ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Miss_Stripper
Post: 11 lut 2015, 16:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Dla mnie super bomba i obenie jedna z naładniejszych dziewczyna na ShowUp.tv (naturlane duże piersi, zgrabna figura i wysoki poziom IQ co daję się zauważyć podczas transmisji u niej) .. jej kocie ruchy utrwalają mnie w przekonaniu że musiała pobierać praktyki w jakimś klubie GoGo (z takim biustem to aż żal się kryć)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lut 2015, 20:00 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2014, 00:14
Posty: 19
Uwierz mi, że nie trzeba tańczyć w klubie, żeby się tak ruszać :) Dziękuję ... ::) ;) ;) Buziaki serdeczne :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 11:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
Przecudowna jest :) CIalko rewelka!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 13:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Bardzo ją lubię, świetna laska i bardzo ładna. Jedna z najładniejszych dziewczyn ana ShowUp.tv które pokazują twarz na ogóle.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lut 2015, 19:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
wszystkowiedzacy pisze:
uwierz nam Miss ze trzeba tańczyć w klubie nocnym żeby umieć kręcić tak profesjonalnie dupą przed widownia sama robiłaś to od najmłodszych lat.Ciało ma super jednak zrobiła sobie przerwę na operacje piersi a wszystkim wkręca że nature ma hahah porównajcie sobie jej zdjęcia jeszcze ze sierpnia września 2014 hahaha i gdzie Ty widzisz ziomek IQ tutaj na pewno przejawia się to pokazywaniem jak się masturbuje hahahahah ona ma podejście do klienta bo od najmłodszych lat zarabiała ciałem to nie IQ to wyrachowana suka po prostu wie jak was podejść żeby wydoić z was jak najwięcej uczyła się tego od najmłodszych lat nie dajcie się nabrać ze inteligentna jest hahahah





Hahaha :D Widze ze wszedzie cie pelno kolego ;D ;D ;D ;D chyba czas na konsultację lekarską C:-) C:-) >:D serce boli oj boli >:D >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 02:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
A ten znowu swoje haha... Co za koles :D Czym Cie tak zranila ? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 03:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
wszystkowiedzacy pisze:
heheh a Ty znowu swoje puste hasła dzięki za odpowiedz bardzo inteligentna widać muszę same kropki pisać żeby się do twojego poziomu dostosować hehehe a Ty dalej swoje więc możemy tak w nieskończoność heheheh ale mi się nie chcę co za pajac hahahah czym Cię tak uwiodła?pewnie tym jak dotykałeś jej naturalnych piersi co ? ale brawo za odwagę ,że odpisałeś szkoda tylko ,że puste hasła jak miss i twoja głowa :) nara waflu:)




Ale beka ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ty w ogóle wiesz co to IQ ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 03:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
wszystkowiedzacy pisze:
jak patrze na Ciebie to nie wiem do czego Ty w ogóle wykorzystujesz wszystkie te zwoje mózgowe jak tylko oddychasz i marasz za pieniądze sztuczne cycki hehe pewnie reszta pracuje przy waleniu konika na trans u miss hehehe wiec beka z Ciebie bo nie udowodniłeś nie odpowiadając mi na pytanie ,że masz ujemne IQ tzw wsteczne upodabniasz się juz do małpy taki masz tok ewolucyjny i pewnie latasz po lampach z czerwona kredka miedzy nogami na prv u miss i klepiesz się po klacie hahahah mój Ty gorylu hehehe



:o ?
Widze,ze masz niesamowita zdolnosc tworzenia w myslach ciekawych obrazow ;D ;D ;D
Nudno sie juz robi, trzymaj sie i powodzenia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 09:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Póki co wszystkowiedzacy to co napisałeś można nazwać jedynie stekiem bzdur ;) zero poparcia w argumentach a szczekasz i szczekasz. Jeśli jest tak jak to opisujesz to przekaż to w wiarygodny sposób bo pisać to sobie może każdy i wszystko ;) Dla mnie jak na razie pokazałeś swoją frustracje, którą potwierdzasz w najezdzaniu na Miss_Stripper. Po czym znowu po moim poscie to zrobisz :)
Ból dupska jak nic :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 14:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
TO JA WSZYSTKOWIEDZACY CIEKAWE JAKIE MAM DOWODY PRZEDSTAWIC HAHAH RACHUNEK Z BURDELU ;D ;D ;D CO ZA PAJAC HEHE MOGLEŚ POCZYTAĆ WCZEŚNIEJSZE POSTY I NIE WIEM JAK MAM PISAĆ WIARYGODNIEJ MOŻE OWIJAĆ W BAWEŁNE MAŁO CO KONKRETNYMI ZDANIAMI JAK TY CO HAHAHAH NIE MAM BÓLU DUPY I NIGDY NIE MIAŁEM BO SIE NIE WYPINAM CZARNUCHA JAK TY WIEC PEWNIE O TYM PISZESZ BO ZNASZ TEN BÓL FRUSTRACIE A WIEC ZERO PAPARCIA W ARGUMENTACH ZE TAK NIE JEST POSITIVE WIEC WYCHODZI NA TO ŻE SAM SZCZEKASZ TERAZ HAHAHAH KOLEJNY CHETNY NA ŁATWĄ SZPARĘ MISS JAK NIC NIEZLE CIĘ PODESZŁA JAK LATASZ JAK KOGUCIK HAHAHA MILEGO BÓLU DUPSKA FRUSTRACIE


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 15:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A Ty z "grupy trzymającej CAPSA"? Trzeba było jeszcze czcionkę extra large.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 16:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahah wiedziałem ,że tylko taki argument znajdziesz typowe dla pustaka hehe zrobiłem to specjalnie CIEKAWE CO WAS BOLI PUSTAKI W TYM CAPSIE HEHEH MACIE JAKIŚ KOMPLEKS MNIEJSZOSCI HAHAHA SPOWODOWANY DEFEKTAMI W PSYCHICE? CZY OJCIEC KAZAŁ CI BAWIĆ JEGO DUŻĄ LITERKA I i MASZ OBRAZĘ DO WSZYSTKIEGO CO DUŻE? ja mam ponad 2 metry wzrostu nie muszę się wyróżniać z tłumu frustracie hahahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D A TYM BARDZIEJ WŚRÓD TAKICH PUSTAKÓW JAK TY MOJA BRONIA SĄ ARGUMENTY NIE CZCIONKA TOBIE RADZE ZMIENIĆ KOLOR CZCIONKI MOŻE CI TO COŚ DA HAHAHAHAHHAHAH


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 16:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
zyj dalej w ułudzie swojej zajebistości, widać inaczej nie potrafisz ;) Twój problem polega na tym, że nie przyjmujesz innego punktu widzenia niż swój własny ;) więc wyjdz z własnej dupy :) A to co Ciebie razi kogoś już nie musi ;) A Twoje wyzwiska dalej świadczą o frustracji jaką w sobie masz :) I szkoda dalszej dyskusji z Tobą bo sam hejt wylewasz. może jak się dowartosciujesz to ci minie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 18:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
żyje nadal w chmurze swojej zajebistości bo na każdym kroku mi to ludzie powtarzają wiec jakoś nei moge się z tego wyrwać chyba że zaszyje się w domu i bede spędzał całe dni na tym forum hahahah to nie jest problem człowieku tylko tzw człowiek o własnym zdaniu przykro że go nie masz cioto heheh przyjąć mogę przyjąć ale na pewno nie akceptować jeżeli chodzi o sprawy elementarne kumasz?nie ma jednego poglądu na swiat ale nie odbvieraj mi tego że moge się z kimś niezgodzić bo mam inne zdanie i dlaczego niby miałbym mu odpuścić wiedząc że wg mnie robi zle nie jestem ciotą jak Ty wybacz nie mogłbym sb spojrzeć w oczy pózniej ze akceptuje punkt widzenia np kurwy mordercy itd. Szkoda mi Ciebie że tak szybko wszystko akceptujesz.Nie musze wychodzic z własej dupy bo wiem e moj pogląd na swiat uważam za słuszny więc nie chce sie skazić życiowymi ciotami. Mam kolege który chetnię by Cię wyruchał w usta to jego punkt widzenia a Ty masz problem bo nie przyjmujesz innego punktu widzenia niż swój własny hahahah i nie chcesz się oddać pomyśl teraz nad tym co napisałeś hahahah żal mi Ciebie wiec mnie to razi a Ciebie juz to nie musi wiec prosze daj mu sie wyruchac w usta widzisz jakie bzdury piszesz parę słów i twoje motta życiowe zostały obalone hahahah co za pustak aha i te wyzwiska sa objawem frustracji nie nazywanie rzeczy po imieniu heheheh zmien cos dowartościowuj sie ziom bo będziessz życiową ciotą heheh i sory za niby hejt ale jak czytam takie puste morały to musze nazwać wszystko takim jakim jest MILEGO:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 20:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
misiooo pisze:
MOJA BRONIA SĄ ARGUMENTY



chujowe masz te argumenty, odstaw fete i zacznij pisac z sensem.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 22:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo pisze:
hahah wiedziałem ,że tylko taki argument znajdziesz typowe dla pustaka hehe zrobiłem to specjalnie CIEKAWE CO WAS BOLI PUSTAKI W TYM CAPSIE HEHEH MACIE JAKIŚ KOMPLEKS MNIEJSZOSCI HAHAHA SPOWODOWANY DEFEKTAMI W PSYCHICE? CZY OJCIEC KAZAŁ CI BAWIĆ JEGO DUŻĄ LITERKA I i MASZ OBRAZĘ DO WSZYSTKIEGO CO DUŻE? ja mam ponad 2 metry wzrostu nie muszę się wyróżniać z tłumu frustracie hahahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D A TYM BARDZIEJ WŚRÓD TAKICH PUSTAKÓW JAK TY MOJA BRONIA SĄ ARGUMENTY NIE CZCIONKA TOBIE RADZE ZMIENIĆ KOLOR CZCIONKI MOŻE CI TO COŚ DA HAHAHAHAHHAHAH



Synek, Ty to musisz być wykapany tata, bo że Ty pochodzisz z normalnego wytrysku to nie uwierzę. Tylko przy następnym poście nie zapomnij o tej "broni" i przytocz trochę tych argumentów. Plus bądź tak miły w swojej zajebistości i nie zapomnij o słowniku ortograficznym i znakach interpunkcyjnych.

PS > Nie wiem co bierzesz ale zmień lekarza lub dilera, powinno na jakiś czas pomóc.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 23:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
SYNKU JESTEM W BUDYNKU NA INNYM LEVELU DALEKO WYZEJ !!!!!!!!!!!!!!OD TWORU CO NAWET Z ZADNEGO SPUSTU NIE POCHODZI TWOJ OCIEC SIE ZRZYGAL JAK MIAL LIZAC ZAROPIALA PIECZARE MAMY I TAK POWSTALES WIEC TEZ MUSISZ BYC WYKAPANY TATA ;D ;D ;D A TERAZ WEZ SOBIE WSZYSTKIE BLEDY BRAKI ZNAKOW INTERPUNKCYJNYCH I CAPSA WSADZ DO PUSTEJ MOZGOWNICY W KTOREJ NADAL SIEDZA WYMIOCINY TWOJEGO OJCA I ODOR ZAROPIALEJ PIZY I SIE UDLAW SWOJA PUSTA PYCHA NA JAKIS CZAS POMOZE POZNIEJ JUZ LEKARZ ALBO DILER POZOSTAJE ZEBY POGODZIC SIE Z PRZYTLACZAJACYM FATUM NARCYZA PUSTAKA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 05:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo pisze:
SYNKU JESTEM W BUDYNKU NA INNYM LEVELU DALEKO WYZEJ !!!!!!!!!!!!!!OD TWORU CO NAWET Z ZADNEGO SPUSTU NIE POCHODZI TWOJ OCIEC SIE ZRZYGAL JAK MIAL LIZAC ZAROPIALA PIECZARE MAMY I TAK POWSTALES WIEC TEZ MUSISZ BYC WYKAPANY TATA ;D ;D ;D A TERAZ WEZ SOBIE WSZYSTKIE BLEDY BRAKI ZNAKOW INTERPUNKCYJNYCH I CAPSA WSADZ DO PUSTEJ MOZGOWNICY W KTOREJ NADAL SIEDZA WYMIOCINY TWOJEGO OJCA I ODOR ZAROPIALEJ PIZY I SIE UDLAW SWOJA PUSTA PYCHA NA JAKIS CZAS POMOZE POZNIEJ JUZ LEKARZ ALBO DILER POZOSTAJE ZEBY POGODZIC SIE Z PRZYTLACZAJACYM FATUM NARCYZA PUSTAKA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



Masz rację synek, Twojego levelu to nie mam najmniejszych szans osiągnąć.

PS> Nie liczę, że zrozumiesz co napisałem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:01 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
ja zawsze mam rację już się o tym przekonałeś i dzięki za wyrozumiałość miłosierny ojcze:)miłego:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 14:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lut 2015, 13:52
Posty: 8
misiooo pisze:
ja zawsze mam rację już się o tym przekonałeś i dzięki za wyrozumiałość miłosierny ojcze:)miłego:)


Misio polecam Ci
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO