ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2015, 21:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Misio to dla Ciebie :D

„Jestem takim ważnym Indorem, że nie mogę pozwolić, aby ktoś postępował zgodnie ze swoją naturą, jeżeli mi się to nie podoba. Jestem takim ważnym Indorem, że jeśli ktokolwiek powiedział albo postąpił inaczej, niż się spodziewałem – ukarzę go swoją obrazą. O tak, niech dostrzeże, jak ważna jest moja obraza, niech spadnie ona na niego jako kara za jego zachowanie. Przecież jestem ważnym, BARDZO WAŻNYM Indorem!

Uśmiechu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 22:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
misiek zawsze od dziecka marzył o wędzarni.
Mam nadzieje ze pomogłam xD

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 16:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
bo ja lubię wędzić tam takie marne istotki jak łajdaczki z ShowUp.tv. Wkładam je do pieca i wtedy moją czas przemyśleć swoje kurewskie zachowanie. Jak to nie pomaga to podpalam drewno i zaczynam je wędzić jeszcze żadna nie wyszła z pieca cała zapłakana i uświadomiona ,że prowadziła do tej pory złe życie bez żadnych zasad i ,że straciła szacunek do samej siebie.Rozumiesz PanieOwieczek teraz to jest mój fetysz nawracanie poprzez wędzarnie moralnie zszarganych kurewek :) :) I jestem tak ważnym indorem ,że chcę powiedzieć swoje zdanie wali mnie to czy kogoś obrażę bo to moje zdanie i uważam ,że postępuje dobrze wg własnych zasad ,które są etyczne nie takie jak wasze.Róbcie co chcecie ale nie kneblujcie innym ludziom ust bo nie każdy musi się zgadzać z kurwieniem się i może otwarcie wypowiedzieć się na temat waszego upadku moralnego.A wy na prawdę reagujecie agresywnie bo to typowa reakcja obronna polegająca na nie dopuszczając do siebie rzeczywistych faktów ,które was bolą więc chowacie się za przykrywką waszej tolerancji i mojej nietolerancji haha powtarzam jeszcze raz róbcie co chcecie wali mnie to ale nie sądzcie ,że możecie nie być ocenieni przez innych bo to śmieszne .Dobro powinno być rozliczane a co dopiero zło moi kochani zli ludzie!!!Powodzenia w postępowaniu ze swoją kurewską naturą jednak powiem Ci jedno nikt taki się nie rodzi po prostu w pewnym momencie życia idzie na łatwiznę i wyrzuca z siebie wszystkie dobre wartości ,które w nim siedzą bo tak mu jest łatwiej żyć bo jest wtedy obojętny na to,że postępuje złe i utrzymuje fałszywą wartość własnej osoby!!!Nikogo nie chce karać ani obrażać chce wam pokazać ,że takie życie wg mnie jest do bani i tyle :)UŚMIECHU WSZYSTKIM NAWET JAK JU DAWNO WYRZUCI WSZYSTKIE BEZCENNE WARTOŚCI MORALNE Z SIEBIE:):):):):):)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 06:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Oj misiooo, uciekasz od tematu :) Co prawda pogodziłem się już z Twoja tachyfrenią ( to silniejsze od Ciebie i nic na to nie poradzisz i musisz z tym żyć ) ale roli wędzarni w życiu mężczyzny nadal nie potrafię ogarnąć.

Ale spokojnie, może kiedyś ogarnę :) Mam czas, cierpliwy jestem. Także, kiedy nastąpi kiedyś tam ten wielki moment szampana na śniadanie, z dziewicą przy basenie i z wędzarnią w tle to może nastąpi nowy etap zrozumienia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 12:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Tez myślałem ze to miss ale chyba raczej tylko podobieństwo :( to nie ona :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 13:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Czyli jest szansa ! :D zajebiscie! :D ale pieprzyki maja tez inne łaski wiec nie wiadomo. Moja siostra tez ma pieprzyk miedzy piersiami i była rownież haha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 13:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
zreszta miss miała wiekszy biust, elegancję i klasę oraz zachowanie i trochę inna figurę - ładniejsza. Ta może ma pieprzyk ale to nie świadczy o tym nic konkretnego. Ja bym się cieszył gdyby wróciła ale jakoś tego nie widzę :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 14:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Byłeś jej stałym bywalcem ? No to nic tylko się cieszyć :) miejmy nadzieje :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 14:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
No no jaki fan :D No nic moze jeszcze wpadnie to zobaczymy. Nie powiem brakuje jej ;]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 17:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 12:27
Posty: 223
Niestety Panowie to nie ona :( Wczoraj byłem na privie i dokładnie się jej przyjrzałem to niestety nie Miss :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 cze 2015, 17:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 12:27
Posty: 223
To się możesz przejechać. Już tu paru takich było co pisali o innych i się okazywało, że wpadali ;) Mówię co wiem, byłem na privie i mogę poświadczyć, że to nie Miss.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 20:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ktos sie orientuje dlaczego jej nie ma ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 22:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Z tego co mówiła na ostatniej czy przedostatniej trans to poinformowała ze kończy z tym portalem bo już nie chcialo jej się siedzieć i dużo fajnych osób poodchodzilo. Ja chce ja spowrotem ! ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 09:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Który raz już odchodzi? 2-3? :D Dużo fajnych osób poodchodziło, ale żetony nadal płyną. Może złotówki już jej nie podniecają i teraz będzie się wyginać za ojro :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 11:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Z tego co było wiadomo to pierwszy. Zreszta żadna laska nie musi tu siedzieć na stałe i może odejść kiedy tylko chce wiec nie wiem o co kaman. A może i zarabia ojro i bardzo dobrze ... Chociaż prawda jest taka ze odkąd odeszła ona i inne fajne dziewczyny (fajne-dosłownie we wszystkim) to nie ma na co popatrzeć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 17:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
zgadzam sie coraz mniej sensownych transmitujących jest na ShowUp.tv :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lip 2015, 01:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
w ogóle nei ma sensownych tam ludzi maestro a już na pewno nie wśród transmitujących ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 wrz 2015, 22:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 gru 2013, 00:39
Posty: 122
Z przykrością stwierdzam, że M_S już nigdy nie wróci... Życie. Najlepszego Miss! Powodzenia w życiu!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 16:33 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sie 2015, 11:43
Posty: 24
wybrala inna droge kariery


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 21:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 wrz 2015, 10:28
Posty: 24
szkoda,niejedna moglaby jej pzoazdroscic takiego cialka,pewnie jeszcze wroci


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO