK VIKI :D Ciągle zmienia peruki i nicki :D
Co do tych licytacji privów to prawda, bo byłem świadkiem jak przeciągała licytacje bo otrzymana suma żetonów jej nie satysfakcjonowała.

PHAHAHA WIDZILES KIEDYS FOTOMODELKE ZE SZTUCZYMI ISTAMI I TAKIMI BRZYDKIMI CYCAMI, PRZECIEZ JEJ CIALO TO PORAZKA JAKAS KREATURA! DO TEGO FIGURA JAK ROBOT!!! :d:d:d MA TAK CHUJOWE USTA I TEN ALKOHOLICKI GLOS JAK JAKAS PENERA Z POD SKLEPU :p
TO ZE MA PROFESIONALNE SESJE ZDJECIOWE NIE SWIADCZY ZE JEST FOTOMODELKA:d:d:d:d PEWNIE POCISLA CI BAJER, A ZE NIE ORIENTUJESZ SIE W TEMACIE FOTOMODELINGU POCISLA CCI TAKI KIT ZE ZAL!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 14:21 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
mamed tylko wymieniał jej nicki...

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 14:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
pocisnęła- jesli juz.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 15:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 94
oleola92 pisze:
mamed tylko wymieniał jej nicki...

No dokładnie ;D Przecież wiadomo że ma silikony i napompowane usta, mi osobiście również się to nie podoba. Ale te jej nicki i opisy...Ona się uważa za śliczną laleczkę :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 16:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
szlachtasu pisze:
mamed pisze:
SEXY_ LALECZKA to przecież SEXOWNA FOTOMODELKA a później KOCIAK VIKI :D Ciągle zmienia peruki i nicki :D
Co do tych licytacji privów to prawda, bo byłem świadkiem jak przeciągała licytacje bo otrzymana suma żetonów jej nie satysfakcjonowała.

PHAHAHA WIDZILES KIEDYS FOTOMODELKE ZE SZTUCZYMI ISTAMI I TAKIMI BRZYDKIMI CYCAMI, PRZECIEZ JEJ CIALO TO PORAZKA JAKAS KREATURA! DO TEGO FIGURA JAK ROBOT!!! :d:d:d MA TAK CHUJOWE USTA I TEN ALKOHOLICKI GLOS JAK JAKAS PENERA Z POD SKLEPU :p
TO ZE MA PROFESIONALNE SESJE ZDJECIOWE NIE SWIADCZY ZE JEST FOTOMODELKA:d:d:d:d PEWNIE POCISLA CI BAJER, A ZE NIE ORIENTUJESZ SIE W TEMACIE FOTOMODELINGU POCISLA CCI TAKI KIT ZE ZAL!

Ja akurat widzialem :d,kazda fotomodelka ma cycki i usta zrobione Monika Pietrasinska, Natalia Siwiec , Justyna Gradek ,itd wiec jak sie nie orientujesz to lepiej sie nie wypowiadaj . Dziewczyna ma super cialo tego nie mozna jej odmowic wszystko na swojm miejscu cycki wciecie w tali. dupke ,i dlugiee nogi to tez bzdur nie opowiadajacie .Raz na ogolnym pokazala buzie i faktycznie typ urody laleczki ale mloda Pamela . Moze nie kazdemu taki typ odpowiada ale robic z takiej dziewczyny jakas szkarade to lekka przesada .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 17:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 20:51
Posty: 13
bober pisze:
szlachtasu pisze:
mamed pisze:
SEXY_ LALECZKA to przecież SEXOWNA FOTOMODELKA a później KOCIAK VIKI :D Ciągle zmienia peruki i nicki :D
Co do tych licytacji privów to prawda, bo byłem świadkiem jak przeciągała licytacje bo otrzymana suma żetonów jej nie satysfakcjonowała.

PHAHAHA WIDZILES KIEDYS FOTOMODELKE ZE SZTUCZYMI ISTAMI I TAKIMI BRZYDKIMI CYCAMI, PRZECIEZ JEJ CIALO TO PORAZKA JAKAS KREATURA! DO TEGO FIGURA JAK ROBOT!!! :d:d:d MA TAK CHUJOWE USTA I TEN ALKOHOLICKI GLOS JAK JAKAS PENERA Z POD SKLEPU :p
TO ZE MA PROFESIONALNE SESJE ZDJECIOWE NIE SWIADCZY ZE JEST FOTOMODELKA:d:d:d:d PEWNIE POCISLA CI BAJER, A ZE NIE ORIENTUJESZ SIE W TEMACIE FOTOMODELINGU POCISLA CCI TAKI KIT ZE ZAL!

Ja akurat widzialem :d,kazda fotomodelka ma cycki i usta zrobione Monika Pietrasinska, Natalia Siwiec , Justyna Gradek ,itd wiec jak sie nie orientujesz to lepiej sie nie wypowiadaj . Dziewczyna ma super cialo tego nie mozna jej odmowic wszystko na swojm miejscu cycki wciecie w tali. dupke ,i dlugiee nogi to tez bzdur nie opowiadajacie .Raz na ogolnym pokazala buzie i faktycznie typ urody laleczki ale mloda Pamela . Moze nie kazdemu taki typ odpowiada ale robic z takiej dziewczyny jakas szkarade to lekka przesada .


BLAGAM CIE KOLEGO:d to plastikowa dziunia ktora nie ma szans w fotomodelingu, cialo zapuszczone cycki zjebane przez hirurga, zaden sznujacy sie fotograf nie wezmie ja na sesje za free a co dopiero zeby jej zaplacic:D widzialem ja i nawet za free bym niewszedl jest odpychajaca. Natalia oraz Monika:D doskonale znam te panie... maja za soba tysiace sesji i z tego zyja! a ta pani niedorasta im do stop. Pokaz mi choc jedna sesje tej laluni gdzie reprezentowala godnie produkt wysokiej klasy, a nie zaplacila z sesje zeby miec zdjecia tfp w zamina za sesje zdjeciowa na maxmodels:D
teraz wiele laske oglsza sie jako fotomodelki wystarczy zalozyc konto na mm i zrobic sesje... kolego nie wiesz co pleciesz


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 17:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Czlowieku ogarnij sie co Cie to kogos zycie interesuje czy robi sesje czy nie jej sprawa. Ale nie pierdol ze cialo ma zapuszczone widac ze na silownie chodzi .Jak dla Mnie jedno z najlepszych cial na ShowUp.tv i cycki mega .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO