ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2015, 07:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
tomcio_paluszek pisze:
Byłeem znowu u tej pięknej i sympatyczneh dziewczyny. Nie zawiodłem się ponownie, a cel o którym piszecie był wykonany od razu:p


Ale Ściemniacz ^-^ Jak sama mówiła że 10minut później wróciła i niby wykonała cel to jak od razu ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 08:03 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Czupakabra pisze:
godzine czekałem, nie pierdol ;)

PS. Bob Studentka mówi, że rozjebał ją Twój post z nie dawaniem ani złotówki ;p

Nie tylko Ty czekałeś,czekali żetonodawcy i duża cześć gawiedzi ShowUp.tv


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 08:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Mówiła coś że sporo osób ją zgłosiło za TEN cel ^-^ Tak się chłopaki napalili, rzucali złotem a tu dupa wyszła ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 08:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Co to jest godzina czekania przy tak pięknej kobiecie?:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 08:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Po 5 sekundach stwierdziłeś że jest piękna? ^-^ Ja byłem u niej w nocy z 2h-3h i powiem Ci że atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Nie mówię że ma pusto w głowie ale naśmiewanie się z innych nadających lasek jest słabe. Pan o nicku LoverOfCats może coś o tym powiedzieć gdyż był trochę jej wspólnikiem przy kręceniu beki z Pań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 09:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ależ ja u niej siedziałem już kilka dni. Jest piękna, inteligentna, można z nią poruszyć każdy temat. Po prostu cudo:P Najlepszą obroną jest śmiech, co miała zrobić skoro jechały bezpodstawnie po niej:P

Studentko jeśli czytasz forum odezwij się proszę i pociśnij kolegów:>

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 13:40 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Heh dobre :-*
Byłem proszony Żeby się powstrzymać z komentarzami o tej panience(bo jej zachowanie
w żadnym wypadku nie kwalifikuje do miana Pani modeli)ale po Jej próbach wpłynięcia na
wolne i niezależne wybory miss ShowUp.tv na naszym forum, nie mogę pozostać obojętny.
Po pokazie z przed dwóch dni gdzie zamiast celu który sama ustawiła(palcówka),
było, jedzenie kapusty z ryżem i drapanie się pluszową zabawką po podbrzuszu,
przyszedł czas na kolejny pokaz.Tym razem panienka skupiła się na chamskim komentowaniu
innych Pań modelek,ocenianiu ich i kpin z ich cen i jakości pokazów. Wywyższająca się
panienka, z wysokości parapetu okna toalety publicznej,zachęcała swoich wielbicieli do odwiedzin
innych okienek i komentowania.To co robi na swojej trans, i jak się zachowuje to Jej sprawa ,
ale napuszczanie na inne panie swoje towarzystwo, to nawet tu nie przystoi.
Heh..i taka se panienka zamarzyła zostać mss.

Ps.Prawie każda żetoniara na ShowUp.tv ma swojego endriu751


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 14:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
będą cycki, będzie Miss


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 15:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No w końcu dobrze mówisz Czupa xd

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 18:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Gustuję w młodziutkich i fajniutkich, ale co mogę o niej powiedzieć... Ma drogie te swoje występy... Cele typu taniec w bieliźnie:) Może się rozkręci... czekam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 20:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Cichy_Bob pisze:
Po 5 sekundach stwierdziłeś że jest piękna? ^-^ Ja byłem u niej w nocy z 2h-3h i powiem Ci że atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Nie mówię że ma pusto w głowie ale naśmiewanie się z innych nadających lasek jest słabe. Pan o nicku LoverOfCats może coś o tym powiedzieć gdyż był trochę jej wspólnikiem przy kręceniu beki z Pań.


Zależy co się komu podoba, dla mnie za chuda, przeciętna dziewczyna, nic rewelacyjnego, ładna, normalna.
Nie zamierzałem kręcić żadnej beki, miałem ochotę wchodzić do innych, to wchodziłem, dawałem kilka skromnych żetonów, bo mnie szczerze szkoda tych dziewczyn, co starają się bardzo i nic nie dostają, a taka studentka się nie stara, robi sobie jaja i żetony dostaje.
Po przemyśleniu - macie pewnie rację, choć w sumie ona sama namawiała żeby dawać innym żetony, naganiała im publikę, więc nie wiem co w tym złego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 20:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
No ale sam widziałeś jak było w przypadku Żaby/Żabki sory nie wiem jaki nick dokładnie miała. Studentka poprosiła żeby ktoś jej dał żet. Jak żet poleciały to zaczęła brechtać z tego że za 4zł laska robi to co robi a później jeszcze się dziwi że wyłapuje bana. Komentarz do całej sytuacji Żabki po tym jak prosiłeś o odblokowanie Studentki mówił wszystko.
"Nie lubię pustych lasek"
Do rana było kilka takich lasek do których wchodziła z niby dobrymi zamiarami. Jeśli jej pomysł na prowadzenie trans to naśmiewanie się z innych to nie wróżę jej niczego dobrego. Może chciała pokazać wszystkim na trans w taki sposób że jest fajna? Polecam jej zatem wejść do bardziej ostrych lasek ^-^ Wtedy się pośmiejemy ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 20:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Masz rację, dlatego zaraz po tym, gdy Żaba wyznała "Nie lubię pustych lasek", wycofałem się pisząc, że ,,ok, nie mieszam się".
Z CzarnąCzarnulą czy jak jej tam wyszło już lepiej, nawet potem trochę pisała na transmisji studentki. Ale ogólnie fakt, nie mając złych zamiarów trochę się wciągnąłem w tę grę. Siedziałem tylko do 6.30, więc nie wiem, co się potem działo.
Generalnie na prawdę szkoda mi tych dziewczyn, które się starają, wyznaczają niskopłatne cele i realizują je rzetelnie, a zarabiają bardzo mało lub nic. Nigdy bym się z nich nie naśmiewał.
Życie generalnie jest niesprawiedliwe - jedne robią wygibasy za darmo, a inna w tym czasie udaje doniczkę i zarabia leżąc i pachnąc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 21:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
U Pjurki dziś długo nie posiedziala,ale za to z innych toczyła beke.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 15:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 14:38
Posty: 12
Studiuje Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 15:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Fajnie, ale po co to pisać publicznie?-.- No chyba, że pani jest sama tak nieogarnięta jak podaje to.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 15:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
tomcio_paluszek pisze:
Fajnie, ale po co to pisać publicznie?-.- No chyba, że pani jest sama tak nieogarnięta jak podaje to.

Nie udawaj ;) Pewnie sam się tym interesujesz:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 17:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
To nie chodzi o to nawet czy ja się interesuje taki rzeczami czy nie, bo pewnie większość osób i to nie tylko facetów jest ciekawa co robią dziewczyny poza kamerką, zwykła ludzka ciekawość. Problem leży w tym natomiast, że ja obejdę się bez tego i jak to zawsze mówię - jak ktoś ma coś pod czaszką, a nie tylko próżnię i można mu zaufać to dziewczyny same takie coś podają, nie widzę sensu podawania tego do informacji publicznej, bo już teraz można powiedzieć, że jeśli to prawda to ta pani zniknie niedługo z ShowUp.tv.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 17:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
i co? mamy jechać pod jej uniwerek i czekać na nią? czy ma to zobaczyć ktoś z jej znajomych i ją zdemaskować? Paluch ma rację, co kogo obchodzi co one studiują... też mi ciekawa informacja ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2015, 18:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
info ciekawa, tylko dział nie ten


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO