ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2015, 13:15 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
Art pisze:
Forum dostarcza mi dziś niezłej rozrywki. ;D


Wydaje mi sie, ze kazdy moze miec wlasne zdanie i punkt widzenia. Chyba ze jestes alfa i omega, to z Twoim zdaniem nie odaze sie polemizowac. Znam pania ktora za dnia jest szanowana dyrektorka powaznej firmy, a w nocy zmienia sie w luksusowa call girl.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 14:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
http://monikaskype29.pl/galeria.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 15:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
O co chodzi Bolo z tymi linkami? Nie potrzeba byc Bondem ani szkolnym przez GRU, zeby wpisac nick u wujka google.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Marcus Maximus pisze:
Wydaje mi sie, ze kazdy moze miec wlasne zdanie i punkt widzenia.

Ależ oczywiście. Ty ją lubisz i masz za inteligentną kobietę. Ja mam ją za oszukującego pustaka. Możemy podpisać protokół rozbieżności.

Chcesz do niej wchodzić? Twoja wolna wola. Nic mi do tego. Jednakże swoje zdanie będę wyrażał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 maja 2015, 00:12
Posty: 10
Marcus Maximus

czy ty myślisz, że jesteś tak mądry, czy że my tak głupi?
po 1sze mój drogi cyberalfonsie jak ktoś skończy kosmetologię, to nie znaczy że jest inteligentny.
po 2gie tom789tom i marcin789marcin - loginy których używasz z 'genialną' monisią żeby sobie przelewać żetony(a dokładniej ona tobie te co ty wcześniej jej), powinny być zdecydowanie bardziej zróżnicowane byś mógł się za mądrego uważać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:43 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
mindbenfer pisze:
Marcus Maximus

czy ty myślisz, że jesteś tak mądry, czy że my tak głupi?
po 1sze mój drogi cyberalfonsie jak ktoś skończy kosmetologię, to nie znaczy że jest inteligentny.
po 2gie tom789tom i marcin789marcin - loginy których używasz z 'genialną' monisią żeby sobie przelewać żetony(a dokładniej ona tobie te co ty wcześniej jej), powinny być zdecydowanie bardziej zróżnicowane byś mógł się za mądrego uważać.



Cos Ci sie pofyrtalo. chlopie...Brales cos dzisiaj? Przeciez nie ma odrobiny sensu w tym co mowisz. Wlacz hamulce. Nie atakuj z taka zajadloscia ludzi, ktorych zupelnie nie znasz. Nie zanam takich loginow.


Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 17:51 przez Marcus Maximus, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:47 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
Art pisze:
Marcus Maximus pisze:
Wydaje mi sie, ze kazdy moze miec wlasne zdanie i punkt widzenia.

Ależ oczywiście. Ty ją lubisz i masz za inteligentną kobietę. Ja mam ją za oszukującego pustaka. Możemy podpisać protokół rozbieżności.

Chcesz do niej wchodzić? Twoja wolna wola. Nic mi do tego. Jednakże swoje zdanie będę wyrażał.


Tak jak ja swoje. Mysle, ze osiagnelismy zerowy poziom argresji i obaj wychodzimy z podniesionymi uszami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
mindbenfer pisze:
czy ty myślisz, że jesteś tak mądry, czy że my tak głupi?

I wszystko jasne. Dziękuję za dalsze info.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:52 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
Art pisze:
mindbenfer pisze:
czy ty myślisz, że jesteś tak mądry, czy że my tak głupi?

I wszystko jasne. Dziękuję za dalsze info.



Wciaz nie rozumiem o co chodzi. Mam tylko 1-den login. To wszystko. Jesli sie komus cos zarzuca, powinno sie potrafic to udowodnic. W innym przypadku to potwarz.


Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 17:54 przez Marcus Maximus, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 maja 2015, 00:12
Posty: 10
no to prosto z mostu marcusie:

tom789tom i marcin789marcin - czemu ci panowie o cholerrrnie podobnych nickach przelewają sobie nawzajem żetony, a potem jeden z nich przelewa je tobie?
czemu facet miałby przelewać kasę facetowi?
czemu nie są to kwoty jednorazowe ,a np. po 30 żet żeby zapełnić 'listę przelewów'?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 17:58 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
mindbenfer pisze:
no to prosto z mostu marcusie:

tom789tom i marcin789marcin - czemu ci panowie o cholerrrnie podobnych nickach przelewają sobie nawzajem żetony, a potem jeden z nich przelewa je tobie?
czemu facet miałby przelewać kasę facetowi?
czemu nie są to kwoty jednorazowe ,a np. po 30 żet żeby zapełnić 'listę przelewów'?


Pytam jeszcze raz: co Ty pleciesz? Nie potrafie odpowiedziec na Twoje pytania.. choc chyba domyslam sie o co chodzi z tymi nickami. Kupowalem zetony od tom798tom. Zaopatrywales sie choc raz w zetony na forum? Jesli tak, to powinnes wiedziec, kto to jest. Do niego kieruj swe pytania. Nie mieszkam w Polsce i nie posiadam polskiego konta. Dokonuje przelewow paypal. co w razie czego latwo udowodnic. W ktorym miejscu Marcus (Marek) moje prawdziwe imie podobne jest do tych nickow? Mozesz udowodnic to co mi zarzucasz, czy sa to tylko insynuacje i poszlaki? To co robisz, to zwykle pomowienie, potwarz. Jeszcze jedna sprawa. Gdybym byl takim idiota jak twierdzisz. to siedzialbym tu cicho jak grob, trzymal morde w kubel i skasowal konto. Logiczne? Nic dziwnego, ze w Polsce nie potraficie sie dogadac, skoro o takie byle gowno skaczesz mi do oczu co najmniej tak, jakbym Ci ojca harmonia pobil. Nie mozna poprostu przyjac do wiadomosci pomylki, najzwyczajniej w swiecie powiedziec "przepraszam" i zakonczyc sprawe? Koniecznie musisz miec racje, prawda? Dlaczego mowisz o sobie "my"? Bo jak dotad to tylko Twoja teoria.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 18:29 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Tak bronisz tej oszustki, że już wierzę, że to Ty MonikaSkype29.

Jeśli dziewięciu ludzi mówi mi, że to oszustka, zaś jeden mówi, że nie, to wolę wierzyć owym dziewięciu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 18:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
Art pisze:
Tak bronisz tej oszustki, że już wierzę, że to Ty MonikaSkype29.

Jeśli dziewięciu ludzi mówi mi, że to oszustka, zaś jeden mówi, że nie, to wolę wierzyć owym dziewięciu.


Bronie siebie, a nie Moniki, czlowieku! Bronie siebie przed debilnymi, wyssanymi z palca zarzutami! Zwyzawal mnie tu od virualnych alfonsow i mailem przejsc kolo tego jakgdyby nigdy nic? Moze wytlumaczy o co chodzi z tymi przelewami toma i marcina. bo za diabla nie kumam! owszem, kupowalem zetony od toma jakiegos tam. Gdyby tu byl PW, pokazlbym CI, choc nawet nie wiem dlaczego mialbym to robic, stah konta zetonow na ShowUp.tv. Bardzo bys sie zdiwil, ilel ich kupuje bezposrednio od portalu.
Wyrazam swoje zdanie. Mnie nie oszukala nigdy. Czasami wchodze do niej, bo lubie z nia porozmawiac.Stad moja opinia o jej inteligencji. Masz inny sposob dotarcia do niej. Wykorzystaj go, a zobaczysz, ze dziewucha jest OK.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 18:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A pisz sobie MonikoSkype29 co chcesz. Ludzie mają swój rozum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 18:58 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
Art pisze:
A pisz sobie MonikoSkype29 co chcesz. Ludzie mają swój rozum.


Jesli wpadniesz na jakis pomysl, jak podac kontakt do siebie, to podaj. Pogadamy przez jakis czat z kamera. np przez Whatsup. albo messenger FB. Zobaczysz jaki ze mnie "Monik". Gwarantuje, ze bedzie Ci bardzo lyso i ciekawy jestem co pomyslisz o tym "maniu rozumu" i swoich umiejetnosciach sledczych, panie Sherlocku Holmesie.


Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 19:31 przez Marcus Maximus, łącznie zmieniany 3 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 19:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2015, 23:51
Posty: 39
No jak panie Holmes? Skontaktujemy sie jakos? Moze podac nr. telefonu? Zobaczymy ile zaplacisz za telefon do Niemiec.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 17:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Pinda wzięła sobie do serca to co tu, na forum wyczytała.
Od kilkunastu dni nie ma już lidera napiwków do godziny xx:xx przedłużanej do granic mozliwości. Odrobiła lekcję biznesową.

Porada dla Ciebie MonikaSkype29:
Chcesz zarobić? To nie rób ludzi w ...

Uczciwie transmitując zarobisz więcej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 19:14 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Marcus Maximus pisze:
Art pisze:
Tak bronisz tej oszustki, że już wierzę, że to Ty MonikaSkype29.

Jeśli dziewięciu ludzi mówi mi, że to oszustka, zaś jeden mówi, że nie, to wolę wierzyć owym dziewięciu.


Bronie siebie, a nie Moniki, czlowieku! Bronie siebie przed debilnymi, wyssanymi z palca zarzutami! Zwyzawal mnie tu od virualnych alfonsow i mailem przejsc kolo tego jakgdyby nigdy nic? Moze wytlumaczy o co chodzi z tymi przelewami toma i marcina. bo za diabla nie kumam! owszem, kupowalem zetony od toma jakiegos tam. Gdyby tu byl PW, pokazlbym CI, choc nawet nie wiem dlaczego mialbym to robic, stah konta zetonow na ShowUp.tv. Bardzo bys sie zdiwil, ilel ich kupuje bezposrednio od portalu.
Wyrazam swoje zdanie. Mnie nie oszukala nigdy. Czasami wchodze do niej, bo lubie z nia porozmawiac.Stad moja opinia o jej inteligencji. Masz inny sposob dotarcia do niej. Wykorzystaj go, a zobaczysz, ze dziewucha jest OK.

Bez obrazy widziałem jaka jest Ok jak to mówisz a to fakty które wielu potwierdzi:
Po pierwsze konkursy na lidera niby 15 min jak sama pisze po zapytaniu bo w celu oczywiście nie ma ile czasu trwa prv, a tak naprawdę czas zależny od ilości zet zebranych, ludzie dostawali po 5-8-10-15 min w zależności ile zet uzbierała.
po 2) nie będę wymieniał nicka ale się domyślicie o kogo mi chodzi, licytacja i przebijanie samego siebie żeby podbić tip-a.
po 3) bezczelna jak mało kto a to dla czemu, licytacja zebranych np 150 zet na koniec licytacji po odliczaniu z 45 min a potem teksty typu masz honor, tak mnie mało cenisz itp. dokładnie nie zacytuje bo już nie pamiętam ale w tym stylu żeby jeszcze kogoś naciągnąć na zet, co się nieraz udało i dokładali do celu przed prv.
Na podsumowanie dodam ze raczej odkopujemy zet od panienek co zarabiają zeta a nie od gości co dla siebie kupuje i zapewne odsprzedawał ci za niższa cenę xD ale przyznam dobre wytłumaczenie na lewy obieg.
A to tylko z nielicznych przykładów które pierwsze wpadły mi na myśl, ale ty zapewne dalej będziesz twierdzisz ze jest OK,a czemu to już nie będę pisał reszta już wie albo się domyśli.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 22:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
JAKOS NA TRANSMISJI NIE TŁUMACZY NIC NIKOMU TYLKO DAJE BANY JAK NAPISZA ZE OSZUSTKA.DŁUGO ODLICZA , BO JAK NAGANIACZ DA NAPIWEK TO CZEKA AZ KTOS RZUCI ZEBY COS ZAROBIŁA , HEHE


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO