ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 15:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 paź 2014, 00:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Nie można wszystkiego brać dosłownie... Więcej luzu panowie :)) Nie ma co się spinać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2014, 08:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Czupakabra to mogłeś od razu tak napisać, nawet w którymś z tych tematów, a nie zakładać tamte;] Tyle, że dalej się będę upierać, że w tamtym dziale można pisać co tylko się komuś podoba, bo sama nazwa wskazuje na to, nawet w opisie tak napisano;] To w sumie jedyne miejsce gdzie można pisać o czymś zupełnie innym niż kamerki. Dla bez sensu robić hyde park związany tylko z kamerkami:p Ale ok, jeśli nie zapomnę to więcej nie będę zakładać takich tematów by Ciebie i innych nie wkurwiać jak Wam to aż tak przeszkadza;]

Pozdro i bez spiny:p

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2014, 10:36 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Ten temat nie służy do kłócenia się, czy też bezproduktywnych dyskusji. Ogarnijcie się ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2014, 03:23 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 23 wrz 2014, 00:47
Posty: 68
Panowie kochani, jeżeli administrator uzna, że to czysty spam to usunie i śladu nie będzie :) A póki co, wymieniajmy się pogądami, może się dowiemy czegoś ciekawego na swój temat :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2014, 14:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
<facepal> zrób sobie jakiś temat wymiana poglądów. Ten temat ma inne cele. Nie wiem sam, czy powinienem był ci w ogóle zwracać uwagę no ale...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 16:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
uprzejmie prosi się Administratora forum o usunięcie tematu hyde-park-f14/ale-dzi-akcja-showup-t359-640.html i zablokowanie części osób udzielających się w nim, w szczególności osobnika o nicku "najgorszy". osoby te psują atmosferę na forum, utrudniają normalne funkcjonowanie mini-chat, a ich poglądy, poziom kultury i zachowanie wobec innych użytkowników osiągają skandaliczny poziom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 18:07 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Czupakabra pisze:
uprzejmie prosi się Administratora forum o usunięcie tematu hyde-park-f14/ale-dzi-akcja-showup-t359-640.html i zablokowanie części osób udzielających się w nim, w szczególności osobnika o nicku "najgorszy". osoby te psują atmosferę na forum, utrudniają normalne funkcjonowanie mini-chat, a ich poglądy, poziom kultury i zachowanie wobec innych użytkowników osiągają skandaliczny poziom.



niby czemu miałbym usunąć ten temat? To hyde park.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2014, 11:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
Czy mozna uprzejmie prosic admina o odpisanie na mejla ktory został wyslany 19 listopada? Zwlaszcza, ze od otrzymania emaila regularnie znajduje czas na udzielanie się na forum... Z góry dziekuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2014, 22:32 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Brak odpowiedzi = odmowa.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2014, 22:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
A można chociaż dostać odpowiedź z przyczyną odmowy?

Albo poproszę o odpowiedź z adresem, ponieważ sprawa zostanie zgłoszona dalej. Dziękuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2014, 23:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
VioletOrchid pisze:
Albo poproszę o odpowiedź z adresem, ponieważ sprawa zostanie zgłoszona dalej. Dziękuje.



Adres podam odpowiednim służbom, nie Tobie.

P.S. Nie pisze się posta pod postem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2014, 02:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
zatrzymała się lista ostatnio zarejestrowanych użytkowników.
ostatni z 30 listopada.
albo się nie rejestrują już albo awaria i już ich nie pokazuje.
;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2014, 17:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Zakładając testowe konto, sam proces rejestracji przebiegł pomyślnie, lecz linki aktywacyjne nie docierają ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2014, 17:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Za dużo nieaktywnych i fejkowych kont ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2015, 22:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Sory że tak pod swoim postem ::)
Byłem na drugim forum i zaobserwowałem coś takiego jak grupy różnokolorowe. Nie wiem o co z tym chodzi czy to mody czy jak ale wpadł mi pomysł na zrobienie czegoś podobnego. Bardziej chodzi tu o ograniczenie świeżym użytkownikom dostępu do działów albo do komentowania w danych działach. Dostęp do danego działu czy tematu i możliwość komentowania otrzymaliby po uzyskaniu pewnej ilości postów. Zmusi to nowych użytkowników do większej aktywności na forum. Niby są żetony za pisanie ale coś nie bardzo ich to przekonuje. U nas jest "Ranga" która zmienia się po przekroczeniu pewnej ilości postów. Tylko po za samą zmianą koloru kwadracika to ona nic nie daje. Można to wykorzystać w jakiś sposób. Mieliśmy już takie sytuacje w tematach o obiegu żetonów gdzie jak wynikała "afera" to przybywało świeżaków [piesków] tylko po to by bronić swej ukochanej nadającej a później już cisza. Aktywność na forum jest jaka jest a jak już wspominał Czupa "ciężko jest coś kręcić w 10-20 osób". Może czas na wprowadzenie małych zmian na forum ??? Tak tylko mówię... ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2015, 22:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 12:27
Posty: 223
Bob genialny pomysł :D tylko, że ja proszę o awans do grupy niebieskich chociaż :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2015, 15:57 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
A nie sądzisz, że spowodowało by to lawinę spamu? W założeniu forum było otwarte i równe dla wszystkich :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2015, 17:06 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 18
To, może i ja się wypowiem jako młoda, forumowa krew.

Miałem napisać, pod tematem o zniknięciu czatu. Ale, jak widać został zamknięty.
Także, tutaj wtrącę swoje trzy grosze.

Do rzeczy ; Moim zdaniem, zamknięcie czatu jest złym, wręcz wrogim pomysłem dla nowych użyszkodników. Jak i forum rzecz jasna.
Dlaczego ? Ano, dlatego, że większość nowych użyszkodników nie piszących postów wpierw czytała tematy jakie są na ów forum. Po czym czytali, rozmowy na czacie, w celach hmm.... Rozpownawczych nazwijmy to. Zamykając czat i swego rodzaju opcję poznawczą użytkowników obecnych od xx czasu. (nie mylić z użyszkodnikami - wliczam się w tą grupę, bo to mój pierwszy post. A, z czatu korzystałem dość często, czy to z telefonu czy innych urządzeń. I chyba większość kojarzy moją osobę.) Także, robi się teraz taka grupa zamknięta. A, czat był moim zdaniem, takim zaganiaczem nowych osób. I pisali choćby nawet z problemami technicznymi komputerów, gdzie pomagał, Albert czy Bob.

A, posty / tematy na forum przecież i tak nie były jakieś znikome. Co nie wszedłem, to i tak kilkanaście postów dziennie się pojawiało. Ostatni raz byłem 1 stycznia, dziś wchodzę i mam kilkadziesiąt postów nieodczytanych.

Mam nadzieję, że w miarę jasno i przejrzyście, to wszystko napisałem :)

Edit:

Cytuj:
W założeniu forum było otwarte i równe dla wszystkich:P


No, więc skoro otwarte dla wszystkich, to dlaczego wymusza się ilość postów na to aby istniał czat ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2015, 17:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Administrator pisze:
A nie sądzisz, że spowodowało by to lawinę spamu? W założeniu forum było otwarte i równe dla wszystkich :P


Możliwe choć teraz też jest sporo spamu ^-^

Forum jest niby tematyczne a dość mało się pisze o samych Paniach w tematach do tego przeznaczonych. Wydaje mi się że to przez to że forum jest otwarte i dostępne dla niezalogowanych. Większość woli wejść niezalogowana i czytać a nie się udzielać. Nikt nie chce też się narażać Paniom wpisując się w ich tematach. Co jest trochę śmieszne ale taka jest prawda. Owszem są wyjątki ale to i tak mały procent biorąc pod uwagę ilość użytkowników. Moim zdaniem w dziale "Kocham Ją" jest zdecydowanie za mało postów. Jeśli każdy z nas codziennie czy prawie codziennie odwiedza Szołapa i ma swoje ulubione Panie to chyba nie jest problemem napisanie jednego czy dwóch zdań? Jak widać jednak jest to problem. Dlaczego? Lenistwo czy nie chcą podpaść u ulubienicy? Sam jestem dobrym przykładem na to że pisząc nawet POZYTYWNE posty o danej Pani kończę z zakazem wejścia na trans. Wiele razy podawaliśmy na czacie statystykę użytkowników zalogowanych i gości niezalogowanych. Niezalogowanych jest zawsze dwa razy więcej. Chętnych do czytania jest wielu ale do zapełniania tematów postami już nie. Były takie podejrzenia że część niezalogowanych to Panie które śledzą non stop czy coś się nie pojawia na ich temat. Dlatego myślę że otwarte forum i dostępne na równi dla wszystkich to zło. Mało "wartościowych" użytkowników przybywa. Takich którzy zostają na dłużej i się udzielają.

Czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądało. Otwarte i równe dla wszystkich nie zawsze znaczy lepsze. Takie jest moje zdanie. Dziękuję za uwagę. Amen ^-^

Za bardzo się rozpisuje. Następnym razem postaram się ograniczyć posta do jednego max dwóch zdań ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 10:18 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Więc tak.

Zakaz podawania kontaktu Twój pomysł jest bardzo dobry, ale zgodzisz się, że jesteśmy trochę za mali na takie akcje. Mam pomysł na zwiększenie ilości użytkowników, aczkolwiek potrzebuję na to trochę czasu :)

Zakaz podawania kontaktu Nie wymuszam istnienia czatu ilością postów. Po prostu bardzo dużo rzeczy pisanych na czacie mogła by śmiało być napisane na forum. A jak wiesz czat przemija, a posty nie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO