ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2015, 03:54 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
płotka a co wstydzisz się swojego wyglądu?a taka pewna jesteś w swoich postach i swoich pięknych ząbków czyżby nieśmiałość Cie dopadła hehe wątpię więc dawaj pyska ;Dnie odmrożę sb przy tym jajek ale wiem ,że się o mnie martwisz ;DA więc buzka za buzke i znowu Cie zagnę ósmym cudem świata. Już pisałem nie chce przedłużać nawet o pol centymetra bo wg mnie to już kalectwo i młoda by się przestraszyła bo i tak mam problemy żeby wcisnąć wiec nie dzięki zrób to dla młodej ;D Statyw NIE! ona tylko czasami ze mną tu siedzi ale ogólnie jest przeciw bo mówi mi żebym już się nie zajmował ścierwem szkoda czasu na to.I nie hejtujemy tylko wyrażamy swoją opinie Ty to nazywaj jak chcesz ;D Tak ogólnie napisałem o niej jako o suni bo jestem tak zepsuty jak Ty i chce ją wystawić na ShowUp.tv a więc reklama się przyda ;D ;D ;D Może nawet zniżę się do poziomy Ali i będę występował razem z nią.Co Ty na to?marna osóbko która robiła by erotyczne pokazy z cała rodziną nawet jeśli jest to stryj czy córka ;D ;D ;D Po tym co napisałem dostane już całościowego bana na te forum na szczęście jeszcze troszkę popisze bo jej nie ma hihi Miłego i przy tym dużoooo niepowtarzalnego UŚMIECHU :) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 08:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Napisalam ci wyraźnie, ze wedzarnia nie zrobi la na mnie wrażenia,wiec o jakim ponownym zagięciu piszesz?
Poza tym nie muszę nikomu udowadniać czy jestem ladna czy brzydka,nie obnosze się ze swoim wyglądem po forum i nie trabie,jak ty to czynisz,uśmiechu misiek:-)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 11:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Nie trąbisz o wyglądzie bo się go wstydzisz dziwne ,że ostatnio tak namiętnie pisałaś o swoich ząbkach i cudownym uśmiechu czyżby to nie było o wyglądzie ::) O ponownym zagięciu piszę bo robię to na każdym kroku ale Ty przez lata swojego marnego życia wytworzyłaś w sobie mechanizm obronny i negujesz i nie dopuszczasz do swojej myśli każdej twojej porażki.Ty nie musisz mi udowadniać jak wyglądasz bo i tak się nie zakocham więc wyluzuj ślicznotko :) po prostu chciałaś zdjęcie młodej a ja chcę Ci je użyczyć - oczywiście nic za darmo jeśli chodzi o Ciebie a więc foto za foto.Ja jestem strasznym brzydalem i się tego nie wstydzę ale czy to od razu jest obnoszenie się ze swoim wygładem po prostu stwierdzam fakt to Ty raczej się obnosisz się swoim wyglądem i udowadnianiem każdemu na siłę jakie to Ty masz piękne ząbki.A więc kto tu się obnosi hihi Miłego dzionka i dużooo niepowtarzalnego UŚMIECHU:):):)))))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 11:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ale sie dojebałes:) wspomniałam o tym tylko 1 raz;)
Ty wogole rozumiesz slowa, ktore uzywasz?:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
tylko raz a więc nie pisz ,że nie trąbisz o swoim wyglądzie bo to nieautentyczne.Na czacie tez mi raz pisałaś jak niby wyglądasz i jaką masz masę hihihi więc to już drugi raz a to już zabiega o obnoszenie się z wyglądem :)Pewnie jakbym poszukał i popytał to takie sytuacje zdarzały się nie raz ale nie chce mi się :) Nie rozumiem słów które używam po prostu strzelam sobie ze słownika tak na chybił-trafił paluszkiem a one same układają się w zdania.Ale będą to cytowały moje trole tak samo jak Ty tylko fragmentarycznie i nie zrozumieją mojej ironii ważne żeby mnie zdyskredytować ,postawić w niekorzystnym świetle i ocenić jako idiotę:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 13:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
nie no najpiękniejsza na świecie jest moja kruszynka :-* Ale bym Cię brał płotka najfajniejsza sunio na tym forum ;D ;D ;D SMILE :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 14:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misio ale ty kurwa brzydki jestes :D:D nawet na studniowce byles sam :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 22:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 gru 2013, 00:39
Posty: 122
Hmm... Gdzie jest Miss Stripper?!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 kwie 2015, 19:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 gru 2013, 00:39
Posty: 122
I jeszcze raz. Gdzie zniknęła moja ulubienica z ShowUp.tv?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 kwie 2015, 20:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Miss Stripper pewnie ma was już dosyć ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 kwie 2015, 21:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Chyba ją widziałem ostatnio chodź możliwe że mi się przewidzialo


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 kwie 2015, 21:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Albo przestaniesz spamować albo do admina zaraz idzie info o Twoich spamerskich postach i chuja z żetonów będziesz miał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 00:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Jestem strasznym brzydalem to fakt ale byś się pochlastał z jaką rakieta byłem na studniówce.Niestety taka łajdaczka jak wszystkie na ShowUp.tv dostała po gaciach w kiblu i tyle ze znajomości.Jaki ja młody i głupi byłem żeby dawać takim kurewką kutasa do buzi:(Miss pewnie wyrzuty sumienia ruszyły i sobie dorabia przed mniejszą publicznością gdzieś w klubie albo burdelu.Lukki nie wiem do kogo była ta gadka do mnie?Jeśli tak to chyba nie wiesz z kim gadasz na ShowUp.tv hahaha bana na żet i ShowUp.tv możesz dostać co najwyżej Ty bo w stosunku do mojej osoby to brzmi jak zupełnie niezrozumiały neologizm POWODZENIA w takim razie hahahahah


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 16:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Nie, to było do użytkownika aaaa17. Ciebie misioo bym nie tykał :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 16:54 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
Albo przestaniesz spamować albo do admina zaraz idzie info o Twoich spamerskich postach i chuja z żetonów będziesz miał.


Haha, koleś od 2 miesięcy spamuje dla 200żetonów/20 zł, nie ma to jak polski dobrobyt xD. Już widzę jak będzie molestował laski na czacie ogólnym - "mam 100 żetonów, co za to dostane" ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 04:07 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
i dobrze robisz lukkki straszny brzydal ze mnie nie warto nawet się mnie tykać grozi skażeniem więc rozsądny wybór jak najdalej ode mnie O0 czego ludzie nie zrobią dla 20 zł nie lepiej się wypiąć na ShowUp.tv i włożyć sobie butelkę w dupę aaaa17 mało masz przykładów na łatwy zarobek na ShowUp.tv a spamu się chwytasz ;D nie masz kamerki to Ci wyśle i chętnie pośmieje się z Ciebie razem z innymi przynajmniej będziesz kimś w społeczności ShowUp.tv a tak na razie jesteś nic nieznaczącym spamerem przyjmij chociaż bardziej ambitną postawę i bądz wrzodem na dupie i kwasem dla każdej kurewki na świecie widzisz już masz jakiś cel w życiu a tak jesteś byle co byle gówno :) :) :) :) :) UŚMIECHU :) :) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 18:43 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
a ja widze że cie misiooo cholernei boli łatwa kasa z showupa :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 14:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
strasznie mnie boli ale nie z zazdrości bo ogólnie wali mnie to mogę z dnia na dzień stać się biedakiem bo mi one nie dają szczęścia mam inne powody by się radować.Boli mnie to ,że można tak nisko upaść dla marnych 50 czy 200 zł za pokaz ponieważ to wbija w zatrute szpilki w mój gatunek ,który tak dzielnie reprezentuje i wystawia na pośmiewisko każdego człowieka.W większości przypadków mnie to boli ale jak widzę takie zepsute łajdaczki to czasami chwyta mnie zamiast żalu uczucie zażenowania albo dopada mnie śmiech ,którego nie mogę powstrzymać bo nie będę się cały czas zamartwiał ,że ktoś hańbi nasz gatunek upadając tak nisko moralnie.A więc żal mi dupę ściska maja tyle pieniążków z kurwienia się na kamerach ,że nawet jednego domu z tego nie postawia ani wędzarni hehehehe miłego idę odetkać moja ściśniętą dupę ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 20:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ja rozumiem, że mężczyzna zgodnie z starym powiedzeniem powinien " zbudować dom, spłodzić syna, zasadzić dąb"...ale kurwa o co chodzi z tą wędzarnią? Fetysz jakiś czy co? Co chwila tylko wędzarnia, wędzarnia, wędzarnia...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO