ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2014, 02:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 kwie 2014, 10:20
Posty: 4
Odpowiednik Zespołu Downa? :

- Zespół Rugera :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 04:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Czytając 2-3 osoby piszące tu dość regularnie zastanawiam się czy to jest dział pod tytułem "Kocham ją…!" ją czy może jednak "Nienawidzę jej!".. tak wam ona nie odpowiada, a tracicie czas na oglądanie jej transmisji, czytanie tematu z nią związanego, dyskutowanie co zrobiła tego dnia, a co następnego i jakie to jest be.. nawet nie chce mi się zastanawiać po co.
Produkując offtopowe posty i nie znając do końca danych spraw, obrażacie ją i inne osoby takie jak np. Bragi, który nie umówił się z nią na żadne spotkanie.. uhh.. szkoda czasu na czytanie tego.



Kurier32 pisze:
Dla mnie, to zabawa, a dla Ciebie napinanie :). Weź jakieś tabletki, usiądź spokojnie i się uśmiechnij.
To pojechałeś.. lece po tabletki, a Ty "baw" się dalej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 04:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
youtellme pisze:
Produkując offtopowe posty i nie znając do końca danych spraw, obrażacie ją i inne osoby takie jak np. Bragi, który nie umówił się z nią na żadne spotkanie.. uhh.. szkoda czasu na czytanie tego.


Głównym punktem, wokół którego obraca się cała ta dyskusja jest właśnie to, że pan Bragi się NIE umówił na spotkanie, gdyby przyjechał, pogadali, poruchali, zostali parą (albo i nie) to prawdopodobnie nikt by im złego słowa nie powiedział, bo tak zachowują się NORMALNI ludzie, kwintesencją komiczności całej tej sytuacji było zachowanie pana przed "spotkaniem" i zachowanie pani po "spotkaniu", które normalne nie było, co dało nam po oczach. A znowu "przedstawianie innych spraw" w wykonaniu Pani Dziwnej i jej piesków sprowadza się do "Ruger jesteś pierdolonym śmieciem, żryj gówno, spierdalaj i umrzyj!", co jest bardzo dalekie od wszelkich zasad konstruktywnej dyskusji promowanych od tysiący lat i jedynie potwierdza, że skoro skończyły im się argumenty i przeszli do inwektyw - wszystko to co, przedstawiłem ja i "hejterzy" Pani Dziwnej jest jak najbardziej zgodne z prawdą. Każdy wnikliwy obserwator, stosując zasadę obiektywizmu dziennikarskiego, mógłby zaobserwować to samo będąc wtedy na jej transmisjach więc jest to jak najbardziej zasadne - mamy prawo do własnych spostrzeżeń dotyczących danej transmitującej, także w dziale "Kocham ją", mamy też prawo dzielić się nimi z osobami, które jeszcze nie miały kontaktu z danym transmitującym a chciałyby sobie wyrobić o nim opinie (bo od tego jest ten dział), jezeli te obserwacje są niewłaściwe - druga strona może dokonać korekty, jeżeli niestety nie posiada żadnych argumentów to musi przełknąć gorzką pigułę na swój temat allbo starać się zmienić swoje zachowanie.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 10:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Ruger44 pisze:
Głównym punktem, wokół którego obraca się cała ta dyskusja jest właśnie to, że pan Bragi się NIE umówił na spotkanie
Głównym punktem, wokół którego obraca się cała ta dyskusja jest właśnie to, że pan Ruger nadal nie ogarnia, że pan Bragi nie ma z tym nic wspólnego.



Ruger44 pisze:
wszystko to co, przedstawiłem ja i "hejterzy" Pani Dziwnej jest jak najbardziej zgodne z prawdą.
Od początku piszesz sporo głupot, o krótkich nogach, zamkniętym obiegu żetonów, opadających piersiach (chwile póżniej pisząc, że ich w ogóle nie ma, ale opadają..), celowych ustawieniach kamerki, jakieś wymieszane informacje z kilku różnych zdarzeń sklejone w jedną "całość" itd..



Ruger44 pisze:
mamy prawo do własnych spostrzeżeń dotyczących danej transmitującej, także w dziale "Kocham ją", mamy też prawo dzielić się nimi z osobami, które jeszcze nie miały kontaktu z danym transmitującym a chciałyby sobie wyrobić o nim opinie (bo od tego jest ten dział)
Te "spostrzeżenia" ograniczają się wyłącznie do nieustannego przedstawiania jej w niepozytywnym świetle, za wszelką cenę.. ktoś kto ma choć trochę oleju w głowie nie będzie wyrabiał sobie opinii o transmitującej na podstawie tego typu postów z forum.



Cały czas zastanawia mnie, co powoduje, że osoby tak bardzo jej nie lubiące spędzają tyle czasu na jej transmisjach.. ktoś tu z pewnością jest dziwny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 11:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Skoro wszystko co mówię jest automatycznie nieprawdą czemu w dniu w którym zgłosiłem zamknięty obieg do administracji nagle "przyjcielska wymiana żetonami przy odwiedzinach między koleżankami" się zakończyła a i stawki żetonowe nagle się zracjonalizowały - tak jak kiedyś dostawała po 4-5 tysięcy zetonów w czasie jednej transmisji (także w nocy, kiedy nie prowadziła transmisji), tak teraz ma problemy z zebraniem nawet kilkuset? Czemu tak bronicie pana Bragiego i jego akcji z hotelem, ale NIKT nie przedstawi PRAWDZIWEJ wersji zdarzeń? Czemu, skoro z akcją z hotelem ponoć nie ma nic wspólnego, jego nick pojawia się w KAŻDYM opisie tej sytuacji, kogokolwiek by nie zapytać? Przedstawiamy ją w negatywnym (BTW: wyrażenie "niepozytywne" w takim kontekście jest błędne) świetle bo nie robi NIC żeby te negatywne wrażenie zmyć, jedynymi osobami które próbują ją bronić są jej wierni psychofani, którzy w każdej nowej akcji widzą wciąż "starą" Dziwną i do których nie docierają żadne argumenty słowne. A ja, co pisałem wielokrotnie, nie śledzę każdej transmisji Dziwnej, wręcz wpadam tam sporadycznie (zwłaszcza od czasu, kiedy Pani Dziwna poluje na osoby z "44" w nicku :-), odkąd stałem się przedmiotem bezpodstawnego hejtu robię to jeszcze rzadziej, żeby nie kusiło mnie wpisywanie jej nowych głupot i faili tutaj (co nie zawsze się udaje)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 13:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 01:54
Posty: 18
youtellme pisze:
Głównym punktem, wokół którego obraca się cała ta dyskusja jest właśnie to, że pan Ruger nadal nie ogarnia, że pan Bragi nie ma z tym nic wspólnego.

jak to nie Pan Bragi? przecież Pani o której mowa sama wskazała sprawcę swoich płaczów hotelowych, zmieniła zdanie? czy pomyliła nicki... :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 18:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Ruger nie ma Cie jeszcze w Newsweek'u albo Wyborczej? Chociaż, z takim kunsztem pisarskim, bardziej sprawdziłbyś się w

powieściach fantasy, gdzie mógłbyś w pełni ponieść się wodzy wyobraźni i fantazji. Tylko może załóż osobny temat: np.

"Rugerowskim spojrzeniem na świat"..?? - Nie zabraniam ci fantazjować, tworzyć nieznanych mi i światu scenariuszy, tylko nie

za bardzo współgra to z rzeczywistością, nie wspominając już o zmyślonych faktach, które nie miały miejsca,a zaistniały tylko w

twoim umyśle- krótko i zwięźle mówiąc : takiego pierdolenia głupot jeszcze w życiu nie doświadczyłam, do tego

stopnia, że czasem wybucham śmiechem czytając kolejne "prawdziwe" odsłony siebie. Innym razem nazbyt przejmę się głupotą,

którą naznaczasz każdy swój post W MOIM TEMACIE, gdzie - co ważne - opini nie urabia się od opinii innych - bo po to masz mózg, by Tworzyć własne w oparciu o wnikliwą obserwację - no ale Ty go nie masz :)


Przełykaj już tą pigułę cepie =)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 18:44 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
Ale co wy się w ogóle napinacie i kłócicie o to, kto ja miał przelecieć lub nie ;)? To przecież trzeciorzędna historia dla większości ludzi, którzy nie obserwują showupa przez 24h/dobę(w odróżnieniu od psychofanów, to pewnie nikt tu nie zna nicków i adresu jakiegoś bloga).

Druga rzecz...to Ci tzw. obrońcy zrobili z niej prostytutkę...bo jeśli jeździ gdzieś po Polsce za jakimś gościem, który jej sypał żetonami, to jak inaczej to nazwać ;)? Pewnie jeszcze w bieliźnie siedziała w tym pokoju i rozkraczona, haha :). A tu taki zonk, okazało się że chłopaczysko, to p*zda w świecie i zrobił sobie jaja :D. Patologia pełną gębą.

P.S - Jakie trzeba mieć przegrane życie, żeby śledzić wypociny żetoniary... Jeśli ktoś się rozbiera, pokazuję twarz i czasami błaga o pieniążki, tzn. że nie wyszło trochę w życiu(bo np. nie inwestowało się w swoje wykształcenie).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 19:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Kurier32 pisze:
Pewnie jeszcze w bieliźnie siedziała w tym pokoju i rozkraczona, haha :)


Z reporterskiego obowiązku podam sprostowanie: majtki wisiały na klamce do pokoju :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 19:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Ruger44 pisze:
Skoro wszystko co mówię jest automatycznie nieprawdą czemu w dniu w którym zgłosiłem zamknięty obieg do administracji nagle "przyjcielska wymiana żetonami przy odwiedzinach między koleżankami" się zakończyła a i stawki żetonowe nagle się zracjonalizowały - tak jak kiedyś dostawała po 4-5 tysięcy zetonów w czasie jednej transmisji (także w nocy, kiedy nie prowadziła transmisji), tak teraz ma problemy z zebraniem nawet kilkuset?
Nic się nie musiało zracjonalizować, bo nigdy regularnie nie dostawała po 4-5 tysięcy żetonów, a już na pewno nie co transmisje.. rzadko zdarzało się, że zebrana suma dochodziła do 5 tysięcy więc znów wypisujesz głupoty..



Ruger44 pisze:
Czemu, skoro z akcją z hotelem ponoć nie ma nic wspólnego, jego nick pojawia się w KAŻDYM opisie tej sytuacji
Jak opisują ludzie tak poinformowani jak Ty, to tak to musi wyglądać.



Ruger44 pisze:
A ja, co pisałem wielokrotnie, nie śledzę każdej transmisji Dziwnej, wręcz wpadam tam sporadycznie
Dziwne jest to, że nadal wpadasz..



Kurier32 pisze:
Ale co wy się w ogóle napinacie i kłócicie o to, kto ja miał przelecieć lub nie ;)? To przecież trzeciorzędna historia dla większości ludzi, którzy nie obserwują showupa przez 24h/dobę(w odróżnieniu od psychofanów, to pewnie nikt tu nie zna nicków i adresu jakiegoś bloga).

Druga rzecz...to Ci tzw. obrońcy zrobili z niej prostytutkę...bo jeśli jeździ gdzieś po Polsce za jakimś gościem, który jej sypał żetonami, to jak inaczej to nazwać ;)? Pewnie jeszcze w bieliźnie siedziała w tym pokoju i rozkraczona, haha :). A tu taki zonk, okazało się że chłopaczysko, to p*zda w świecie i zrobił sobie jaja :D. Patologia pełną gębą.

P.S - Jakie trzeba mieć przegrane życie, żeby śledzić wypociny żetoniary... Jeśli ktoś się rozbiera, pokazuję twarz i czasami błaga o pieniążki, tzn. że nie wyszło trochę w życiu(bo np. nie inwestowało się w swoje wykształcenie).
Przegrane życie to mają raczej ludzie, którzy tak jak Ty poprawiają sobie samopoczucie hejtując/pisząc wiecznie te same brednie na forach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 21:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 11:39
Posty: 5
Piszesz: (bo to ten "Bragi" to ten od randki, tak?) - no własnie ten koment świadczy że piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia i jak wszystkie twoje opinie jest pełen fałszu i pomyłek - może zajmij się czymś innym niż wypisywanie bredni na czyjś temat? Chyba nie masz własnego życia i całą swoją nienawiść do świata skupiasz na ShowUp.tv - uważaj bo taka postawa niesie za sobą obciążenia karmiczne, a to może dać nieoczekiwane skutki - może zacznij wreszcie żyć własnym życiem zamiast karmić się nienawiścią do innych?

_________________
Uważny obserwator


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, 22:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
vivablasfemia pisze:
Arek79 pisze:
Ludzie w co wy się bawicie? Normalna piękna i inteligentna dziewczyna, a wy ja albo gloryfikujecie albo negujecie - gdzie negowanie, jest przejawem skrajnego zakompleksienia. Negowanie atrybutów jej urody świadczy o inklinacji do kompleksu Edypa - osobnik prawdopodobnie w niedalekiej przeszłości podglądał matkę i siostrę i widok pięknego kobiecego ciała wywołuje w nim głębokie wyrzuty sumienia stąd każde piękno traktuje jako przejaw działania szatana. Człowieku ogarnij się, bo osiąganie satysfakcji droga upokarzania innych podobno bardzo trudno się leczy - trzeba stosować elektrowstrząsy lub amputować część mózgu ;D

prawda kto wybrzydza ten nie rucha :)

LEŻĘ :D pozdro dla kolegi ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 13:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 maja 2014, 19:39
Posty: 7
Z tego, co wczoraj zaobserwowałem to MrsStrangerXx przesiada się na chaturbate, aby coś więcej na privach zgarnąć. Szkoda, że na tamtym portalu na głównej dzieje się dużo więcej niż na privach na ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 14:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
I chwała jej za to :-) A na tym chaturbate ma taki sam sposób pokazów czy może jedzie bardziej hardcorowo z tematem?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 21:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
Ale się wkurzyła dziś, właśnie wyszła z transmisji mówiąc ,,sp....lam stąd, jesteście beznadziejni" 8)
Przez trzy godziny, mimo ponad 300, a teraz 400 oglądających praktycznie nikt się nie odzywał, co doprowadziło Joannę do wściekłości.
Trochę szkoda mi jej było ale też nic nie pisałem O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 23:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 maja 2014, 19:39
Posty: 7
Uciekła z ShowUp.tv, pobiegła na ShowUp.tv, później będzie może na chaturbate i tak dalej i tak dalej :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 00:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Nie wiem co z nią nie tak, ale dla mnie ta kobieta jest kompletnie aseksualna. Niby ładna z twarzy, zgrabna i szczupła ale nie przekłada sie to wogóle na erotyke ;) Wiem, że 99% kobiet jest na ShowUp.tv wyłącznie dla hajsu, ale z niej bije jakaś szczególna desperacja, zwłaszcza kiedy sie uśmiecha (co dla mnie wygląda sztucznie - wygląda to jakśmiech przez łzy)

Pamiętam jej pierwsze transmisje, wtedy bym nie pomyslał że będzie sie rozbierać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 02:06 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
Haha, niezłe jaja. Żetoniara się "rozwija". Psychofani nie sypali kasy i uciekła :). A wielokrotnie widziałem, jak płakała o żetony...jednak na bezrobociu nie jest zbyt ciekawie i trzeba zdobywać pieniążki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 10:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
It_was_not_me ---> mam bardzo podobne odczucia, wczoraj miałem otwartą jej transmisję przez 3 h, teraz też na nią patrzę ale w zasadzie dlatego, bo jestem ciekawy jak zakończy się jej dzisiejszy monolog.
Mnie podoba się u niej jedynie twarz, ma coś w sobie, reszta jest bez zarzutu ale na mnie nie działa. A twarz na prawdę ładna, lecz jakoś tak za bardzo poważnie ona do tych transmisji podchodzi, boję się jej wybuchu szału, gdy podchodzi do monitora i widzi, że żetonów nie ma i nikt nic nie gada, jest wtedy zła i twarz przybiera lodowaty wyraz.
Niby się uśmiecha ale jest w tym uśmiechu jakiś element desperacji i strachu, nie umiem tego nazwać ale bije od niej jakiś smutek mimo otoczki zabawy i podrygiwania w tańcu.

Oglądając ją miesza mi się ciekawość z lekkim zażenowaniem i odrobiną współczucia, która znika, gdy pomyślę sobie, że atrakcyjniejsze dziewczyny siedzą teraz na kasie w Biedronce i nie żebrają o żetony.

ps. Czy ona nie jest przypadkiem z Warszawy lub okolic? Bo wczoraj wieczorem jak lunęło u mnie za oknem, to w tym samym momencie usłyszałem, jak i u niej deszcz zaczął tłuc w dach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 11:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Ta desperacja najbardziej daje po oczach, widać że dziewczyna nie ma pracy i że każdy grosz się liczy a godziny na ShowUp.tv przelicza na roboczogodziny, kiedyś przez dłuuugi czas wchodziła i gadała z ludźmi a na żetony miała wyjebane, potem niby robiła show dla zabawy a żetony tylko jako motywacja do kolejnych kroków rozbieranek, teraz nagle zrobiła się to sprawa najwyższej wagi a na obojętność widzów reaguje widoczną agresją. A i też niestety sponsorzy się powykruszali, bo np. 3/4 moich szołupowych znajomych którzy ją odwiedzali wchodziło do niej tylko po to, żeby pogadać, poczytać co ludzie pisza, oderwać się od żetoniar, teraz już nie ma sensu wchodzenie do niej bo tylko kręci dupą i przeklina

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO