ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2015, 16:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 20:51
Posty: 13
Camwhoring pisze:
Dla mnie super bomba i obenie jedna z naładniejszych dziewczyna na ShowUp.tv (naturlane duże piersi, zgrabna figura i wysoki poziom IQ co daję się zauważyć podczas transmisji u niej) .. jej kocie ruchy utrwalają mnie w przekonaniu że musiała pobierać praktyki w jakimś klubie GoGo (z takim biustem to aż żal się kryć)


CYCKI to ma akurat zrobione, po to sobie robila przerwe. Zreszta widac w starych jej zdjeciach roznice w rozmairze.
:)
w Klubie jak wiadomo tez dorabiala w KRK:d I CHYBA dalej dorabia... ktos ostatnio adres na jej trans podal. Wspolczuje troche lasce teraz bedzie musiala zmienic klub.
ogolnie ladna dziewczyna, szkoda by bylozeby nas zostawila.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 18:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
szlachtasu pisze:
Camwhoring pisze:
CYCKI to ma akurat zrobione, po to sobie robila przerwe. Zreszta widac w starych jej zdjeciach roznice w rozmairze.
:)
w Klubie jak wiadomo tez dorabiala w KRK:d I CHYBA dalej dorabia... ktos ostatnio adres na jej trans podal. Wspolczuje troche lasce teraz bedzie musiala zmienic klub.
ogolnie ladna dziewczyna, szkoda by bylozeby nas zostawila.


O prosze Misiooo zmienil nick hahaha :D zaloz sobie z 50 i podawaj sie teraz za inne osoby hahahahaha... co za typ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 22:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
Manson666 pisze:
szlachtasu pisze:
Camwhoring pisze:
CYCKI to ma akurat zrobione, po to sobie robila przerwe. Zreszta widac w starych jej zdjeciach roznice w rozmairze.
:)
w Klubie jak wiadomo tez dorabiala w KRK:d I CHYBA dalej dorabia... ktos ostatnio adres na jej trans podal. Wspolczuje troche lasce teraz bedzie musiala zmienic klub.
ogolnie ladna dziewczyna, szkoda by bylozeby nas zostawila.


O prosze Misiooo zmienil nick hahaha :D zaloz sobie z 50 i podawaj sie teraz za inne osoby hahahahaha... co za typ :D

chyba jestes na jego punkcie przwrazliwiony?
hahahah
jaki kurwaa misio:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2015, 23:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
widać mustang ,że jesteś z gimbazy i lubisz takie szczeniackie akcje ale ja nie z tych pajace.Wróciłem i was jak ShowUp.tv nie opuszczę bo musze się gdzieś dowartościowywać pustaki.Góral lizodupie i tak nie zaruchasz nie łudz się choć w sumie wystarczy tylko mieć pieniądze.Uważaj bo Ci zgolę kucyka na tym twoim zapomnianym przez świat Beskidzie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ŚMIESZNI JESTEŚCIE:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 17:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sty 2015, 16:54
Posty: 18
jest piekna<3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 17:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
A to zdjecie to jej faktycznie co misioo wyslal ? Musze sie przyjrzec czy taka kanape ma jak transmisje robi jak na tym zdjeciu :D , no jak by to ona faktycznie to twarz no nie czarujmy sie bardzo nie ciekawa . A podobno fotomodelka jest :D alan ty widziales to foto czy jakies inne masz bo piszesz ze piekna to chyba nie mowimy o tej samej :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 18:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
alan się zakochał w masturbującej się pani.Jej sztuczne cycki przysłaniają mu racjonalne myślenie ;D Dostał to samo innych nie wysyłałem ze względu na moją partnerkę co mi grande wczoraj zrobiła o to dzisiaj tez będę miał gnój ,że tu pisze ale sie boję hahaha ;D ;D ;D ;D ;D wszyscy co dostali mogli by chociaż podziękować bo na tym forum mnie wszyscy za ściemniacza uważają ,który nie lubi miss bo mu coś bardzo przykrego zrobiła jak to fałszywa osóbka ale za to piszę prawdę o niej a tego już zakochańcy i frustraci nie potrafią przyjąć do wiadomości ;D ;D ;D milego i wybacz kochanie :D :D :D musiałem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 20:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misio musisz miec ciekawe zycie, prace i byc bardzo szczesliwym czlowiekem no bo tylko tacy ludzie wpierdalaja sie w czyjes zycie bo sa znudzeni swoim, nie rozumiem takich dzieci jak wy ktorzy nie dojzeli do ShowUp.tv to sprawa tylko tej dziewczyny co robi i jej sumienia. Na huj wchodzicie na ShowUp.tv i szukacie sensacji zbawiciele swiata? Nie mozesz zniesc tego ze masz smutne jak pizda zycie? Jak zaszkodzisz jakiejs dziewczynie to twoj maly fiut w jakis sposob urosnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2015, 01:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
bez tej pracy bo nie potrzebuje i trafiłeś w sedno oto ja i moje ciekawe ,radosne i przepełnione wartościowymi osobami życie:)Dojrzały na pewno jestem ale masz racje nie dorosłem do akceptacji robienia szpagatów przed gimbazą za 50zł.Może Ty uważasz to za szczyt dojrzałości akceptując to?hahahaha zaproponuj od razu córce przecież masz tak pozytywne nastawienie do tego hahahahah bardzo dojrzale mój człowieku z łbem na karku ;D ;D ;D Masz racje to jej sprawa co robi ale nie zabraniaj mi tego komentować:)Ja nie chce zbawić świata chcę zbawić wszystkie łajdaczki z ShowUp.tv.A wchodziłem na ShowUp.tv pogadać i jakoś mi się udawało nie widząc przy tym wypiętego dupska jak widać jest to możliwe na ShowUp.tv ;D ;D ;DA więc wyjdz do ludzi zapewne młody chłopczyku i życzę Ci tego żebyś prowadził tak ciekawe życie jak ja a o fujarę zapytaj na ShowUp.tv nie chcę by znowu wuchta łajdaczek z ShowUp.tv mi tu tu odzywała hehe przepraszam kochanie ;) ;) ;) Ale spoko miss odpuszczam podziękuj mojej partnerce i bolekxxx w końcu boluś jest ode mnie z rejonu hehehe a więc śmiało możesz mu się za darmo wypiąć.Nie będzie nowych tematów o Tobie ale pozwólcie mi komentować ShowUp.tv zgodnie z moim sumieniem ,w końcu jesteście niby tacy tolerancyjni akceptując ten proceder.Forum jest od tego żeby konfrontować różne poglądy a nie tylko klaskać jak klakier.Żeby nie wyjść na mohera mówię tylko ,że też kiedyś to akceptowałem ale teraz uważam rozbieranie się przed kam za moralny upadek a widzów za pustaków i właśnie do tego musiałem dojrzeć statywkraty a Ty wystaw swoja mamę na transmisje mały chujku ;D ;D ;D ;D ;D ZADOWOLONA kochanie widzisz jak ładnie jak na swój sposób przeprosiłem wszystkich pustaczków hihihi ;) masz mi ładnego posta z podziękowaniami tutaj napisać !!!!!!!!!! hahaha WSTYDZIOCH HAHAHAHAH


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 06:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misiooo pochwal sie swoim ciekawym zycie jest tak ciekawe ze potrafiles wstac o 5 by sie zarejestrowac wiec jakie zycie ma osoba ktora pierwsze co robi po wstaniu to odpala kompa i wszystko kreci sie wkolo ShowUp.tv. Skoro dla ciebie rozbieranie sie przed kam jest moralnym upadkiem i chcesz tym "lajdaczkom" to uswiadomic dlaczego nie wybierzesz sie do klubu go go i nie zaczniesz od tych bardziej zgorszonych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 14:30 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahah kto mówił ,że ja wstałem o tej 5 rano prowadzę tak ciekawe życie ,że moim mottem jest "szkoda czasu na sen" hahah więc mnie tym rozjebałeś teraz hahahah najlepiej się spytaj miss, wtedy Cię zgasi moim ciekawym życiem ,tylko się nie wieszaj smutasie ;D ;D właśnie zaczynam od miss ona tańczyła już w całej Polsce w go go jej myche w gazetach ,klubach i na ShowUp.tv spokojnie widziała już spora cześć naszego narodu więc masz rację zaczynam od tych najgorszych i na pewno nigdy nie pójdę do klubu go go tak nisko nie upadłem !!!!!! I wiem ,że nic już na to nie poradzę u tych najbardziej zgorszonych che się tylko z nich troszkę pośmiać i powiedzieć swoje.Zgadnij od którego roku życia miss pracowała w go go hahaha od 16tego dzięki jej zacnemu sponsorowi ,którego w dupę kopnęła jak się dorobiła na własnym dupsku zapytaj jej najlepiej hahaha więc powiedz mi gdzie mogę znalezć taką bardziej zgorszona KUREWKĘ to się uwezmę na nią ;D ;D ;D Na razie nie widzę gorszej i bardziej fałszywej łajdaczki na ShowUp.tv ale może taką dla mnie znajdziesz ;D ;D pamiętaj ona tylko gra panią ę i ą co może mieć w głowie człowiek który był prostytutka lub jeszcze jest hahah więć czekam na te bardziej zgorszone u mnie w klubach go go takich nie ma miss przoduje w skali Polski!!!! Miłego DZIONKA zaślepiony lowelasku ;D ;D ;D UŚMIECHU :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 17:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
aha i co Ty robiłeś o 6.30 rano pisząc tego posta pewnie wstałeś zobaczyłeś jakie masz nudne ,suche życie i wolałeś się dowartościować pisząc bzdury ;D ;D ;D Lepiej załatw sobie 300zł i idz na miss wyruchać ją a nie topisz łzy nieszcęscia na jakimś forum hahaha za darmo Ci tak czy tak nie da więc nie masz co jej bronić smutasie jak chcesz mogę ubarwić trochę twoje nudne życie trochę żal mi Ciebie ;D Nie chcesz posprzątać mi w domu czy w ogrodzie jak tak się nudzisz w swoim marnym życiu ;D ;D MIŁEGO ;D ;D i trochę wiary w lepsze mniej nudne jutro chłopcze :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 20:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
5:04 pi bip pi bip misio wstawaj spoznisz sie do swojej wymazonej pracy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 22:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
AHHHH spózniłem się już nie mam po co żyć jak kogoś nie zhejtuje przed kawą hehehe KURWA KURWAAAAA SPÓZNIŁEM SIĘ IDE SIĘ POCHLASTAĆ ;D ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 12:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misiooo ty poszedl bys sie pochlastac dopiero jak by zniknelo forum i ShowUp.tv no bo tylko dlatego masz jakies zajecie trolu :D jestes brzydki i huj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 14:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Jestem strasznie brzydki to fakt ale mam ładną partnerkę za to.Takiej suni nie znajdziecie na ShowUp.tv i mówię to z pełną odpowiedzialnością, a więc możecie tylko zazdrościć.Co Ty byś zrobił jakby nie było ShowUp.tv hahaha już nigdy byś cyca nie zobaczył na oczy i dopiero byś szukał innych rozwiązań na spuszczenie z krzyża np.ruchałbyś koty na śmietniku ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 14:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
dobra jak sie juz pochwaliles wedzarnia to pochwal sie jeszcze swoja partnerka, maila znasz

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 14:25 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
płotka jak Ty mi wyślesz swoje foto ok nie chcę żebyś miała pózniej haka na mnie i po złości upubliczniała foto mojej partnerki a tak będę miał zabezpieczenie jak dostane twoje.Zobaczysz ,że takiej rakiety z takim ciałem i śliczną buzką nie ma na ShowUp.tv .Dostaniesz w pakiecie razem ze mną przy np. wędzarni żebyś nie mówiła ,że znowu wygoglowałem coś haha i zgaszę panią tak jak z tą wędzarnią. MIŁEGO dzionka spadam nad swój basen dużooo bezcennego UŚMIECHU:)czekam na foto płotka i zastanów się nad uśmiechem daje już za niego 2000 żet.SMILE :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 15:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Misio zaluj ze nie widzisz mojego wielkiego usmiechu,zimno troche jest to sobie torby tylko nie odmroz misio, ja po prostu chce zobaczyc ten 8 cud swiata, zebym znow poczula się zagięta przez Ciebie, bedziesz miał za to +0.5cm do dlugosci penisa:>

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 15:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
hahah ty i sunia i powiedz mi jeszcze ze razem z toba hobistycznie hejtujecie na forum :D misio ponosi cie wyobraznia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO