ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: MrsStrangerXx
Post: 11 kwie 2014, 19:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
Ja Ją kocham, ale chciałbym wiedzieć, jak Wy ją postrzegacie...?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2014, 19:24 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
jest dobra


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2014, 17:27 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
Czasem ma dobre transmisje a czasem się wkurza i poziom mocno się obniża. Ale przynajmniej ma swój styl więc ogólnie na plus. Na minus to że szybko się nudzi - przynajmniej mnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2014, 19:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Psychicznie chora, a szkoda bo ładna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 maja 2014, 22:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dziewczyna jest taka sobie, wszyscy jej słodzą jaka to ona piękna i inteligentna, ale ja tam widzę tylko małe, bezkształtne, opadające piersi, brak talii, krótkie nóżki a inteligencja... co raz sypie kurwami, skacze z tematu na temat więc trudno ocenić i do tego jest zakręcona jak śrubka w żyroskopie :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 08:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Zyje w swoim swiecie to fakt,ale mi sie podoba :) lubie takie wariatki. No i ma baaardzo niebanalna urode :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 09:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Nieszczęśliwa dziewczyna. Brakuje jej normalnego chłopa w realu i tyle w temacie :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 11:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 kwie 2014, 10:20
Posty: 4
Ruger44 pisze:
Dziewczyna jest taka sobie, wszyscy jej słodzą jaka to ona piękna i inteligentna, ale ja tam widzę tylko małe, bezkształtne, opadające piersi, brak talii, krótkie nóżki a inteligencja... co raz sypie kurwami, skacze z tematu na temat więc trudno ocenić i do tego jest zakręcona jak śrubka w żyroskopie :-)


Małe piersi jedne z kształtniejszych na ShowUp.tv. I daleko im do opadania. Jest zgrabna a o nogach chyba nie trzeba mówić, że nie są krótkie i również jedne z najlepszych na ShowUp.tv.

Obiektywnej ocenie cytowany komentarz daleki, prędzej wychodzą ukryte intencje komentującego.
Ja uznaję to za hejt.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 13:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To nie jest hejt, mam prawo mieć swoje zdanie. Jeżeli jej piersi nie są opadające to ja już nie wiem czyje są, owszem, może w kategoriach 40sto i 50cio latek jej piersi są superkształtne ale porównując ją do innych 20sto latek z syndromem ABC* (magdalenkal, kamasutra696, DiamondStar) niestety jej biust nie wypada olśniewająco, IMHO jest to jeden z gorszych biustów ShowUp.tv u młodych , relatywnie szczupłych lasek (stawiam go gdzieś obok konefki i CuteCalypso no ale wiadomo, one są po ciążach więc nie można wymagać by ich biusty były jędrne i sprężyste). Co do reszty - nie wiem, może jestem uprzedzony do niej i dlatego te jej wszystkie kształty są w moich oczach zaburzone, inaczej na pewno wygląda na fotkach a inaczej w realu. Wiem też, że jak Kamasutra, Wredna Paula albo Diamencik założą jakieś seksowne wdzianko to mam erekcję po kilkunastu sekundach, nawet jak nie ma golizny, wystarczy że pokręcą się trochę i jestem gotów a wczoraj siedziałem u PaniDziwnej przez chyba 2,5 godziny, uparłem się że nie pójdę z jej profilu, nawet jeżeli będzie któraś z moich ulubionych transmitujących, póki maszt nie wstanie, poległem :-( a latała chyba z godzinę bez stanika a przez resztę czasu non stop kręciłą się i wiła zmieniajac a to strój pokojówki, a to seksowne body, a to przezroczystą koszulkę. Fanów jej "osobowości" chyba też zaczyna ubywać w miarę jak odchodzi od pogaduszek i intelektualnych wywodów na czacie a pograza się w alkohol, goliznę i żetoniarstwo bo wczoraj nie widziałem żadnego z tych mądrzejszych i niezdesperowanych. Zresztą fanów jej ciała chyba też nei ma za dużo, skoro od 22 do 1 w nocy, przy celu "co 500 coś z siebie zrzucam" nie była w stanie dojść nawet do 1500 (i musiała najpierw obniżyć próg celowy na 400 a potem rozebrać się mimo nieosiągniętego celu) tylko osoby z jej zaufanego zamkniętego obiegu żetonów dawały więcej niż 10 czy 20, co jak na niedzielę wieczór, przy ogólnym braku większości "silnych" nadających konkurentek (Kama, Couples, Ola, nawet Bliżniaczek było o połowę mniej niż zawsze :-) i szeroko nagłośnionym w temacie transmisji "dzisiaj bedzie noc niespodzianek" można uznać za katastrofę. Wczoraj widziałem w jej oczach po prostu przerażenie gdy przez 20-30 minut czasami nikt nic nie pisał, a jak już pisał to niekonstruktywne "Ale jesteś gorąca OMG" a żetony... gdybym był kobietą i przyszykował 3 komplety seksownych wdzianek i kręcił dupą przez półgodziny nie dostając nawet 10 zet, a potem dał cel "majtki out" i male przebicie ustawione na 400 zet i przez pół godziny czekał aż ktoś W OGÓLE COŚ DA (a i tak ledwo po 10, 20 nie osiągając nawet celu) to bym się wieszał albo rezygnował z ShowUp.tv. Jej profil i sposób nadawania miał sens póki nie pokazywała nawet sutków i zmuszała liczne grono wyznawców do intelektualnej dysputy i ambitniejszych niż fapanie rozrywek, teraz kiedy w widoczny sposób stacza się w kierunku alkoholizmu, golizny i umawiania się na poważne, matrymonialne randki z przypadkowymi faperami z ShowUp.tv (a czego nie robią nawet najbardziej zdesperowane laski!) a potem roztrząsania tych spraw przy włączonej kamerze - liczne grono wyznawców topnieje w zastraszającym tempie...

Z drugiej strony - oceniając osobowość, te wszystkie przekleństwa, banowanie przypadkowych kolesi, alkoholizm, próbowanie udowodnienia swojej wartości erotycznej na siłe etc. na podstawie jedynie ostatnich dni (bo tyle tylko ją "znam") muszę brać poprawkę na to, jak bardzo zrównana do poziomu gówna musi się teraz czuć ta pani - mnie tylko dwa razy laski wystawiły tak, że poszedłem na randkę i dostałem sms "sory, dzisiaj nie da rady" a potem pani się już nie odezwała, wydałem ledwo parę zł na paliwo i kwiatka a mimo to byłem cały tydzień podłamany i czułem się jak najbrzydszy facet na świecie, bo jakaś kobitka widząc mnie stwierdziła "o kura, nie! Nie ma mowy!", obróciła jak stała i poszła wysyłając jedynie sms, to jak musi się czuć kobieta która po paru miesiącach "testowania" wielu facetów i wybrania sobie jednego najbardziej jej pasującego, jedzie kilkaset kilometrów, zamawia na swój koszt hotel, odpierdala się na bóstwo i czeka cierpliwie z przeświadczeniem zblizającego się ruchańska a tu koleś nie tyle odwołuje randkę i przekłada na później, co woli skłamać i naściemniać że umarł niż przyjść i ją przeruchać ewentualnie po prostu chwile pogadać i uciec? Chyba nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, to rzeczywiście musi robić dziurę w mózgu u kobiety

*Absolutny Brak Cycków :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 17:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
też jakimś tam fanem nie jestem. wczoraj jak wpadłem tam to miała coś ponad 2000 żet, a że siedziała długo to chyba u niej norma. cycków i reszty nie ocenie, bo jest zbyt "dynamiczna" żeby się dobrze przypatrzyć ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 01:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 kwie 2014, 23:49
Posty: 2
Bardzo ładna dziewczyna.Miała ciężkie dzieciństwo i to pewnie zostawiło ślad na psychice.Szkoda jej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 08:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
vladimir pisze:
Miała ciężkie dzieciństwo i.....

Dzieciństwo miała lekkie, tylko zabawki ciężkie ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 11:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A czemu "miała cieżkie dzieciństwo", co jej się tam działo takiego złego?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 15:22 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
Przedziwna laska o mentalności księżniczki, która posiada grupę psychofanów(pewnie byliby dumni, gdyby na nich splunęła). Normalnie na jej transmisjach pogadać się nie da, bo zaraz zostaniesz zakrzyczany przez wyznawców i zbanowany przez tą wariatkę :). Uroda przeciętna, wspominany brak cycków i słaby gust, co do bielizny. Ale z jej "wynurzeń" można się pośmiać :). Kolejna, która przegrała życie i dowartościowuje się przy pomocy prawiczków.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 15:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2014, 14:21
Posty: 9
Kurier32 pisze:
Przedziwna laska o mentalności księżniczki, która posiada grupę psychofanów(pewnie byliby dumni, gdyby na nich splunęła). Normalnie na jej transmisjach pogadać się nie da, bo zaraz zostaniesz zakrzyczany przez wyznawców i zbanowany przez tą wariatkę :). Uroda przeciętna, wspominany brak cycków i słaby gust, co do bielizny. Ale z jej "wynurzeń" można się pośmiać :). Kolejna, która przegrała życie i dowartościowuje się przy pomocy prawiczków.


Sądząc po Twojej wypowiedzi a mianowicie że "MrStrangerxx" dowartosciowywuje się za pomocą prawiczków, to Ty jestes jednym z nich, tylko troche bardziej narzekasz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 16:10 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
dziadekmruz pisze:
Sądząc po Twojej wypowiedzi a mianowicie że "MrStrangerxx" dowartosciowywuje się za pomocą prawiczków, to Ty jestes jednym z nich, tylko troche bardziej narzekasz.


Tzn. niby po którym fragmencie mojej wypowiedzi :)? Na jej transmisjach jest akceptowane(tylko i wyłącznie) lizanie dupska, a niektórzy potrafią tak się upokorzyć, żeby zwrócić jej uwagę na siebie, że szok. Wstyd nazywać tych osobników - facetami. Widać psychofani krążą po całej sieci :). Zaraz się dowiem, że to piękna i inteligentna kobieta(haha). Skąd wy się bierzecie? Naprawdę, na żywo, to chyba nigdy nie mieliście kobiety, nie mówiąć o ATRAKCYJNEJ kobiecie :). Pora sobie taką znaleźć w prawdziwym życiu i trochę wyluzować, bo takie napinanie w necie, to naprawdę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 16:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Każda laska zdobywa prędzej czy później psychofanów, ale ci od PaniDziwnej są wyjątkowi - aktualnie lata w samych majtochach i ma ustawiony cel "pipka" (gdyby to było 500 a nie 5000 zet to bym się skusił żeby ją poniżyć, a tak to chyba nawet ona nie wierzy w to, że zdoędzie choćby połowę tej kwoty) a rozjebał mnie komentarz: "znam cie dobrze, nie zrobisz tego nawet za 5000 zet bo masz KLASĘ I SZACUNEK DO SIEBIE I SWOICH FANÓW". To jest kurwa wyższy poziom mentalności i wykręconego psychofńskiego włazidupstwa jeżeli się próbuje lasce w samych stringach wmawiać klasę i styl :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2014, 23:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Ruger44 pisze:
krótkie nóżki
można o kimś kto ma 150cm wzrostu powiedzieć, że jest wysoki i dodać, że ma się prawo do własnego zdania.. fakt


Ruger44 pisze:
osoby z jej zaufanego zamkniętego obiegu żetonów
Nie ośmieszaj się.. jakby u niej był zamknięty obieg żetonów to by miała co występ po 15-20 tys. zet i sztuczny uśmiech na twarzy na koniec każdej transmisji..



Ruger44 pisze:
Jej profil i sposób nadawania miał sens póki nie pokazywała nawet sutków i zmuszała liczne grono wyznawców do intelektualnej dysputy i ambitniejszych niż fapanie rozrywek
Ruger44 pisze:
na podstawie jedynie ostatnich dni (bo tyle tylko ją "znam")
Tylko kilka dni ją "znasz", ale wyżej piszesz, że kiedyś zmuszała swoich fanów do intelektualnej dysputy..



Ruger44 pisze:
Jeżeli jej piersi nie są opadające to ja już nie wiem czyje są
Ruger44 pisze:
porównując ją do innych 20sto latek z syndromem ABC*
Ruger44 pisze:
*Absolutny Brak Cycków :-)
Jej piersi są opadające, ale chwilę później piszesz o ich absolutnym braku.. nie ma ich, ale opadają..



Ruger44 pisze:
nie wiem, może jestem uprzedzony do niej
Może?.... to co wypisujesz na jej temat i sposób w jaki to robisz pokazuje od razu twoje nastawienie .. przesiadujesz godzinami na transmisji u kogoś o kim masz tak negatywne zdanie? ..do tego mieszasz fakty z życia/transmisji tej osoby, a później obsmarowujesz ją na forum (zarejestrowałeś się 2 tygodnie temu na forum i już zdążyłeś wysmażyć ponad 135 postów.. faktycznie nie masz chyba co robić)



Ruger44 pisze:
gdyby to było 500 a nie 5000 zet to bym się skusił żeby ją poniżyć
Poczytaj to co piszesz.. już sam fakt, że poniżanie (cokolwiek to znaczy w tym przypadku) kogoś sprawiłoby tobie przyjemność świadczy o tym, że nie jesteś raczej zdrowy na umyśle..



Ruger44 pisze:
mam prawo mieć swoje zdanie
No to nie masz mi pewnie za złe, że mam swoje na twój temat..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2014, 23:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 11:39
Posty: 5
Ludzie w co wy się bawicie? Normalna piękna i inteligentna dziewczyna, a wy ja albo gloryfikujecie albo negujecie - gdzie negowanie, jest przejawem skrajnego zakompleksienia. Negowanie atrybutów jej urody świadczy o inklinacji do kompleksu Edypa - osobnik prawdopodobnie w niedalekiej przeszłości podglądał matkę i siostrę i widok pięknego kobiecego ciała wywołuje w nim głębokie wyrzuty sumienia stąd każde piękno traktuje jako przejaw działania szatana. Człowieku ogarnij się, bo osiąganie satysfakcji droga upokarzania innych podobno bardzo trudno się leczy - trzeba stosować elektrowstrząsy lub amputować część mózgu ;D

_________________
Uważny obserwator


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2014, 23:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
każdy ma swoje kanony piękna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO