ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2015, 08:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
Czy ja wiem czy aż taki fantastic :p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 22:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
dziwie sie z ktos bierze udzial w tych licytacjach ta szczegolnie jak peterekkk zaczyna licytowac sa tam 3 nicki ktore podkrecaja chociaz by nowe konta zalozyli bo az razi w oczy 4 licytacje na dzien i wciaz te same nicki a ona taka przecietna strsza kobita a tu takie walki ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 11:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
bober pisze:
dziwie sie z ktos bierze udzial w tych licytacjach ta szczegolnie jak peterekkk zaczyna licytowac sa tam 3 nicki ktore podkrecaja chociaz by nowe konta zalozyli bo az razi w oczy 4 licytacje na dzien i wciaz te same nicki a ona taka przecietna strsza kobita a tu takie walki ;D


Też zauważyłem że obrót żetonami :P . Wczoraj też było losowanie i każdego przebijał Daffi który dodatkowo zachęcał do licytacji, na koniec zostały 2 nicki które losowały. W sumie zebrała około 8000zet z czego polowe dał Daffi i on wygrał priva ale nie mógł go odebrać bo zacinał mu komputer i był bardzo senny że prawie zasypiał :o poszła na priva z drugą osobą która też wydała ładną kwotę na priva i zauważył że Daffi jest podstawiony. Podobna sytuacja jest z peterkem który też ostatnio brał udział losowaniu i chyba tylko On ale nie mógł odebrać priva bo wychodził.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 11:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Tez to zauwazylem ze osoby ktore wygrywaja prawie nigdy nie odbieraja priv bo a to w pracy albo cos wypadlo . Ktory idiota by walczyl o priv a pozniej go nie odebral :D .Peterkkk to zawsze jak wygrywa to nie odbiera nie reszta chyba tez za bardzo tam nie zagladam bo ta Pani nie w Mojm guscie i dziwie sie ze ktos wogole wydaje tam zeton :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 kwie 2015, 12:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
pewnie na skype jej nie idzie to licytacje na ShowUp.tv robi :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 22:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:12
Posty: 49
Ja akurat ostatnio widziałem, że wygrany odebrał priva zaraz po wygraniu, więc raczej to nie fake.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 17:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Obrazek

Licytacja zamknęła się kwotą 2800 ż.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 18:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Dziwi mnie że ktoś jeszcze bierze w tym udział, ale ostatnio coraz więcej osób piszę w trakcie licytacji że to ściema i zawsze ktoś podstawiony jest. W poprzednim tygodniu była podobna sytuacja koleś wydał 1000żet i ciągle ktoś go przebijał w trakcie ludzie pisali do niego że to oszustka ale musiał wydać przeszło 1000 aby to zauważyć (trochę nerwów przy tym stracił). A to że ktoś ją zabiera na priv to nie świadczy o tym że osoba podstawiona nie może wejść na priva.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 13:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 maja 2015, 22:41
Posty: 7
Oszustka , wygrywają podstawione osoby , a jeśli nikt nie daje żetonów potrafi przedłużyć czas do 60 min aby sępić od innych . TRAGEDIA !!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 13:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 19:03
Posty: 11
Straszna naciagaczka juz pomijam fakt ze ciagnie jedna licytacje z 30 minut ale to ze cigle podbijaja stawki te same osoby mowi chyba wszystko to jest ustawione i szkoda kasy na ta pania


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 23:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 kwie 2015, 13:05
Posty: 15
tomcio_paluszek pisze:
Ale czemu, skoro nikt do niego tak samo nikogo nie zmuszał i dobrowolnie żetony zostały przekazane:] Jeśli na publicznej transmisji ktoś kogoś dyma to powinien od razu zaliczyć bana, a nawet ShowUp.tv to powinno dalej zgłaszać przekazując kopię nagrania i tyle (bo dane większości mają choćby dzięki wypłatom), ale to moje zdanie. Takie kurwy powinny zamiatać ulice za karę.

tak bywa w kazdej podobnej sytuacji niestety


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 23:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 19:03
Posty: 11
Coz gwiazdeczka ostatnio mocno przygasla chyba juz tylko z przymusu tutaj siedzi nie przepraszam lezy bo ona juz praktycznie lezy na tej swojej kanapie i czeka na osklaski wiwaty i zetony.Te jej licytacje to jest wielki cyrk nie dosc ze te jej odliczanie od 10 do1 trwa najkrocej 30 minut to jeszcze facet ktory prowadzi w licytacji praktycznie blaga innych zeby go przebili ( ciekawa sprawa) a jak nie to on sam sie przebije i jeszcze jej dolozy .... hmmm jasne fajna licytacja.Juz pomijam kwestie tego ze wiele razy wygrywajacy priva nie chce odbierac od razu ( to po cholere licytuje wlasciwie).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 19:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 cze 2015, 17:52
Posty: 12
Następna pani,która naciąga na żetony.Jej licytacje przejdą już chyba do historii ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 00:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
tomcio_paluszek pisze:
Masz problem, sprzedaj z nią kilka filmików i będziesz mieć 5 x tyle kasy dzięki jej dupie :) I jeszcze jej później za to podziękuj :))
:)
Kolego dzięki że mówisz
Przyszykujemy Ci może jakiś ładny paragraf? Co ty na to?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 03:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 03:14
Posty: 6
A ja bardzo sobie ja chwale i zaznaczam, ze nie korzystalem z jej uslug poprzez ShowUp.tv tylko wczesniej przez skype.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 09:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 19:03
Posty: 11
Przez skypa akurat moze przekretow nie robic tam masz cennik placisz wchodzisz i dostajesz to za co placisz na ShowUp.tv za to ma pole do popisu jak nie licytacje to wygrywa najwiekszy napiwek i inne kwiatki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 12:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Gdzieś czytałem, że na skype pokazach potrafiła filmy puszczać, a przynajmniej takie były podejrzenia bo nie reagowała na to co się do niej pisze:) Konkursy na lidera na ShowUp.tv to szkoda gadać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 20:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
tadeoo pisze:
Gdzieś czytałem, że na skype pokazach potrafiła filmy puszczać, a przynajmniej takie były podejrzenia bo nie reagowała na to co się do niej pisze:) Konkursy na lidera na ShowUp.tv to szkoda gadać.


pomyliłes ja z virtualnapanna, wczesniej nastkadagusia

unikajcie-jej-f24/virtualnapanna-oszustka-unikaj-jej-t722.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 09:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 03:14
Posty: 6
tadeoo pisze:
Gdzieś czytałem, że na skype pokazach potrafiła filmy puszczać, a przynajmniej takie były podejrzenia bo nie reagowała na to co się do niej pisze

Nic takiego nie mialo miejsca, a 4-5 pokazów jej widzialem. Filmik za to puszczono mi w innym pokazie, ale nie na ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 11:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
kazik pisze:
tadeoo pisze:
Gdzieś czytałem, że na skype pokazach potrafiła filmy puszczać, a przynajmniej takie były podejrzenia bo nie reagowała na to co się do niej pisze:) Konkursy na lidera na ShowUp.tv to szkoda gadać.


pomyliłes ja z virtualnapanna, wczesniej nastkadagusia

unikajcie-jej-f24/virtualnapanna-oszustka-unikaj-jej-t722.html


Sory za pomyłkę zwracam honor.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO