ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sty 2015, 18:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 sty 2015, 12:31
Posty: 114
Błagania zostały wysłuchane i są ankiety. Dzięki Administrator :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 15:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Admin mam pytanie odnośnie działu "Kocham Ją". W temacie kocham-f4/hochsztaplerka-t1773.html pojawiają się linki do materiałów video. Czy ten dział nie został stworzony do dzielenia się opiniami? Do spamowania linkami mają odpowiedni dział i tam niech robią co chcą. Na forum zagląda sporo osób i nie każdy ma ochotę czytać o nagraniach. Zdaję sobie sprawę z tego że link do filmu przyciągnie więcej ludzi niż może mało znacząca opinia w stylu "Fajna jest... Podoba mi się..." ale mogliby to robić w odpowiednich działach. Co z tym robić? Zgłaszać posty z linkami w złym dziale czy olać to? Upominać ich w postach jak w innych działach czy też olać i niech się dzieje co chce? ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 22:35 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Przecież temat sam w sobie jest założony w dobrym dziale, a autor nie pisał w poście otwierającym o filmach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 22:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
"Przecież temat sam w sobie jest założony w dobrym dziale" Tyle to ja wiem ale reszta wpisów zrobiła z tego temat rodem z działu "Download" czy "Poszukuję Jej". To jeśli wszędzie można spamować linkami do filmów i pytać o nagrania to po co oddzielne działy "Download" czy "Poszukuję Jej" ??? Nikt już nie pilnuje gdzie i co się pisze. Bez sensu. Mniejsza z tym otrzymałem odpowiedź. Nic nie zgłaszać, nie upominać niech się dzieje co chce ^-^ Admin żyje ma się świetnie. Dziękuje za odpowiedź.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 23:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
działy "unikajcie" i "kocham" powinny być połączone w jeden dział np. "transmitujące". po co w jednym mają chwalić a w innym narzekać?
jedna kobieta - jeden temat - różne opinie.

przebudować forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 23:51 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Cichy_Bob pisze:
"Przecież temat sam w sobie jest założony w dobrym dziale" Tyle to ja wiem ale reszta wpisów zrobiła z tego temat rodem z działu "Download" czy "Poszukuję Jej". To jeśli wszędzie można spamować linkami do filmów i pytać o nagrania to po co oddzielne działy "Download" czy "Poszukuję Jej" ??? Nikt już nie pilnuje gdzie i co się pisze. Bez sensu. Mniejsza z tym otrzymałem odpowiedź. Nic nie zgłaszać, nie upominać niech się dzieje co chce ^-^ Admin żyje ma się świetnie. Dziękuje za odpowiedź.



Sugerujesz, że w dziale DOWNLOAD jedyne co można robić, to udostępniać filmy/zdjęcia, a samych treści nie komentować, bo od tego są inne działy? (przykład)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 00:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Treść linków/filmów jak najbardziej można komentować czy też prośby o reup/wymiane/cokolwiek. Ale skoro tam już są linki i tam się dyskutuje o nagraniach to po co spamować tym w innych działach? Takie jest moje zdanie.

Świetnym przykładem jest też dział "Poszukuję Jej" i "Kocham Ją". Ludzie zamiast komentować daną laskę w dziale "Kocham Ją" robią to w dziale "Poszukuję Jej". I nie są to wpisy związane z nagraniami [jak sugeruje nazwa działu] a np opinie na temat ostatniej trans które bardziej powinny być w dziale "Kocham Ją". Skutkiem tego jest to że taka Pani ma prawie pusty temat w dziale "Kocham Ją" a popularna jest w dziale "Poszukuję Jej" mimo że o nagraniach tam praktycznie nic nie ma.

Bardziej popularne czy też kontrowersyjne Panie mają swój temat w 4-5 działach i wszystko się miesza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 00:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
zrobić każdej jeden temat z linkami, opiniami negatywnymi, pozytywnymi itd
np. w unikajcie jej - jeden narzeka, inny chwali/ w kocham ją jeden chwali, drugi marudzi....
połączyć... laski nie będą się dublowały... każdy się wypowie w ich temacie i niech się kłócą w jednym...

bez likwidacji "poszukuję" i "download" bo bez tego będzie burdel, ale te dwa też można połączyć... i tak jest tam śmietnik i nikt nie szuka tylko zakłada swój temat...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 00:44 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Cichy_Bob pisze:
Treść linków/filmów jak najbardziej można komentować czy też prośby o reup/wymiane/cokolwiek. Ale skoro tam już są linki i tam się dyskutuje o nagraniach to po co spamować tym w innych działach? Takie jest moje zdanie.

Świetnym przykładem jest też dział "Poszukuję Jej" i "Kocham Ją". Ludzie zamiast komentować daną laskę w dziale "Kocham Ją" robią to w dziale "Poszukuję Jej". I nie są to wpisy związane z nagraniami [jak sugeruje nazwa działu] a np opinie na temat ostatniej trans które bardziej powinny być w dziale "Kocham Ją". Skutkiem tego jest to że taka Pani ma prawie pusty temat w dziale "Kocham Ją" a popularna jest w dziale "Poszukuję Jej" mimo że o nagraniach tam praktycznie nic nie ma.

Bardziej popularne czy też kontrowersyjne Panie mają swój temat w 4-5 działach i wszystko się miesza.




W najbliższym tygodniu będę szukał moderatora, więc sytuacja się poprawi. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 01:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Spoko ^-^ Liczyłem na dalszą dyskusję i udowodnienie mi że się mylę lub że coś sobie ubzdurałem ;D Po moim ostatnim poście byłem gotowy odpuścić ;) Jak go pisałem i jak go czytam teraz to trochę czarna magia ^-^ Starałem się wytłumaczyć w jak najbardziej zrozumiały sposób o co mi chodzi i że chęci mam dobre ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 13:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Zostanę moderatorem ?
W końcu ! :D
A tak na poważnie czas najwyższy, jakiś regulamin, jakieś wymagania i odpowiednio tematy i forum całkiem się zmieni.
Tym bardziej, że z każdym dniem przybywa coraz więcej ludzi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 15:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Przecież są regulaminy (w konkursach , ciekawostkach ,etz) ,tematów poruszonych od liku że aż trudno wszystko ogarnąć( zwłaszcza dla świeżaka :-) ) Ale ogólnie forum ok, niech się rozwija....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 16:07 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Czyli chyba wygląda na to, że nasz administrator posłuchał mojego dawnego apelu o ustanowienie moderatorów na forum do pomocy w ogarnięciu tego całego bałaganu. Ja jak zwykle podtrzymuję swoją kandydaturę C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 16:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Miejmy nadzieję, że wybierze rozsądnie :)

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 16:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Takie tam przemyślenia...

Może upominanie użytkowników w postach a nie tylko zgłaszanie przez naciśnięcie wykrzyknika nie jest takie złe. Po zgłoszeniu przez naciśnięcie wykrzyknika założyciel złego tematu nie jest świadomy tego że może robić coś źle. I tak popełnia kolejne błędy (zakłada tematy w złych działach/spamuje). Jeśli upomni się go na początku to nie będzie trzeba robić po nim później porządku (przenosić tematów itp). Takie upomnienie widoczne dla wszystkich w poście będzie też nauczką dla innych.

Mały przykład:

+ Pierwszy temat zakłada w złym dziale. Nie został upomniany. Temat zostaje tylko zgłoszony do przeniesienia bez jego wiedzy download-f34/jestem-nowy-wymienie-ciekawe-nagrania-t1952.html
+ Jako że nie został upomniany przy poprzednim zakłada kolejny temat w złym dziale. Tym razem dostaje upomnienie. Przychodzi robi syf i jeszcze się pruje download-f34/mokrakasia-priv-t1968.html
+ Mimo że napisałem że tematy zostały zgłoszone do przeniesienia to nie czeka tylko zakłada kolejny temat tym razem w dobrym dziale (Brawo!) poszukuj-jej-f35/specialedition-ohsospecial-elfica24-electricgame20-t1971.html

Nie mam nerwów do takich ludzi. Chyba nie nadaje się do pilnowania porządku ^-^ Gdyby to zależało ode mnie to pewnie zbanowałbym połowę użytkowników ^-^

Koniec marudzenia...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 18:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Taka opcja będzie dostępna dla moderatora


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 21:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Czupa odnośnie Twojego wpisu kocham-f4/duzadupciaxxx-t1550-20.html#p29913 Daje tu żeby tam nie spamować.

Wydaje mi się że im więcej postów na forum tym lepiej dla forum. Nie znam się na tym ale chyba nie ma takiej możliwości by połączyć już istniejące tematy w jeden. Może się mylę ??? Załóżmy że jest taka możliwość. Internety mówią że coś tam się da zrobić http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=10&t=368 Nie wiem na ile to prawda bo nie mam doświadczenia. Tak czy siak przy połączeniu kilku tematów w jeden trzeba liczyć się ze spadkiem ilości postów bo przecie nie wszystkie wpisy mogą się nadawać do tego jednego. Może wyjść też całkiem niezła papka jak władujesz wszystkie posty z kilku tematów w jeden temat. Wydaje mi się że to sporo zabawy tak wszystko przenosić/łączyć. Zbyt dużo zachodu. Choć przenoszenie postów które powinny być gdzie indziej byłoby wskazane.

I takie luźne pytanie? Czy np Tobie chciałoby się bawić w przenoszenie wszystkiego i sprawdzanie postów czy pasują po złączeniu tematów? ^-^ Bo ja nie wiem czy chciałoby mi się w to bawić ^-^ Zbyt drastyczne zmiany jak dla mnie i za duża operacja ^-^

Dlatego jestem za obecną formą forum jeśli chodzi o ilość działów. Więcej moderowania na bieżąco i pilnowania gdzie i co ma być a wszystko będzie cacy. Do tego jeśli jest aż tyle działów to ich regulaminy powinny być bardziej szczegółowe co w danym dziale może się znajdować a co nie. Sporo osób ma z tym problem i postują gdzie popadnie i o czym popadnie. Nie mówię tu o zabranianiu napisania czegoś/cenzurze. Niech każdy pisze co chce. Jestem za wolnością słowa ale niech robią to w odpowiednich działach i tematach.

Sporo osób zgłaszało (na forum i na czacie) taki problem że w bardziej "poważnych" tematach nie można dyskutować "poważnie" bo za chwilę ktoś wpada i zaczyna spamować albo postuje nie na temat. Przez to nie widzą sensu w zakładaniu nowych tematów. Wspominał o tym ostatnio na czacie np świeży użytkownik "BogatyWarszawiak". Mimo że nie bardzo go polubiłem mówiąc delikatnie to jednak trochę racji miał. Jeśli chcemy więcej ludzi przyciągać na forum to może należy też się dostosować do innych (oczywiście bez przesady ^-^ ) Nawet jeśli to hydepark to zakładając temat w którym chcę rozwinąć dyskusję "o czymś" chciałbym żeby wpisy dotyczyły tematu. Jeśli autor takiego tematu nie życzy sobie wpisów nie na temat to moderator mógłby takie wpisy usuwać po sprawdzeniu treści. Sporo jest "nabijaczy" postów którzy tylko czekają na takie tematy. Wpisują jedno zdanie nic nie wnoszące do dyskusji i lecą dalej.

Napisałem tego posta wcześniej ale nie miałem czasu wrzucić na forum. Koniec marudzenia. Bez odbioru.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 21:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Nie wiem czy to forum ma taką możliwość łączenia tematów, ale gdy byłem modem na forum klanowym, gdzie siedziało ponad 100 osób, to tam się dało :P
Tak samo z łączeniem postów. Troszkę z tym zabawy było, ale to kwestia przyzwyczajenia i obycia się z dostępnymi możliwościami. Zgodzę się do co regulaminów. Każdy dział powinien mieć swój własny :)
Co do Hydepark'u, są dwie możliwości w zwalczaniu spamu i nabijaniu postów offtopując. Możesz wyłączyć nabijanie postów w tym dziale lub tak jak mówisz, Moderator śledzi na bieżąco tematy i usuwa takie posty sam lub po prośbie założyciela wątku.

Sporo zależy od możliwości samego forum :P

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 00:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Blablabla... ilość postów... sytuacja w której fan i antyfan się spotykają w jednym temacie (bo nie można dublować tematu o lasce) wyklucza małą ilość postów... btw można zrobić do jednej laski jakieś podrozdziały - jeden temat, kilka podrozdziałów - bardziej czytelne i mniej rozrzucone forum.

co do konkursów i spamu... niech mod oznacza każdy post mało wartościowy jako spam i admin łatwiej będzie mógł sobie policzyć. taki spam oznaczony przez moda z miejsca mógłby mieć mniejszą czcionkę niż reszta lub opcję niewidoczną w stylu "kliknij, żeby zobaczyć" - czyli koniec offtopów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 mar 2015, 15:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Opcja żeby oznaczyć nieprzeczytane tematy jako przeczytane.
Przydałaby się, bo jak mam teraz wejść w każdy nieprzeczytany temat a mam 46stron tego to mnie coś trafi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO