ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2014, 11:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
Ruger44 --- i dziewczyna chyba ma tego świadomość albo dociera to do niej, bo desperacja z niej bije straszna, aż przykro patrzeć.
Wczoraj oglądałem ją i potem Kocurka, taki Kocurek leży i nic nie robi, a jednak żetony dostaje, a w ogóle się nie stara o nie, nawet ma głos wyłączony, a tu dziewczyna robi imprezę wieczorną (wczoraj), szykuje się, maluje, robi nastrój i ...kuupa, nic nie dostaje, nawet nikt nic nie pisze. Dziwne to jest w sumie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 11:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
No mam nadzieję, że w końcu do niej coś dotrze i zmieni profil swoich transmisji - zdecyduje się w końcu czy jest inteligentką u której można zobaczyć co najwyżej goły łokieć albo kolano czy może żetoniarą z tych "pupa 20, cipka 30". Najbardziej ją chyba paraliżuje ten brak wypowiedzi na czacie, bo jeszcze brak żetonów można wytłumaczyć, nawet top transmitujące mają lepsze i gorsze dni jeżeli chodzi o żetony ale brak wypowiedzi świadczy o skrajnym braku zainteresowania daną osobą i tym co ma do pokazania/powiedzenia

A ona nie jest z Wawy, ponoć nadaje z zagranicy a mieszka na Śląsku ale szczerze mówiąc niezbyt mnie ten temat interesuje wiec nie sprawdzałem bo nawet jakby mnie zapraszała to bym nie przyjechał :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 12:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Ruger44 pisze:
Ta desperacja najbardziej daje po oczach, widać że dziewczyna nie ma pracy i że każdy grosz się liczy a godziny na ShowUp.tv przelicza na roboczogodziny
Nie wiesz, nie pisz pierdół.



Jednak nienawiść zalewa niektórym ludziom mózg.. wczoraj całkiem nieźle zarobila na drugim portalu.. po powrocie na ShowUp.tv zarobiła jeszcze wiecej bez żadnej desperacji.. ma stałą pracę od dawna, o czym można było kiedyś przeczytać nawet w profilu. Dajcie na luz z hejtem.

BTW: Rozpaliliście ognisko i świętowaliście jak zakończyła wczoraj pierwszą transmisję na ShowUp.tv? ..sick.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 12:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
LoverOfCats pisze:
Ruger44 --- i dziewczyna chyba ma tego świadomość albo dociera to do niej, bo desperacja z niej bije straszna, aż przykro patrzeć.
Wczoraj oglądałem ją i potem Kocurka, taki Kocurek leży i nic nie robi, a jednak żetony dostaje, a w ogóle się nie stara o nie, nawet ma głos wyłączony, a tu dziewczyna robi imprezę wieczorną (wczoraj), szykuje się, maluje, robi nastrój i ...kuupa, nic nie dostaje, nawet nikt nic nie pisze. Dziwne to jest w sumie.

kocurek też ma słabe dni to zależy od tego kto u niej siedzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 12:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
youtellme pisze:
Jednak nienawiść zalewa niektórym ludziom mózg.. wczoraj całkiem nieźle zarobila na drugim portalu.. po powrocie na ShowUp.tv zarobiła jeszcze wiecej bez żadnej desperacji.. ma stałą pracę od dawna, o czym można było kiedyś przeczytać nawet w profilu. Dajcie na luz z hejtem.

BTW: Rozpaliliście ognisko i świętowaliście jak zakończyła wczoraj pierwszą transmisję na ShowUp.tv? ..sick.


Nie piszemy o mitycznym "drugim portalu", piszemy o ShowUp.tv a tutaj przez bite 3 godziny, w okresie największego ruchu, miała bodajże 160 zet. A to, ile sobie w środku nocy przelała z drugiego konta żeby "rozruszać" cel tym bardziej nas nie interesuje. Co do pracy - raczej dziwna ta praca skoro spędza pół dnia na "drugim portalu" a drugie pół na ShowUp.tv... My będziemy świętować jak w końcu sobie stąd pójdzie albo zmieni charakter transmisji na ściśle erotyczny/pogaduszkowy, jedna wygrana bitwa nie oznacza wygranej wojny!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 12:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1167
Siedziałem do 1.30, więc jeśli przyszła ponownie, to po tej godzinie. Na transmisji od +-20.30 do +-23.30 zarobiła max. kilkanaście zł. Nawet nie o żetony tu chodzi tak jak Ruger napisał ale o fakt, że w niedzielny wieczór przy +-400 oglądających była głucha cisza, MrsStrangerXx kilka razy z niedowierzaniem powtarzała coś w stylu ,,szok, k...wa, co z wami się stało, ja p...le" itp.
Być może to nie wina dziewczyny ale marnych oglądających takich jak ja, którzy siedzieli i nawet się nie odezwali dołując w ten sposób pannę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 12:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Jeżeli się na coś wkurwiam, to nie żetony i nie pamiętam bym nadawała zdesperowana. Nie wiem o co chodzi z waszą percepcją, ale przyznam, że jest dość upośledzona. A Ty Ruger to nie za bardzo mnie prześladujesz?, bo zaczynam już trochę się tak czuć - nie wiem co mam z tym zrobić dalej... Mam stałą pracę, po co Ty jakieś fałszywe informacje o mnie podajesz? - To NIE jest normalne. - Wiesz chyba, co przez to mam na myśli, prawda??


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 13:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Trzeba trochę zejść z Twojego tematu, dać Ci czas żeby ochłonąć, przemyśleć sobie pewne sprawy na spokojnie, może ta wczorajsza nieudana transmisja (i pewnie kilka kolejnych) uświadomi Ci że mam rację.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 13:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Ruger44 czy Ty nie masz lepszych rzeczy do roboty? Widzę, że Twoje życie to ShowUp.tv, ...raczej smutne życie.
Po jakiego dzwona wchodzisz na transmisję do kogoś, kto Ci się aż tak nie podoba? -mało jest transmitujących?
Piszesz o jakiejś "wojnie", wypisujesz bzdury - zastanów się chłopie nad sobą...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 14:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
A czemu nie? Co mam innego do roboty? Ktoś mi się podoba to wpadam do niej, zostawiam jej kasy i idę dalej, ktoś mi się nie podoba to wypominam mu co robi źle

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 14:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
co masz innego do roboty? lol jest zajebista pogoda- idziesz pobiegac, na spacer, na rower, jak nie lubisz idziesz na silownie, na basen...nad jezioro, spotykasz sie ze znajomymi.
Masakra jaki z Ciebie nołłajf :D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 14:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 449
płotka pisze:
co masz innego do roboty? lol jest zajebista pogoda- idziesz pobiegac, na spacer, na rower, jak nie lubisz idziesz na silownie, na basen...nad jezioro, spotykasz sie ze znajomymi.
Masakra jaki z Ciebie nołłajf :D


Nie chcesz go wyprowadzić na spacer/rower? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 14:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Wolf pisze:
płotka pisze:
co masz innego do roboty? lol jest zajebista pogoda- idziesz pobiegac, na spacer, na rower, jak nie lubisz idziesz na silownie, na basen...nad jezioro, spotykasz sie ze znajomymi.
Masakra jaki z Ciebie nołłajf :D


Nie chcesz go wyprowadzić na spacer/rower? :D


chętnie go wezme na spacer, tylko poszukam smyczy i obrozy, zastanawiam się tylko czy ze zbuytniej radosci mnie nie obsika :P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 15:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Płotka jeżeli ten tyłeczek z avatara był Twój to nawet zaszczekam albo zamiałcze :-)

A Wy jesteście naprawdę naiwni jeżeli myślicie, że siedzę na ShowUp.tv 24/7 i nic nie robie, tylko wypatruje PaniDziwnej na transmisji albo nowego hejterskiego postu na forum - jak każdy mam pracę, uczę się, chodzę na spacery, rower, kino, piwko z kumplami. A czasami po prostu bezproduktywnie siedze na komputerze i wtedy przychodzą do głowy głupie pomysły :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 16:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Ruger Ty chyba cipy w realu jeszcze nie widziales, wiec postanowiłeś zobaczyć ich milion w necie i stąd ta sraka...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 16:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Tak, dupa z awatara jest moja, wiec szczekaj albo Cie nia zgniote:P
co do Ciebie i Twoich zajec, najpierw napisales "A czemu nie? Co mam innego do roboty?" a potem- nie nie, ja to jestem zarobiony po sygnety i doby mi nie starcza:)
Weź ty sie w koncu okresl kim jestes, czy szejkiem naftowym z dobą o wymiarze 48h , czy sepem co po pracy zmyka na wirtualne dupencje;]

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 17:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
płotka pisze:
Tak, dupa z awatara jest moja, wiec szczekaj albo Cie nia zgniote:P
co do Ciebie i Twoich zajec, najpierw napisales "A czemu nie? Co mam innego do roboty?" a potem- nie nie, ja to jestem zarobiony po sygnety i doby mi nie starcza:)
Weź ty sie w koncu okresl kim jestes, czy szejkiem naftowym z dobą o wymiarze 48h , czy sepem co po pracy zmyka na wirtualne dupencje;]

dokładnie i spółdzielnie na privy zakłada, pajac


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 17:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 449
płotka pisze:
Wolf pisze:
płotka pisze:
co masz innego do roboty? lol jest zajebista pogoda- idziesz pobiegac, na spacer, na rower, jak nie lubisz idziesz na silownie, na basen...nad jezioro, spotykasz sie ze znajomymi.
Masakra jaki z Ciebie nołłajf :D


Nie chcesz go wyprowadzić na spacer/rower? :D


chętnie go wezme na spacer, tylko poszukam smyczy i obrozy, zastanawiam się tylko czy ze zbuytniej radosci mnie nie obsika :P


Uuu..lubisz dominować widzę ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 17:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Wolf pisze:
Uuu..lubisz dominować widzę ;D


tak i jeszcze gagball w pyszczek, zeby nie gryzl :P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 17:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Hau hau hau! :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO