ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2015, 03:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Nie był to ban za reklamę serka monte tylko pewnie za to że nie było jej w tym czasie przed kamerą ^-^
Regulamin ShowUp.tv Pkt 25 Transmisje w których nie widać transmitującego będą zakańczane a transmitujący blokowany.
Ale co ja tam mogę wiedzieć jak ja tylko hejtuje ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 03:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 14:38
Posty: 12
Cichy_Bob pisze:
Nie był to ban za reklamę serka monte tylko pewnie za to że nie było jej w tym czasie przed kamerą ^-^
Regulamin ShowUp.tv Pkt 25 Transmisje w których nie widać transmitującego będą zakańczane a transmitujący blokowany.
Ale co ja tam mogę wiedzieć jak ja tylko hejtuje ^-^



Dokładnie, ale ona ciągle żyje w tej nieświadomości, że nie można wpierdalać produktów sygnowanych komercyjną marką, będąc na ShowUp.tv;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 21:47 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Miałem już nie pisać w temacie, ale laska(tak nazywasz inne Panie modelki)cytując mnie, w jakimś sensie wywołała
mnie do tablicy :D
"Co do misia:żart żart był fajny,nie powiecie że nie"możesz przytoczyć te zachwyty nad swoim żarcikiem. Spróbuj
kiedyś najeść się przed trans :) jak będziesz ustawiać cel np"palcówka", a od moda nie dostałaś bana bo pewnie spał
albo olał twój pokaz,za to my chętnie oglądaliśmy Twoje "popisy" :(
"Co do naśmiewania się..to mocno naciągnięte określenie"no teraz pokazałaś :D spróbuj przeczytać ten temat
jeszcze raz ale powoli ze zrozumieniem,może znajdziesz przykłady swojego zachowania wobec innych Pań modelek.
Oglądający zawsze coś chcą, bo taka jest uroda tego erotycznego portalu portalu,a cenniki bardzo ułatwiają Panią
modelką pokazy :)
Twoje wchodzenie do innych Pań namawianie swoich wielbicieli do określonego zachowania i wywyższanie
wobec innych modelek rzeczywiście kwalifikuje Cię jako burdel..ale nie koniecznie mamę(to też żarcik,
żeby zaraz nie było)
Ogólne zadowolenie wszystkich Pań, które odwiedziłaś jest powszechnie znane i udokumentowane ilaści banów
jakie dostałaś :D
"Co do mis stycznia.."poszukujemy; i tu zacytuję Ci forumowicza z długim stażem na ShowUp.tv"taką która według ciebie swoimi
swoimi transmisjami pokazała coś więcej w porównaniu z innymi nadającymi"a przecież Ty laska tych warunków
z oczywisty względów nie spełniasz :)
Jeżeli chodzi o cytat z mojego postu i niezrozumienia jego treści, to proszę przeczytaj go jeszcze raz, albo dwa
i może uda Ci się uchwycić sens,a jak nie to pisz na PW to pomogę :D
Rzeczywiście jesteś tu tylko tydzień a wzbudzasz tyle kontrowersji, że Panie z długim stażem i niejednokrotnie dużo
atrakcyjniejsze, nie osiągnęły tego co Ty.
Nie wiem dla ilu osób ShowUp.tv jest drugim życiem,ale wiem że nadawanie 12 h non stop, też nie najlepiej wpływa na zdrowie,
polecam "pobawienie się niewirtualnie przy jakimś sporcie" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 22:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Kurde jak to sie ciężko czyta. Rób odstępy jakieś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2015, 11:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 sty 2015, 12:28
Posty: 21
Dokładnie, ale między wyrazami, a nie tylko odstępy od normy :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO