ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 16:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 25 sie 2014, 13:23
Posty: 79
Romeroo pisze:
Cytuj:
Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?

Nie mam konta na fb a link dostałem od tej pani bo chciała mi go pokazać. Sam osobiście byłem nad jego grobem (mam fotki )


Koło dupy w sumie mi to lata, ale urządzacie tutaj z pinia87 utarczki słowne po czym ona jak gdyby nic wysyła Ci link z podobizną i danymi jej absztyfikanta? Co z info o samobójstwie? Tez od niej?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 17:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Wiedziałem jak ma na imię i nazwisko oraz gdzie mieszka a link fb wysłała mi później. Sama pisała o tym na ShowUp.tv. Sprawdzenie tego nie było problemem bo mieszkam nie daleko a Uście Gorlickie to mała wioska z jednym cmentarzem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 21:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Czy sie gosc zabil, czy nie to nie wnikam, ale ona nawet zebrze na tym samobojstwie;) w profilu pisze o klopotach fiansowych z powodu braku pracy, braku prawa do zasilku i smierci partnera, tylko powodow jej nie podaje. A czy to prawda, czy tylko sposob na wyludzanie wiekszej kasy to nie wiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 27 paź 2014, 11:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
ale zobaczcie jedno,to nie jest pierwszy przypadek kiedy dupa przeskakuje z zarobkowania w formie priwów na żebractwo :D
Może to bardziej dochodowe? C:-) nie mówiąc że się nie narobi ;D Najbardziej wkurwiająca grupa lasek którą show powinien eliminować :o Pytanie czemu tego nie robi :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 21 kwie 2015, 04:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
hedonistka pisze:
Koło dupy w sumie mi to lata, ale urządzacie tutaj z pinia87 utarczki słowne po czym ona jak gdyby nic wysyła Ci link z podobizną i danymi jej absztyfikanta? Co z info o samobójstwie? Tez od niej?


"Absztyfikanta" - boże, jak ja dawno nie słyszałem/ czytałem tego słowa... ;)
Ostatni raz u mojej byłej narzeczonej eony temu. Thx za miłe odświeżenie wspomnień :*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO