ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2015, 15:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Na stronie głównej forum pod wielkim napisem !GENERATORY ŻETONÓW - INFO JAK GENEROWAĆ ŻETONY! po prawej stronie masz opcję "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 mar 2015, 16:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
o kurde, dzięki Cichy, tego się nie dopatrzyłem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 17:38 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2015, 22:43
Posty: 34
W prawym górnym rogu jest link "Twoje Posty", który pokazuje jakie napisałaś posty i w jakich tematach :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2015, 21:35 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Dałoby radę przypiąć ten temat download-f34/elite-download-t2081.html ,a jednocześnie zablokować wejście na niego użytkownikom poniżej pewnej ilości postów. Z dwóch powodów, przypięcie dlatego aby się nie zgubił i był zawsze widoczny i blokada dla dlatego aby pliki były dostępne tylko dla tych którzy faktycznie biorą udział w rozwoju forum i mają powyżej na przykład 500 postów.Taki vipowski temat w którym znajdują się najlepsze jakościowo filmy z ShowUp.tv. Ważna jest tutaj jeszcze inna sprawa,chodzi o to aby te pliki za bardzo się nie rozchodziły po necie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 14:17 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Tristan moim skromnym daniem pierdolisz jak potluczony :-[ , co ma ilosc postow do wkladu na forum ? Znaczy jak jestes mega spamerem to wolno ci wiecej ? Dawno takiego idiotyzmu nie czytalem ale to moje prywatne zdanie. Kolejny co chce wprowadzac i marza mu sie VIP kluby i inne gowno. Malo masz w zyciu miejsc gdzie nie bedziesz mial wstepu to jescze i w necie konieczniechcesz cos takiego realizowac ? Ludzie zanim cos zaproponujecie to pomyslcie z minute .

Osobiscie w kwestii pomyslow to moja sugestia zeby ograniczyc wielkosc obrazkow i grafik na chacie bo nieraz ktos wchodzi i jak jebnie fote to sie pol godziny scrolluje i rozwala to chat .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 16:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Takijedengosc na tym polega forum, na pisaniu postów, bez nich forum zdechnie, a nikt z tych mega spamerów co piszą tylko dla żetonów tego progu nie przekroczy, choćby z tego powodu to dobry pomysł. Mnie akurat nie interesują nagrania, ale wystarczy zobaczyć kto ma > 500 postów i to są rzeczywiście osoby, które sporo tu wniosły, bo nie wmówisz tu nikomu, że chociażby Płotka czy Ruger nic dla tego forum nie zrobili o.O N wielu forach się to sprawdza, więc jeśli ma taką potrzebę to niech i tu robi.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 16:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
takijedengosc pisze:
[...]

Osobiscie w kwestii pomyslow to moja sugestia zeby ograniczyc wielkosc obrazkow i grafik na chacie bo nieraz ktos wchodzi i jak jebnie fote to sie pol godziny scrolluje i rozwala to chat .


Dlatego wyłączyłem sobie opcje odpowiedzialną za możliwość uruchamiania filmów na chacie (gdy odchodziłem od laptopa co chwila coś zaczynało grać, nie dało rady z tym wytrzymać) i chyba zrobię tak też z obrazkami, wtedy czat jest bardzo przejrzysty ale to półśrodek.

Napisać 500 postów, to nie takie hop siup, nawet spamując w temacie kilkoma wyrazami, to jest niełatwe, poza tym typowi spmerzy zwykle dobijają do 200 postów max., a niektórzy po drodze nawet do tych 200 wymiękają.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 16:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 510
Jego filmy, jego zasady. Ale jestem przeciwny ograniczaniu użytkownikom dostępu do forum czy wybranych treści.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO