ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 19:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Już mi proponował zwrot nijaki Zakaz podawania kontaktu ,Zakaz podawania kontaktu,Zakaz podawania kontaktu,Zakaz podawania kontaktu wiec podejrzewam ze to nadal TY :o Mam nadzieje ze wiesz że proponowała mi bym zostawił swoja rodzinę dla niej, ale odmówiłem. Powinieneś wiedzieć że nie chciałem nic w zamian a ona żeby mnie "zmobilizować" wysłała intymne fotki. Może kiedyś przejrzysz na oczy ::) . Ciekawe po co mi to piszesz skoro tak dobrze znasz "fakty " i stajesz w obronie kogoś kto robił pokazy a później naciągał naiwnych ludzi. Nie chce zwrotu środków które na nią wydałem. :o Chciałem by inni dowiedzieli się z kim maja do czynienia. Czasu mam dużo bo jak zapewne wiesz w pracy też siedzę przed komputerem. Wszystkim pisała że ojciec jej dzieci zostawił ją dla innej a sama pisała jak było.
Cytuj:
TakaNieWinna: moj eks sral za kontenerem na smieci ale podjechala straz do nas jak wylazil
TakaNieWinna: potem podeszli bo mysleli zxe piwo pil jak srake zobaczyli to mu rekawiczkami kazalo to sprzatac:D
TakaNieWinna: stalam plakalam ze smiechu i rzucilam go w huj
Kartki mi nie przyślesz bo nie znasz mojego adresu :D 8) ,a to czy gdzieś jedziesz nie obchodzi mnie wcale. Mam nadzieję ze wyraziłem się jasno. Jeżeli to co napisałeś jest prawdą to "wdepnąłeś" w niezłe gówno.
Cytuj:
Jeśli najdzie nas ochota to zrobimy bezinteresowną transmisje dla pana romeroo :) .

Czemu tylko dla mnie :o ;) , powinna zrobić na ogólnym dla wszystkich którzy jej pomagali by widzieli jak wygląda a nie tylko czubek głowy ,sufit lub ściana.Czemu piszesz o niej Zakaz podawania kontaktu skoro używała ostatnio nicka Zakaz podawania kontaktu albo po imieniu skoro taka uczciwa ta twoja Paulina


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 19:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
ot to kofanie:) >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 19:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
Romeroo pisze:
Już mi proponował zwrot nijaki Zakaz podawania kontaktu ,Zakaz podawania kontaktu,Zakaz podawania kontaktu,Zakaz podawania kontaktu wiec podejrzewam ze to nadal TY :o Mam nadzieje ze wiesz że proponowała mi bym zostawił swoja rodzinę dla niej, ale odmówiłem. Powinieneś wiedzieć że nie chciałem nic w zamian a ona żeby mnie "zmobilizować" wysłała intymne fotki. Może kiedyś przejrzysz na oczy ::) . Ciekawe po co mi to piszesz skoro tak dobrze znasz "fakty " i stajesz w obronie kogoś kto robił pokazy a później naciągał naiwnych ludzi. Nie chce zwrotu środków które na nią wydałem. :o Chciałem by inni dowiedzieli się z kim maja do czynienia. Czasu mam dużo bo jak zapewne wiesz w pracy też siedzę przed komputerem. Wszystkim pisała że ojciec jej dzieci zostawił ją dla innej a sama pisała jak było.
Cytuj:
TakaNieWinna: moj eks sral za kontenerem na smieci ale podjechala straz do nas jak wylazil
TakaNieWinna: potem podeszli bo mysleli zxe piwo pil jak srake zobaczyli to mu rekawiczkami kazalo to sprzatac:D
TakaNieWinna: stalam plakalam ze smiechu i rzucilam go w huj
Kartki mi nie przyślesz bo nie znasz mojego adresu :D 8) ,a to czy gdzieś jedziesz nie obchodzi mnie wcale. Mam nadzieję ze wyraziłem się jasno. Jeżeli to co napisałeś jest prawdą to "wdepnąłeś" w niezłe gówno.
Cytuj:
Jeśli najdzie nas ochota to zrobimy bezinteresowną transmisje dla pana romeroo :) .

Czemu tylko dla mnie :o ;) , powinna zrobić na ogólnym dla wszystkich którzy jej pomagali by widzieli jak wygląda a nie tylko czubek głowy ,sufit lub ściana.Czemu piszesz o niej Zakaz podawania kontaktu skoro używała ostatnio nicka Zakaz podawania kontaktu albo po imieniu skoro taka uczciwa ta twoja Paulina





Biedny czubek chwyta się byle gówa żeby se dupe ratować:) hahahah nie ja CI WYSYLALAM DESPERACIE FOTY TYLKO ZES MI SIE WLAMAL GNOJU NA KOMPA HAHAHA ty mi wysylales zdj w tych srakowatych staromodnych gaciach w szatni o koloze srakiw pracy myslales ze mnie podjara gruby siwy stazec:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 19:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Jak będziesz robić tą zapowiedzianą i dedykowana transmisje to napisz wcześniej żeby widownia dopisała ;D 8) a twoi fani mogli się zaopatrzyć w wałówkę , browar no i kasę zdążyli przelać ;D
Podejrzewam ze wielu by zobaczyło kobietę rozmiaru 50 (BBW lub XXL)
Kto wie może i ja zajrzę ale na moja hojność to nie licz już :'( .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 20:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
powiem ci tak xxl się nie liczy w zyciu... ale niestety ty patrzysz tylko na dupe i stad te rozglądanie i wyłapywanie lasek w tych rozmiarach... nie jestem pierwsza pania która lubowałes bo i pani o rozmiarze 54 była wielbiona i pani o rozmiarze 52... za wiele o tobie wiem... a tobie tej satysfakcji nie dam abys goscil na mojej trans bo co bo ci się informacje na mój temacik o mnie skonczyly??? nie masz już co wyciagac to chwytasz się brzytwy?? i tak utoniesz czY TEGO CHCESZ CZY NIE


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 20:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
PO ZA TYM TEN TWOJ UROCZY TEMAT JUZ KAZDEGO NUUUUUDZIII:) I POPROSTU ODPISYWANIE TOBIE NA DENNE WYPOWIEDZI JUZ MNIE NUDZI A ZARAZEM SMIESZY. WIEC KONCZE GO BO JEST BEZ SENSU.. NIE MASZ NOWYCH INFO ZROBILES SIE NUDNY :) POZDRAWIAM B.O. ( JAK DLA CIEBIE PRZETLUMACZE CI CO TO ZNACZY,, BEZ ODBIORU"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 20:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Skoro tak żarliwie odpisujesz i mnie wyzywasz to wiem ze trafiłem w samo sedno (jeżeli wiesz co to znaczy)
Cytuj:
a tobie tej satysfakcji nie dam abys goscil na mojej trans bo co bo ci się informacje na mój temacik o mnie skonczyly???
Skoro "mąż" obiecał to należy go słuchać i zaprosić nas "frajerów" na transmisje. Nic nie wiesz na mój temat ;) 8)
Cytuj:
POZDRAWIAM B.O.

Będę Odpisywać ;D ;D 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 21:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 maja 2014, 18:33
Posty: 3
Widzę chłopie że ci się nudzi. Jesteś starym i pustym erotomanem.
Masz straszne problemy może idź do psychologa pogadać o tym, to jedyna osoba która cię wysłucha i może przytaknie.
Cały twój opis zgadza się jaki przekazała mi moja kochana Paulinka :)
Te strony są dla takich ludzi jak ty bo w życiu rzeczywistym nikt cie nie wysłucha bo każdy to wpuści jednym uchem a drugim wypuści.
Tu masz szansę zaistnieć jako obrońca uciśnionych i prawdy według ciebie.
Znajdź sobie kobietę i zajmij się nią a nie zawracaj głowy innym.
Tez się nie dziwie że żona puściła cie bokiem.
Nad takimi ludźmi tylko się litować, biedny skrzywdzony romeroo.
Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 14 maja 2014, 22:00 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
maz_pini zaproście tu rodzinę bo widzę że już macie własne loginy i mamy uwierzyć że to piszą 2 osoby :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 15 maja 2014, 07:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 01:27
Posty: 9
zapytaj admina dla pewności kto się loguje i czy z dwóch innych ip masz potwierdzenie :) pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 15 maja 2014, 14:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Cytuj:
Widzę chłopie że ci się nudzi. Jesteś starym i pustym erotomanem.
Masz straszne problemy może idź do psychologa pogadać o tym, to jedyna osoba która cię wysłucha i może przytaknie.
A ty lekarz że piszesz mi co mam robić ? ::) Zajmij się leczeniem swojej wybranki jeżeli to co pisałeś jest prawdą. Mi nic udowadniać nie musisz i nie obiecuj czego nie możesz spełnić 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 25 paź 2014, 17:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Witam ponownie .Nie mogę edytować wiec pisze pod swoim postem.
To osoba która tutaj pisała jako "mąż pini" ***
Niestety osobnik (Dominik K) popełnił samobujstwo w Uściu Gorlickim w drodze do pracy około dwa miesiące później jak tutaj pisał. Nie znam szczegółów ale na pewno pani o której jest ten temat przyczyniła się do tego ( podejrzewam że wyssała z niego wszystkie pieniądze aż biedak zorientował się ze jest oszukiwany). Nie był jej mężem co najwyżej kochankiem którego poznała na ShowUp.tv. Zakaz podawania kontaktu bo taki nick miała ostatnio zaczęła występować równolegle ze swoja matką która miała nick Zakaz podawania kontaktu. Na ShowUp.tv się pokazywała jak traciła "sponsora". Jej wymówka było zawsze ze nie może iść do pracy bo nie ma z kim dzieci zostawić co nie jest prawdą (mieszka z matką i siostrą) Ta kobieta nie ma za grosz honoru i żadnych zasad. Pisze ze nie robi priwków ani pokazów i ze nie ma kont na innych stronach to też nie jest prawdą http://ShowUp.tv/konto/MargarethSuS .Zobaczcie sobie nim usunie. Za kasę zrobi wszystko.
Bieda nie jest niczym złym ,bieda nie krzywdzi i nie rani, ale w tym przypadku to nie jest prawdą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 25 paź 2014, 18:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Romeroo pisze:
Witam ponownie .Nie mogę edytować wiec pisze pod swoim postem.
To osoba która tutaj pisała jako "mąż pini" ***
Niestety osobnik (Dominik K) popełnił samobujstwo w Uściu Gorlickim w drodze do pracy około dwa miesiące później jak tutaj pisał. Nie znam szczegółów ale na pewno pani o której jest ten temat przyczyniła się do tego ( podejrzewam że wyssała z niego wszystkie pieniądze aż biedak zorientował się ze jest oszukiwany). Nie był jej mężem co najwyżej kochankiem którego poznała na ShowUp.tv. Zakaz podawania kontaktu bo taki nick miała ostatnio zaczęła występować równolegle ze swoja matką która miała nick Zakaz podawania kontaktu. Na ShowUp.tv się pokazywała jak traciła "sponsora". Jej wymówka było zawsze ze nie może iść do pracy bo nie ma z kim dzieci zostawić co nie jest prawdą (mieszka z matką i siostrą) Ta kobieta nie ma za grosz honoru i żadnych zasad. Pisze ze nie robi priwków ani pokazów i ze nie ma kont na innych stronach to też nie jest prawdą http://ShowUp.tv/konto/MargarethSuS .Zobaczcie sobie nim usunie. Za kasę zrobi wszystko.
Bieda nie jest niczym złym ,bieda nie krzywdzi i nie rani, ale w tym przypadku to nie jest prawdą.

Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 25 paź 2014, 18:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
Cytuj:
Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?

Nie mam konta na fb a link dostałem od tej pani bo chciała mi go pokazać. Sam osobiście byłem nad jego grobem (mam fotki )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 25 paź 2014, 18:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 25 sie 2014, 13:23
Posty: 79
anopS pisze:
Romeroo pisze:
Witam ponownie .Nie mogę edytować wiec pisze pod swoim postem.
To osoba która tutaj pisała jako "mąż pini" ***
Niestety osobnik (Dominik K) popełnił samobujstwo w Uściu Gorlickim w drodze do pracy około dwa miesiące później jak tutaj pisał. Nie znam szczegółów ale na pewno pani o której jest ten temat przyczyniła się do tego ( podejrzewam że wyssała z niego wszystkie pieniądze aż biedak zorientował się ze jest oszukiwany). Nie był jej mężem co najwyżej kochankiem którego poznała na ShowUp.tv. Zakaz podawania kontaktu bo taki nick miała ostatnio zaczęła występować równolegle ze swoja matką która miała nick Zakaz podawania kontaktu. Na ShowUp.tv się pokazywała jak traciła "sponsora". Jej wymówka było zawsze ze nie może iść do pracy bo nie ma z kim dzieci zostawić co nie jest prawdą (mieszka z matką i siostrą) Ta kobieta nie ma za grosz honoru i żadnych zasad. Pisze ze nie robi priwków ani pokazów i ze nie ma kont na innych stronach to też nie jest prawdą http://ShowUp.tv/konto/MargarethSuS .Zobaczcie sobie nim usunie. Za kasę zrobi wszystko.
Bieda nie jest niczym złym ,bieda nie krzywdzi i nie rani, ale w tym przypadku to nie jest prawdą.

Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?


Przeciez zdj jest z listopada zeszłego roku. Bo tegorocznego jeszcze nie bylo AnopS : )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 25 paź 2014, 20:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
hedonistka pisze:
anopS pisze:
Romeroo pisze:
Witam ponownie .Nie mogę edytować wiec pisze pod swoim postem.
To osoba która tutaj pisała jako "mąż pini" ***
Niestety osobnik (Dominik K) popełnił samobujstwo w Uściu Gorlickim w drodze do pracy około dwa miesiące później jak tutaj pisał. Nie znam szczegółów ale na pewno pani o której jest ten temat przyczyniła się do tego ( podejrzewam że wyssała z niego wszystkie pieniądze aż biedak zorientował się ze jest oszukiwany). Nie był jej mężem co najwyżej kochankiem którego poznała na ShowUp.tv. Zakaz podawania kontaktu bo taki nick miała ostatnio zaczęła występować równolegle ze swoja matką która miała nick Zakaz podawania kontaktu. Na ShowUp.tv się pokazywała jak traciła "sponsora". Jej wymówka było zawsze ze nie może iść do pracy bo nie ma z kim dzieci zostawić co nie jest prawdą (mieszka z matką i siostrą) Ta kobieta nie ma za grosz honoru i żadnych zasad. Pisze ze nie robi priwków ani pokazów i ze nie ma kont na innych stronach to też nie jest prawdą http://ShowUp.tv/konto/MargarethSuS .Zobaczcie sobie nim usunie. Za kasę zrobi wszystko.
Bieda nie jest niczym złym ,bieda nie krzywdzi i nie rani, ale w tym przypadku to nie jest prawdą.

Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?


Przeciez zdj jest z listopada zeszłego roku. Bo tegorocznego jeszcze nie bylo AnopS : )

Rzeczywiście... Ale fail z mojej strony..
Obrazek

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 12:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Romeroo pisze:
Cytuj:
Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?

Nie mam konta na fb a link dostałem od tej pani bo chciała mi go pokazać. Sam osobiście byłem nad jego grobem (mam fotki )


Robienie zdjęć nad grobem jest słabe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 13:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
malyjohn69 pisze:
Romeroo pisze:
Cytuj:
Popełnił samobójstwo dwa miesiące po tym jak pisał? Ostatni post 14 maja + 2 miesiące to lipiec. Ostatnie zdjęcia dodane na fb 3 listopada. To zza grobu dodaje zdjęcia?

Nie mam konta na fb a link dostałem od tej pani bo chciała mi go pokazać. Sam osobiście byłem nad jego grobem (mam fotki )


Robienie zdjęć nad grobem jest słabe.

A oszukiwanie ludzi i robienie z siebie pokrzywdzonej przez los jest jakie w/g Ciebie?
Twój post niczego nie wnosi do tematu !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 14:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
A oszukiwanie ludzi i robienie z siebie pokrzywdzonej przez los jest jakie w/g Ciebie?


Pamietam cie z innego forum, też pisałeś o tej żałosnej maciorze.

Daruj sobie te wylewanie żali bo robisz z siebie idiote. Nie potrafisz znaleźć niezależnej/bezdzietnej kobiety to wziąłeś się za samotne matki, myślałeś że będzie cię traktować jak pana i zbawiciela? Skoro zostałeś oszukany to idź na Policje/wytocz jej sprawe, zamiast zakładania nowych wątków na coraz to nowych forach.

Zawsze się dziwilem skąd tyle leszczy, którzy wierzą w Amber Goldy, WGi i inne przekręty. Skoro są ludzie, ktorzy wierzą takim kurwiszczom jak ta pinia czy Anka92x to jak w tym kraju ma być dobrze ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pinia87
Post: 26 paź 2014, 15:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 09:51
Posty: 15
It_was_not_me pisze:
Cytuj:
A oszukiwanie ludzi i robienie z siebie pokrzywdzonej przez los jest jakie w/g Ciebie?


Pamietam cie z innego forum, też pisałeś o tej żałosnej maciorze.

Daruj sobie te wylewanie żali bo robisz z siebie idiote. Nie potrafisz znaleźć niezależnej/bezdzietnej kobiety to wziąłeś się za samotne matki, myślałeś że będzie cię traktować jak pana i zbawiciela? Skoro zostałeś oszukany to idź na Policje/wytocz jej sprawe, zamiast zakładania nowych wątków na coraz to nowych forach.

Zawsze się dziwilem skąd tyle leszczy, którzy wierzą w Amber Goldy, WGi i inne przekręty. Skoro są ludzie, ktorzy wierzą takim kurwiszczom jak ta pinia czy Anka92x to jak w tym kraju ma być dobrze ;)

Daruj sobie swoje spostrzeżenia bo nie zakładam nowego wątku a pisze w starym.
Nie wylewam żali a pisałem by przestrzec innych przed tą oszustką z Gliwic.Tego Dominika tez przestrzegałem i jak skończył ? Miał chyba "klapki" na oczach że jej zaufał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO