ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: pinia87
Post: 19 sty 2014, 13:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Kolejna żebraczka, co o niej myślicie? Mi wydaje się że jest to 100% żebraczka. Niesamowite jest że zbierała dziś 270 zł na rzekomy rachunek, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zbierała tego przez kilka godzin, otrzymując w miedzy czasie z 3 razy tyle.

Kiedyś miała jazdy bo użyła generatora żetonów i znikły jej żetony, potem jechała po ShowUp.tv za własną głupotę, a jej rozmowy z moderatorem to jest śmiechu warte...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 19 sty 2014, 13:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Zgadzam sie. Dodam jeszcze, ze zaczynala rozbieranymi pokazami tak samo jak anka92x. Obydwie zmienily taktyke na zebranie ze zbolala mina.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 22 sty 2014, 00:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
kobieta chytre stworzenie, aż wstyd że z naszego żebra, nie? ale to nie jedyny przypadek. dużo jest dziewczyn, które tego samego dnia zbierają na "czynsz", kilka godzin przerwy i zbierają na coś innego typu nowy laptop, kamerka itp.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 23 lut 2014, 01:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
jebnijcie sie w mozg nie macie co robic i szukacie wrazen obrabiajac dupy innym szkoda wam to i wy pozebrajcie:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 23 lut 2014, 13:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Czyli sama się przyznajesz ze żebrzesz :) słodko :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 03 mar 2014, 10:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Witam .
Opisałem moje doświadczenie z ta panią na innym forum które obecnie ma jakieś problemy;( .
Pomagałem jej przez około 8 miesięcy do momentu stwierdzenia kto to jest. Mogę z całą odpowiedzialnośćią napisać ze to oszustka i naciągaczka. Nie chce mi się tutaj wszystkiego pisać a jak zacznie działać forum o którym pisałem wcześniej to sobie doczytacie. Bierze ludzi na litość podaje swoje dane oraz numer konta ale by to zrobiła trzeba jej trochę kasy dać. Miałem "zaszczyt " trzy razy widzieć tą panią osobiście i nie ukrywam ze jej pomagałem nie żądając nic w zamian :-\ . Jak przestałem jej pomagać to napisała ze chciałem sex w zamian. Obecnie niszczy kolejnego który jej pomagał Zakaz podawania kontaktu wyzywając go od pedofilów. Obecnie ma nick Zakaz podawania kontaktu.
Cytuj:
syty29: dobrze się bawisz?
TakaNieWinna: zajebiscie
dzikimustang: Hej :P
TakaNieWinna: hej
syty29: chłopaki dawaj cie żetony traz to potrzebne
dzikimustang: skąd ze Śląska jestes ? :)
syty29: straciła sponsora czyli mnie. Ma nowy tv i źboxsa i inne nowe sprzety , teraz trzeba na opłaty
syty29: ładujcie
TakaNieWinna: zabrze
syty29: wam tez pokaże co potrafi
syty29: zaraz mnie wywali za prawde
TakaNieWinna: czy cie pojebaloi
dzikimustang: to blisko masz do mnie :p
syty29: opczytajcie


I dalej .
Cytuj:
TakaNieWinna: tommy czytales pajaca
dzikimustang: Katowice ;)
tommy-82VIP: hehe co to bylo?
TakaNieWinna: nie wiem oczernial mnie
tommy-82VIP: tak
TakaNieWinna: widziales
dzikimustang: privek robisz ? ;p
tommy-82VIP: tak
TakaNieWinna: ale nie rozbieram sie
tommy-82VIP: syty sie obrazil hehe
dzikimustang: czemu nie heh ? ;p
tommy-82VIP: bo ie!!
TakaNieWinna: bo nie
TakaNieWinna: co nie misiu:D
dzikimustang: co za pacany ;)
tommy-82VIP: nie roz sie:)
tommy-82VIP: nastepny:(
TakaNieWinna: tomus kiedy przyjezdzasz?
tommy-82VIP: za tydzien:)
TakaNieWinna: pojdziem na spacer z bablami
tommy-82VIP: moze byc:)
tommy-82VIP: hehe
tommy-82VIP: sms na zywo
TakaNieWinna: no co to juz nie jeden poczujesz dwa rozpierdole na chacie:D

Wygląda na to ze znalazła sobie kolejnego ale Zakaz podawania kontaktu nie odpuszcza po banie ma inne nicki .
Cytuj:
TakaNieWinna: czesc
tommy-82VIP: allo allo jak serial:)
tommy-82VIP: kuzwa jest tu ktos normalny??????
TakaNieWinna: ja
tommy-82VIP: :)
tommy-82VIP: przyciagasz debili niestety
tommy-82VIP: i nie pisze o Sobie:)
tommy-82 podarował 10 żetonów
TakaNieWinna: hahahah debile wachaja mnie:D
witek36: obrazaj mnie dalej
TakaNieWinna: spierdalaj
witek36: spoko
witek36: teraz
witek36: zacznie się
witek36: tommy ładuj jej w dupe
TakaNieWinna: to ja zaczne i ja skoncze!!!
TakaNieWinna: tommy to syty
TakaNieWinna: atak
tommy-82VIP: nastepny:)
witek36: tak to ja
TakaNieWinna: patafian
tommy-82VIP: siema syty ty zboju
TakaNieWinna: tommy przyszedl mnie obrazac
tommy-82VIP: podpadles hihi
TakaNieWinna: tylko tyle potrafi
witek36: oj biedacto naciagasz udzi dalej tu jaka to ona biena na opłaty niema
witek36: sprzedaj złoto co ci kupiłem
tommy-82VIP: syty a ja to lubie
witek36: albo inne rzeczy
TakaNieWinna: hahahha jakie
witek36: masz sporo tego
TakaNieWinna: jak ja cie gnoju na oczy nie widzialam
witek36: pierscinek
witek36: łańcuszek
TakaNieWinna: oczerniaj mnie dalej tyle potrafisz
witek36: każdy roto widział
TakaNieWinna: bo co bo wole tommiego
tommy-82VIP: lubie pomagac a jak mnie oszukuje to i tak wybaczam
TakaNieWinna: jestes jebniety
TakaNieWinna: zazdrosc mu dupe sciska
witek36: czejak masz już numer jej konta
witek36: pewno tez robisz przelewy
tommy-82VIP: syty to taka stronka kochasz pech
TakaNieWinna: nie nie ma
TakaNieWinna: tommy mowie zazdrosci
witek36: to ci poda
witek36: nie ma obaw
TakaNieWinna: juz ost zygal ze wole ciebie nie tego pedofila
witek36: szuka sponsora teraz
TakaNieWinna: hahahha
tommy-82VIP: syty pogudz sie z tym
TakaNieWinna: tommy powiedz mu ze jestesmy razem:D
witek36: z czym tommy
witek36: mam dowody
witek36: przelewy z konta
tommy-82VIP: ja chce byc jej sponsorem
TakaNieWinna: haah przerobiuone
witek36: i tep
witek36: do tam podpis z banku
witek36: spokojnie
TakaNieWinna: tommy powiedz debilowi ze jestesmy ze soba juz 4 miechy
witek36: nie sciemniaj
tommy-82VIP: 3miechy nie przesadzaj
TakaNieWinna: jedna sciema chodzaca to jestes ty
TakaNieWinna: tommy to ile
witek36: o joj
witek36: za dupe pewno płacisz tonmy
witek36: czy daje z litosci
tommy-82VIP: syty mnie tez rzuci kiedys ale teraz sie dobrze bawie z nia
witek36: dobra
witek36: ide jesteście siebie warci
witek36: nara
TakaNieWinna: tommy dokladnie
tommy-82VIP: papa syty milo bylo
TakaNieWinna: ja sie dobrze czuje z tobca

TakaNieWinna: mowilam ze debil dal mi wybor albo on albo koledzy z ShowUp.tv no sorry czy ja kurwa z nim jestem?
kolorowe-kredki: ludzi nie zmienisz
kolorowe-kredki: :]
tommy-82VIP: zakochal sie i sie zawiudl

Teraz wiecie więcej na temat tej pani
To mój pierwszy post tutaj i jeżeli złamałem jakieś zasady czy regulamin to przepraszam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 03 mar 2014, 14:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
czyli spełniły się moje przeczucia, przykro mi ale naprawdę biedni nie żebrzą na ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 07 mar 2014, 11:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sty 2014, 21:17
Posty: 1
Administrator pisze:
czyli spełniły się moje przeczucia, przykro mi ale naprawdę biedni nie żebrzą na ShowUp.tv

Biednym jest wstyd...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 06 maja 2014, 20:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
Romeroo powiem ci tak masz deko info naciagniete... z obuma panami znamy się bardzo dobrze a robienie takiego kretyna jak ty za debila na ShowUp.tv to dla nas jak przystawka do obiadku :D pozdrawiam zszokowanego romeroo który dalej nie umie pogodzić się z faktem ze żadna mloda go nie zechce...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 07 maja 2014, 14:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Potrzebowałaś aż miesiąc by odpowiedzieć? Myślisz ze jak zniknęłaś z ShowUp.tv to o tobie zapomniano? Internet nie zapomina nigdy o osobach udających biednych i pokrzywdzonych biorących ludzi na litość.
Pisałaś ze Ci się dobrze powodzi, straszyłaś adwokatami i kolegami którzy jakoby mieli mnie "odwiedzić"? Nic takiego nie miało miejsca :'( Nic nie wiesz o moim życiu prywatnym.
Jak wiesz posiadam wszystkie twoje dane które wtedy miałaś a pewien Urząd w Gliwicach nie będzie miał problemów ze sprawdzeniem :-X . Wiesz że danego słowa zawsze dotrzymuje 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 07 maja 2014, 15:17 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Romeo wiesz że tak grożąc urzędami jesteś jak cios poniżej pasa? Tracisz poziom...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 07 maja 2014, 16:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Cytuj:
Romeo wiesz że tak grożąc urzędami jesteś jak cios poniżej pasa? Tracisz poziom...

Nie jestem tutaj by osiągnąć jakiś "poziom". Gdyby Ciebie tak potraktowano to co byś zrobił? Przyda się jej dobry "kopniak w dupę " nie ważne od kogo byle by go odczuła nim kolejny raz kogoś w "bambuko" zrobi.
Cytuj:
Udowodniłeś winę?
Zacznij od dowodów ;)

A Ty jej adwokat jesteś czy sędzia że muszę coś Ci udowadniać? Przeczytaj ze zrozumieniem cały ten temat. Ja pokazów nie robiłem ani nie robię. Miałem okazje poznać Ta panią osobiście i opisałem całe zajście. Nie chce mi się pisać wszystkiego od początku i mam nadzieje że to zrozumiesz.


Ostatnio zmieniony 07 maja 2014, 16:16 przez Romeroo, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 07 maja 2014, 16:04 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Udowodniłeś winę?
Zacznij od dowodów ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 13 maja 2014, 14:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
nie nie potrzebowałam miesiąca aby tu wejść... po prostu w przeciwieństwie do ciebie ja potrafie rozróznic zycie realne od fikcyjnego. za to ty siedzisz na necie non stop. zajmij się dziecmi zona a nie szukaniem lasek na boku bo cala Debica się już z ciebie nabija...
Takie farmazony jakie ty puszczasz zaczely mi splywac kolo dupy... po prostu wygasłes i znudziles się ludzia. a ty mnie skarbowkami nie szantazuj bo mi się chlopie smiac już z ciebie chce.. i pewnie całej reszcie która to czyta. nie masz się czego czepiac czepiles się skarbówki... denne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 13 maja 2014, 16:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Z Ciebie nabijać się będą całe *** a szczególnie mieszkańcy ul.*** :P Nie nienawidzisz mnie bo poznałem osobiście twoja sytuacje i zdemaskowałem twoje postępowanie. Mam nadzieje ze nikt nie zaufa twojej osobie po tym wszystkim. Trudno Ci się z tym pogodzić bo "łatwa kasa" znikła i trzeba się w końcu wziąć do roboty ;) Chyba występowałaś na wszystkich portalach (freeshow, liveshow,a nawet zbiornik o show up już nie wspomnę)i nie siedziałaś tam bezinteresownie. Mi pisałaś ze jestem "starym trypiem" a na zbiorniku ilu miałaś znajomych w moim wieku można łatwo sprawdzić klikając
>tutaj< Cieszy mnie to ze odpisujesz bo będzie coraz ciekawiej ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 07:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
Romeroo pisze:
Z Ciebie nabijać się będą całe *** a szczególnie mieszkańcy ul.*** :P Nie nienawidzisz mnie bo poznałem osobiście twoja sytuacje i zdemaskowałem twoje postępowanie. Mam nadzieje ze nikt nie zaufa twojej osobie po tym wszystkim. Trudno Ci się z tym pogodzić bo "łatwa kasa" znikła i trzeba się w końcu wziąć do roboty ;) Chyba występowałaś na wszystkich portalach (freeshow, liveshow,a nawet zbiornik o show up już nie wspomnę)i nie siedziałaś tam bezinteresownie. Mi pisałaś ze jestem "starym trypiem" a na zbiorniku ilu miałaś znajomych w moim wieku można łatwo sprawdzić klikając
>tutaj< Cieszy mnie to ze odpisujesz bo będzie coraz ciekawiej ;D


jeśli chciałeś się pochwalić moim adresem to dalej jesteś w bledzie:) mowilam ci masz niepoprawne dane na mój temat a ja nie mieszkam już na terenie Gl... boli cie to ze mnie na ShowUp.tv nie ma i nie możesz powyciagac oficjalnie informacji na mój tema. biedny rzuczku tak mi cie szkoda. powiem ci tak wszyscy co to czytają niech wyczytają ze jesteś w dalszym ciągu starym tryplem którego uj boli ze wybrałam młodszego a nie ciebie. A dla swiadomosci innych może i ktoś tu siedzi z gliniazy którzy chętnie poczytają jak ty się chwaliłeś jakich to ty masz komputerowych fachowców żeby wejść i przewertować ludzia komputery (tzw hakerow) może ci siada wkoncu na dupe.. a ja mogę być świadkiem ze mi się ktoś wlamal na kompa i mogę nawet zeznawać przeciwko tobie. z tym nie ma problemu zadnego. konta na live i free oraz ten zbiornik czy jak mu tam mogles se ty rownie dobrze zalozyc żeby mnie tylko oczernić.. ale mont ci nie wyszedł... bo nie jestem tak pojebana jak ty żeby szukac na czyjs temat info w internecie i wlamywac mu się na kompa. tyle patafianie na twój temat.. masz zjebana psyche i naprawdę nie równo pod sufitem... bynajmniej ludzie wiedza na kogo maja zwarzac :D ników masz sporo bo już pare wychwycilam. a na ShowUp.tv nie siedze bo nie musze :) mam już meza który tak samo jak ja nabija się z ciebie:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 14:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Mnie nie obchodzi czy masz męża czy nie,czy na imię ma Tomek czy Dominik 8),czy go poznałaś w necie czy to kolejny który zostanie zwyzywany :o . Wcześniej czy później wrócisz do tego co robiłaś :) Wszystkich śladów po sobie nie usuniesz i nie posądzaj innych ze Ci pozakładali konta na portalach erotycznych i kazali żebrać.>Tutaj< na wykopie możesz sobie poczytać jak Cie opisują ;D .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 15:22 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Romeroo pisze:
Mnie nie obchodzi czy masz męża czy nie,czy na imię ma Tomek czy Dominik 8),czy go poznałaś w necie czy to kolejny który zostanie zwyzywany :o . Wcześniej czy później wrócisz do tego co robiłaś :) Wszystkich śladów po sobie nie usuniesz i nie posądzaj innych ze Ci pozakładali konta na portalach erotycznych i kazali żebrać.>Tutaj< na wykopie możesz sobie poczytać jak Cie opisują ;D .


Zgodnie z wyrokiem TRYBUNAŁU EUROPEJSKIEGO (chyba dobrze napisałem) będzie mogła usunąć wszelkie dane :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 18:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 maja 2014, 18:33
Posty: 3
Witam.
Domyślacie się kim jestem. Poznałem jej całą historie i opowieści. Nie ukrywam wiem tak siedziała na ShowUp.tv i zbierała na rachunki to prawda. Nic nikomu nie obiecywała , zawsze pisała prawdę. Słyszałem o spotkaniach z Panem Romeroo. Nie rozumie pomagał Pan bezinteresownie a teraz robi jakieś afery to trochę śmieszne. Słyszałem jak spotkał się Pan z nią i przeglądał jej telefon bez jej zgody czytając prywatne wiadomości. To jest internet ludzie piszą różne rzeczy trzeba to brać z przymrużeniem oka bo to wirtualny świat. Nie radzisz sobie z rozróżnieniem tego Romeroo widzę. Dziękuję wszystkim którzy jej pomagali faktycznie bezinteresownie . Zajmij się Pan swoja rodziną albo ją załóż bo widzę że masz dużo czasu wolnego i ci się nudzi. Jeśli policzysz dokładnie ile wydałeś na tą "bezinteresowną pomoc " to powiedz oddam ci bo widzę że cię to boli. Za niedługo jedziemy na wycieczkę zagraniczną to prześlemy ci kartkę z pozdrowieniami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 19:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 maja 2014, 18:33
Posty: 3
Jeszcze dla sprostowania jesteśmy małżeństwem od niedawna ,w sumie i Pinia87 nie wchodziła od tego czasu zbierać na rachunki bo na razie nie potrzebujemy ale gdyby przycisła bieda nie ukrywam że może wejdzie .Jeśli najdzie nas ochota to zrobimy bezinteresowną transmisje dla pana romeroo :) .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO