ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2014, 02:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
poraz kolejny czytam pewne posty i zastanawiam się czy was przypadkiem nie pojebało... znów się kłócą chuj wie o co i chuj wie dlaczego.... to forum ma przynosić szczęście i dobre wspomnienia... Ale nie... zawsze znajdzie się grupa osób które muszą walczyć o swoje niezależnie od tego czy mają racje czy nie... JAKIE TO KURWA TYPOWO POLSKIE.... Pozdrawiam wszystkich normalnych z dystansem do pewnych rzeczy... bo niestety pewnej grupy dobrych nawyków nie nauczysz. Jak to mówią : "wieśniak ze wsi wyjedzie, ale wieś z wiesniaka nigdy..."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 15:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Czemu kłócą, normalna dyskusja jest. A że niestety niezbyt przychylna dla reputacji PaniDziwnej to już inna sprawa :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 15:38 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
Jaka pani taka reputacja ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 01:20 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
kspree pisze:
Powodów mam kilka aby tak sądzić, ewidentnie nie spełniona seksualnie, czuć że jej sie bzykać chce na kilometr, a akcja z hotelem była apogeum wszystkiego, w sumie nie wiem po co to zrobiła? chodzi mi o te płacze i żale po nie udanej "randce".
A najlepsze jest to że wyzywała tego typa od najgorszych, kasowała wszelkie kontakty do niego a typ dalej na transmisji jej słodzi i dalej żyją w wielkiej zgodzie hahahahahaahahahaha, czyzby dał nowe nadzieje volium2?:)) o ja yebe.


Kolego, możesz trochę rozjaśnić tą sprawę? Tzn. chcesz powiedzieć, że żetoniara jest tak zdesperowana, że spotyka się z facetami z ShowUp.tv i jeszcze płaci za hotel ;)? O kurde, to byłoby "mistrzowskie" ;). Rozbierać się za kasę, to jedno...ale jeździć za swoim psychofanem po Polsce...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 02:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
ale gdyby się nie rozbierała za kasę i pojechała gdzieś bo sie umowila z gosciem w hotelu a koles ja wystawia- to juz jest ok ?
ot taka zwykla sytuacja z zycia, pomijajac całkiem szolap i zarabianie na nim- no ciekawa jestem Waszej opinii panowie:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 04:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Sytuacja w której to kobieta jedzie kilkaset kilometrów do miasta w którym mieszka koleś, płaci z góry za hotel i kolację i czeka na kolesia NIE jest normalna - laska na poziomie nie tylko oczekuje, że to facet się poświęci i przyjedzie do niej ale też że on za to zapłaci, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi nie romantyczna randka tylko seks. Znałem kobiety, które spławily faceta bo je poprosił po kolacji o dorzucenie dychy czy wręcz monety do rachunku bo nie miał drobnych i laska się obraziła, ale wywalenie kilkuset zł w błoto to już poważny wydatek i obraza dla honoru laski! Nie wspominając o tym, że nienormalne jest to, że koleś w takiej sytuacji daje dupy, pisze jej smsa że umarł (sic!) a potem, po kilku dniach kłótni laska wciąż z nim rozmawia (bo to ten "Bragi" to ten od randki, tak?) i przyjmuje od niego żetony jakby nigdy nic (choć już chyba zapał do spotkań spadł :-) Jeżeli to nie jest desperacja to ja już nie wiem co nią jest!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 05:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
moze chciała zwiedzic nowy kawałek Polski, w sumie ładna pogoda byla;)
przede wszystkim w sytuacji o jakiej piszesz ruger to koles pokazuje poziom. Jak bylo miedzy tymi 2 osobami my mozemy domniemywac.
Najwidoczniej kolels sobie chcial z niej zarty zrobic, ale to znowu kultura i poziom goscia wychodzi, a z drugiej strony- skoro daje zetony to co laska ma sie honorem unosic i nie przyjmowac? no c'mon ;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 07:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Sam nie wiem jak to ocenić - ponoć to nie była akcja typu "znamy się 2 godziny - chodź wpadnij do mnie na seksy!" bo podobno gadali ze sobą kilka miesięcy i ponoć koleś na poziomie... Moze rzeczywiście taki typ prawiczka-gawędziarza co to nie mówi jakby to ruchał w każdej pozycji w każdy otwór a jak przychodzi okazja żeby się wykazać to ręce mu się pocą i panikuje. A co do "wycieczki" - nie chodzi mi o samą stronę finansową (na dobrowolnych darowiznach od psychofanów do tej pory zarobiła znacznie więcej niż te kilkaset złotych na pociąg, hotel, szampana i kolację) ale o honor kobiety - tak jak niepisane odwieczne zasady zabraniają kobiecie robić pierwszy krok (bo jest to oznaka desperacji), tak samo zabraniają poświęcać się dla faceta, gdyż to on powinien przyjechać do miejsca zamieszkania kobiety i powziąć wszelkie środki żeby randka była zabezpieczona finansowo, jedzeniowo i łóżkowo

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 08:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Zgadza się,ale nie zapominajmy,że mamy równouprawnienie :), może gość jej teraz koszty w zetonach zwraca ;p

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 12:03 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ruger44 pisze:
Sam nie wiem jak to ocenić - ponoć to nie była akcja typu "znamy się 2 godziny - chodź wpadnij do mnie na seksy!" bo podobno gadali ze sobą kilka miesięcy i ponoć koleś na poziomie... Moze rzeczywiście taki typ prawiczka-gawędziarza co to nie mówi jakby to ruchał w każdej pozycji w każdy otwór a jak przychodzi okazja żeby się wykazać to ręce mu się pocą i panikuje. A co do "wycieczki" - nie chodzi mi o samą stronę finansową (na dobrowolnych darowiznach od psychofanów do tej pory zarobiła znacznie więcej niż te kilkaset złotych na pociąg, hotel, szampana i kolację) ale o honor kobiety - tak jak niepisane odwieczne zasady zabraniają kobiecie robić pierwszy krok (bo jest to oznaka desperacji), tak samo zabraniają poświęcać się dla faceta, gdyż to on powinien przyjechać do miejsca zamieszkania kobiety i powziąć wszelkie środki żeby randka była zabezpieczona finansowo, jedzeniowo i łóżkowo


Ruger zlituj się, jak długo można ciągnąć temat Pani Dziwnej. Zrobiła co zrobiła, jej bajka, jej zabawki, jej piaskownica :)

W każdym ekosystemie znajdzie się nisza dla osobników dziwnych, nietypowych...kiedyś w praprzeszłości była jedna taka ruda ( nicków już nawet nie pamietam ), następnie "delicja", teraz jest "dziwna"...a po niej pojawi się kolejny specyficzny osobnik. Takie już prawa natury która nie znosi próżni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 12:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
I odwiecznym prawem natury jest istnienie Loży Szyderców - ludzi, którzy obserwują takie dziwne wynalazki z ręką przyklejoną w niesutannym facepalmie komentując i śmiejąc się pod wąsem :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 14:20 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
płotka pisze:
ale gdyby się nie rozbierała za kasę i pojechała gdzieś bo sie umowila z gosciem w hotelu a koles ja wystawia- to juz jest ok ?
ot taka zwykla sytuacja z zycia, pomijajac całkiem szolap i zarabianie na nim- no ciekawa jestem Waszej opinii panowie:)


Nie tylko desperatka, bo jednak tak się poniżać... Inaczej rozjeżdżania po Polsce za seksem nazwać nie można. W normalnych znajomościach, to mężczyzna zabiega, potem przyjeżdża do kobiety, załatwia hotel i się z nią spotyka :). Psychofan pewnie przelał troszkę pieniążków, a ta jak na złamanie karku gdzieś jedzie w ciemno :). Nie wiem, co bardziej komiczne...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 16:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 01:54
Posty: 18
No dała się nabrać poprostu, mówiła że kolega bragi odda jej pieniądze za ta wizyte, a czy oddał to nie wiem bo gowno mnie to obchodzi:)

Internet ma tą siłe że można łatwo konfabulować, jeśli ktos ma do tego dryg to można laske nieźle "ugłaskać".
Pomimo tego że jesteś zwykłym szarym obywatelem, który nie jest inżynierem czy też mistrzem architektury, w internecie możesz nim być od zaraz, możesz udawać Inteligentnego osobnika o IQ 140, pisać same inteligentne myśli wyszukane w wujku google, możesz być miły, szarmancki i wychowany, później przychodzi moment spotkania i lepiej uciekać niż pozwolić aby prawda wyszła na jaw, Bragi właśnie takim mistrzem konfabulacji prawdopodobnie jest:) Tylko nie rozumiem czemu ona nadal z nim konwersuje i daje się wciagać w tą konfabulacje, ale jak ktoś ma nierówno to będzie sobie dawał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 17:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
kspree pisze:
Tylko nie rozumiem czemu ona nadal z nim konwersuje i daje się wciagać w tą konfabulacje


Cóż, nie wiem w jaką chorą grę pogrywa pan Bragi i co sobie myśli o nim PaniDziwna ale jedno jest pewne: kluczową rolę w tej relacji grają ŻETONY! Pan Bragi jest wyjątkowo cennym dla każdej żetoniary nabytkiem, nie daje po 600-1000 zet raz na ruski miesiąc, ale zasila jej konto stałą kwotą regularnie na każdej transmisji, robił to nawet w dzien pamiętnego pocięcia w chuja w hotelu i robi do tej pory. Może dla większości z Was utrata honoru za równowartość 15-20 zł dziennie to zbyt duża cena, ale jak widać dla niektórych wystarczy nawet tak drobna kwota...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 19:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Ruger weź przestań pierdolić, dowiedz się coś więcej, poczytaj jej bloga i wtedy coś napisz...
Sorry Asiu, że założyłem temat


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 19:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
A gdzie jest dostepny jej blog?

I druga sprawa - ile "prawdziwej" prawdy o kimś można się dowiedzieć z tego co on mówi sam o sobie samym??? Gdyby Hitler pisal bloga też pewnie poznalibyśmy go tylko jako niespełnionego malarza o wrażliwej duszy :-) Już wolę opinię wyrabiać sobie na tym, co zaobserwowałem JA i inni ludzie.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 20:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
raczej by sobie nie życzyła, żebym Ci podał, więc nie napiszę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 21:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem: żyję w błędzie mając wyrobioną nieprawidłową opinię o PaniDziwnej jako zetoniarze z problemami emocjonalnymi, a jedynym sposobem żebym poznał prawdę o niej jako Aniele-Bez-Skazy to przeczytać jej bloga, jednocześnie nie podasz mi adresu tego bloga bo PaniDziwna nie życzy sobie, żeby jakieś randomy znały prawdę o niej jako Aniele-Bez-Skazy, która to prawdę dawkuje jedynie garstce psychofanów pozwalając, by tysiące postronnych osób żyło w (ponoć mylnym) przeświadczeniu że jest żetoniarą z problemami emocjonalnymi a jednocześnie z uporem godnym lepszej sprawy zwalcza osoby piszące o niej na różnych forach jako żetoniarze z problemami psychicznymi kreując jednocześnie obraz Anioła-Bez-Skazy. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak śmiesznie to wygląda z punktu widzenia nie-psychofana???

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 21:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
no coments gosciu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 22:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
oj Ruger jakbys ruszył głową to bys tego bloga znalazl, zwlaszcza ze dziewczyna nawet ostatnio miała o tym info na swojej transmisji a trudne to nie jest.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO