ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 20:32 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 00:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 cze 2015, 20:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 maja 2015, 16:54
Posty: 23
Jeśli jest juz taki temat to z góry przepraszam. Co was zachęca w transmisjach dziewczyn, a co najbardziej zniechęca? mnie osobiście strasznie wkurza gdy dziewczyna siedzi, nie odzywa się i dziwi się że nie ma chętnych.Za to uwielbiam gdy laska ma coś do powiedzenia (ciekawego) do tego dodatkiem jest oczywiscie fajne ciało. A was co najbardziej kręci lub wkurza? Sa jakies wasze ulubienice lub dziewczyny których nie cierpicie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 22:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Uwielbiam Chains i Taktowną za umiejętność prowadzenia mądrych rozmów na różne tematy. To kobiety o naprawdę wysokim poziomie intelektualnym.

Naprawdę zadziwia obecność takich dwóch niezwykłych pod każdym względem kobiet, ciekawych, o bogatej osobowości, które aż zapierają oddech z wrażenia, wśród tego ścieku intelektualno-moralnego, jaki szerokim strumieniem wypływa ze ShowUp.tv :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 11:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 184
Ja najbardziej lubię jak laska robi show na ogólnym za darmo, a strasznie mnie wkurza kiedy trzeba po to wbijać na privy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 12:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
ktokolwiek pisze:
Ja najbardziej lubię jak laska robi show na ogólnym za darmo, a strasznie mnie wkurza kiedy trzeba po to wbijać na privy.


od tego są cele na ogólnym fajnie być sępem co.. cel osiągnięty = pokaz na ogóle

a na prv można wbić w każdym momencie nie dziwie się dziewczynom które mają dość sępów ja nie będę sponsorował pokazy sępom na ogóle więc wbijam na prv!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 17:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Sęp, to wyższy stopień wtajemniczenia.
Prawdziwy showupowy sęp zobaczy więcej za darmoszkę, niż świeżak za żetony.
Sęp, to brzmi dumnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 17:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Teraz zaczęło się lato. Na ulicach codziennie widać kobiety niewiele bardziej ubrane od tych ze showupa. A jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 19:04 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2015, 18:58
Posty: 33
Najbardziej mnie poraża poziom kamerek transmitujących + słaby internet i klatkowanie , fajans że ledwo je widać , a chcą zarabiać mln , posiedzą parę dni i się zniechęcają , ale mam to w dupie i tak z tego nie korzystam , ale nie ukrywam że lubie popisać na transmisjach u niektórych dziewcząt BTW od ilu żetonów można pisać????


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
No i ShowUp.tv wypowiedziało wojnę sępom. A jeszcze dopiero co się chwaliłem sępictwem. Ale lipa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Zachęca mnie interakcja, a odrzuca laska która ma na wszystko wyjebane i nic jej się nie chce. Tylko siedzi i czeka aż ktoś zaprosi ją na priv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
LoverOfCats pisze:
No i ShowUp.tv wypowiedziało wojnę sępom. A jeszcze dopiero co się chwaliłem sępictwem. Ale lipa.

Czemu lipa a co jesteś niezarejestrowany ?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Zarejestrowany.
Nie zawsze jednak chcę być widoczny, że przebywam na transmisji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2015, 18:58
Posty: 33
LoverOfCats pisze:
Zarejestrowany.
Nie zawsze jednak chcę być widoczny, że przebywam na transmisji.



OMG nigga , to załóż sobie drugie konto i heja banana C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Nie będzie wyjścia, trzeba tak zrobić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 21:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Niezalogowanym nie mogły zrobić nic. A jak będziesz siedział zalogowany nawet na innym nicku to przy małej ilości widzów i ciszy na czacie z nudów będą banowały :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 21:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 maja 2015, 16:54
Posty: 23
nie ma się co dziwić dziewczynom że banują jak ciągle słyszą "pokaż pokaż pokaż" i to właśnie od tych sępów którzy nawet się nie pofatygują o durne 10 żetonów, a przecież to nie jest aż tak wygórowana kwota. Ja tam zawsze jak pokaz mi się podoba dorzucam chociaż to 10 żetonów wiadomo zdarza się że konto puste ale to zupełnie co innego niż stałe sępienie na darmochę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 21:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Zwykle jestem banowany za niepisanie, nieodzywanie się, nie zdarzył mi się ban, czy out z transmisji podczas pisania, jedynie pewna doniczka mnie wywala za cichy chód po ulicy ale to wyjątek.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 22:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 maja 2015, 16:54
Posty: 23
Pewna doniczka i każdy wie o kogo chodzi haha. Nie no ale powiedzmy sobie szczerze panny które banuja za byle co sa po prostu zadufane w sobie bo spoko rozumiem gdy ktos je obraża ale jeśli ktoś próbuje coś pisać/mowić nie powinno być karane bo z tego co zauwazylem to dziewczyny raczej chca zebysmy cos pisali bo po prostu nie raz sie nudzą czekając az ktoś coś rzuci albo zabierze je na priv a tak po prostu szybciej im czas leci


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 22:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 14:36
Posty: 23
A mnie najbardziej denerwują zaniedbane kamerki gdzie miniatura sugeruje że masz doczynienia z ostrym sexem a wchodzisz na transmisje a tam jakieś niepościelone łóżko i przez 5 minut nic się nie dzieje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 22:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
LoverOfCats pisze:
Zwykle jestem banowany za niepisanie, nieodzywanie się, nie zdarzył mi się ban, czy out z transmisji podczas pisania, jedynie pewna doniczka mnie wywala za cichy chód po ulicy ale to wyjątek.


Ale to może być ciekawe. Taki milczący "prawie-stalk". Zakładasz kolejne konto, kop w niebyt bo nie piszesz, wracasz, ponowny kop....i tak aż się komuś znudzi. Chyba założę jakieś specjalne konto na takie okazje :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 09:33 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2015, 13:12
Posty: 61
montenegro pisze:
Jeśli jest juz taki temat to z góry przepraszam. Co was zachęca w transmisjach dziewczyn, a co najbardziej zniechęca? mnie osobiście strasznie wkurza gdy dziewczyna siedzi, nie odzywa się i dziwi się że nie ma chętnych.Za to uwielbiam gdy laska ma coś do powiedzenia (ciekawego) do tego dodatkiem jest oczywiscie fajne ciało. A was co najbardziej kręci lub wkurza? Sa jakies wasze ulubienice lub dziewczyny których nie cierpicie?



Dobre pytanie! Pozwole sobie odpowiedziec co mnie zacheca i zniecheca w MEZCZYZNACH przebywajacych na transmisjach.
Ci co towarzysza mi kazdego dnia na transmisjach sa naprawde wspaniali. Jestescie "podzieleni", kazdy potrzebuje czegos innego :)
Jedni tylko mnie sluchaja, inni patrza, kolejni rozmawiaja, a jeszcze inni chodza na priv. To mnie zacheca.
A co zniechca? Moze nie zniecheca, rece opadaja jacy debile czasami sie trafia, bo jak to inaczej nazwac?
Przychodzi "chlopczyk" bo mezczyzna zachowac sie potrafi), i na dzien dobry (za darmo oczywiscie) ZADA pokazania CIPY, a jak mu jej niepokarzesz, na dodatek ignorujesz go, to Cie wyzywa i pokazuje co on to nie potrafi :D ZAL.
I nastepna sprawa. Priv-y
TARGOWANIE SIE??? Mam swoje stawki, za 5 min, bez glosu i twarzy, a niektorzy ze maja gdzie indziej za 50zet, albo w ogole za 20 zet, ale jak mi pasuje to dadza mi 80 zet... ;D Nie wspomne juz o privkach tych duzo, duzo drozszych...
KOBIETA KTORA SIE CENI NIE JEST TANIA I ZNA SWOJA WARTOSC, przynajmniej jak slono zaplacicie to dobrze wiecie ze dziewczyna KASZANY na priv wam nie zrobi.

WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA PANOW, KTORZY ROZUMIEJA ShowUp.tv I UMIEJA SIE ZACHOWAC, MALO TEGO DOPIESZCZAC KOBIETY ;**

[color=#400000]DEBILI NIE SIEJA - SAMI SIE RODZA[/color]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Przemo.88, znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO