ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2015, 09:37 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2015, 13:12
Posty: 61
p_facet pisze:
ktokolwiek pisze:
Ja najbardziej lubię jak laska robi show na ogólnym za darmo, a strasznie mnie wkurza kiedy trzeba po to wbijać na privy.


od tego są cele na ogólnym fajnie być sępem co.. cel osiągnięty = pokaz na ogóle

a na prv można wbić w każdym momencie nie dziwie się dziewczynom które mają dość sępów ja nie będę sponsorował pokazy sępom na ogóle więc wbijam na prv!



WIELKI UKLON W TWOJA STRONE ZA TE ODPOWIEDZ. POZDROWIENIA OD WSZYSTKICH ZARABIAJACYCH DZIEWCZYN :***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Jedna rzecz zniecheca mnie zawsze: wulgarny jezyk. piekna kobieta, ktora przeklina bezpowodu, co drugie slowo wtykajac Curva, uzywa epitetow typu *ebany, *ierdolony-niezaleznie czy akurat wyraza sie o delikfencie pozytywnie czy negatywnie. natomiast juz zupelnie nie rozumiem gdy ten jezyk jest... pisany. rozumiem, ze w chwilach "uniesienia" lepeij rzucic soczystym Curva niz monitorem ale gdy piszesz nie jest to juz tylko brzydki nawyk a swiadoma decyzja. ku czemu ma sluzyc? naprawde drogie Panie nie jestesmy przez to bardziej "cool"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki oraz dup chytrzejszych jak ładniejszych. Denerwujące są avatary na których widać jedno, a na kamerce co innego. Rzucanie kurwami mi nie przeszkadza pod warunkiem, że robią to podczas zabawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:28 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2015, 13:12
Posty: 61
ale jakas kulture zachowac trzeba... i te papierochy na trans. mnie to brzydzi :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Ciebie brzydzi inni może to lubią. O jakiej kulturze mówisz? Laski tu oddają mocz, robią kupę, upijają się, ćpają i cholera wie co jeszcze, a wy chcecie robić z tego porządny portal:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:40 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2015, 13:12
Posty: 61
nie nie o to mi chodzi :).. Jesli ktos ma takie fetysze to jak najbardziej, tylko chodzi mi o to ze jak ja patrze na kobiete ktora klnie itp na ogolnym to dla mnie nie jest kulturalna, ale kazdy ma swoje zdanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
WIELKI UKLON W TWOJA STRONE ZA TE ODPOWIEDZ. POZDROWIENIA OD WSZYSTKICH ZARABIAJACYCH DZIEWCZYN :***


NIE ma zadnego problemu. Siedzę na ShowUp.tv rozumiem specyfikę portalu i rozmawiam z dziewczynami. I jak jest cel to pokaże któraś coś dlużej czy więcej - to jest fajne że widać że jest elastyczna i to za dużo ale super ze nie jest taka sztywna i tym pokazuje ze sie bawi i zaskarbia sb przy tym widzów ale ja pier.. wszyscy chcieliby żeby laska na ogóle na dzień dobry weszła i świeciła goliżna to po co te cele i privy by były ??? Nie komentuje tego dla mnie też to świetna zabawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 11:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Iska91 pisze:
nie nie o to mi chodzi :).. Jesli ktos ma takie fetysze to jak najbardziej, tylko chodzi mi o to ze jak ja patrze na kobiete ktora klnie itp na ogolnym to dla mnie nie jest kulturalna, ale kazdy ma swoje zdanie.

Mam podobne zdanie co do klnięcia jak szewc. Przyzwyczaiłem się już do klimatu jaki panuje na ShowUp.tv. Wszechobecna patologia nie raz daje o sobie znać. Nie próbuję niczego zmieniać ani nikogo nawracać. Niech się dzieje co chce, a ja będę reagował na to uśmiechem na twarzy:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 12:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Iska91 pisze:
ale jakas kulture zachowac trzeba... i te papierochy na trans. mnie to brzydzi :D

A jak patrzę się na Twój tyłek, zamiast słuchać co mówisz/piszesz, to jestem kulturalny, czy nie jestem? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 13:00 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2015, 13:12
Posty: 61
jestes, bo nie obrazasz, nie klniesz itp. ;**


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 13:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Jesteś kobieta marzenie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 18:36 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 263
Ja bym do tego wszystkiego jeszcze dodał kwestie czysto techniczną. Na części transmisji jest tak straszna jakość wideo i dźwięku, że mimo najszczerszych chęci, po prostu nie da rady wytrzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 19:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Mimo wszystko wolę apetyczną Radę Fapaczy przez R ze słabą kamerką, niż niejedną panią z HD.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 19:53 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
Zniechęca mnie przy parach, jeśli gość jest totalnym burakiem i się niepotrzebnie odzywa :) ...zwłaszcza jeśli prosi ludzi o żetony. Zresztą, same panienki żebrzące o żetony też na ogół nie są fajne - chociaż tutaj zależy, jak to robią - można się upominać z klasą.

Poza tym zniechęca mnie discopolo, a pozytywnie zaskakuje dobry rock (jak "Sweet Home Alabama" ;))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 20:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Przykładem takiej parki może być GabTim. Laska idealna, ale koleś za każdym razem działał na nerwy niepotrzebną gadką. Do tego podczas seksu złe ustawienie kamery i oglądasz dupę typa przez większość czasu :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 20:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Takti pisze:
Jedna rzecz zniecheca mnie zawsze: wulgarny jezyk. piekna kobieta, ktora przeklina bezpowodu, co drugie slowo wtykajac Curva, uzywa epitetow typu *ebany, *ierdolony-niezaleznie czy akurat wyraza sie o delikfencie pozytywnie czy negatywnie. natomiast juz zupelnie nie rozumiem gdy ten jezyk jest... pisany. rozumiem, ze w chwilach "uniesienia" lepeij rzucic soczystym Curva niz monitorem ale gdy piszesz nie jest to juz tylko brzydki nawyk a swiadoma decyzja. ku czemu ma sluzyc? naprawde drogie Panie nie jestesmy przez to bardziej "cool"


Takti, to trochę takie czepialstwo.
Nawet językoznawcy przeklinają. Owszem, rzucanie wulgaryzmami na lewo i prawo to trochę przesada, ale od czasu do czasu zamaszysta, siarczysta "kurwa" nikomu nie zaszkodzi.
Problemem może też być, jeśli o języku mówimy, zbyt duża ilość zapożyczeń z angielskiego, jakieś dziwolągi (np. obczajać, wykon). Staje się to coraz bardziej powszechne i akceptowalne, ale moim zdaniem, nic dobrego nie wnosi.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 20:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Nie każdemu pasuje przeklinanie. Np. w ustach Piczuni brzmi swojsko i nie razi mnie, w ustach Takti soczyste ,,kurwa" brzmiałoby zacnie, a w ustach Kocurka272... nie, w jej ustach, to tylko mój korniszon powinien wybrzmiewać Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 20:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
LoverOfCats pisze:
Nie każdemu pasuje przeklinanie. Np. w ustach Piczuni brzmi swojsko i nie razi mnie, w ustach Takti soczyste ,,kurwa" brzmiałoby zacnie, a w ustach Kocurka272... nie, w jej ustach, to tylko mój korniszon powinien wybrzmiewać Obrazek


z Twoim koliberkiem to może być jeno cichy trel a nie wybrzmiewanie

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 21:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Koniec z tanimi privami u kota, więcej Ci nie pokażę mojej pytki za grosze Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2015, 06:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
LoverOfCats pisze:
Koniec z tanimi privami u kota, więcej Ci nie pokażę mojej pytki za grosze Obrazek


tak w temacie: tanie privy mnie wkurzają, niosą ze sobą szantaż, to nie są normalne tanie privy, zawsze się za nimi coś kryje jak widać na przykładzie wyżej.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO